Opinie o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock w Płock

counter
2 53 62 5 1
Izydor

Dziwne ale tylu ludzi tu pracuje i nie narzekają, przeciwnie chwalą sobie pracę!

Izydor

Mati Nowy wpis
Kandydat
@Izydor

Ja znam co najmniej 3 chłopaków którzy tam pracowali wszyscy uciekli praca 24h/ 7 dni w tygodniu sam byłem na rozmowach bralinmnie od ręki ale jakoś nie mogłem sienprzelamac po tym co słyszałem może jak Orlen to przejmie zmienia podejście do pracownika i wtedy się poprawi bo one nie to kibel totalny

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock?

nikt Nowy wpis

transport orlen to nieporozumienie kierownicy są na usługach ludzi nie mających pojęcia o transporcie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

Czy firma ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Praca

Mam pytanie czy Orlen paliwa pogoni w końcu firmę otp i sam zacznie wozić paliwa. Firma otp tylko psuje renomę Orlenowi przynajmniej wśród kierowców . To są (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze . Tyle.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 273 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock?

Arek

Firma połączyła się z inną spółką ale to nie znaczy, że nie istnieje.

Rks79
Użytkownicy czekają na odpowiedź 362 dni.
 Problem

Ta firma już dawno nie istnieje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 374 dni.

Czy można liczyć w ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock na prywatną opiekę medyczną?

Dagmara

Witam, jak wyglada w tej firmie sprawa z praca w święta?

Nowy

A jak na to patrzycie na swinansowania uprawnień przez firmę ma to sens pchać się w to bo jest taka możliwość

Rafał
@Nowy

Nie pchaj się kolego szkoda zdrowia psychicznego

Kalio

(usunięte przez administratora) Brak Słów jak Najdalej od OTP lepiej pracować na Budowie przy Robotach Ręcznych ni u nich

OLO

Pracowałem ponad 5 lat w tej firmie.Tragedia świątek piątek i niedziela.Ogólnie tragedia porażka

Oszuści
@OLO

Czy to na stacji czy jako kierowca - Orlen to najgorszy wybór jeśli chodzi o pracę. Nie idźcie tam bo i tak zmienicie robotę. Orlen kręci z wypłatami,zabiera dosłownie za wszystko. Generalnie dziadostwo - serio to jeden z najgorszych dużych pracodawców w tym kraju

Nowy

Jak jest z pracą dyspozytora, chodzi mi o zarobki netto i godziny pracy?

Dyspozytor
@Nowy

Jedna wielka kupa.

nowy
@Dyspozytor

cos wiecej ? zarobki i warunki pracy

XYZ

Witam, jak wygląda praca na stanowisku kierowcy, co należy do obowiazkow, ile się pracuje na zmianie, czy to praca "codziennie w domu", jakie wynagrodzenie?

kapelan

Witam, w tym momencie muszę zabrać głos, gdyż mogę po kilku latach pracy na początku Orlen Transport, a później OTP ..... wypowiedzieć się bez żadnego oporu, (nie jestem żadnym trollem ani hejterem na usługach Firmy, jeżeli ktokolwiek chce mnie poznać zawsze może podać swój nr tel a oddzwonię)..... kiedyś pracowałem na etacie lecz z uwagi na mój "niewyparzony" język, przez osobę która zastępowała mojego kierownika nie przedłużyła mi stosunku pracy, za co z góry mu dziękuję. Na szczęście kierownik na tyle mnie znał że w momencie gdy weszły zatrudnienia na działalności pozwolił mi na dalsze podnoszenie mojego doświadczenia jako kierowcy ARD. Na obecną chwilę naprawdę nie można narzekać na finanse jakie są wypłacane za tak ciężką pracę i ktokolwiek jeżeli jest normalny(nie bierze) to spokojnie będzie pracował i odkładał na lepsze życie, a prosze uwierzcie pracuję od grudnia tamtego roku i udało się coś odłożyć na czarną godzinę. Zawsze będą problemy, takimi teraz jest wykorzystywanie kierowców do cna a przecież przepisy się zmieniają i kierowcy od 1 września będą płacić za mandaty ITD już w tysiącach a nie setkach... a przecież to dyspozycja jaką otrzymują wymusza na nich pewne działania ( jeżeli odmówi kara) więc pewne rzeczy trzeba dostosować do warunków pracy. Mam nadzieję że ktoś o tym pomyśli...ja niestety zakończyłem współpracę właśnie z uwagi na wielokrotne zmuszanie mnie do pracy w nocy powyżej 10 godzin, a to niestety jest ważne wykroczenie które będzie przez ITD egzekwowane, więc z szacunku do mojej pracy musiałem podjąć działania by bezpiecznie wracać do domku. Pozdrawiam Wszystkich kierowców i wyrażam ogromny Szacunek do ich ciężkiej pracy , drodzy koledzy z informacji ogólnie dostępnych w obecnej chwili brakuje ponad 50 tysięcy kierowców.

Rodzyn
@kapelan

Witam jest szansa na pracę w Orlenie jako kierowca ADR jakie jest wynagrodzenie miesięczne ??? Mój email rodzynpn@gmail.com Pozdrawiam !!!!

Maja

@Tomasz, gdybyś zechciał rozwinąć swoją wypowiedź, to prawdopodobnie również zawierałaby ona odpowiedź na pytanie @Timi. Zachęcam Cię zatem do napisania krótkiego uzasadnienia swojej opinii o ORLENie jako dobrym pracodawcy. Na pewno będzie to cenna wskazówka dla wszystkich kandydatów do współpracy z tą firmą.

Timi

Witam. Jak jest w Orlenie na własnej działalności jako kierowca?

Tomasz

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Prezes

wydawało by sie ze jest dobry sposób na normalna prace zarobić 2tys euro z 8tys zlotych i miesięcznie.Nikt by nie krad niespuszczal paliwa .norm spalania nie trzeba było by i drogich zabezpieczeń gps każdy szanował prace i dbal by jej nie stracić za normalne godziny 168 miesięcznie z bardzo dobrym wynagrodzeniem bez mobingu obciążeń kierowców .wystarczy dobrze zapłacić kierowcy a kierowca będzie dbał o swoja prace

Zostaw merytoryczną opinię o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock
2/5 Na podstawie 53 ocen.