Mikołów

Opinie o Biomag Polska

Iza

@maja co masz na myśli pisząc praca idealna? Opiszesz jaka dla Ciebie jest praca idealna i jak to się przekłada w Biomag Polska? Firma w wywiadzie stawia na zespół (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,883221,wywiad-joanna-botor) czy chodzi też o atmosferę w pracy? Osoby starające się o pracę szukają właśnie informacji w tym temacie.

maja

@dfgjk faktycznie, dla niektórych kobiet (bo na pewno nie wszystkich) to praca idealna. Stąd też pytanie - kiedy rekrutacja? :)

dada1

Bardzo rzetelna firma,wspaniały sprzęt oraz kompetentni ludzie.Ten kto bliżej nie poznał firmy niech nie zajmuje stanowiska w tej sprawie,mogę to powiedzieć z autopsji bo przepracowałam w tej firmie dość czasu żeby się o tym przekonać.

ja1

Nawet bardzo interesujące, warto sprawdzić informacje, a potem pisać!!!

ja

Ciekawe jak tam pracujesz jak firmy juz od grudnia nie ma? Interesujące..

LOLO

WIDAC SPORO TU OSÓB ,KTÓRE ZA WSZELKĄ CENĘ CHCĄ DOPIEC I ZNISZCZYĆ FIRME BIOMAG W MIKOŁOWIE NIE POTWIERDZAM TEGO PRACUJĘ TAM I NIE ZAMIENIŁABYM TEJ PRACY W TEJ FIRMIE NA ŻADNĄ INNĄ POD KAŻDYM WZGLĘDEM TZN ZAROBKOWYM,ATMOSFERY,I DOKUMENTACJI....

Ona

Nie wiem czy wiecie, ale firma Biomag Polska już nie istnieje, zwinęła podobno swoje żagle

zniesmaczony

No cóż,z pracą przedstawiciela medycznego ma to niewiele wspólnego,praca polega na prezentacji sprzętu do magnetoterapii w domach osób,do których dzwonią pracownicy call center i umawiają na darmowy zabieg. Jak juz docierasz na miejsce,gospodarze są najczęściej bardzo zdziwieni,że chcesz im sprzedać sprzęt za 7 tys a zabieg to sposób na wyrażenie zgody na spotkanie. Nie wiem jak teraz,ale kiedyś obiecana umowę o prace miała sie nijak do rzeczywistości.Była to umowa zlecenie,tylko i wyłacznie oparta o prowizję. Umowa o pracę miała byc w bliżej nieokreślonym czasie. A atmosfera w firmie owszem miła,ale po bliższym przyjrzeniu się jakaś taka "sekciarska"

praca

hej :-) Szukam pracy, a poniewaz mam doswiadczenie na stanowisku w call center to polecono mi Biomag. Co o tym myslicie? Chce sie dowiedziec o obowiązki na danym stanowisku w tej firmie. Jakie kompetencje u kandydata są dla pracodawcy najważniejsze? I o możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach itp. Pozdrawiam...

Kamil

miałem zamiar się właśnie wybierać na rozmowę o prace właśnie do Biomag Polska, polecacie tu prace na słuchawce ? a tak na marginesie jako student jest możliwość dopasowania sobie planu pracy do planu zajęć żeby to ogarnąć logistycznie. a kasa zawsze się przyda, a zarobione przez siebie zawsze smakują lepiej :)

łona

nie mogę dojść do tego czy Ty @Sasha Pierce polecasz pracę tam i atmosfere w Biomag czy wręcz przeciwnie?

Sasha Fierce

Ludzie są fajni... wiesz tez muszą wykonywac swoją prace, to zrozumiałe. Ale to praca dla ludzi odpornych, o mocnych nerwach i twardej ..... Trzeba uwazac na wszystko i wszystkich ;) powaznie, jak siedzich, jak mowisz.... to co na poczatku wydaje sie fajna domowa atmosfera (usunięte przez administratora)

ołner

czyli ogólnie działalność firmy jest całkowicie lipna, ale przynajmniej co do ludzi tam spotkanych można się nie zawieść

pracodawca

Jeśli chcesz pracować w branży medycznej? Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej? Dysponujesz samochodem i masz prawo jazdy? Chcesz się uczyć i podnosić swoje kompetencje? Posiadasz umiejętności z zakresu prezentacji produktów? Łatwo nawiązujesz i podtrzymujesz kontakty międzyludzkie? Posiadasz wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na etyczną pracę? Właśnie Ciebie szukamy!

pracodawca

Pracowałeś w firmie Biomag Polska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

Zostaw opinię o Biomag Polska - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biomag Polska