ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock

Płock

ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock
1 40

Opinie o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Oryx

Ludzie jak ktoś przychodzi i uważa , że nie będzie nic robił a pieniądze będą leciały z nieba to jest w błędzie. Jak chcesz zostać Dyspozytorem to musisz poświęcić dużo czasu na to żeby poznać strukturę organizacyjną firmy oraz nauczyć się systemu na , którym się pracuje- co nie jest łatwe. 1/10 zostaje ponieważ podczas szkolenia siedzą ok 2 tygodni obok doświadczonego Dyspozytora, nie robią notatek, wszystko z boku wygląda fajnie ale jak dostają telefon i laptop to od razu wymiękają bo nikt nie ma czasu na to żeby im wszystko tłumaczyć od początku. Notatki są po to żeby do nich wracać. To nie jest praca dla osób słabych psychicznie, codziennie trzeba rozwiązywać całą masę problemów, mieć odpowiednie podejście psychologiczne do kierowców oraz myśleć analitycznie. Jak ktoś dobrze pracuje to i może dobrze zarobić , część pensji jest uwarunkowana tym jak sobie dajesz radzisz. To nie prawda , że pracujesz 24/24, jak nauczysz się swobodnie poruszać po systemie, poznasz zasady obowiązujące na Twoim stanowisku to przychodzisz o 07:00 i wychodzisz o 15:00 - do 18:00 możesz mieć jeszcze jakieś telefony ponieważ po 18:00 jest już Dyspozytor Nocny.

Alex
@Szybki lopez 19.02.2018 13:00

teraz są już 2 zmiany I 06:00-14:00 i II 14:00-22:00 więc pracujesz 8 h + II zm ma dyżur w weekend.

Grześ

Witam, przyszłych rozczarowanych , na umowę o pracę zarobki nędza, przy własnej działalności trochę lepiej ale odpowiadasz za wszystko pełnym swoim obecnym i przyszłym majątkiem, umowę o współpracy pokazują dopiero w chwili podpisania , a najlepsze jet to ,że na każde pytanie o ponoszone ryzyko Pan kierownik regionalny mówi to tylko tak jest napisane , my z tego nie korzystamy ale zmienić nawet słowa nie chcą. Sugeruje nie słuchać pierdół i udać się do radcy prawnego (koszt porady 50-100) on dokładnie wytłumaczy co to znaczy że kierowca odpowiada na zasadach ogólnych, do poniesionej przez zleceniodawcę straty itp

byly szofer

Uwaga na firme OTP jezdzilem dla nich zabieraja pieniadze za nienormatywne zurzycie ON smieszna norma 34/100 z pompa, nie wiem czy to zgodne z prawem by tak postepowali, uwaga na malego dupka z Woli kapusia Pawla H.

Bodek

Wysyłają w delegację np. jedziesz do innej cysterny w innej miejscowości ale zwrotu kosztów dojazdu swoim samochodem nie dostaniesz. Jeśli jest to kilkanaście razy to się zbierze spora kwota o której musisz zapomnieć.

Jana

Ta firma to tragedia ludzie z tamtąd uciekają jak tylko mają okazję nie tylko kierowcy ale i z biura też dyspozytorzy rezygnują po tygodniu pracy. Ogólnie porażka. Z kim sie nie pogada to rozgląda się za inną robotą.

Alwaro

Pewnej normy tak się uśmiałem :)

Maja

@Szejkmożesz rozwinąć swoją wypowiedź? Czy oznacza to, że jest konieczne wyrabianie pewnej normy?

Szejk

Robisz 2sztuki albo do domu

Leszek

Wynagrodzenie składa się między innymi z premii kierowców w która się zabiera za różne rzeczy np. Przepaly norma wynosi 28 litrów auto pali 33 na sto kilometrów pozdrawiam

Maja

@Czarnuch czy dobrze rozumiem, że zdarzają się sytuacje gdzie wysokość otrzymanego wynagrodzenia nie jest zgodna z należną jego wysokością? Wspominasz też, że za zwrócenie na to uwagi kilku pracowników firmy straciło pracę. Ktoś jeszcze mógłby to potwierdzić? Czy może jednak takie sytuacje udało się wyjaśniać? Mógłbyś powiedzieć coś jeszcze na temat tego, jak wyglądają warunki zatrudnienia i pracy kierowców w tej firmie?

Odpowiedź dla Mai
@Maja 22.09.2017 09:32

Przecież każdy w tej firmie wie że oszukują na nadgodzinach tylko nikt nie ma odwagi zgłosić tego faktu.Nadgodziny sobie sami odbierają...i taki jest układ.Moge dużo powiedzieć o tej patologii.

Czarnuch

I znowu przypadek kiedy kierowca poskarżył się do Gerarda że go walą na kasie i już taki nie pracuje.Kazdy pracując w tej firmie wie że to patologia.Nic nie mówisz wiec kręcisz boki a jak się odezwiesz to Cię odstrzela.Pozdrawiam związek zawodowy solidarności i panią która przypadkiem w takich momentach jest na urlopach.Obudźcie się kierowcy.

Alwaro

Kolego czym się zajmujesz ? Survivalem jak to survivalem ? Próbuje przeżyć za wypłatę w OTP

Maja

Jeśli zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

plon

Ta firma to tragedia...

Onil

Za wypadek w pracy wylatują z pracy,dlatego pracownicy ich nie zglaszaja

Onil

Dlaczego usuwacie wpisy o zastraszaniu kierowców,o tym że muszą kręcić na boku bo z samej pensji się nie da żyć.Pozdrawiam wschód,panią Anię R. i Gerarda który ośmiesza całą Solidarność.

MArtin

A.M nie wymiekł, po prostu nie dogadał się co do warunków finansowych z przełożonymi, chciał dalej pracować ale za taką pracę jaką wykonują "niektórzy" dyspozytorzy w tej firmie należy się o wiele większe wynagrodzenie. Dziwne jest też to że niektórzy mają o połowę mniej pracy a zarabiają takie same pieniądze.

stokrotka

Czemu usuwane są negatywne komentarze o pracy dyspozytora? czyżby już chętnych Wam zabrakło i musieliście działać żeby komentarzy nie było? Pozdrawiam dyspozytorów harujących jak wół 24/24.

M.A.Z.
@region wro 16.07.2017 13:47

A.M już nie ma i nie będzie. Nawet największy twardziel wymiekl

RR

Witam interesuje mnie praca dyspozytora w tej firmie. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda ta praca? Jakie zarobki, czy praca jest na zmiany. Firma działa 5 czy 7 dni w tygodniu. Jakie kwalifikacje są niezbędne itd...

Alfa
@RR 05.06.2017 03:43

Haha jako dyspozytor. Daje Ci max rok jak jesteś uparty i wytrwały.. zagrają Cię tam. Wszyscy starzy dyspozytor uciekli

olx

Pozdrawiam pracujących w święta :)

Jurek

Czas pracy kontroluje itd. Tzn dyspozytor ma przypisanych swoich kierowcow i musi ogarnac czy to 1 czy 2 zmiana ?

Maja

A na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie.

kierowca

2200zl

kapelan

"Tomek" chyba Jesteś,( usunięte przez administratora )że tak piszesz- jak zauważyłeś jest to forum dla pracownik-pracodawca, a nie kto za ile co sprzedaje. Ponadto, to że Orlen jest sponsorem różnych imprez masowych. który wydaje ooo-ogromne środki płatnicze a o pracowników. którzy stanowią trzon tej firmy nie dbają to o czym tu pisać Żenada

jan

tomek o klientów dbają ale o swoich pracowników już nie

Tak jak powyżej, firma kpina, niby Orlen w nazwie, ale( usunięte przez administratora )stylu zarządzania dawno nie widziałem, dla tych co szukają nic nie stracą oprócz nerw, dla tych co chcą zmienić lepiej sobie darować...

boryn

nie moge nic dobrego powiedziec o orlenie.firma jest w rozsypce.szukaja oszczednosci glownie u kierowcow. procedury i przepisy sa tak sformulowane ze za wszystko odpowiedzilny jest kierowca.( usunięte przez administratora ).Pracy dostajesz tyle ze nie jestes wstanie wykonac jej zgodnie z ustalonymi proceduram( usunięte przez administratora ) byly pracownik...

Zostaw opinię o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock