Opinie o Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk w Żory

typowy cwaniak smieciowe umowy problem z kasa był i widze że jest nadal jest teraz szuka kierowcy na międzynarodówkę dobry plan unikanie kierowcy jest łatwiejsze OMIJAĆ

Byly Nowy wpis

Ok. Skoro tak wojowalas to pip i itd już powiadomione. I nie myśl że to zart czy straszenie. A i przy okazji będziecie się tłumaczyć o tych kopertach z wypłatami i jak takie złomy przechodzą badania wiesz o czym mówię:) sama tego chciałaś. I zobaczymy za parę tygodni czy dalej będziesz taka mądra.

Byly Nowy wpis

Jesteś pewna że chcesz kontroli? Nie zgłaszam bo w przeciwieństwie do was nie chce robić problemów. Czemu w żywe oczy kłamiecie? Nie ma problemów z paliwem ? Auta Nie są złomy? I o wypłatę Nie trzeba się prosić?

Gabriela Nowy wpis
@Byly

Nie rozumiem chyba jaki problem może mieć osoba zgłaszająca? Tego nie można zrobić przypadkiem jakoś anonimowo?

Byly

Nie strasz bo jak komuś nadepniesz na odcisk i powiadomi instytucje typu itd. Pip, skarbówka to zamkniesz ta firmę. Informacje prawdziwe, z paliwem zawsze problem, auta trupy a o te pieniążki w kopercie trzeba się zawsze prosić. Nie pozdrawiam

Gabriela
@Byly

Skoro tak to czemu sam tych wszystkich instytucji nie powiadomisz? Bo piszesz, żeby nie straszyć a czy sam przypadkiem teraz tego nie robisz?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Łucja

Kilka opinii mówi o proszeniu się o zarobione pieniądze :/ Dla mnie mega słabe zachowanie, ale czy koniec końców dostaliście pieniądze od firmy?

Byly

Pozytywne komentarze sami sobie piszą. Szczerze, auta trupy, zawsze problem z paliwem(trzeba samemu placic) i proszenie się o wypłatę!!!

Halina

eeee no ja sobie nie wyobrażam żebym miała płacić za kierownika jakieś długi. właśnie widzę opinię, że czasem trzeba płacić w warsztatach samochodowych za auto, za pracodawcę. Czy to jest jakaś stała praktyka? Może raz była tylko taka sytuacja? Ale to i tak dziwne :)

Gabriela

Ale ostatecznie wszystko zostaje uregulowane tylko trzeba poświęcać na to bez sensu dodatkowy czas? Nikt nie miał z tym większych problemów?

Opinia Pracodawcy

Kierowcy, którzy "pracują" po kilka dni, nigdy nie stworzą rzetelnej, zgranej, lojalnej drużyny w żadnej firmie w jakiejkolwiek branży. To jasne. Nigdy też nie będą rzetelni, wypowiadając się w forach internetowych, przez co w sposób, oczywisty ich opinia jest bez znaczenia. Szanowni pracodawcy, jeżeli zgłosił się do Państwa osobnik z CV, "pracujący" u nas, bardzo proszę o spotkanie - chętnie podam wszelkie informacje dotyczące stosunku do pracy tegoż osobnika. Nieuczciwych, zakłamujących rzeczywistość kierowców jest cała masa. Zapominają jednak, że pracodawca ma obowiązek stosować się do przepisów prawa, inaczej nie miałby możliwości prowadzenia działalności. Jakież to proste :-) Kierowcy skaczący po kilka dni w różnych firmach są świetnie znani branży transportowej, takich kwiatków było u nas kilku. Przejdzie szkolenie, pani księgowa i kadrowa przygotują niezbędną do zatrudnienia dokumentację, osobnik podejmie pracę, a już po kilku dniach okaże się, że jednak nie o pracę mu chodziło. Nie rozumiejąc, a w większości przypadków, nie znając przepisów prawa, osobnik potrafi w dzień, o zgrozo, porzucenia pracy, żądać wypłaty wynagrodzenia... Takich współpracowników nie potrzebujemy! Decydując się na dodanie opinii na jakimkolwiek forum, najpierw należy zapoznać się z jego regulaminem. Warto o tym pamiętać, zanim poda się fałszywą informację, ponieważ może ona skutkować dotkliwymi konsekwencjami prawno-karnymi. Za nickiem stoi konkretna osoba i konkretne urządzenie, które łatwo można zweryfikować. Wszystkim uczciwym, rzetelnym, pracowitym, lojalnym i grającym do jednej bramki kierowcom dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Szanujemy Wasza pracę. Szerokiej drogi :-)

za kólkiem
@Opinia Pracodawcy

Opinia ujmuje i wyrażą rzeczywistą sytuację .Szacun dla Pracodawcy,oby więcej takich sympatyków branzy transportowej było..

Mariusz
@za kólkiem

To znaczy, że już zakończył działalność?

Maxx
@Opinia Pracodawcy

Kłamstwo. Jak nie wstyd tak Panu kłamać. Firma TRAGEDIA. Notoryczny brak kasy za przepracowany miesiąc. Płacone z kilometrów, auta trupy się sypiące. Proszę nie straszyć, że w internecie można każdego znaleźć i ponieść konsekwencje. Jestem tego swiadom, opinie nie biorą się z powietrza.

Mariusz
@Maxx

Właściciel próbuje ratować swoją reputację na forum? Piszesz że nie ma racji, ale czy on chociaż próbuje ratować i poprawiać warunki pracy i zatrudnienia?

Były kierowca
@Mariusz

Firma typu dziad-trans szkoda ze nie można screenów wstawić to byście zobaczyli jak trzeba prosić się o swoje zarobione pieniądze Lepiej dać sobie spokój z nim

Pracowałem przez krótką chwilę, miło było w pierwszy dzień i się skończyło.. Tak jak ktoś wcześniej napisał, po pierwszym dniu wszystko wychodzi Żeby otrzymać zarobione pieniądze trzeba się prosić Nie polecam

Czy szukają osób z doświadczeniem do pracy w firmie?

Kierowca

Potwierdzam. To co piszecie jest prawda. Cluster Tawros-Gnieciuch Tawros. Odradzam!!!!!!!!

Krajowka
@Kierowca

Widac, ze zmieniasz firmy jak rekawiczki. Ciekawei, ile pracowales w tej firmie??? Nie wypisuj bzdur koleszko, bo tutaj nikt nie placi mechanikom z wlasnej kieszeni! Mechanikow maja w Rybniku i od reki po znajomoswci, albo naprawa na bazie, a nie jak u innych czekanie po dwa tygodnie. Pracuje kilka lat i polecam

Szok

To prawda że kierowcy muszą że swojej wypłaty opłacać mechaników?

Kolo
@Szok

Bzdury totalne!!! Miałem przygody z różnymi firmami transportowymi i jedyne czego się nauczyłem to doceniać atmosferę w pracy. Tutaj jeżdżę od kilku miesięcy i chwale. Szefostwo zawsze uśmiechnięte, pogadają. Rozliczenia za ewentualne opłaty z trasy albo eliksirem albo co piątek na bazie albo nawet w domu. Jeżeli trafi się mechanik to dokładnie ta sama sytuacja. Nigdy nie musiałem prosić się kilkakrotnie o zwrot pieniędzy. W poprzedniej miałem wypłacane zaliczki na trasę, a i tak zwroty rozliczane były z opóźnieniem i jak się księgowej czy szefowi podobało. Robota ułożona elegancko. Spedytorzy konkretni i uprzejmi. Najpierw się zatrudnijcie, a jak pojezdzicie to docenicie prace w Cluster Tavros, a nie jak u innych dziadtransow. Tyle w temacie.

Daria

Czy firma rzeczywiście nie wypłaca swoim pracownikom wynagrodzenia? Pracodawca stara się zrobić coś w tej sprawie czy sytuacja nie ulega poprawie?

Antonim
@Daria

(usunięte przez administratora) Nic nie robi z tym żeby poprawić sytuację. Byle sam ma A inni go nieobchodza .pracownicy ze swoich pieniędzy musza jego dlugi po warsztatach jeszcze oplacac zeby kolejne auto szlo naprawic. Odradzam i proponuje pozadna kontrole mu wysyłać, bo to dziad ktory o niczym nie ma pojecia

Beata
@Antonim

Większych bzdur nie czytałam! Mąż jeździ już 12 lat inni po 7 i więcej lat i nigdy nie było takiej sytuacji. Jakim cudem kierowca ze swojej wypłaty może regulować naprawy u mechaników????(usunięte przez administratora)Zastanów się koleś, zanim napiszesz podobne idiotyzmy i pamiętaj o odpowiedzialności cywilnej w sądzie za zniesławienie. Chyba masz za dużo kasy i lubisz chodzić po sądach.

Martyna

Jak tam atmosfera w firmie? Dobrze się pracuje?

Zuzanna

W jaki sposób najlepiej aplikować do firmy Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk? Czy ta firma nadal działa na rynku i szuka nowych pracowników? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów. Jak zmieniła się sytuacja w firmie od ostatnich dwóch lat?

Twardy

Obiecane złote góry wszystko wyszło po 1 dniu . Odradzam

skubi

potwierdzam. nie płaci , jego budowa stoi a za robotę i materiały nie płaci...

k.e - 2011-01-03 12:52:33 szkoda czasu na tego gościa ciągłe problemy z kasą wypłatami paliwem trzeba sie ciągle upominać o pieniądze itd auta dojechane stanowczo odradzam potwierdzam szkoda czasu dla teo gościa

k.e

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk - Żory

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk?

Usługi Transportowe Błażej Błażej Skapczyk
  • Rybnicka 53