Alumetal S.A.

Gorzyce

Opinie o Alumetal S.A.

Interesuje mnie stanowisko sortowacz.Warunki pracy i płaca.

Hanna

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie, a z tego co widzę to w Alumetal S.A. nadal są aktualne oferty pracy, w Gorzycach głównie na produkcję. Z warunków wynika, że jest umowa o pracę, ale co z tymi spartańskimi warunkami, moglibyście dać znać, o co dokładnie w tym chodzi?

Hanna

@gala według Ciebie warunki pracy w Alumetal S.A. są spartańskie. Co dokładnie masz na myśli, dlaczego tak uważasz? I przede wszystkim o warunkach na jakim stanowisku piszesz? Pamiętajmy, że mogą się one od siebie różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

kacper

jezeli taki syf ,to dlaczego nikt sie nie zwalnia i nie ma miejsc pracy?

seba
@kacper 15.03.2017 20:13
jezeli taki syf ,to dlaczego nikt sie nie zwalnia i nie ma miejsc pracy?

sa przyjecia w alumetalu w gorzycach!!

nick
@seba 16.03.2017 18:46
sa przyjecia w alumetalu w gorzycach!!

a o jakich przyjeciach mówisz? na odlewnii, linii, czy coś wyzej jakieś laboratorium?

gala

warunki pracy spartańskie syf kiła i mogiła.

vbnm

ja trochę odbiegne od tematu bo bardzo zaintryghowała mnie oferta na stanowisko Mistrz Utrzymania Ruchu do Nowej Soli. Czy ktoś może pracował juz na takim stanowisku i może pwoiedziec o nim coś wiecej od strony praktycznej jak to wygląda? bede wdzieczna

szukający

Zastanawiam się czy aplikować. Czy firma się rozwija, bo jeśli firma będzie zarabiać to prędzej czy później może docenią pracowników. Ale jeśli ledwo ciągną to nie ma na co liczyć. Bo z pustego to i salomon nie naleje. Czy jest więcej pracy niż kiedyś?

łysy

Jak tam stawki w tejfirmie ? Lepsze niż w fm ?

Roman

Od kiedy to w Polsce są tygodniówki? Chyba ci się z USA pomyliło.

ABC

Syf, kiła i mogiła. Smród z tego "zakładu" unosi się na sąsiednie. Jedyne co mogę powiedzieć to, żę pracują tam głupcy którzy umrą na raka płuc. To można wywnioskować z smrodu który unosi się w godzinach nocnych z tego kołchozu. A teraz mała ciekawostka dla niedowiarków: "Powstające podczas spalania plastików dioksyny są związkami chemicznymi, które nawet w śladowych ilościach są niebezpieczne – są one 10 tys. razy bardziej trujące od cyjanku potasu jak np. TCDD - najsilniejsza z dioksyn. Związki te są rakotwórcze, działają mutagennie, naruszają strukturę kodu genetycznego, obniżają odporność immunologiczną, osłabiają proces wzrostu i powodują zaburzenia neurologiczne i hormonalne, powodują poronienia i wysypki alergiczne." Powodzenia tym którzy tam chcą pracować :>

kasia stop

cześć wszystkim na forum, poszukuję teraz pracy jako osoba mające doświadczenie pracująca przy stopach różnych metali itd., czy aktualnie w tym temacie znajdę w alumetal jakieś wolne stanowiska pracy? bo mnie taka branża pasjonuje, jestem taka bardziej aluMental;) napiszcie ewentualnie jak u nich jest z bhp i zarobkami, okej?

kop

szukam pracy w alumetal czy koś coś wie na ten temat

pompezjusz

praca dla luszi po [usunięte przez moderatora] zero rozwoju, zero jakich kolwiek ciekawych prac. zlomem rzucac na prawo i lewo to kazdy [usunięte przez moderatora] by umial. gorsze jest juz tylko pracowanie na wysypisku smieci.

prawda

Bardzo marne płace, a władza spotyka się na premiach uznaniowych dla siebie, zwykłym pracownikom za to obniża procentowo premię przed wypłatą, śmiech na sali. Nie chcą dać ludziom zarobić dlatego szukamy nowej pracy :)

gosc

Brak poszanowania dla pracownika, marne płace.

i wypowiada się osoba, która mózg pisze przez \" u\"

Obiboki pracują w biurze i na niczym się nie znają i o niczym nie wiedza!!!! Nazywają ich biurokraci bez muzgu!!!

zapraszam do alumetal nowa sol tam jest dopiero cyrk

anonim 2 - 2010-10-11 12:00:45 Alumetal jest ok dla normalnych pracowników. A nie dla obiboków. ta osoba chyba jest z biura :) praca w tamtej fili jest bardzo ciekawa a szczegulnie w poblizu piecy bardzo wspolczuje i naprawde mi szkoda tamtych ludzi bo zdrowia nie odkupia za tamte pieniadze warunki pracy sa karygodne huk/chalas(0 ochrony sluchu) praca przy piecach w tablicy mendelejewa utrzymujacej sie w powietrzu ogolnie jesli nie jestes osoba z finansowa odpowiedzialnoscia(rodzina, dzieci, rachunki/kredyt) nie pchaj sie tam, lepiej robic juz gdzies na budowie po xx godzin i wziasc jak nie te same pieniadze to wieksze i byc zdrowym niz tracic zdrowie tam.

anonim 2

Alumetal jest ok dla normalnych pracowników. A nie dla obiboków.

obiektywny

pozdrawiam kierownika i całą zalogę alumetal

anonim1

w zimie zimno w lecie goraco dużo dymu i smrodu ale taki to urok pracy na odlewni.

Zostaw opinię o Alumetal S.A. - Gorzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alumetal S.A.