Mecalix

Gliwice

Opinie o Mecalix

Firma ma często kontrole Państwowej Inspekcji Pracy ale zaraz po ich wyjściu większość ich zaleceń wraca do poprzedniego stanu .Pracowałem na robotyce ,hale tam są słabo wentylowane i jest duże zapylenie od spawaczy (brak indywidualnych odciągów na stanowiskach spawalniczych) Biuro kierownika mieści się na środku hali i pracownicy tam pracujący gapią się ,co jest niepotrzebnie stresujące dla pracownika .Firma ta od września 2010 roku zwolniła około 150 osób .Zwalniali po kilkanaście osób tygodniowo by uniknąć zwolnień grupowych.W maju znowu będą przyjmować ludzi bo będą mieli kontrakty a po paru miesiącach zwolnienia z pracy .

Zostaw opinię o Mecalix - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mecalix