0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gabos Software Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Programista. Gabos Software Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Ania

@zadowolona powiesz coś więcej o zarobkach?

......
@Ania

Zarobki dramat, trzeba się prosić by nadgodziny były wypłacane na czas(zazwyczaj przynajmniej miesiąc wstecz). To mówi samo za siebie.

Nie Nowy wpis
@......

Nie nadgodziny tylko premia! ;)

...... Nowy wpis
@Nie

Bardzo słuszna uwaga :)

Administrator Nowy wpis

Firma Gabos Software Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Programista Java. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Gabos Software Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Administracji w Katowice. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Gabos Software Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Devops Engineer. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Placówka w Warszawie

- Brak kompetencji wśród kierownika i zastępcy kierownika. Nieznajomość pracy zespołowej, brak przekazywania podstawowej wiedzy o projekcie takiej jak "deadline" projektu/szacowanie prac/organizacji spotkań, wszystko na "wczoraj". W momencie, gdzie w 5 minut (nie robi się takich wycen na kolanie) mieliśmy wycenić ile zostało pracy, wszyscy programiści stwierdzili ponad miesiąc, odpowiedź była macie 3 tygodnie, dialogu nie było żadnego (mówiliśmy, że to niemożliwe niejednokrotnie i stanowczo). - Przez kilka miesięcy były "zalecane" nadgodziny, przy czym praktycznie każdy piątek było się odpytywany ile się godzin będzie pracowało w weekend i co się zrobi, a w poniedziałek, "sprawdzanie" czy się udało i dlaczego nie. - "dobrowolne" nadgodziny, jeżeli się nie brało nadgodzin to miałeś często rozmowę, że inni biorą i ile, oraz trzeba było się "tłumaczyć" dlaczego się nie wzięło. - z placówki w Warszawie w ciągu około 8 miesięcy odeszło 5 programistów 1 został (max 5 w jednym momencie było) . Zatrudnili kolejnych w tym roku. Z plusów: dzięki temu, że odeszło 5 z 6 programistów, zmiany nadeszły.

@Placówka w Warszawie

Dzień dobry, Jest to pierwsza, tak szczegółowo opisana sytuacja oparta na własnych spostrzeżeniach. Niemniej jednak dziękujemy. I tak długo wytrzymałeś biernie obserwując sytuację ;). Szkoda, że nie podzieliłeś się nimi w czasie pracy, na pewno byłaby efektywniejsza. Uważnie słuchamy stanowiska naszych pracowników, temat realizacji zadań lub pracy w wymiarze nadgodzin, są indywidualnie uzgadniane z każdym z pracowników. Dążeniem całego zespołu jest zamykanie zadań w wymiarze założonego okresu czasu. Jakiekolwiek zmiany w strukturze firmy, jak i samego zespołu, były wynikiem optymalizacji pracy, wykorzystania potencjału osób wykazujących się ponadprzeciętnymi zdolnościami organizacyjnymi i kompetencjami i tak też jest budowana dalsza struktura firmy. Tak, rekrutujemy cały czas w naszych oddziałach w Warszawie i Katowicach, mamy ciekawe zlecenia dotyczące pracy przy systemach medycznych. Stawiamy na ludzi, relacje i pomysły. Pozdrawiamy, Gabos Software Sp. z o.o.

Gal Anonim
@Placówka w Warszawie

Potwierdzam opinie kolegi z Warszawy. Osoby zarządzające projektem nie mają podstawowych kompetencji technicznych. Również na poziomie organizacyjnym panuje kompletny chaos. Do tego dochodzi wielkie ciśnienie na terminy, które są często z góry narzucone oraz na nadgodziny. Jeśli masz ich za mało to jesteś źle postrzegany. Duża rotacja pracowników i słaby przepływ wiedzy. Nawet jeżeli ktoś szuka pracy w IT na start to ciężko nauczyć się tutaj jakichś dobrych praktyk.

......
@Placówka w Warszawie

Zgadzam się, zarządzenie tam to dramat, do tego Pani analityk chyba się stanowiska pomyliły bo zachowuje się co najmniej jak dyrektorka. Terminy niemożliwe do realizacji, potwierdzam wypytywanie o nadgodziny a wręcz ich narzucanie, potwierdzam że co piątek były rozmowy kto pracuje przez weekend....firma w której nie da się normalnie pracować i radze jej unikać dla własnego zdrowia psychicznego i fizycznego. Nie potwierdze tego, że osoby zarządzające jakkolwiek słuchają tego co mówiła, sugerują pracownicy. Potrafiło być tak, że siedziało się od 7 do 23 w pracy. Co kto lubi, ja bardzo nie polecam.

Arturito
Kandydat

Na jakie benefity można liczyć w firmie Gabos Software? Czy jest system premiowy?

@Arturito

Dzień dobry, dziękujemy za zadanie pytania. Jeśli chodzi o benefity to w naszej firmie dbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (Medicover Sport). Posiadamy również grupową ofertę ubezpieczeniową na życie. Świętujemy urodziny pracowników, mamy dofinansowania lub zniżki na wydarzenia artystyczne. W ramach grupy kapitałowej staramy się również celebrować Mikołajki, Dzień Programisty, Dzień Kobiet. Jesteśmy również na etapie rozszerzenia tego pakietu o kolejne atrakcyjne benefity dla pracowników. W kwestii premii dla pracowników to są one przyznawane indywidualnie przez Dyrektorów i Kierowników Działu. Mam nadzieję, że powyższe informacje są wyczerpujące. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny Gabos Software Sp. z o.o.

Placówka w Warszawie
@Arturito

Nie ma żadnego systemu premiowego.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gabos Software Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zadanie pytania. W naszej firmie na początku nowy pracownik jest zatrudniony na 3 miesięczny okres próbny. Po tym okresie jeśli współpraca nadal dobrze się układa dla obu stron proponujemy umowę na okres 1 roku. Kolejna umowa najczęściej jest umową na czas nieokreślony. Mam nadzieję, że nasza odpowiedź jest pomocna. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na portalu GoWork oraz naszej stronie www.gabos.pl zakładka KARIERY. Pozdrawiamy, Gabos Software Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Gabos Software Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, proces awansu w naszej firmie jest uzależniony od powierzanych na określanych stanowiskach zadań i obowiązków. Kryteriami warunkującymi przejście na kolejny szczebel kariery zawodowej najczęściej między innymi są kompetencje, staż pracy, posiadana wiedza specjalistyczna, umiejętność pracy w zespole oraz chęć poszerzania swoje wiedzy i doświadczenia. W naszej strukturze organizacyjnej hierarchia stanowisk i awansu jest różna w zależności od departamentu lub działu dlatego dopiero po aplikowaniu na konkretne stanowisko jesteśmy w stanie przedstawić ścieżkę kariery w naszej firnie. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na portualu pracuj.pl oraz na naszej dtronie internetowej www.gabos.pl w zakładce kariera. Pozdrawiamy, Gabos Software

Iza

Na stronie firmy Gabos Software jest informacja, że poszukują osoby do pracy na stanowisko Scrum Master/Analityk Biznesowy: https://venroll.eu/dsp/47. Oferują pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, wymagają między innymi wykształcenia wyższego oraz minimum 2-3 lat doświadczenia w zawodzie Scrum Mastera. Czy ktoś z was wysyłał CV? Był jakiś odzew?

@Iza

Dzień dobry, rekrutacja na to stanowisko została zakończona. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na portalu pracuj.pl oraz na naszej stornie internetowej www.gabos.pl w zakładce kariera. Może znajdzie się tam oferta spełniająca Pani oczekiwania oraz zgodna z Pani kwalifikacjami. Pozdrawiam, Gabos Software

Jakie są warunki zatrudnienia w Gabos Software Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, poniżej w kilku punktach postaram się przybliżyć warunki pracy oraz czego można się spodziewać dołączając do naszego Zespołu :-) Kogo szukamy i dlaczego warto u nas pracować? o Szukamy ludzi chcących się rozwijać i zwiększać swoje kompetencje poprzez szkolenia, współpracę z naszymi ekspertami, o Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych, o Ludzi ceniących stabilizację, współpracę, dobrą atmosferę i stawiających na samorealizację w pracy. Jak pracujemy? o Skupiamy się na rozwiązywaniu problemów klientów, nawet jeżeli wykracza to poza zakres naszych zobowiązań i wymaga dodatkowego wysiłku. o Gramy uczciwie i dotrzymujemy zobowiązań. Sumiennie wykonujemy swoje obowiązki i dbamy o budowanie zaufania naszych Klientów. o Znamy się na tym co robimy. Posiadamy dogłębną znajomość produktu, branży i zagadnień merytorycznych z nimi związanych. Dbamy o naszych pracowników zapewniając im: • Treść: o szkolenia o pakiety medyczne o ubezpieczenia grupowe o pakiety sportowe o prezenty urodzinowe o owocowe poniedziałki Mam nadzieję, że powyższe informacje będą przydatne i skłonią do aplikowania na nasze oferty pracy. Aktualnie można je śledzić na portalu pracuj.pl oraz na naszej stornie www.gabos.pl w zakładce kariera. Pozdrawiam serdecznie, Gabos Software

Zadowolona

Świetna atmosfera, dobre zarobki ( Piekary ) Polecam pracodawcę !

@Zadowolona

Dziękujemy za pozytywną opinię :-)

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Gabos Software Sp. z o.o. w miejscowości Gliwice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

@Administrator

Dzień dobry, zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy na portalu pracuj.pl na naszym profilu oraz bezpośrednio na naszej stronie www.gabos.pl Od lutego 2020 nasza firma ma siedzibę w Katowicach.

Honorata

Witam, interesuje mnie czy Gabos Software Sp. z o.o. otwiera rekrutacje dla handlowców? Firma wygląda obiecująco, dlatego jeśli znajdzie się pracownik który podzieli się opinią o pracy u tego pracodawcy to będę wdzięczna.

@Honorata

Dzień dobry, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko handlowca, ale zachęcamy do wysłania swojego CV na adres rekrutacja@gabos.pl. W przypadku otwarcia rekrutacji na to stanowisko będziemy przeglądać naszą bazę i jeśli będziemy zainteresowani Pani kandydaturą to zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne.

Marek

Miałem nadzieję na jakieś podpowiedzi o pracy w firmie na tym forum. Dlaczego nikt tu nie pisze?

Zostaw merytoryczną opinię o Gabos Software Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gabos Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gabos Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.