OTP S.A

Płock

Opinie o OTP S.A

oniex

biora sie za przemyt paliwa a czego nie wezma sie za kradzieze w OTP za przyzwoleniem orlenu.Tam kazdy kierowca wyprowadza od 30 do 100 litrow dziennie.Moge to udowodnic W ciagu jednego dnia a pan Zielinski z Orlen Ochrony lapie tylko tych Co mu kirownicy zleca.

Oniex

Niech pozamykają beczki I wszyscy uciekną.Tą firmą I orlenem powinna zająć sie prokuratura.

Zatrudniony

Czy potracenia za przepaly sa legalne ? Norma producenta volvo od 26 do 60 w zaleznosci od warunkow pracy,np pogoda,uksztaltowanie terenu a norma w otp 26,5 ,chore ,sami zniechecaja do siebie ludzi

Adam

Firma zaklamana. Klamia z wynagrodzeniem, na rozmowie tylko oczy mydla i zlote gory obiecuja a kazdego kierowce traktuja jak zlodzieja. Za kazda usterke lub niesprawne auto obwiniaja kierowce. Nie polecam.

Marek

Ludzie to jest TRANSPORT , tutaj nie ma miejsca dla słabeuszy. Jak ktoś nie ma w sobie zacięcia i odpowiednich predyspozycji psychicznych to będzie miał ciężko. Wszyscy Ci , którzy na własnej skórze przekonali się jak trudna jest to branża i sobie nie poradzili piszą te wszystkie komentarze. Trzeba to lubić, jak tego nie lubisz, boisz się wyzwań a adrenalina Cię paraliżuje - poszukaj czegoś innego.

Rafał
@Marek 21.03.2018 23:30

Adredalina jest na działalności cały czas to fakt!!!Trzeba polubieć jak cię dym..ją na kasie to też się zgadza.Siedzisz w biurze i wypisujesz głupoty.

Ex kleks

Taką głupia gadka.Każdy już 100x napisał jak jest a inni i tak pytają.No to nie pytajcie tylko idźcie.Jedźcie do płocka na szkolenie za swkje pieniądze,popracujcie miesiąc skoro i tak nie macie lepszego zajęcia i zweryfikujecie a nie bijecie pianę. Tam sie nic zmienia za bardzo.Obciążenia,co by sie nie działo to wina nie przestrzegania procedur itd. I co jeszcze Wam brakuje wiedzieć?Przyjmują, ktoś jest ciekaw to iść spróbować.

Szofer

Najgorsza firma w branży transportu paliw. Przed podpisaniem nie korzystnej umowy proponuje podjechać pod naftobaze i porozmawiać z pracującymi kierowcami. I gwarantuje że dacie sobie spakuj.

Jarosław

@Nick pracowałeś wcześniej w OTP S.A? Możesz powiedzieć dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Opinia byłego/obecnego pracownika zawierająca merytoryczne argumenty byłaby bardzo użyteczna dla potencjalnych pracowników firmy. @Android możesz powiedzieć coś jeszcze o kwestii szkoleń dla pracowników? Czy firma oferuje pracownikom jakieś benefity?

android

Dużo obietnic procedury stworzone nie dla bezpieczeństwa tylko poto aby mieć kierowcę na tz widelcu co byś nie zrobił jeśli firma będzie chciała to Cię dojedzie Kierownik z którym masz rzeczywisty kontakt to sługa szefostwa W tej firmie kierowca nie ma głosu Oszukują na nadgodzinach których nie unikniesz (kolega założył sprawę i mu wtedy wyplacili tak jak trzeba) Sumując jak nigdzie Cię nie chcą to tam będziesz mile widziany Podczas spotkania szkoleń i ogólnego zewnętrznego wizerunku wszystko super ale w środku wszystko śmierdzi wyzyskiem i zastraszaniem To tak pobierznie o działalności tej firmy aby nie rozgrzebywac pojedynczych incydentów które wołają o pomstę do nieba

Kierowca
@android 10.02.2018 10:41

Kolego mógłbyś rozwinąć temat nadgodzin z góry dzięki

Nick

Nie polecam pracy w tej firmie.

Gwiazdor

Jednym słowem masakra Okradają na każdym kroku . Nie mieścisz się w normie placisz Brak kasku lub klinow placisz. Masz 1000zl tzw premii ktora powinna być na zus a nie na paliwo do aut no to ty płacisz za paliwo ponad normę no i za ogrzewanie swojej kabiny w której spisz tez placisz ze swojej premii Firma koszmar!!!!!!

Zimny łokieć
@Gwiazdor 12.01.2018 20:07

Gwiazdorzy nie śpią w kabine tylko w domu albo w hotelu.Ogrzewasz kabine firma ma straty.

Miro

Prawda masz niby premie ale co miesiac cie kroją bo nie miescisz sie w normie I placisz za paliwo bo firma dziad wozi materialy za pieniadze kierowcy,, okroja cie na kazdym kroku, a pozniej nikt nie ofbiera telefonu, ogolna lipa

Grzesiek

Powiem tak pracuje w OTP i jezeli chodzi o mnie to sobie chwale raz pracujesz dłużej a raz krócej jak to w zawodzie kierowcya ogolnie ok masz umowe zgadzasz sie podpisujesz i ok a nie ktorzy pierwsza praca ogolnie za kierownica i to jeszcze na cysternie paliwowej a wymagaja po 6-7 tys.

Quick
@Grzesiek 19.12.2017 09:30

Masz rację, sam podejmiesz decyzję i sam na coś się godzisz lub nie. Ale pomyśl o pracy w Lidlu bo: 1.Kasa większa 2. Ryzyko niewspółmierne 3.Głupot z doświadczeniem nie wymyślają,można być po myciu garów 4.mniejsze koszta(p.j.ecetera) 5.będziesz zawsze wyspany 6.święta z rodziną 7.i w końcu poczujesz,że jesteś człowiekiem a nie numerem.a który Ty tam masz?

Uczeń ze szkoły kierowców otp

Ręce opadają żenada nie firma!!!!!!!!

@były 16.12.2017 22:50

Nie ważne kim jestem, ważne pod jakim względem firma OTP S.A. to żenada

Grzesiek

Nie kumam ja pracuje w OTP i chwalę czytasz umowę warunki ok i tyle a że czasami godzin wiecej nic za darmo.

Tyija

Mobbing,zastraszanie,kradxież na potęgę paliwa i nic więcej.Gdzie jesteś panie Ziobro że swoimi służbami.

dv

Nie polecam tej firmy obiecują 2800 netto na próbnym a okazuje się 2400 brutto potem ma być 3500 netto A w rzeczywistości trzeba się na to narobić jak wół przy 260 h firma nie daj się klikajcie z daleka to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

@dv 30.06.2017 14:37

Dlatego trzeba czytać umowę. Nie musisz podpisywać i się przyjmować do firmy

Kierowca

(usunięte przez administratora) i oszuści , ładnie gadają przed przyjęciem do pracy a później tylko Cię okradają i nie ma do kogo się z problemem zwrócić..,

@Kierowca 18.11.2017 10:23

W jaki sposób Cię okradli? Z problemem do kierownika regionu, koordynatora technicznego lub dyspozytora

Polak

Firma TRAGEDIA

@Polak 22.10.2017 15:39

Pod jakim względem?

Gaziak

Jezdze na LPG Sosnowiec tankujesz samochod za swoje bo OTP SA nie stac na paliwo norma 34/100 z pompa, dorzuc sie do transportu i zaplac za paliwo zapraszamy naiwniakow

chiarman
@Gaziak 04.08.2017 20:39

Nie masz flotówki? Zgłoś kierownikowi regionu albo koordynatorowi

Alwaro

Wszystko prawda niestety aż się nie chce pracować

CNC

A co myślicie o kierownikach, dyspozytorach? Można się dogadać? Planuje wysłać CV DO PRACY TAM na kierowce.

hihi

jak tam super szofery jakieś zmiany u was w firmie xD

Olsztyn

ogólnie podobno lepsze warunki niż w dawnym Orlen Transporcie. Praca na 2 zmiany : 1 zmiana różnie niektórzy zaczynają od 1 rano i tak co godzina do 6 - dzienna zmiana 14 godzin, 2 zmiana od 13 do 18 również co godzina jak komu w grafiku wypadnie ta zmian trwa 10-12 godzin. Pracujesz 4 dni na 1 zmianę później dzień lub dwa wolne i 4 dni na 2 zmianę. Obciążenia za przepały, za błędy w dokumentach. Zależy co kto szuka niektórzy pracują tam po kilkanaście lat, ale oni mają inne warunki. Ogólnie bardzo duża rotacja większa niż w markecie.

Monter Szczecin
@Olsztyn 09.01.2017 18:25

Dokładnie Ci co pracuję długo mają inne warunki i się trzymają, rotacja jest świeżych kierowców. Za przepały obciążają ?? , przy normie 26,5 - 28 litra to chyba nie da się wygenerować przepału, nawet jak ktoś ma nawyki i kartony do domu zabiera to normy nie przekroczy :)

Ona

bez rewelacji!

Piotreeek1992
@Ona 17.10.2016 13:21

Bez rewelacji, tzn?

Zostaw opinię o OTP S.A - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OTP S.A