Toyota

Płock

Opinie o Toyota

Ela

Docenia pracownika hahaha hahahha na szkolenia to wysyła i płaci toyota motor Poland. A toyota plock tylko się krzywi ze muszą ludzie jechać za ich paliwo ...

Wiktor

Zastanawiam się co to za rzecz, że tutaj wszystko tak dobrze się układa, a to przecież chyba dość ciężkie jeśli chodzi o tego typu prace, w kazdym razie naprawdę fajna firma, która docenia pracownika takiego jakim jest no i są też szkolenia przecież.

antonianton

o widzę ze marketing Toyoty prężnie działa, wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci, rzeczywistość jest troszeczkę inna

Ania

od wielu lat serwisuje tam auto , atmosfera zawsze jest przyjazna, kawka, herbatka, uśmiech na twarzach pracowników, polecam:)

Jako pracownik chwalę sobie pracę w Toyocie, pieniądze są wypłacane na czas, dostajemy premie i z niczym nie mamy problemów, pozdrawiam

Rasłan

najlepszy serwis z jakim miałem styczność, szybko, precyzyjnie i bezproblemowo, jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni :)

Jergiej

dobra firma, miła atmosfera, wszystko OK , POLECAM!!!

Zostaw opinię o Toyota - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota