Opinie o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. w Płock

obiektywnie

Stawki w tym momencie zaczynają się od 220 stawki bazowej + 15.20 za godzinę pracy Jak zawsze Płock najwięcej pracy, najmniejsza stawka... Czy się opłaca prosty rachunek około 200 h 21 dni pracujących 200h = 3040 zł 21dni = 4720 ( powyżej 20 zmian, za każdą dodatkową zmianę + 100 zł) robisz 23 zmiany 300zł więcej ) Łącznie 7770 zł... od tego odejmij około 2000 tys ( zus referenecyjny) 2500 duży zus Suma zostaje między 5 a 6 tys... Prosty rachunek Czy się opłaca już każdy musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie... Jak widać wyżej jestem z oddziału Płock Praca od 20 do 23 dni godzinowo 190-230

Helena
@obiektywnie

Skrupulatne wyliczenia, a powiesz czy poza ta pensją którą podałeś, to są jakieś dodatki niefinansowe czyli te wszystkie karty sportowe czy inne ubezpieczenia? A co do tej pensji 5-6 tys no to dla mnie osobiście nie najgorzej.

obiektywnie
@Helena

To nie pensja tylko działalność ogłoszeń duzo zadzwoń zapytaj....

AR
@obiektywnie

2000 tys i wszystko mówi :-) Zanim napiszesz to przeczytaj. Powiem tak - odpowiadasz za wszystko i zawsze jest Twoja wina. Zarobki (jak nic się nie zdarzyło) to są na poziomie 9200 minus ZUS i podatki więc sam pomyśl czy warto. Ja odpowiedź znam.

Wojtek
@obiektywnie

Ja też tyle pracuję i nawet tyle samo zarabiam tylko na etacie i wszystko na papierze.

@Helena

dla cie nie najgorzej na wciki ci starczy ?????hahahahha

Krzysiek

Cześć Koledzy, podzieli się ktoś aktualną opinią? Jak obecnie wygląda praca kierowcy w OTP? Z góry dziękuję za info..

mościska
@Krzysiek

Nie ma otp

Krzysiek
@mościska

Możesz rozwinąć myśl?? Opinie są skrajne...

@Krzysiek

Gościu, jest Orlen Transport, na jakim Ty świecie żyjesz?

@Lord

I jak się pracuje?? Jesteś zadowolony? Długo już jeździsz?

@Ewa

Elegancko mi się pracuje. Wstaję za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać

@Lord

Haha, super odpowiedź na zadane pytanie :). To co jednemu będzie pasowało dla drugiego będzie totalną porażką. Dla mnie zaraz się zacznie 10 rok pracy. Resztę możesz sobie dopowiedzieć. Różne rzeczy się tu robiło! Teraz, jak patrzę na nowych to się zastanawiam czy też tak głupio robiłem. Przestałem się rzucać, przeczytałem te wszystkie ich procedury i w pewnym momencie zacząłem spokojniej pracować. Nigdzie nie jest lekko jako kierowca, w każdej firmie są minusy i plusy. Tutaj największym plusem jest dobra obsada, która dba o sprzęt i na start odpada Ci część stresu.

Edyta
@Bolec

Czyli ostatecznie, mimo że czasami przez zęby, to warto po prostu tu być? Bo jednak 10 lat to naprawdę długi staż, gratuluję wytrwałości. A skoro nowi się tak miotają to może warto im już na wstępie wyjaśnić to do czego Ty sam musiałeś tak długo dochodzić? Dzięki temu część z nich pewnie zaoszczędzi czas a reszta tak dobrze się wdroży jak Ty? :)

@Edyta

Niestety nie, bo według nowych to ja(usunięte przez administratora) głupoty oni wiedzą lepiej. Kto nie będzie chciał zostać to nic mu nie będzie pasowało. Ja wiem, że planowo codziennie jestem w domu, a co się stanie na drodze nikt nie przewidzi.

Edyta
@Bolec

A to często się coś zdarza czy to raczej sporadyczne sytuacje? Bo rozumiem, że może chodzić o jakieś kolizje i korki? Chyba, że macie raczej sprawny system gps, żeby takie rzeczy dobrze wymijać?

@Edyta

Mysle ze to sytuacje codzienne takie ma....wstaje o 3,30 i jest w domu z dojazdem o 17 porozgląda sie po chałupie trochę jak mu dzieci nie płaczą to sobie troche odpocznie i musi isc spac o 21 bo jutro o 3,30 wstaje... ale jest w domu planowo i tak np 6 razy z rzedu nie wazne swieta niedziele...jest twardy,,, dzien pazy 24h moze 27h i znow tak 6razy......ale planowo jest w domu...gratuluje

@aaa

Codzienne to jest to, że trzeba iść do pracy. Niestety każdy chce tankować 24h/ dobę przez 7 dni w tygodniu, więc wolne jest na urlopie, pauzach. Co w domu to w domu, a co w pracy to w pracy. Nie żyję samym domem czy samą pracą. Średnio w marcu pracowałem ok 9 godzin dziennie, a że raz to było 12, raz 6 to już inna para kaloszy.

@Bolec

bedzie lipiec sierpien sezon wysoki a ty koleszko bez urlopu....bo kazdy chce tankowac...zatyrasz sie w tej firmie dostaniesz wylewu ze zmeczenia i przepracowania.....ile nedziel masz wolnych w miesiacu?? jestes niewolnikem nawet o tym nie wiesz....zycze duuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowia

Obi
@aaa

Pierdzielisz głupoty, jak pracujesz w sobotę, czy niedziele, to masz wolne w tygodniu. Wynika z tego, że ty pracujesz pewnie w tak dobrej firmie, że 2 dni w pracy , a 5 wolnego..(usunięte przez administratora)

Tomasz
@Obi

A te dni wolne można dobrać sobie samemu czy firma je ustala z góry?

@Tomasz

Zależy od sezonu i kto Ci układa grafik. Z niektórymi łatwo się dogadać o wolne, jak dasz dyspozycyjność, z niektórymi trudniej.

p
@Obi

niewolniku pieniadza,,,,,,,,,czarny robolu ,,,,,ludzie jadA W WEEKEND SOBIE NAD WODE POlezec a ty w tyggodniu mass wolne hahhahahaa......po to jset sobota i niedziela zeby odpovczac biesie

p
@Obi

a zapomniałem dodac pracujesz wszystkie soboty i niedziele w wysokim sezonie ......

A który to dyspozytor, bo myślałem, że Przemek taki dobry

@Nowy

A kto jest dyspozytoren na mosciskach i lotosie. Przemcio ci pokaże jeszcze jaki dobry jest:)

Wielu nowych kierowców lub kandydatów do pracy najpierw czyta forum gdzie często pojawia się wiele negatywnych opinii. W Orlen Transport jest wielu kierowców którzy opisują firmę w negatywnym świetle, a nie chwalą się że zostali zwolnieni za kradzież lub za inne rażące niedbalstwo. Ci co przeszli na emeryturę lub zmienili prace z innych powodów, nie siedzą na forum i nie wylewają pomyj na firmę, ponieważ szkoda im czasu. Niejeden kierowca po zakończeniu pracy pisał na forum na firmę stawiając w negatywnym świetle, a później dzwonił że chce wrócić i jak w innych firmach jest źle. Firma stawia na nowych pracowników zamiast użerać się ze złodziejami paliwa którzy byli zwolnieni. Proponuje przeczytać forum pracodawcy w której pracy byłeś zadowolony i też znajdą się negatywne wpisy. Najlepiej przejedź się pod terminal paliw i zapytaj się kilku nie jednego kierowcy ile czasu pracuje oraz żeby opowiedział wady i zalety pracy kierowcy w danej lokalizacji. Niema co się bać działalność, że jako kierowca odpowiadam własnym majątkiem, ponieważ jest od tego ubezpieczenie. Kolejny temat to że niema płatnego urlopu, ale można wziąć wolne to i tak wynagrodzenie w skali roku będzie na duży plus. Proponuję przeliczyć wynagrodzenie w skali 1 roku odliczyć wolne i porównać wynagrodzenie z umowy o pracę. Osoby które lubią często chodzić na długie zwolnienia lekarskie lub mają problem ze zdrowiem to już własna działalność średnio się kalkuluje.

Zniesmaczony
@pracownik

W tym Otp chyba wszyscy w Polsce kierowcy są nie bardzo bo ciągle braki są na pracuj.pl lub innych ogłoszeniach szukają kierowcy???? odpowiedz sama się nasuwa . Biją na głowę konkurencję transportowa Adr z tego co widać ????

Mirosław
@Zniesmaczony

Może cięgle szukają bo nie płaca za dużo. Już ktoś wcześniej pisał ze pensja jest słaba. Znasz warunki zatrudnienia w firmie i wiesz co oferują kierowcom?

Mat
@Mirosław

Ponad 360 zł dniówki plus godzinówka około 16 zł na reke. Realnie przychód około 8400 do 9000 tys zł odejmij od tego 2500 zł na ZUS,ryczałt,składke zdrowotną i masz do ręki około 6000 zł na ręke. Czy 6 koła to duzo ? Uwazam że niee bo duża odpowiedzialność jako przewożnik ( możliwe kary ). Ale polecam ludziom którzy chcą sobie wyrobić doświadczenie w zawodzie i być codziennie w domu. Ja taki plan właśnie mam. Jeżdze w OTP od 2020 roku i to była moja pierwsza praca jezeli chodzi o kierowce, świerzo po zdanym prawku byłem.

Uczciwy
@pracownik

No tak ale (usunięte przez administratora)z powrotem przyjmują

@Uczciwy

Kogo by nie przyjmowali i co nie robili, to Paszczaki mają przez cały czas co robić, bo mentalności niektórych ludzi nie da się zmienić. Oby tak było, że wrócą stare czasy gdzie o pracę trzeba było się starać i stać w kolejce, a nie wchodzić z ulicy i się panoszyć, jak to potrafią.

@Mat

Młody człowieku nie pisz bzdur . 8400 do 9000 brutto odejmij Vat 23% od sumy netto odejmij ZUS + składka zdrowotną i podatek . I wtedy napisz co Ci zostaje !!Wiem że jesteś na małym ZUS i Ci się wydaje że cuda na patyku robisz .Zapłaciłeś ? może ubezpieczenie w Hesti do 50 000 tyś odpowiedzialność . To jest nic jak coś się wydarzy zmieszanie lub wypadek .Wychodzisz z tego (usunięte przez administratora) z długami taka prawda .Pisz dalej bzdury i marz dalej !!!! Były kierowca tego (usunięte przez administratora) .

Solidna Firma
@Kierowca

Jaki tam vat, co Ty telewizor kupujesz, że vat chcesz doliczać.

cristiano adriano
@Kierowca

Jaki VAT puknij się w czoło... VAT wystawiasz fakturę plus 23% to dostajesz od firmy i oddajesz do US. Chyba że coś odliczysz. Kto Ci każe być na VAT ? Wykonujesz usługę na sprzęcie firmy paliwa nie odliczysz nic nie zakombinujesz... Nie wiesz o czym piszesz na niczym się nie znasz a wypowiadasz się. Nie lubię takich ludzi którzy sieją niepotrzebny ferment. Na szczęście już tu nie pracujesz

Jaro

Dokładnie tak

@pracownik

Witam. Kolego ubezpieczenie jest do 100tysiecy. W zeszłym roku kierowca położył cały zestaw w otp dostał notę na 800tysiecy:) kierowca uciekł do Angli. Więc nie pisz bzdur o dzialalnosc ze jest ok. Tu nie jeden z długami wyszedł i spłaca do dziś. Obyś ty nie miał zdarzenia bo się zdziwisz jak Pan prezes da ci note w biurze. Co ty byś żonie powiedział chłopie:) rozwód i problemy;)

@Kierowca

Z jakiego regionu był kierowca

@Kierowca

Co ty (usunięte przez administratora) zwykłe oc jest do 2.5 mln euro kolejna opowieść parkingowa

Jawor
@Obserwator

Bzdura, nie bylo zadnej noty na taka kwote

@Tomi

Widać że nie wiesz o czym mówisz. jesteś na działalności i opowiadasz za cały powiezony zestaw tak masz napisane w umowie która podpisujesz inteligencie i płacisz za wszystko. Z OC OTP zgarnia grosz.

@Kierowca

Jak już to za "powierzony" inteligencie , a po drugie ty jako przedsiębiorca wykupujesz sobie swoje ubezpieczenie oc

@Kierowca

Słoneczko widzę, że zdrowo musiałeś sobie nakitować w nocki, bo głupota przez Ciebie przemawia, że żal du.. ściska iż tacy ludzie jak Ty chodzą po świecie i sieją ferment. Daj mi proszę informację w takim razie z jakiego regionu, bo jestem dużo w delegacjach i nic takiego nie słyszałem. Za to wiem ilu tłoków jest po parkingach, którym nie powinno się dać kierownicy w ręce i powierzyć przewozu paliwa bo za bardzo korci.

@Tomi

Inteligencie OC jest do 100tysiecy w otp. A w innych firmach ubezpieczeniowych nie chcą ubezpieczać na nie swoim powierzonym :)sprzęcie. Widać że z wioski jesteś:) i żonie wyplate oddajesz jak co drugi z tej firmie

@Kierowca

O widzę że spowrotem wam internet włączyli na wsi

Marzena
@Kierowca

Na działalności? to nie ma tutaj umowy o pracę?

@Tomi

Racja Tom Warszawa to duża wies same słoje. Nawet jeden od was (usunięte przez administratora) z plocka przyjechal pracować na Mosciskach . Szuka z żoną lepszych dni w Stolicy. Ps chodzi o Sebixa;)

@Kierowca

Od sebixa to wara. Zobaczymy kto się będzie śmiał jak cysterny z haarem wszystkie będą haha normy po 35... I zerooo kombinaturki co już wypowiedzenie położyłeś?

@Kierowca

warsawiaku z nadarzyna ...

@onefe

Jaka kombinatorka ty mało inteligentny pionku. Jeżeli będą zabierać ludziom po 400 PLN za przepal to sam odkurzysz prawko i będziesz jeździł:) Może żona konfitury zrobi będą jeździć w jednej firmie. Ja już się zwolniłem nie będę odpowiadał za każdą szkodę i był okradany z 400pln za przepal. Chora firma. Pozdrów konfiturę niech żonę zapisuje na prawko.

@Kierowca

bardzo dobrze że już tacy jak ty nie robią... Pozdrowie pozdrowie nie boj sie

@onefe

Oj przemciu czytasz te wpisy śledzisz. Mam nadzieję że jak przyjdzie Orlen to pogonią cie i znowu będziesz jeździł i stał na baczność przy kamerce rudy lisku:)

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Nowy stary kierowca.

Witam . Panowie 5 kierowców na Mosciskach zwalnia się przez dyspozytora Przemka zero wolnego ciężko 45 zrobic urlopy wstrzymane mobinguje dobrze. Motto Przemka nie podoba się to się zwolnij przyjda nowi:) (usunięte przez administratora) się zrobił. Panowie pytajcie na szkoleniach w polcku co z wolnym żeby nie było . Powodzenia

Widzisz i nie grzmisz

Firma to taki (usunięte przez administratora) na kółkach jakich mało. Hipokryzja tych na górze na każdym kroku. Stawki nie zmienione od ponad 7 lat, wszystko drożeje, a Ci dają jakieś śmieszne umowy, które jak się przeanalizuje, to zamiast powyżej, to są to obniżki. Każda firma paliwową na chwilę obecną lepiej płaci. Klacska za 21 dni pracy można zarobić na czysto po podatkach 9000 na rękę. Zeetank na umowie o pracę wszystko ozusowane 6000+. Robota spokojna. Orlen Paliwa firma bliźniacza, około 9000 na czysto po podatkach. Zwracają za ZUS 2000 zł. Tutaj marne 350 na działalności, odpowiedzialność za wszystko i hipokryzja. Pan Prezes ma dewizę "Jak Kali komus ukrasc krowy to jest dobry uczynek ale jak kalemu ukrasc ktowy, to zle". Atmosfera w firmie zawiewa mobbingiem z kilometra. Podsumowując. Jeśli nie dacie ludziom zarobić 500zl netto, tak by pooplacali podatki i zostało im tyle co u konkurencji, nikt nie bedzie Tutaj niedługo jeździł. Bo męczyć i zacisnąć żeby można, o ile jest za co Tutaj zepsujesz sobie nerwy, relacje rodzinne i przesiakniesz (usunięte przez administratora), za marne grosze. Nie warto.

@Widzisz i nie grzmisz

Trzeba dodać, że kierownicy jeszcze mówią, że nie musisz tu pracować jak się odezwiesz, za zabrane pieniądze bezprawnie ale przyjdzie kryska na matyszka przyjdzie

Kierowca były OTP
@Widzisz i nie grzmisz

Nie opowiadaj bajek że w Klacska zarobisz na czysto 9000 tyś pln . tam masz 400 dniówka i 1000 premi która jest uznaniowa a nie stała . Odejmij od tego ZUS PODATEK TO ZOBACZYŚ SUME NETTO !! Żadna firma w Polsce paliwowa nie da zarobić ci 9000 tyś na czysto !! Taka prawda .

Neo
@Piotr

W Płocku już się dzieje 6 os złożyło wypowiedzenie a kolejne 4 osoby maja zamiar złożyć konkurencja powstaje i będą płacić jak należy to i kierowcy będą odchodzić … (usunięte przez administratora)

Były
@Neo

Z tego co słyszałem to 4 osoby. Konkurencja to już była. Tylko co oni będą wozić?

Lord

Sezon idzie i znowu ta sama gadka.. :D A co znowu Wrocław wypowiedzenia rzuca, czy kto tym razem? Ponarzekacie, a i tak będziecie jeździć, jak by wam kazali trzcinę zbierać, też byście zbierali :)

@Lord

Zacznij Ty ludzi szanować. Po co komentujesz i obrażasz innych? Pochwal się sam tym co robisz u swojego obecnego pracodawcy jeżeli jakiegoś masz.

Widzisz i nie grzmisz
@Kierowca były OTP

Koleżko, napisałeś że klacska płaci 400zl netto plus premia 1000zl uznaniowa, masz już nieaktualne informacje, bo stawki poszły do góry od niedawna. Ale nawet jak jesteś taki mądry, to policzmy. 400zl netto razy 20 dni to wychodzi 8000netto. Plus premia uznaniowa (ktora jest zawsze placona jesli przestrzegasz procedur i nie zabierana za byle co jak w Orlenie, albo wtedy jak za duzo dniowek zrobisz) to za 20 dni pracy wychodzi ci 9000zl faktury. Odliczając nawet duży zus i ryczałt zostaję ci ponad 7tys. W orlenie żeby wystawić fakturę 9000 netto musiałbyś przepracować 25 dni!!!! I tak właśnie w orlenie sie pracuje. W sezonie 23 - 25 dni to standard, po 10 - 15h. W klacska praca to max 8h dziennie średnio, a trasy max do 300km dziennie. Pracując w klacska tyle dni co w orlenie, czyli 23 - 25 dni, zarobisz na czysto 9000 - 1000 PLN. Więc najpierw naucz się liczyć, a potem pisz ze ktoś pisze bzdury. Róbcie dalej w tym kołchozie, najlepiej po 25 dni i dajcie się jeszcze wychłostać w podzięce, a caly plock ma was za robaków, Polaków i pluje na Was. I MA RACHE. NIE UMIECIE SIE SZANOWAC TO ROBCIE ZA (usunięte przez administratora) W PRZEKONANIU ZE JESTESCIE SUPER. NIE POZDRAWIAM

Shokei

Powie mi ktoś orientacyjnie , wiadomo zależne od miejscowości ale o której są zmiany? Tz o której się rozpoczyna? Zapewne kończy się różnie to nie praca na zakładzie 8 i do domu...

Zmiany
@Shokei

00:00 - 10:00 00:30 - 10:30 2:00 - 12:00 4:00 - 16:00 4:30 - 16:30 5:00 - 17:00 6:00 - 18:00 7:00 - 19:00 10:30 - 22:30 11:00 - 23:00 16:00 - 2:00 17:00 - 3:00 19:00 - 5:00

Shokei
@Zmiany

Aha, czyli tak na (usunięte przez administratora) mać, poza działalnością zamiast umowy i chorymi karami za byle gó.no to są jakieś jeszcze minusy? Dzięki za info, albo jakbyś mi mógł dać jakiś kontakt do Siebie to bym coś popytal bo nie mam nikogo znajomego co tam jeździ

Tomi

Witam jakie obecnie stawki proponuje orlen transport ? Coś słyszałem że dniówka plus za każdą godzinę podpowie ktoś

Tomi

tak właśnie działa grupa anonymous Jednych złodziei przyjmujecie, drugich my zwalniamy Nie ma i nie będzie pozwolenia na kradzież pod oknami firmy...

1w1
@anonymous

Myślę że prawdziwi zlodzeje siedzą wewnątrz i robią to zza biurka a nie przed oknam.Twoj nick obraza anonymous .

@anonymous

rekiny biznseu.........wokoło pełno fok

Uczciwy kierowca

Panowie zarządzający tym bagnem. Macie duże parcie na kierowców skoro Wasze ogłoszenia ofert pracy wiszą ciągle na pracuj.pl. W szanującej się i uczciwie funkcjonującej firmie nie ma problemów z kadrą, a pracownicy są zatrudniani z polecenia i czekają na zatrudnienie w kolejce. Widać po wpisach że chyba całe biuro spółki ma w celach miesięcznych pisanie różowych postów żeby przyćmić negatywy na forum. PANOWIE KIEROWCY PRZYSZLI KANDYDACI. Jeśli rozważacie prace w tej czy innej spółce powiązanej z naszym narodowym paliwowym gigantem to uświadomcie sobie na wstępie że nie warto. Niech Was nie zwiodą ccze obietnice i skoloryzowane pozytywy. Żadna uczciwa firma nie stosuje praktyk zatrudniających kierowców na własnej działalności tylko firmy budujące potęgę na wyzysku podwykonawcy, ładnie zwanego partnerem biznesowym, w rzeczywistości stającym się kilkuletnim (usunięte przez administratora) wynikającym z zapisów kar umownych podpisanego kontraktu nie mającym żadnych praw i nic do powiedzenia. Dlaczego nie zatrudniają na umowach o pracę ??? Bo na umowie o pracę pracownik ma prawa z których może korzystać czego się obawiają i co gorsza ,których nie garną się respektować. Gdyby w tej czy innej spółce koncernu liczył się kierowca jako człowiek i byłby godziwie zatrudniony na umowie o pracę etat 168 godz. po min 30 zł/h netto czyli netto 5040 zł miesięcznie problem sam by się rozwiązał. Tylko chodzi tu o koszty zatrudnienia które byłyby wyższe nisz wyzysk samozatrudnionych no i wtedy nie stać byłoby spółek na bajeczne pensje zarządu i dyrekcji niestety zależne od wypracowanych zysków. To tylko seksualna matematyka handlowa = żeby mieć i móc to trzeba po prostu (usunięte przez administratora) wszystkich za koleją bez względu na płeć i upodobania bo z tego jest kasa. REASUMUJĄC JEŻELI MACIE ZDROWE PODEJŚCIE DO ŻYCIA I SZANUJECIE SWOJĄ GODNOŚĆ NIE IDŻCIE TĄ DROGĄ !!!!

Lelum
@Uczciwy kierowca

Pięknie napisane ale za bardzo delikatnie ????Jak tam wypłata na nowej umowie??? Zadowoleni? Jak tam dodatek za święta był? Hahahaha buziaki

cezar
@Lelum

Tak w miarę ponad 10 wystawiona nie jest źle na święta trochę mniej od ciebie

Odchodzący
@Uczciwy kierowca

Nie płacą to i mają problem z kierowcami. Proste. 3200 netto na adr noce niedziele i święta. Tyle mają ci co nie latają po placu z bańkami. Chcą żeby z umów przeszli na działalność. Nie doczekają się. Uczciwy pójdzie do innej roboty a biorący z beczki niby po co miałby przejść. Zarobi 3 z groszem 1000 1500zł zarobi na lewo. Firma o tym wie i nic z tym nie robi. Złapany na gorącym po miesiącu i tak wraca do roboty. Dyrekcjo WSTYD. Pytam gdzie jakieś kamery i te wasze elektroniczne plomby? Każecie uczyć się o tym w tuulcośtam a nikt na oczy tego nie widział.

Mirosław
@Odchodzący

To niewielka ta pensja szczególnie jak się ma uprawnienia ADR. Masz do tego jakieś benefity z socjala czy tylko sama wypłata?

Były
@Odchodzący

Jak się chcesz obejrzeć w kamerze to zapraszam na Wrocław, lub na kontrakt lotos.

haxan
@Lelum

cały ten orlen, tpg to jedna (usunięte przez administratora)te trans dziady tylko myślą i kombinują jakby tu kase ujebać, w dobrej firmie nie trzeba co miesiąc odświeżać ogłoszeń to powinno dać do myślenia na starcie

momo

Święta prawda

gangster

Roman jakie jest 7 Przykazanie ?

@gangster

Słaboś jest wierzący Synek, jak nie pamiętasz co robisz sam i o to pytasz.

Felicjana

Czy ktoś wie co to za pisma w Płocku dają do podpisu inni kier

@Felicjana

Pozew do prokuratury za dyskryminacje za normy na zarząd …

oniżej analiza dla przyszłego kandydata oczami pracownika który pracuje od kilku lat. MOCNE STRONY: • Codzienny zjazd na bazę, • Grafik miesięczny wysyłany pod koniec miesiąca na cały kolejny miesiąc - według rocznego wzoru, czasem jak są delegacje lub dodatkowe zmiany to się rozjeżdża i jest więcej zmian pracujących w miesiącu za co jest dodatkowe wynagrodzenie, • Jeśli potrzebujesz wolne to wszystko jest do dogadania z dyspozytorem, • Stałe godziny wyjazdów pierwszej i drugiej zmiany na danym zestawie, • Jazda według czasu pracy kierowcy – średnio około 9h dziennie pracy od wyjęcia do włożenia karty kierowcy, • Nowe ciągniki Volvo z automatyczną skrzynią biegów wymieniane co 3 lata, • Profesjonalne szkolenie stanowiskowe z senior driverem do czasu wypełni samodzielnej obsługi cysterny, jazdy zestawem, obsługa tachografu, a także wypełniania dokumentów i znajomości procedur obowiązujących w firmie – szkolenie zakończone egzaminem z senior driverem, • Opiekę merytoryczną, pomoc i doradztwo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości przez senior drivera, kierownika regionalnego oraz innych osób (specjalistów) z centrali firmy, • Nowy model wynagrodzenia uwzględniający dniówkę + płatną każdą godzinę pracy – wynagrodzenie podobne do stawek w transporcie międzynarodowym, • Gwarantowane wynagrodzenie w przypadku jakby nawet nie było pracy ze strony pracodawcy, • Szatnia dla pracowników oraz parking dla prywatnych samochodów pracowników, • Odzież robocza, obuwie zapewniane przez firmę, • Pranie odzieży roboczej w pralni zewnętrznej, • Szansa dla osób bez doświadczenia w jeździe zestawem, a także obsługi cystern paliwowych, • Pomoc w założeniu działalności gospodarczej, • Obsługa księgowa przy ryczałcie w kwocie 50 zł miesięcznie, • Możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, • Możliwość wykupienia ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej w przypadku zdarzeń z winy kierowcy. SŁABE STRONY: • Własna działalność zamiast umowy o pracę, ale za to jest nieporównywalnie wyższe wynagrodzenie niż na umowie o pracę, • Co 3-4 weekend wolny, reszta pracujące, a wolne w tygodniu, • Praca w systemie zmianowym – średnio połowa zmian na dzień i połowa na noc, • W przypadku nieobecności takiej jak zwolnienie lekarskie, urlop, itp. nie otrzymujesz wynagrodzenia, • W trakcie szkolenia wynagrodzenie za dniówkę 150 zł, zamiast pełnego wynagrodzenia, • Musisz dokładnie wykonać Obsługę Codzienną (OC) – pilnować czy niema uszkodzeń zestawu oraz czy jest zbiornik w ciągniku zatankowany pod korek. W przypadku uszkodzeń jest dużo kamer i można to szybko sprawdzić między którymi zmianami było uszkodzenie. Niedotankowany zbiornik może zdarzyć się po nowych kierowcach, ale szybko można ustalić i porozmawiać z danym osobnikiem. • Czasem są delegacje do innych lokalizacji – oczywiście nocleg w hotelu i extra płatne, • Musisz pilnować wysokiego stylu jazdy i normy zużycia paliwa żeby nie była potrącona tobie cześć premii, SZANSE: • Atrakcyjne wynagrodzenie na porównywanym poziomie co w transporcie międzynarodowym będąc codziennie w domu, • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na wysokim poziomie, ZAGROŻENIA: • Musisz liczyć że wszystkie uszkodzenia zestawu z winy kierowcy płaci kierowca – oczywiście jest możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia (OC) i nie trzeba się później martwić, • W przypadku zatrzymania na kradzieży paliwa dotkliwe kary finansowe do 20 000 zł, • W przypadku rezygnacji z pracy w trakcie szkolenia lub po szkoleniu zwrot kosztów szkolenia. Osoby które lubią często zmieniać pracę np. po kilku miesiącach, zapłacą kilka tysięcy z ostatniego wynagrodzenia tj. po 270 zł za każdą zmianę szkolenia, • Za rażące niedbalstwo jest taryfikator kar przewidzianych w umowie w którym firma może naliczyć kary, więc albo stosujesz się do procedur albo będziesz płacił, a w konsekwencji zostanie wypowiedziana tobie umowa, Jeśli czegoś zapominałem wpisać to zapraszam to merytorycznych wpisów w forum, a kandydatów mających wątpliwości na parking pod terminal w danej lokalizacji.

Trrr
@pracownik

Zapomniales dopisać, że firma za wszystko obciąża. Nie zgłosisz kontroli ITD to obciążenie 300zl, zapomnisz o aplikacji 100zl itd w sumie same kary

@Trrr

W sumie same kary dla takich, jak Ty. Jedziesz teraz droga i na pewno na odcinku 100 km nie jeżdżąc po drogach szybkiego ruchu tylko krajówkach i wojewódzkich możesz zarobić więcej. Dostajesz pokuł i go dajesz do firmy to wiadomo, że musisz go zgłosić. Inaczej nie będą mogli Ci udowodnić, że nie zgłosiłeś. JAk dostaniesz karę to tylko na własne życzenie. Poczytaj sobie trochę, że ITD wymaga od przewoźników wyliczenia tzw. oceny przewoźnika, w której liczy się ilość kontroli negatywnych do wszystkich. Ja się nie dziwię, że w firmie jeden na drugiego i na firmę patrzy bykiem, jak wypowiada się ktoś taki, jak TY!. Nie podoba Ci się to idź gdzie indziej po co ferment siejesz. Nigdzie nie jest lekko, a teraz jeszcze atmosferę podkręca (usunięte przez administratora) Panowie i reszta forumowiczów pracuje w firmie od 2014, jestem jednym z pierwszych na działalności. Od razu przyszedłem z nastawieniem, że premia może być i nie być. Liczę zawsze na podstawę i się nie przeliczę. Mają swoje niektóre możę i nie potrzebne zasady, ale przyszedłem zarobić to się dostosowuję.

@Sherif

Nie pracujesz w firmie tylko wykonujesz usługi dla firmy OTP

@pracownik

Czy ta laurke kazali Ci napisać? To mi przypomina opowieści parkingowe z międzynarodówki o pracy za lekko 10 tys a potem okazuje się że na papierosy czy piwo nie ma ;-) To jaka jest realna pensja na tej działalności? Odłożysz czy zarobisz na emeryture ? Czy jedziesz na najniższych kosztach a potem będziesz płakać jakie to państwo jest złe??

@pracownik

Jeszcze dodam że ta pseudo działalność to wegetujący frajerzy żyjący chwilą czyli dziś. Trzeba być Idiotą żeby marnować czas,zdrowie dla tej marnej kasy. Co Wami kieruje ze dajecie się tak wyzyskiwać? Ja na etapie rekrutacji zauważyłem ze szkoda życia na taką wegetację.

@Olo

Nikt nie kazał mi pisać.Chcę cię uswiadomić ze jesteś tylko podwykonawcą.Odłozone większe pieniadze zje inflacja a emerytura będzie głodowa.A ci co pracują na etacie będą to wszystko mieli .zrewaloryzowane.Coś na ten temat wiem.

Dlaczego kara za kradzież figuruje w zagrożeniach ? To mnie zastanawia :D

@Lord

No naprawdę, haha. Nie tylko tutaj bo wszędzie gdzie się coś wozi występują braki i to nie wina ludzi tylko świata, który tak ich sobie wyrzeźbił.

@Obserwator

Będzie a może nie będzie? To usprawiedliwienie dla bycia lekkoduchem i (usunięte przez administratora) dającym się (usunięte przez administratora) Tankuje na Orlenie i Lotos ale spoglądam na Was jak na nieudaczników, sorry za szczerość. Panowie na działalności:pożal się Boże!

@Olo

To jest bardziej liczenie na to czego zabrać mi "nie mogą" i coś co otrzymam miesiąc w miesiąc. Czytając Twoją wiadomość spoglądasz na nas jak na nieudaczników, a dzięki właśnie takim nieudacznikom możesz zatankować to paliwo na Orlenie lub Lotosie, bo to my je wozimy :). Wesołych Świąt Olo

Romuś
@pracownik

Hahahaha oplułem się ze smiechu:) Kto pisze takie posty? Ludzie z biura bo kierowców z doświadczeniem brak? Jedyny plus pracy w tej firmie to możliwiść złapania doświadczenia na paliwach i spier... jak najdalej z tej (usunięte przez administratora) I później słyszę na bazie od tych młodych biednych chłopaków ze będą zarabiać po 11tysi netto bo kierownik im obiecał :) :) :)

@Romuś

Nawet ta pensja 8 tys jest smieszna względem zaangazowania i obciążenia psychicznego. Trzeba być desperatem by podpisać jakis weksel jeszcze

@Olo

Jakie weksle trzeba podpisać? U nas kilku przeszło, ale jeszcze nikt nic nie mówił.

@pracownik

W tej pracy zobaczysz co jestes wart gdy zobaczysz wpływ na konto w lutym.Jestescie zadowoleni z obietnic.Pomyslcie co oferuje wam nowy ład.Ile zapłacicie więcej podatków

cristiano
@Obserwator

Śmieszny jesteś i to bardzo pracuj lepiej tam gdzie pracujesz albo wróć z L4. Nowe podatki 550 zł.

Xyz
@pracownik

Średnio 9h co to za lokalizacja może zmienię miejsce zamieszkania :)

Ostrow
@Xyz

Ostrów Wielkopolski

1w1
@pracownik

Dobre co 3-4 weekend w domu to n początek. Dalej chrzcicie .VERVE paliwem z Malaszewicz ,.Już dwa pieski Zieliński i Czubak wypadły z gry ..Wiesz coś o tym czy cierpisz na amnezję jeśli wogole wiesz co to znaczy .Myślisz. że jeśli prawnik reprezentujący twoja firmę i Pani sędzina sądu pracy noszą to samo nazwisko to możesz robić co chcesz i czuć się nietykalnym ..Myślisz że wystarczy zmienić NIP I REGON firmy i dalej doic kasę. A jak się. ma ten pseudozwiazkowiec G S

posiłki

dla tych co narzekaja proponuje załozyc swja firme kupic zestaw i pracowac na własna reke...powodzenia

Narzekacze

Panowie potraficie tylko narzrkac ale nikt się nie postawi. Miejcie troszkę odwagi.

fighter

Wszyscy co nie podpisali nowych umów idą na zwolnienia ojej forma sobie bez was nie da rady haha... Nie podoba się zmień a nie 4 lata płaczesz

Lord

Panowie, jako były pracownik, który bardzo miło wspomina okres zimowy, mam pytanie: Czy oponki już zmienione? Czy przejeździmy do wiosny bez bieżnika? :D

Uczciwy

Szanowni pytanie mam do osób na wyższym stanowisku niż kierowc... Kiedy założycie w Płocku kamery ? Kiedy skończycie z dolewaniem paliwa ? Kierowcy psują innym normę ? A może tak napisać w aplikacji żeby po każdym kursie resztkowa pod adblue ? Może bezpieczniej ? Pod kamera nikt nie zobaczy.

@Uczciwy

Po co Ci kamery? Idź otwarcie do Fuhrera, podpowiedz. Płock to nie jedyny oddział na który spoglądają. W Rejowcu brakuje pakietu smsów i papieru do pisania wyjaśnień. PS: kiedy zawitacie do Wiochy i Trzebini?

Uczciwy kierowca

Panowie Kierowcy z Oddziału Warszawa. Jesteście miękkie (usunięte przez administratora)Tyle krzyczeliście że nie podpiszecie aneksów i niekorzystnych dla was załączników do umowy z karami i co i znowu daliście ciała. A co najbardziej irytujące to najwięksi wytatuowani cwaniacy z Wawki pierwsi weszli po palcu w zadek i pociągnęli za sobą innych. Co się dziwić jak wy nawet nie potraficie myśleć i liczyć. Firma wydymała Was już w grudniu żebyście w styczniu po Polskim Ładzie nie wyciągali ręki. I w ten sposób będziecie pracowali za tyle samo co przez kilka ostatnich lat. Policzcie realnie za dwadzieścia jeden dniówek z godzinami dodatkowo płatnymi zarobicie max 9000 zł netto. Nikt wam nie da więcej zarobić bo nie będzie płacił premii 100 zł za dodatkowe dniówki czy za delegacje. Po prostu OTP zatrudni tylu kierowców żeby zapłacić jak najmniej za usługę. Takie jest prawo rynku zwłaszcza że jajogłowi tej firmy myślą bardziej niż ekonomicznie a w oczach zamiast źrenic mają słupki statystyczne i symbol "ZŁ". Po 1 stycznia zapłacicie od tej kwoty podatek ryczałtowy min 5.5 proc, - 500zł, koszt pełnego ZUSu to ok.1750 zł i księgowego 250 zł. Łącznie 2500 zł i zostanie Wam 6500 zł z tego t2000z ł na minus za dojazdy do pracy i amortyzację pojazdu to zostaje 5500 zł. Rozejrzyjcie się , przeanalizujcie rynek pracy wokół Was, podzwońcie i zobaczycie że w tej chwili kierowca CE zarobi w Warszawie i okolicach na krajówce z codziennym powrotem do domu te pieniądze na uczciwej umowie o pracę. A jak będzie chciał pół na pół (usunięte przez administratora) to dostanie łącznie netto nawet 8500 zł. No chyba że liczycie na dodatkowe dochody z PIT STOPów lub z codziennej "hodowli szczeniaków". Powodzenia bo te czasy już minęły i nie wrócą. Powodzenia w analizach i szukaniu nowej pracy/

ASD
@Uczciwy kierowca

Spokojnie - jak "firma" skorzysta z taryfikatora kar to będą się cieszyć, że wyszli na zero

@Uczciwy kierowca

Kiero z regionu obiecał nam, że firma zrekompensuje nam skutki uboczne Polskiego Ładu. Zawsze można pójść do ZUS i zrobić składki od przychodu. Uczciwy kierowco wrzuć chociaż jednego linka z tymi bajecznymi ofertami, o których piszesz. PS. Kochamy szczeniaczki dlatego lubimy się nimi zajmować. A co do pit stopów to stosujemy je wyłącznie do schłodzenia turbiny. Volva to delikatne sprzęty.

Ciekawy

Ktory taki chojny?

Driver

Też jestem ciekawy?

Świeżak
@Ciekawy

U nas temat nie poruszony.

@Ciekawy

A o jakich kierowcach, jakiego rejonu jest mowa w komentarzu Uczciwego kierowcy? Wystarczy połączyć kropki i odpowiedź gotowa.

Zostaw merytoryczną opinię o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 16 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 237 ocen.
  • Chemików 7
    09-411 Płock

ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.