Opinie o Podlasie SA w Łuków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Podlasie SA, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Podlasie SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podlasie SA w Łuków

Łukasz

Bardzo fajna firma na start

Łukasz

Bardzo fajna firma na start

Zniesmaczony
@Łukasz

Zero szacunku dla czau pracy kierowcy,ogromne problemy ze zjazdami na wekend,zaladunki prawie wyłącznie bokiem lub oboma i ciężko po 24 tony,spedytorzy nie rozumieją co się do nich mówi,porażka.

Damian
@Łukasz

Uważasz, że dla początkujących pracowników to dobra firma. Czy są przyjmowane także osoby bez doświadczenia i mogą liczyć na szkolenia wdrażające do objęcia nowego stanowiska?

Kamil
@Damian

Bez doświadczenia przyjmują na stanowisko asystent spedytora. W firmie jest szkolenie e-learningowe i uczysz się na żywym organiźmie. Czy to dobre szkolenie? Ciężko powiedzieć, dla firmy wygodne. Duża firma na start zawsze dobrze wygląda w CV, duży może więcej więc i pracują dla dużych firm co też fajnie daje pogląd na TSL. Kasa na start, zależy od miasta ale raczje 3 misiące na próbnym bez premi pewnie okolice 2/2,5k netto.

Urabura Nowy wpis
@Zniesmaczony

Do tego butelki z huty w Jarosławiu. Jedziesz jak z jajkiem i wozisz tą śmieszną płytę co guzik daje bez kontowników po tych dziurach na Białystok. Zdarzy się jakaś stara niemiła bźdźągwa ale są też bardzo sympatyczne Panie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Podlasie SA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Robbie
@Pytanie

Do biura nie trzeba przychodzić, ewentualnie jak Twoje auta jeżdżą w ten dzień to możesz z domu dopilnować ich pracy.

Irena Nowy wpis
@Robbie

Czy tylko wtedy można pracować zdalnie z domu? Czy może taki tryb pracy jest dopuszczalny również w innych sytuacjach? Jak jest z home office w Podlasiu? :)

maciek_2013-69 Nowy wpis
Klient

siemka to ja maciek byłem z tata w podlasiu na wakacje. poszlismy do zoo a tam jakies bociany i myszy ludzie sie nimy zachwycali bardzo ja nie wiedziałem dlaczego w warszawie widze codziennie takie zwierzęta. ale no tak TO PODLASIE poszedłem z tata do muzeum samalotow jedyna atrakcją była puszka ktora sie żucało...

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Podlasie SA?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Podlasie SA na stanowisko Podlasie Opole poszukuje przewoźników 24t kraj? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Podlasie SA?

nothing
@Pytanie

Osoby bez doświadczenia mają szanse na zatrudnienie w Podlasiu SA, zarobki na stanowisku młodszy spedytor są nie wysokie max 2400netto, po 3 miesiącach otrzymujesz umowę o pracę na 2 lata, pensja podstawowa zostaje na takim samym poziomie ale dochodzi premią za osiągniętą marże. Młodszy spedytor trafia zazwyczaj do 3 osobowej sekcji. Możesz trafić do sekcji, która zajmuje się prowadzeniem chłodni, a możesz trafić do sekcji, która zajmuje się prowadzeniem plandek. Jeżeli trafisz do sekcji, w której menager sekcji jest ogarnięty i ma poukładaną pracę to można wiele nauczyć się. Zaznaczam że takich sekcji jest naprawdę mało w Podlasiu.

Krzysiek

Podpowiedzcie czy w obecnej sytuacji firma może potrzebować pracowników?

Zastrzeżony

UWAGA,UWAGA dla wszystkich nie polecam za żadną cene tej firmy , brak profesjonalizmu, brak odpowiedzialności, nie płacą, lekceważą wszystko i wszystkich. Ta firma to jedno wielkie dno.Uwaga na Pani....... P......K......???????

Byly podlasiowiec

Firma okej na start bo naucza pracy. Asystent spedytora to ich sposob żeby dać nizsza pensje, zeby po 2 czy 3 latach dali "awans" stanowiska i pare groszy wiecej. Faktycznie to wielka korporocja gdzie musisz robić target. Wielka rotacja, zwalniaja starszych jak sie wypala bo łatwiej zwolnić niz zmotywowac, i zatrudnic leszcza pełnego nadzieji. Kiepscy menadżerowie zwalajacy swoja dzialke pracy na pracownikow a i wysilek innych potrafia zaprzepascic.

Marta
@Byly podlasiowiec

Szkoda, że praca w firmie Podlasie SA nie spełniła Twoich oczekiwań. Jestem ciekawa jaka jest różnica w wynagrodzeniu między tym początkowym, a po awansie o którym wspominasz. Na jakie stawki można liczyć w firmie Podlasie SA?

Byly podlasiowiec
@Marta

Nie tyle nie spełnila oczekiwan co nie było normalnego podejścia, z perspektywy czasu i pracy 'u konkurencji' podejście do pracownika mieli fatalne. Nauczyli sporo, ale tam gonisz marchewkę której nie dostaniesz. Zreszta jeśli z jednego oddzialu potrfi odejsc kilku wieloletnich pracowników i firma nawet nie próbuję Cie zatrzymać to o czymś świadczy. Podwyżki były tam co roku ale z okresu 6 lat pracy żadna wowczas nie przekroczyla kilkudziesieciu pln netto. Moze w Warszawie czy Poznaniu tak ale nie w mniejszych aglomercjach. A i brak jakichkolwiek benefitow. W porównaniu z praca w innej spedycji wypadli miernie.

Krzysiek
@Byly podlasiowiec

Jak byś mógł napisać jakie jest orientacyjne wynagrodzenie dla asystenta spedytora, podstawa czy może trochę więcej. Z góry dziękuję za Twoją odpowiedź

Marta
@Krzysiek

@Krzysiek Też chętnie się dowiem. A tym bardziej interesuje mnie gdzie znalazłeś właśnie takie ogłoszenie o pracę w Podlasie SA? Ja szukam i nic nie widzę. Możesz przesłać link? Będę wdzięczna.

Daniel

Gazda/Wojda... zwonić babę. (usunięte przez administratora) i buractwo.

Jerzy
@Daniel

Sądzę, że wypowiadając się w taki sposób w wątku dotyczącym opinii o pracy w firmie Podlasie, masz jakieś negatywne doświadczenia. Możesz coś więcej napisać? Jesteś pracownikiem, czy klientem tej firmy i korzystałeś z ich usług spedycyjnych? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

filemon

@Łukasz Dla mnie również jest to dobra firma tylko nie rozumiem dlaczego na start?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Podlasie SA? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Zainteresowany

Czy firma normalnie funkcjonuje?

NIK

Nie rozumiem tych opinii. Ogłoszenie o poszukiwaniu przewoźników, a wszyscy komentarze tutaj piszą o pracy spedytora. Aż tak niski poziom stanowicie?

kajman

no troche to logiczne, ze musisz tez zarobic na wlasna wyplate, po to firma zatrudnia ludzi by byli specjalistami w swoim fachu i nakrecali dobrze interes, chyba otworzyli nowe stanowisko pracy jako asystent spedytora, zastanawiam sie na czym ta praca polega czy spedytor ma tyle obowiazkow ze musi miec asystenta?

Kasia

Najlepszy jest ten ryży wujek ze słuchawką w uchu. Masakra. Nie polecam.

kurierka

szczerze odradzam pracy w tej firmie, nie dbają o pracowników pracownik musi sam na siebie zarobić tzn na swoja wypłatę, koszty funkcjonowania biura a nawet na połączenia telefoniczne które wykonuje, zapomnieć można o jakichkolwiek bene-fitach..marna podstawa, omijać szerokim łukiem duzy przemiał ludzi, nie dbają o starych pracowników którzy robią im największe pieniądze

były Podlasiowiec

Witam nie polecam współpracy chyba żeby tylko zdobyć doświadczenie i uciec. Starych pracowników nie doceniają wyciskają co trzeba i kiwają pa pa. Oczywiście wszystko zależy od oddz. i osoby kierującej bo w nielicznych oddz. naprawdę jest OK ale za to na krajówce szef główny.... pozostawiam bez komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Podlasie SA - Łuków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Podlasie SA