Antrans Group Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Antrans Group Sp. z o.o.

Radosław Jakubik Nowy wpis

Nie polecam pracy dla Antrans Group. Obiecywanki przejścia na inny system rozliczeń/premiowy przez pół roku, a potem wskazanie przez Prezesa na komputer iiiii.... "NO RADEK NIE MOGE CI DAĆ TEGO CO CI OBIECYWAŁEM" pracowałem tam w 2019, ale widze że nic się nie zmieniło. Komentarz publikuje pod swoim nazwiskiem, żeby palant wiedział że to ja pisałem :D PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO ŁUKASZ. ZASADY, HONOR, DANE SŁOWO, A ZRESZTĄ... I TAK NIE ZROZUMIESZ.

Pechowiec CE Nowy wpis

Jedynie co się zgadza to adres firmy z rozmowy z Prezesem Łukaszem . Kłamstwo i obłuda! Niech to dla was koledzy bedzię przestroga by nie marnować impulsów w telefonie na rozmowe, by zapytać niepowarznego człowieka na poważnym stanowisku o prace w rej firmie .

Radosław Jakubik Nowy wpis
@Pechowiec CE

Zgadzam się z komentarzem. Pracowałem parę lat temu na stanowisku asystent spedytora i prezes to zwykły słup, który wali w (usunięte przez administratora) jak Tusk w swoim "prajmie" :D

Były kierowca Nowy wpis

Nie polecam, na rozmowie jest obiecywane wiele a w rzeczywistości jedyne co się zgadza to adres firmy ;) zarobki mizerne za prace od poniedziałku do soboty gdzie praca polega na przerzutach zazwyczaj Polska-Austria-Włochy, średnio 8 firm w ciągu tygodnia, samochody ładnie wyglądają lecz mechanicznie są trupami które wiecznie sie sypią i stoją na poboczu autostrady ciężko sie o co kolwiek doprosić, generalnie bieda w ładnym opakowaniu :)

Jakiś czas temu firma Antrans Group Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca? Jakie wrażenia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Antrans Group Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik działu Kadr i Płac?
kierowca

Byłem na rozmowie o prace, była to jedna z 4ech firm w której rozmawiałem o pracy jako początkujący kierowca . Jazda na dzień dobry w podwójnej ,4000pln na rękę miesięcznie. To kpina, w firmie która jezdzi na eu. Inne 3 firmy dawały w tym czasie 5500 . Dwie firmy krajowe dawały 4500pln , bywając codziennie w domu wiec dają to wiele do życzenia.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Antrans Group Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C+E? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Przewoźnik
Klient

Stawki masakryczne, kontarkt na podwykonawce z nimi to sznur na szyje. Przestancie spamic na grupach bo jestescie juz nudni

@Przewoźnik

Pomylił Pan firmy, ponieważ nasza spółka nie zajmuje się spedycją. Posiadamy własny tabor i nie korzystamy z usług podwykonawców.

Abc
Kandydat
@Antrans Group Sp. z o.o.

A Antrans Bis to inna firma ale czy właściciel? Hahaha ale kłamiecie macie spedycję ktoś po prostu wstawił opinie na Antrans Group ale spedycję macie to nie klamcie

Stanisław

Trzeba przekonać się osobiście ale zgadzam się z kolegą Tymkiem....skoro jest tak dobrze to czemu jest taki przemiał ludzi faktycznie firma już sama sobie wystawia komentarze,wynagrodzenie liczą jak im się podoba własciwie nie wiadomo jak jakaś wyższa matematyk ,na umowie widnieje podstawa której wcale nie wypłacają to tylko taka przykrywka,,chcą żeby kierowcy zostawali na sobotę i niedzielę w trasie ale za to nie chcą płacić jedyny plus to tabor auta są nowe za to można pochwalić

Ilona
@Stanisław

Tego to tutaj raczej nikt nie powie ci. To ty tutaj masz doświadczenie w pracy tam. To czemu twoim zdaniem?

daniel

widzę że firma już sama sobie wystawia opinie

Stanisław

Najllepiej się przekonać samemu jak jest ale zgadzam się z kolegą Tymkiem i widzę że firma już sama sobie wystawia opinie pozytywne na początku jak się przyjmujesz jest wszystko ładnie pięknie ...skoro jest tak dobrze to czemu jest taki przemiał ludzi ,wynagrodzenie jest liczone jak im się podoba właściwie nie wiadomo jak jakaś wyższa matematyka ,na umowie widnieje podstawa ,której nie wypłacają jest to taka przykrywka,kolejna sprawa chcą żeby kierowcy zostawali na weekendy w trasie ale za to nie płacą więc trudno mi znależć jakieś plusy, moż tabor bo auta są nowe za to można pochwalić.

tymek

ogólnie do kitu ,nie płacą podstawy tylko jakoś od obrotu polega to na tym że jeden dostaje 11% a inny 16% jakieś kombinacje alpejskie czyli na układy nie ma rady , płacą pod stołem a i tak kierowców rolują, firma dla początkujących ,pojezdzić żeby się nauczyć zawodu a potem szukać innej firmy.

@tymek

Nie zgodzę się z Pańską opinią. Zasady wynagrodzenia są jasne i klarowne dla wszystkich. Niemniej jednak jedyna różnica w wysokości wynagrodzenia to premia stażowa.

Tadek

Czy kierowcy musza mieć duże doświadczenie w tej branży?

Daniels
@Tadek

Przyjmują kierowców do przyuczenia za najniższa krajowa.

@Daniels

Głównie zatrudniamy kierowców z doświadczeniem i wyłącznie z udokumentowaną historią pracy. Dajemy również szanse osobom bez doświadczenia, w takim przypadku pierwsze trasy wykonywane są w podwójnej obsadzie pod okiem doświadczonego kierowcy.

Radek

Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to chyba nie powinien oczekiwać zarobków jakie osiągają doświadczeni pracownicy. Może chęci do pracy zabrakło?

Patryk

Uważacie ze organizacja w firmie jest dobra ?

Donek

Dobry pracodawca i atmosfera w firmie również dobra więc polecam!!

Romek

Tak dobrze się pracuje i nie ma chętnej osoby żeby napisała co słychać w firmie, jak się pracuje?

początkujący

Witam pytanko do kierowców pracujących w firmie . Jak wyglada sprawa bez doswiadczenia ile czasu w podwójnej sie jezdzi , jaka kasa na przyuczeniu itp. czy weekendy w domu tak jak mowia ? z góry dzieki za info i pozdrawiam :-)

Jolanta

Firma Antrans poszukuje aktualnie stażysty https://www.facebook.com/antranstransport/photos/pb.186049331435517.-2207520000.1523538037./2029144313792667/?type=3&theater Młodzi ludzie mają szansę na rozwój u tego pracodawcy, a jak jest z bardziej doświadczonymi pracownikami? Czy przedsiębiorstwo oferuje kursy i szkolenia oraz daje możliwość awansu? Piszcie, co myślicie na temat pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Antrans Group Sp. z o.o. - Sławków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Antrans Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antrans Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antrans Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Antrans Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Antrans Group Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antrans Group Sp. z o.o.