Opinie o Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki w Płock

Ile osób firma zatrudnia jako handlowców, ktoś wie? Wiedzę branżowa trzeba posiadać czy w razie co wszystkiego uczą? Ktoś pracował i się wypowie?

Ol3k Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, machloje jakich mało, wady: lampa zwykła zamiast led'owej, wymieniony jeden amortyzator, wymieniona szyba czołowa i boczna jedna, rozrząd hałasujący (auto na rzekomej myjni a tak naprawdę wygrzane, żeby nie było rozrządu słychać, nie wspomnę o odstających zderzakach, bo to klasyczek w tej firmie. Szczerze czekam, co jeszcze mnie zaskoczy, Serdecznie odradzam i nie polecam, mam w planach przejechać się na Wiadukt 1 i odebrać pieniądze za szkody, w bardzo neutralny sposób :)

Rysiek Nowy wpis

Cześć. ;) patrzyłem teraz po płockich zakładach mechanicznych, nie wiem czemu podłapało mi też Pański komis, ale czy to może oznacza, że taka praca tez by się znalazła? Nie widzę od dłuższego czasu opinii i w zasadzie były i tak wystawiane przez klientów. Co z osobami zatrudnionymi? Prócz sprzedawców kto jeszcze wozy ogarnia? Bezpośredni pracownicy czy raczej mechanik z zewnątrz?

Jaro

Komis sprzedaje trupy sprowadzane z Europy Zachodniej. Auto są ładne, odpicowane, ale to zwykłe ruiny . Badane Audi A4 B8 WAUZZZ8K39A109421 prezentuje się ślicznie, ale jest całe malowane i szpachlowane -1000 mikometrów !!!. Silnik jest cały zalany olejem, wtryskiwacze na wymarciu. Poniżej opinia rzeczoznawcy : Auto miało dość mocną kolizję i nie wiemy czy zostało naprawione zgodnie ze sztuką. Biorąc pod uwagę problemy z ciśnieniem paliwa, wyciekiem oleju i naprawę blacharską odradzam zakup tego auta.

Jola Nowy wpis
@Jaro

Nieprawda . Córka kupiła kia sportage, ponad rok temu. Auto do tej pory bez żadnego problemu.Obawy przy zakupie używanego auta są zawsze. Więc niech krytykant kupi w salonie. Pięknym,wypicowany i jeszcze szampana dodadzą....A jak Cię człowieku nie stać, to kupuj używane,obawa, w każdej chwili może się okazać, że miałeś pecha.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Frajerka

Nie polecam tego sprzedawcy. Kłamie i (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Wszystkie faktury zaniżone. Myślę, że urząd skarbowy powinien się zainteresować właścicielem. Właściciel dla kasy zrobi dosłownie wszystko, nie posiada żadnych zasad moralnych. Każda transakcja oszukana. Każdy samochód z wadami technicznymi, szczególnie silniki i wtryski. Szczerze odradzam kupno samochodu w tym komisie, chyba, że po wyjeździe z komisu klient w pierwszym miesiącu użytkowania chce wydać 20000-25000 zł - to polecam.

klient

Niestety nie polecam korzystania z usług tej firmy, tym bardziej pracy. Dla sprzedawcy stan idealny kilkuletniego auta to: niechlujnie naprawiony zderzak po dzwonie, mocno wgniecione alufelgi i w ramach naprawy pomalowane farbą oraz pęknięta szyba z powodu słońca (tak powiedział sprzedawca xD). Cytując opis oferty, Pan odpowiada, że w takim stanie można kupić tylko w salonie. Chyba więcej pisać nie trzeba...

Kuba

Tak spokojnie zrobiło się na forum bo dobrze się pracuje? Może podpowie ktoś czy warto starać się o pracę?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki?

Wkurzony

rozumiem ze ścieżki awansu przy oszukiwaniu ludzi im więcej oszukasz tym wyżej awansujesz hehe . Nie polecam tej firmy

Za niepokojona

Witam zamierzam w najbliższym czasie zakupić w tym komisie auto ale czytając wpisy zaczęłam się martwić , sprawdziłam VIN przebieg zgadza się z tym co jest na liczniku samochód posiada pare rys , ładnie odpala ale po tym co przeczytałam muszę podjechać nim ma stacje diagnostyczna i dokładnie sprawdzić. I fakt pan co mnie obsługiwał nic nie wiedział o samochodzie a pan siedzący za biurkiem jakiś arogant

Skąd sprowadzane są tutaj auta?

Komis tragedia,obsługa jeszcze gorsza. Dzwonię 3 razy w tygtygodniu pytam szczerze o stan auta. Wszystko pięknie, za czeka Pan zmierze lakier i podam przez tel,wszystko w oryginale. Na miejscu okazało sie ze 25,562 do 1000 na mierniku. Zwróciłem mu uwagę, ze tak sie nie robi. Z ryjem do mnie,ze inaczej by nikt nie przyjechal. Mało mnie nie pobił (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem!!!

0szukany 2

UWAGA!!! Właściciel komisu oszukuje !!! 0powiada przez telefon, że auto jest w stanie idealnym, z niskim przebiegiem, nic nie grzebane ani poprawiane w Polsce i można śmiało przyjeżdżać nawet z drugiego końca Polski. Jest to totalne oszustwo !!!! Przejechałem prawie czterysta km. po czym okazało się, że do auta brak jakiejkolwiek dokumentacji, a auto wygląda jakby miało przejechane grubo ponad trzysta tysięcy km. Gość myśli, że jak zmieni gałkę do zmiany biegów na nową to już nikt się nie kapnie, ze auto ma cofnięty licznik. Gość obiecuje gruszki na wierzbie !!! Podobno ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku samochodowym, a nie umie rozpoznać wyglądu auta,które ma 100 000 km a 300 000 km przebiegu !!! TOTALNY DRAMAT!!!! nie kupujcie w tym komisie !!!!

Pawel
@0szukany 2

Masz może namiar na jakiś dobry komis albo od kogoś kogo polecasz? nawet cała polska. prośba o maila sator.man@wp.pl

@0szukany 2

To dobrze bo miałem jechać po hybryde Prius przynajmniej zaoszczedze na paliwie!!!

Anonim owy
@Pawel

Monaro.pl auta bez kręconego licznika. Mam auto od nich , jeżdżę półtora roku bez awarii. Megane 1.5 dCi ! 2014 rok. Szczerze polecam.

Mariusz

Rozumiem ,że jest dużo niezadowolonych klientów, ale to forum pracownicze i spodziewałem się bardziej informacji o warunkach zatrudnienia?

Bronek

Tragedia, wszystkie negatywy 100% prawdziwe, polecam trzymać się z daleka, samochód "bez wkładu finansowego" okazuje się że elektryka siada i w samochód na samym starcie trzeba wyłożyć ponad 5 000 zł. Podczas sprzedaży nie znali odpowiedzi na połowę zadawanych pytań co tylko świadczy że nie mają pojęcia o tym co sprzedają. (usunięte przez administratora)

Piotr 77

Odradzam Co innego pisze w ogłoszeniu co innego sprzedają Nic się nie zgadza

Gabriela
@Piotr 77

Przyznam w takim razie, że jest to dosyć niepokojąca informacja. A czy próbowałeś wyjaśnić tę sytuację bezpośrednio z Właścicielem firmy Ol-Kar Export-Import? Dobrze byłoby, jakby jakiś pracownik Ol-Kar Export-Import zabrał tu głos. Jestem bardzo ciekawa, czy w najbliższym czasie planują tam rekrutację. Wiecie coś o tym?

zbysio12

Omijacie ten komis z daleka padł mi wtrysk po dwóch dniach po zakupie samochodu .

Odradzam wszystkim kupna samochodu uważajcie na wyeksploatowane z kręcone przebiegi.

Tedi

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kręcą przebiegi zaniżają faktury.

hubsson

Kupiłem już dwa auta z tego komisu , a jedno zostawiłem w rozliczeniu. Na dzień dzisiejszy mogę tylko polecić i życzyć by wszyscy mogli napotkać na swojej drodze tak profesjonalny komis.

Aischa

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)!!! Człowiek jedzie pół Polski po WIELKIE nic!!!! Radzę się mocno zastanowić zanim człowiek się do nich wybierze!!!

Gabriela
@Aischa

Wiem, że dodałaś swój wpis jakiś czas temu, jednak może napiszesz, czym konkretnie jest spowodowana Twoja opinia? Podziel się z użytkownikami swoim doświadczeniem z Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki i podaj konkretne przykłady, które spowodowały takie odczucia wobec firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki - Płock

• Jak się pracuje w Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki?

Zobacz opinie na temat firmy Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ol-Kar Export-Import Sławomir Mokrzki
  • Fryderyka Chopina 52