Opinie o Wena Auto Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wena Auto Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wena Auto Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wena Auto Sp. z o.o. w Płock

Monia Nowy wpis

Bardzo dobry i rzetelny warsztat ,szybka obsługa, ceny za usługę normalne . Pozlecam, bo wiem że można na nich polegać .

Patrycja Nowy wpis

Bardzo dobry warsztat. Obsługa na wysokim poziomie i wysoka kultura. Zawsze na czas i przejrzyste zasady. Byłam trzeci raz i standard ten sam. Polecam

Anna Nowy wpis

Polecam Wena Auto z czystym sumieniem. Mieszkam 5 minut drogi od serwisu w pobliskiej Grabinie. Posiadamy w rodzinie 3 auta i już teraz wszystkie są pod opiekę Wena Auto. Nasze auta są prawidłowo serwisowane i odbieramy zawsze umyte. Ten warsztat naprawdę warto polecić. Dziękuję i pozdrawiam.

Grzegorz od Panamery Nowy wpis

Doskonały kontakt z kierownikiem serwisu i wysoki standard obsługi. Szczerze podziwiam również fachowców z tego serwisu za ich wszechstronność. Mechanik który naprawiał moje Porsche, jeszcze przed moim wyjazdem z firmy, siedział już z komputerem w dużym busie Renault. Szacunek

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wena Auto Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
***** ***

Zacząlem kożystać z tego serwisu i polecam go z czystym sumieniem. Mam nadzieję że kolejka się nie wydłuży znacząco:) Pozdrawiam

Mark

Szanowni Państwo, jeśli szukacie rzetelnych informacji sugeruję zwrócić uwagę na fakt, iż cztery z ostatnich, poniższych opinii zostały dokonane w ciągu 2 dni. Proszę się zastanowić, czy faktycznie są prawdziwe i czy przypadkiem nie zostały napisane celowo przez osobę, którą w żenujący sposób prowadzi tanią propagandę, obrażając cudzy intelekt :)

Zmotoryzowana blondi

Ja nie mam pojęcia co oni tam robią w moim aucie, wiem tylko że działa bez zarzutu. Zawsze na czas o umówionej godzinie i z uśmiechem. Polecam wszystkim kobietom które tak jak ja, nie znają się na autach, a nie chcą być naciągane, tak jak ja w moim poprzednim pseudo serwisie. Dzięki Wena Auto:)

Leszek M.

Przepraszam że piszę dopiero teraz, po kilku wizytach ale zawsze brak czasu. Plus taki że moja opinia będzie bardziej wartościowa. Więc tak, chłopaki z Wena Auto wybawili mnie z poważnych tarapatów technicznych związanych z moją nieszczęsną Q7 z którą już się rozstałem. Teraz od 2 lat serwisujemy tam nasze 2 auta i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Naprawy, obsługa, opony, klimatyzacja wszystko w jednym miejscu i jeden człowiek który za to odpowiada. Polecam wszystkim, to dobry adres jeżeli chcesz mieć święty spokój w temacie motoryzacji.

Quattro

Moje A6 po kilku latach serwisu w WENA AUTO ma sie dobrze. Polecam

Michał Lewicki

Polecam firmę, mam z nimi kontakt wiele lat i nigdy z niczym nie było problemu. Jestem zadowolony ze współpracy i odpowiedzialnie rekomenduję innym.

mazda 6 gh kombi biała perła

Zanim pojawiło się ogłoszenie od nich oglądałem bardzo zniszczoną mazdę od prywatnego właściciela. Podziękowałem bo jej stan był kiepski. Kilka miesięcy później szukając nadal takiego egzemplarza znalazłem ogłoszenie wena. Po przyjechaniu na miejsce panowie zaskoczeni moja wizytą zaczęli ściemniać, że auto pojechało na jakiś serwis przed sprzedażowy (pomimo iż w ogłoszeniu było napisane, że samochód po serwisie i sprawdzono w ich serwisie 200 punktów). Przemilczalem temat i zapytałem, gdzie można obejrzeć auto. Podano mi adres rzekomo zaprzyjaźnionego warsztatu i powiedziano, że mogę tam obejrzeć mazdę. Do celu miałem prawie 20km. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że to ten sam samochód który oglądem kilka miesięcy wstecz podpicowany na sprzedaż. Nie mam nic przeciwko taniemu zakupowi, przygotowaniu auta i odsprzedaży drożej pod warunkiem że naprawy wykonujemy kompleksowo. Niestety owa mazda miała zrobione jedynie zaprawki jakimś korektorem szkolnym chyba. Samochód udało się poznać dzięki uczciwemu poprzedniemu sprzedawcy, który wysłał zdjęcia prawie wszystkich uszkodzeń lakierniczych, które porównałem z miejscowymi zaprawkami. Po kilku chwilach wyszedł facet z jakiejś szopy witając nas z odległości mówiąc "witam, dostałem telefon że przyjedziecie w sprawie Mazdy". Odpowiedziałem mu jedynie, że nie jestem zainteresowany bo znam auto i oglądałem je przed ich zakupem. Tęższy Pan jedynie uśmiechnął się i odwrócił na pięcie. Dodam tylko że samochód był zarejestrowany w Polsce a po zakupie przez wena auto miał założone blachy WGS czyli z ich terenu gostynińskie, które miały lekko 20 dziur po wkrętach i nitach. (usunięte przez administratora) O oponach w Mazdzie nie wspomnę. chociaż samochód ponoć po przeglądzie i w stanie doskonałym. O stanie hamulcu też nie będę się wypowiadał.

Michał Lewicki
@mazda 6 gh kombi biała perła

To jest jakaś totalna bzdura wyssana z brudnego palucha. Korzystam z ich serwisu a moja mama kupiła od nich już trzeci samochód. Komentarze powinny być od prawdziwych klientów a nie od zawistnych szumowin.

Zostaw merytoryczną opinię o Wena Auto Sp. z o.o. - Płock

Wena Auto Sp. z o.o.