Opinie o "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Olkusz

asdf Nowy wpis

Faktycznie płaca za puste kilometry i jest ciągłość zleceń? Znalazłem info że szukają przewoźników i nie wiem czy mam wierzyć w to co oferują.

Przewoźnik Nowy wpis
@asdf

Zdecydowanie nie polecam !!, jak chcą zwabić przewoźnika to obiecują złote góry, jak już zaczniesz jeździć to po każdym rozładunku stanie i czekanie na robotę , ciągły lament spedytorków że nie ma roboty , (usunięte przez administratora) na kilometrach na potęgę, nie płacą za żaden przestój ani dodatkowe zrobione kilometry nawet z ich winy . Jedyny plus to płatność na czas i tyle . Totalne (usunięte przez administratora) , niskie stawki i obiecanki że w kolejnym kółku dołożą , ale na obiecankach się kończy . Przewoźnika mają za nic , oni uważają że zawsze mają rację , taka to strategia ich firmy , ????????????????

Lidia Nowy wpis

Hej, mój mąż chciałby aplikować do nich na stanowisko spedytora międzynarodowego. Napisałby ktoś ile u nich można zarobić przy kontrakcie B2B? Napisali też w ogłoszeniu, że jest możliwość awansu, po jakim czasie od zatrudnienia można ubiegać się o awans?

FIRMA ANTRANS BIS Nowy wpis
@Lidia

Płatność przy kontrakcie B2B jest uzależniona w głównej mierze od wyników pracy, a w szczególności przepracowanych lat w transporcie, ponieważ to właśnie doświadczenie pozwala sprawnie zorganizować i finalnie zrealizować transport towarów. Osiągalne zarobki plasują się od 6.000 PLN NETTO wzwyż, bez górnej granicy możliwości zarobkowych. Natomiast swój pierwszy awans można uzyskać już po trzech miesiącach, co nie oznacza, że w każdym przypadku. Na kolejne awanse, można liczyć średnio co dwa lata. Pani Lidio zapraszamy serdecznie Pani męża na rozmowę i pyszną kawę do naszej firmy, będzie miał możliwość osobistego zapytania o wszelkie kwestie dotyczące umowy.

Jak wygląda praca w firmie Antrans Bis Anna Pacia sp.j.? Czy można liczyć na premię?

FIRMA ANTRANS BIS

Oczywiście, że można liczyć na premię w zależności od indywidualnych wyników i zaangażowania pracownika.

Iwona
@FIRMA ANTRANS BIS

Czy to premia roczna, czy może system premiowy jest inny? :) Mogę wiedzieć, na jakie jeszcze benefity może liczyć u państwa pracownik?

@Iwona

System premiowy jest inny niż roczny. Jest to kwestia indywidualna do ustalenia, uzależniona w głównej mierze od wyników pracy, a także przepracowanych lat pracy w transporcie, co przekłada się na doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. Nadto nasi pracownicy mogą liczyć na różne inne korzyści nie tylko finansowe tj. Kartę Multi Sport, Kartę paliwową, ubezpieczenie dla siebie i członków rodziny, rozbudowany system opieki zdrowotnej w tym dostęp do wyspecjalizowanych lekarzy z różnych dziedzin, a także imprezy i wyjazdy integracyjne. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, która mieści się przy ul. Wspólna 1C, 32 - 300 Olkusz w celu omówienia swojej przyszłości w naszej firmie.

FIRMA ANTRANS BIS

Domniemany pracownik Tadeusz Smuś jest tylko i wyłącznie fikcją, gdyż nigdy w firmie ANTRANS BIS nie pracowała osoba o takim imieniu i nazwisku. Podany numer do zmyślonej kancelarii jest numerem do firmy Dariusz Drygalski "Drygalski Transport", która zajmuje się transportem a nie windykacją. Firma, bądź któryś z pracowników dodaje na gowork.pl negatywne komentarze innym firmom transportowym o braku płatności podając przy tym właśnie ten numer, niszcząc tym samym reputację innych firm. Śmiało można stwierdzić, że jest to czyn nieuczciwej konkurencji, a mianowicie działania wprowadzające w błąd oznaczenie przedsiębiorstwa, co podlega zgłoszeniu do UOKIK. Nadto podając swój numer kontaktowy w celu rzekomego wyegzekwowania pieniędzy, dlatego też ciekawym jest fakt, iż jako firma transportowa działa także windykacyjnie? Co więcej, wyszukując podany numer do "kancelarii", jest on określony jako negatywny. Numer kontaktowy można znaleźć na stronie: https://aleo.com/pl/firma/dariusz-drygalski-drygalski-transport-torun

Czy po rozmowie w "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Weronika

a dlaczego straciłeś? Już druga osoba, która pisze o stracie (wcześniej pisano o niemożliwości odzyskania pieniędzy). Nie płacą pracownikom czy o co tam chodzi? Czy chodzi o niepłacenie za nadgodziny? Jakie są poza tym warunki pracy?Atmosfera? Brat szuka pracy jako spedytor, może by spróbował...

Pracownik Zuzanna
@Weronika

Nie możemy zweryfikować, czy opinia jest prawdziwa czy też nie, gdyż nie została przedstawiona sytuacja tylko zostały napisane słowa bez pokrycia. Wynagrodzenia dla naszych pracowników wypłacane są terminowo, wedle indywidualnych ustaleń i zależnie od formy współpracy. Z uwagi na to, iż spedycja jest nieodłączną częścią w transporcie, owszem spedytor w nagłych i pilnych sytuacjach musi być po telefonem, z czym liczy się podejmując współpracę. Jednakże jego czas pracy jest normowany, tak jak innych pracowników. Atmosfera jest tu sprzyjająca, mamy zapewnioną pyszną kawę i herbatę, do dyspozycji lodówkę i mikrofalę, dzięki czemu zawsze możemy zjeść ciepły posiłek. Niejednokrotnie zamawiamy jedzenie w pracy z okolicznych restauracji, a także organizowane są imprezy integracyjne. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie i poczuć się swobodnie.

Pracownik Adrian

Nasza firma ANTRANS BIS zajmuje się transportem zarówno krajowym, jak i międzynarodowym od wielu lat. Dzięki rekomendacji naszych partnerów wyrobiliśmy sobie pozycję na rynku transportowym i staramy się współpracować z firmami, które wiedzą, jak ważne jest zaufanie i wzajemny szacunek w biznesie. Należy nadmienić, iż w branży TSL dostępność, terminowość i bezpieczeństwo to filary udanej współpracy, którą zapewnia nasza firma. I oczywistym jest fakt, iż jak w każdej firmie zdarzają się nieporozumienia czy chwilowe niedogodności, jednakże zawsze służymy pomocą i staramy się rozwiązać każdy problem. Nadto, gwarantujemy sprawny i profesjonalny przepływ informacji na temat stanu ładunku na każdym etapie transportu. Transparentność przewozu towaru to dla nas podstawa. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możemy stale kontrolować lokalizację przewożonego towaru. W dodatku nasza kadra, a w szczególności wyszkoleni spedytorzy posługują się biegle kilkoma językach obcymi, co z pewnością jest atutem, który ułatwia komunikację. Zgodnie twierdzimy, iż kluczem do sukcesu naszej działalności jest właściwe zrozumienie rynku oraz podejście do klienta z myślą o jego potrzebach jako najwyższym czynniku satysfakcji. Niejednokrotnie stawaliśmy w sytuacjach trudnych bądź nawet krytycznych. Jednakże nie ma problemów nie do rozwiązania, gdyż w każdej sytuacji nawet tej najcięższej jest jakieś rozwiązanie. Dlatego też doświadczenie pokazało nam, że wyzwania pojawiające się w transporcie nieraz potrafią zaskoczyć. Tylko fachowa kadra jest w stanie szybko i skutecznie zapobiegać kryzysom. Fachowe podejście do klienta oraz dbanie o jego interes i satysfakcję skutkuje pozytywnymi opiniami tak w środowisku, jak i w serwisach rankingowych. Nie rzucamy słów na wiatr, dlatego też nie zgadzamy się z wpisami zamieszczonymi na stronie, w dodatku anonimowymi, z których pisane są niekorzystne komentarze godzące w dobre imię firmy. Negujemy twierdzenia jakoby firma ANTRANS BIS, kiedykolwiek zalegała z zapłatą. Nie jesteśmy niczyim dłużnikiem, na dowód czego nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów oraz można nas prześwietlić na platformach transportowych tj. timocom.pl oraz trans.eu. Wszelkie sprawy pragniemy załatwiać polubownie, gdyż wierzymy, że każdy ma w sobie cząstkę człowieczeństwa, dlatego też zanim wstąpimy na drogę postępowania sądowego wolimy się porozumieć i zażegnać konflikt. Kolejno nasza siedziba mieści się przy ul. Wspólnej 1C, 32-300 Olkusz. Zaprzeczamy twierdzeniom, sugerującym wykonywanie działalności w Jeżówce. Co więcej, nasz magazyn nie pracuje w tak późnych godzinach, jak opisane w komentarzach. Natomiast odwołując się do godzin pracy spedytora są one stałe, jednak zdarzają się sytuacje podbramkowe jak w każdej branży, a w szczególności TSL, gdzie trzeba być w miarę możliwości dyspozycyjnym w kontekście np. awaryjnego odebrania telefonu. Rekrutujemy pracowników na podstawie CV oraz osób poleconych, stawiamy na dyspozycyjność oraz chęci do nauki, dlatego też często dajemy szansę osobom bez doświadczenia, jednakże weryfikuje to kilkumiesięczne szkolenie oraz własne predyspozycje. Osoby zatrudnione, mające chęć nauki i wdrożenia się, dla których niejednokrotnie zakres obowiązków tj. stały kontakt z przewoźnikiem oraz odpowiedzialność jaką ponoszą za dowóz, przewóz, załadunek, przeładunek i wyładunek okazał się zgubny i zbyt trudny. W konsekwencji czego taki pracownik rezygnował z własnej nieprzymuszonej woli. Stąd też zapewne wynika ewentualna rotacja kandydatów. Na domiar tego wynagrodzenie uzależnione jest w dużej mierze od oferowanej przez nas formy współpracy dla pracowników oraz swobody podjęcia decyzji w tym zakresie. Istotnym jest fakt, iż niektóre z komentarzy dotyczą przewoźników, natomiast nasza firma spedycyjna nie zatrudnia kierowców, stąd też wszelkie opinie powinny dotyczyć tylko i wyłącznie spedycji, którą tworzy nas zespół. Co nas wyróżnia? Tworzymy zgrany TEAM, lubimy i pomagamy sobie wzajemnie, dzięki czemu panuje miła i swobodna atmosfera, co przekłada się na efekty pracy, w konsekwencji czego na premie dla pracowników. Jeśli tylko masz jakieś wątpliwości, nie zwlekaj tylko zadzwoń i zapytaj. Poznaj nas i daj poznać siebie, odwiedzając i pijąc wspólną kawę. Z miłą chęcią porozmawiamy, bądź też wyjaśnimy niejasności. Być może to właśnie Ty zechcesz z nami współpracować.

Piotrek

My jechaliśmy z nimi z transa nie zapłacili a kontakt się urwał!!!! kontakt żeby dostać informacje to na numer 786878254

Zofia

A co w nich takiego najgorszego? :( Kobiety też na spedycji tu są?

Sebastian Szklarczyk

Pracuję w firmie Antrans Bis Sp. J. od 10 lat. i komentarze, które są tutaj zamieszczone, nie mają żadnego pokrycia z prawdą. Nie wykonujemy swoich codziennych obowiązków w Jeżówce (nigdy Antrans Bis tam nie miał biura), nie mamy magazynu pracującego w podanych godzinach itd. W naszym odczuciu wpisy, są zmyślone i mają za zadanie zmusić firmę do opłacenia abonamentu za portal na którym się znajdują! Prace na magazynie ustala bezpośrednio spedytor, z osobą która jest wyznaczona w danym dniu do przeładunków w godzinach pracy. Podane w komentarzach numery telefonu, też są czystą fikcją, co jeszcze bardziej wskazuje na próbę naciągnięcia naszej firmy na opłacanie, czy też założenie oficjalnego profilu na platformie. Jest to zwykła próba, wyłudzenia pieniędzy. Głównym "atutem" tej oferty jest możliwość decyzji o dopuszczeniu danego komentarza do publikacji. Nadmieniam, że nie jest to oficjalny profil firmy ANTRANS BIS ANNA PACIA SP.J.!!! Oferty pracy mogą Państwo znaleźć na innych, dużo bardziej znanych profilach, specjalizujących się w weryfikacji firm jak i pracowników.

Jerzy
@Sebastian Szklarczyk

A jak wygląda sama praca na magazynie? Jest bardzo ciężka fizycznie, wymaga dużej sprawności?

pracownik administracji

Zostaliśmy poinformowani, że posiadamy profil podstawowy, Ustaliliśmy, że nikt z naszej firmy, go nie zakładał. Skierowaliśmy zapytanie do osoby, składającej ofertę współpracy. Pan ...... , przedstawiciel portalu, sam nie potrafił wskazać osoby, która założyła nasz profil. Wygląda na to, że pracownicy TEGO PORTALU, zakładają profil firmy a później oferują rozbudowanie możliwości.

Iwona

Jak to możliwe pracować taką ilość godzin za pieniądze, o których piszecie? Ktoś z pracowników może jeszcze się wypowie? No i skoro przyjmują każdego, to jak wygląda rekrutacja? Wystarczy wysłać cv i już? :P

Jerzy

Przeczytałem, że nadgodziny są tutaj normą, a pracownicy magazynu potrafią pracować do 21:00. Czy tylko pracownicy magazynu muszą pracować do tak późnych godzin?

(usunięte przez administratora)nie polecam tej firmy chyba że jako 1 firma do przyuczenia a i tak pół roku porobisz tam bo biorą każdego i non stop szukają kogoś duża rotacja.

Iza
@Anonim

Hmm.. zawsze w Antrans Bisie pracuje się od 7 do 18?? Jak w takim razie wygląda to miesięcznie? Ile godzin się przepracowuje i jak wobec tego wygląda wynagrodzenie?

Magdalena

Troszkę chaotyczny jest Twój wpis. Tak naprawdę niewiele z niego zrozumiałam. Wiem jedynie tyle, że raczej nie polecałabyś nam firmy Antrans Bis. A możesz podać jakieś konkretniejsze informacje? Tak, żeby można było się jakoś do tego odnieść.

Czarek

Wiecie coś o pracy w firmie, jakie stawki i jakie trasy obsługuje firma.

Zostaw merytoryczną opinię o "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Olkusz

• Jak się pracuje w "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

"ANTRANS BIS" IRENEUSZ PACIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • 242