Antrans Group Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Antrans Group Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry,
Bardzo dziękujemy za wizytę na naszym profilu i wszystkie wyrażone opinie na temat naszej Firmy. Wszystkie opinie są przez nas śledzone z uwagą i stanowią cenną informację jak jesteśmy postrzegani przez byłych, obecnych oraz potencjalnie przyszłych pracowników.
Będziemy wdzięczni za merytoryczne opinie. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: miroslaw@antrans.com.pl
Maruda
Inne

To miło :) kiedyś może sprawdzę czy ten kontakt działa

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mirosław Madura

Pracownik firmy - Wiceprezes

08.09.2023 11:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Mirosław Maduraikona wywiad

Zajmujemy się transportem międzynarodowym. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych oraz zaplecze techniczne.

W jakich miastach Państwo działacie?

Mirosław Maduraikona wywiad

Siedziba firmy znajduje się w Olkuszu. Baza transportowa mieści się w Sławkowie przy drodze nr 94.

Jak wyglądały początki firmy?

Mirosław Maduraikona wywiad

W roku 1993 właściciel firmy rozpoczął świadczenie usług transportowych na rynku krajowym. W szybkim tempie przybywało pracowników oraz aut, dzięki czemu usługi zostały rozszerzone o transport międzynarodowy, głównie w relacji Polska – Włochy. W 2015 roku została oddana do użytku nasza obecna baza transportowa w Sławkowie. Na ten moment realizujemy transporty po całej Europie, a nawet do Afryki Północnej.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Mirosław Maduraikona wywiad

Jesteśmy jedną z większych firm w branży transportowej – posiadamy flotę własną około 150 pojazdów ciężarowych oraz współpracujemy z ponad 250 przewoźnikami. Realizujemy kontraktowe transporty dla największych firm z różnych branż – Arcelor Mittal, LG, Saint-Gobain, Logstor, Ferriere Nord, Acciaieria Valbruna i innych.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Mirosław Maduraikona wywiad

Firma posiada oddział w Olkuszu – siedziba firmy oraz w Sławkowie – baza transportowa. Posiadamy wewnętrzne działy Administracji, Księgowość, Finansowo-Prawny, Handlowy oraz Spedycji. Dodatkowo posiadamy magazyn przeładunkowy, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, myjnię samochodów ciężarowych, Stację Kontroli Pojazdów, serwis i legalizację tachografów. Nasze działy techniczne świadczą usługi również dla klientów zewnętrznych.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Mirosław Maduraikona wywiad

Rekrutacja prowadzona jest przede wszystkim z wykorzystaniem różnych platform internetowych oraz kanałów social media. Przebieg rekrutacji jest uzależniony od specyfiki stanowiska. Staramy się, aby podczas spotkania rekrutacyjnego kandydat mógł zapoznać się z naszą firmą oraz potencjalnym stanowiskiem pracy i jego specyfiką. Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia w celu nabrania nowych kompetencji. W tym przypadku ważna jest determinacja i chęć uczenia się.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Mirosław Maduraikona wywiad

Każdy nowy pracownik jest zapoznany ze wszystkimi działami wewnętrznymi firmy tak, aby łatwo mógł zidentyfikować osoby odpowiedzialne za poszczególne obszary działalności. Dodatkowo osoby „uczące się” otrzymują swojego „opiekuna” – odpowiedzialnego za wsparcie i za ocenę postępów czynionych przez nową osobę.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Mirosław Maduraikona wywiad

Ze względu na charakter prowadzonej działalności oraz rozwój naszej floty i świadczonych usług rekrutujemy kierowców kat. C+E, spedytorów oraz pracowników technicznych – magazynierów, mechaników, diagnostów itp.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Mirosław Maduraikona wywiad

Przede wszystkim działamy w zespole – wynik zespołu jest wynikiem wszystkich jego członków, więc każdy jest zainteresowany udzielaniem wsparcia innym. Dodatkowo pracownicy mogą poszerzać swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach – adekwatnych do stanowiska – organizowanych lub finansowanych przez firmę.

W jaki sposób dbacie Państwo o integrację pracowników?

Mirosław Maduraikona wywiad

Po pracy nasi pracownicy uczestniczą w wyjazdach integracyjnych połączonych z poznawaniem ciekawych miejsc w Europie, urozmaiconych aktywnością teambuildingową. Bierzemy udział w wydarzeniach sportowych (mecze piłkarskie, gale sportowe itp.) oraz kulturalno-widowiskowych (koncerty światowych gwiazd).

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Mirosław Maduraikona wywiad

Naszym celem jest stały rozwój naszej firmy oraz naszych pracowników. Podnosimy jakość i zakres świadczonych usług. Dbamy o rozwój naszej kadry pracowniczej. Wszystkie działania realizujemy w dbałości o środowisko naturalne. Nasze dotychczasowe działania oraz odpowiedzialność społeczna zostały potwierdzone uzyskaniem w 2022 roku Brązowego Medalu EcoVadis.Woźnica77
Pracownik

Ostatnio Sporo zmienili na korzyść dla kierowcy. Zacząłem się rozglądać ale obiecali poprawę i słowa dotrzymują. Roboty stałe jezdzę od ponad roku na stałej relacji. Weekendy w domu.

Barbara Nowy wpis
@Woźnica77

ooo to super, że jednak próbują zatrzymać pracownika! a możesz powiedzieć dlaczego chciałeś zrezygnować? To kwestia zarobków, chociaż w sumie z tego co widzę, to całkiem dobrze płacą? A jak z trasami, trzeba jeździć nocą również, czy tylko trasy w ciągu dnia? Będę wdzięczna za info, bo mąż poważnie myśli nad aplikacją :) Szukam też tu info o jakichś benefitach, ale nie mogę znaleźć, może jesteś w stanie powiedzieć co poza dobrym wynagrodzeniem są jeszcze w stanie zaoferować pracownikami?

Woźnica77 Nowy wpis
Pracownik
@Barbara

Myślałem nad pracą za namową innych kierowców, wiadomo każdy chwali swoje... W nocy jezdzić nie trzeba, klienci ładują w dzień i tak też jeżdżę. Co do benefitów to jest ubezpieczenie grupowe i chyba tyle. A to co mogą zaoferować to normalną atmosfer... ja się spotykałem z różnym traktowaniem spedytor-kierowca, firma- kierowca. Tutaj jest normalnie jak powinno. Wiadomo swoje robić trzeba i nikt nie głaszcze, ale nie ma wyzysku i patrzenie na kazda minute postoju.

Zbyszek 74
Pracownik

Patrząc na wpisy troche dziwią mnie opinie ,ze stawki po 6000zł. Nie ukrywam, ze bałem się do nich przyjść ale znajomy mnie namówił, mówił ,że to co piszą to bzdury. I jestem mile zaskoczony. Pierwsza wypłata 9200zł druga wypłata 9600zł. Całość na konto 10ego. bez obcinania za jakieś dziwne rzeczy. Nie ukrywam , ze miałem obawy ale póki co polecam. Co najważniejsze. Zjazdy tak jak umówione. Na wstepie pytali mnie czy chce zjezdzać co weekend ale na 2 dni nie wiecej czy co 2gi weekend ale wtedy 4 dni w domu. Na ten moment są słowni. Polecam. Zbychu

Kozik Nowy wpis
Inne
@Zbyszek 74

No to oczywiście masz się czym chwalić jesli chodzi o zarobki w takim systemie - ręce opadają...

Nowy wpis

Pracodawca

@Kozik

Jeśli zarobki 9200-9600 "na rękę" za miesiąc jakby nie patrząc ciężkiej pracy kierowcy uważasz "KOZIK" za niewystarczające to zatrudnij się tam, gdzie zarobisz więcej.

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry,
Bardzo dziękujemy za wizytę na naszym profilu i wszystkie wyrażone opinie na temat naszej Firmy. Wszystkie opinie są przez nas śledzone z uwagą i stanowią cenną informację jak jesteśmy postrzegani przez byłych, obecnych oraz potencjalnie przyszłych pracowników.
Będziemy wdzięczni za merytoryczne opinie. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: miroslaw@antrans.com.pl
Maruda
Inne

To miło :) kiedyś może sprawdzę czy ten kontakt działa

Seba12
Pracownik

Pracuje jest, OK.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Antrans Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pracownik
Pracownik

Polecam, stabilna firma z ugruntowaną pozycją na rynku.

Radek
Były pracownik

nigdy nikt w tej pseudofirmie nie zarobił 9 tyś ,chyba za dwa miesiące (usunięte przez administratora)...

Łukasz
Pracownik
@Radek

"Radek" prosilibyśmy o nie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Może Ty nie zarobiłeś 9000zł bo byłeś u nas na stażu i nie wykazałeś się jako spedytor, po czym porzuciłeś pracę, więc nie świadczy to o Tobie zbyt dobrze. A co do wynagrodzenia kierowcy to płacimy 420zł/dzień netto + premie. Więc nie ma możliwości żeby po przepracowaniu 22 dni. ( a tyle średnio wychodzi) kierowca nie zarobił 9000zł netto.(prosta matematyka) Do tego dochodzą dodatki w postaci premii za spalanie i doładunki. Także wypowiadaj się za siebie, a nie pisz ,że "nikt" bo z pewnością nie masz wglądu do wynagrodzeń kierowców:) Pozdrawiam. Łukasz Czyż

Darek
Były pracownik

Rzeczywiste zarobki bez bajerowania przy tygodniowych trasach co tydzień w domu to 6 tyś jeśli wyjezdzisz cały miesiąc,kierunek Włochy.Auta nowe.Tak było o ile się nie pogorszyło.Na rozmowie mało który pracodawca prawdę ci powie.

Wanda
@Darek

Te 6 tys to netto, brutto? I to pensja zasadnicza? A co z premiami?? Są jakiekolwiek?

Darek
Były pracownik
@Wanda

6 tyś to na rękę było tyle a o premiach to się słyszało,ale i tak na tle tych różnych (usunięte przez administratora) to Antrans dobrze wypada nigdzie nie jest idealnie,oni płacą od frachtu czyli od kółka a to ponoć spedytorzy obliczają należność ,wszędzie lepiej gdzie nas nie ma,czasami chcieli żeby zostać na weeckend za granicą ,ale za siedzenie na parkingu nie chcą płacić, jeden się na to godzi, a drugiemu to nie odpowiada ,wszędzie jest trochę krętactwa.

Pracodawca
Pracodawca
@Darek

Niestety nie moge się zgodzić z kwotą 6000zł przy tygodniowych trasach. W ruchu krajowym płacimy więcej, ale nie chodzi tu o to ,żeby się negocjować. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się szczegółów zapraszam do kontaktu:668 437 679. Pozdrawiam Łukasz Czyż

Mikołaj
Były pracownik

Firma szuka kierowców obiecuję kokosy a nie mają roboty coraz więcej kierowców się zwalnia bo dostają po 4 tys wypłaty za cały miesiąc pracy. Odradzam

Rafał
@Mikołaj

Nowych ogłoszeń dla kierowcy nie zauważyłem, wiem tylko, że firma na swej stronie ma otwartą rekrutację na różne stanowiska, w tym dla kierowcy C+E, gdzie piszą o atrakcyjnym, terminowo wypłacanym wynagrodzeniu. W sieci jest tylko oferta sprzed roku, gdzie proponowali kierowcy C+E 10 - 14 tyś zł brutto na UoP. Skąd więc słowa o zarabianiu tu 4 tyś, jak rozumiem na rękę? I ile osób już odeszło?

Pracodawca
Pracodawca
@Mikołaj

Szanowny Panie, nie "obiecujemy kokosów" jak Pan to ujął, płacimy zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ruchu krajowym można zarobić u nas co najmniej 6500zł netto w ruchu międzynarodowym średnio miedzy 9000zł a 10000zł netto, Dlatego nie mam pojęcia skąd Pan wziął kwotę 4000zł.

Pracodawca
Pracodawca
@Mikołaj

Szanowny Panie, nie "obiecujemy kokosów" jak Pan to ujął, płacimy zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ruchu krajowym można zarobić u nas co najmniej 6500zł netto w ruchu międzynarodowym średnio miedzy 9000zł a 10000zł netto, Dlatego nie mam pojęcia skąd Pan wziął kwotę 4000zł

Łucja

Firma wrzuciła niedawno ogłoszenie na księgową i zastanawiam się czy nie aplikować. Jednak z tego co widze to preferują kontrakt b2b. A jakąś inną formę zatrudnienia da się wynegocjować? Poza tym na dobre zarobki można tu liczyć?

Łukasz
Pracownik
@Łucja

Prosze o kontakt telefoniczny pod nr 668437679

Rafał
@Łukasz

A nie można tu napisać, ile da się zarobić? Lub dodać taką informację w ogłoszeniu? Wymagania oraz obowiązki zostały podane, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia. No chyba, że nie trzeba ich spełniać?

Przewoźnik
Inne

Stawki masakryczne, kontarkt na podwykonawce z nimi to sznur na szyje. Przestancie spamic na grupach bo jestescie juz nudni

Pracodawca

@Przewoźnik

Pomylił Pan firmy, ponieważ nasza spółka nie zajmuje się spedycją. Posiadamy własny tabor i nie korzystamy z usług podwykonawców.

Abc
Kandydat
 Pytanie
@Antrans Group Sp. z o.o.

A Antrans Bis to inna firma ale czy właściciel? Hahaha ale kłamiecie macie spedycję ktoś po prostu wstawił opinie na Antrans Group ale spedycję macie to nie klamcie

krz
Inne
@Przewoźnik

troche nie ta firma

Kamila

Znalazłam ogłoszenie firmy dla księgowej, w Sławkowie. Jestem ciekawa jak wygląda praca na tym stanowisku, jak atmosfera? Różne wpisy się tu pojawiały, i że dobre towarzystwo i że nie więc zakładam że to zależy od tego co się w firmie robi. Może ktoś byłby w stanie wskazać zarobki? Kierowcy co prawda narzekali, jestem ciekawa jak to jest w przypadku księgowych? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Batman
 Pytanie

Przepracowałeś pół roku i takie piętno na Tobie zostało odciśnięte przez tę firmę? Może czas się udać do specjalisty, żeby przepracował z Tobą tę traumę?

gość
Pracownik

Umowa słowna w biznesie z kierofcom ????

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

gość
Pracownik
 Pytanie

Radek obiecuje Ci ze u mnie będziesz miał premie , wierzysz mi ???

SEBA
Kandydat
 Pytanie

Wie ktoś może czy potrzebują kierowców na Włochy?

Pracodawca

@SEBA

Witam, tak w tym momencie prowadzimy rekrutacje. Prosze o kontakt bezpośednio na mój nr.668437679. Zapraszam do kontaktu. Łukasz.

Kierowca
Kandydat
 Pytanie

Koledzy wiecie może coś na temat pracy na krajowce czy ewentualnie Czechy Słowacja Węgry jak to wygląda czy cały tydzień w budzie czy w tygodniu idzie zahaczyć też o dom na pauzę ? Z góry dzięki

Pracodawca

@Kierowca

idzie ale nie zawsze.

Kierowca
Kandydat
@Antrans Group Sp. z o.o.

Dziękuję. ????

kierowca
Pracownik

Byłem na rozmowie o prace, była to jedna z 4ech firm w której rozmawiałem o pracy jako początkujący kierowca . Jazda na dzień dobry w podwójnej ,4000pln na rękę miesięcznie. To kpina, w firmie która jezdzi na eu. Inne 3 firmy dawały w tym czasie 5500 . Dwie firmy krajowe dawały 4500pln , bywając codziennie w domu wiec dają to wiele do życzenia.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Ilona

Tego to tutaj raczej nikt nie powie ci. To ty tutaj masz doświadczenie w pracy tam. To czemu twoim zdaniem?

Stanisław
Były pracownik

Najllepiej się przekonać samemu jak jest ale zgadzam się z kolegą Tymkiem i widzę że firma już sama sobie wystawia opinie pozytywne na początku jak się przyjmujesz jest wszystko ładnie pięknie ...skoro jest tak dobrze to czemu jest taki przemiał ludzi ,wynagrodzenie jest liczone jak im się podoba właściwie nie wiadomo jak jakaś wyższa matematyka ,(usunięte przez administratora)więc trudno mi znależć jakieś plusy, moż tabor bo auta są nowe za to można pochwalić.

tymek
Były pracownik

ogólnie do kitu ,nie płacą podstawy tylko jakoś od obrotu polega to na tym że jeden dostaje 11% a inny 16% jakieś kombinacje alpejskie czyli na układy nie ma rady , płacą pod stołem a i tak kierowców rolują, firma dla początkujących ,pojezdzić żeby się nauczyć zawodu a potem szukać innej firmy.

Pracodawca

@tymek

Nie zgodzę się z Pańską opinią. Zasady wynagrodzenia są jasne i klarowne dla wszystkich. Niemniej jednak jedyna różnica w wysokości wynagrodzenia to premia stażowa.

Tadek

Czy kierowcy musza mieć duże doświadczenie w tej branży?

Daniels
Były pracownik
@Tadek

Przyjmują kierowców do przyuczenia za najniższa krajowa.

Pracodawca

@Daniels

Głównie zatrudniamy kierowców z doświadczeniem i wyłącznie z udokumentowaną historią pracy. Dajemy również szanse osobom bez doświadczenia, w takim przypadku pierwsze trasy wykonywane są w podwójnej obsadzie pod okiem doświadczonego kierowcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Antrans Group Sp. z o.o. - Sławków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Antrans Group Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Antrans Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Antrans Group Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antrans Group Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii