Rokos Producent Mebli

Tychy

Opinie o Rokos Producent Mebli

anonymous

Zamówiłam słupek łazienkowy biały POŁYSK, i zawiedziona bo tylko drzwiczki są w połysku a reszta mat, TO TANDETA NIE WARTA TYCH PIENIĘDZY !

Nela

Rozczarowana klientka... Kupiłam komodę łazienkową, której nie da się skręcić, bo źle są powiercone otwory i złącza mimośrodowe nie trzymaj! Do tego rowki w szufladzie są tak krzywo zrobione, że nie można zainstalować spodu! Chciałam zwrócić "mebel" ale "producent twierdzi, ze nie mogę, bo był skręcany! A jak inaczej miałam się przekonać o "jakości" tego czegoś? Po pertraktacjach obiecał zwrócić część gotówki i dosłać wadliwe lamenty - niestety, do dziś nie mam ani komody, ani pieniędzy... Ostrzegam przed tą "firmą" !!!!

ktoś

Meble tandeta.

wyrolowany klijent.

Kupiłem szafkę do łazienki dosyć że wygląda jak by któryś z szefostwa z swojej łazienki ją sprzedał bo wygląda na używana to ta firma chyba kleju nie żałuje tyle go jest.Szuflada krzywa ścianki brudne od kleju i dłoni.Wióry tak się sypią jak panienki przy drodze masakra.Ogólnie jeden wielki syf. Nie polecam tej firmy i ich wyrobów h... że tanio.Gnoje.

Aga

Kupiłam szafkę z koszem na pranie tandeta jak ich mało źle docięte deski , szafka brudna z kleju ogólnie nie pleciłabym nikomu

xzd

wszystko ok

Zostaw opinię o Rokos Producent Mebli - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rokos Producent Mebli