Opinie o SMSAPI powered by LINK Mobility w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie SMSAPI powered by LINK Mobility, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SMSAPI powered by LINK Mobility na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMSAPI powered by LINK Mobility w Gliwice

NOC

Polecam! Super ekipa, fajne warunki pracy, dobrze wyposazone biuro, miedzynarodowe srodowisko.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z SMSAPI powered by LINK Mobility? Oddzwaniają zawsze?

Tomasz
Kandydat

Dzień dobry, a mnie ciekawi, czy u Państwa w firmie istnieje możliwość częściowej bądź zupełnie zdalnej pracy? Pozdrawiam, Tomasz

@Tomasz

Dzień dobry, u nas funkcjonuje model 2+3 z czego dwa dni to praca zdalna. Obecnie jednak w większości zdalnie. Pozdrawiamy

Bartek Nowy wpis
@HR

Cześć chciałbym zaaplikować do SMSAPI (stanowisko DevOps) jednak mam spory kawałek do Gliwic. Czy jest możliwość dogadana się co do pracy zdalnej? Np 3+2 gdzie dwa dni to praca z biura a trzy dni to praca z domu?

HR Nowy wpis
@Bartek

Tak :) Aplikuj!

Anna
Kandydat

Cześć! Jak się Wam pracuje w Link Mobility? Na googlach opinie są w większości pozytywne. Czy można liczyć na szkolenia, work life balance, prace zdalna, wsparcie w pierwszych dniach pracy.Jak oceniacie firmę pod tym względem?

@Anna

Cześć Ania, ja nadal pracuję, za chwilę minie 5 lat. :) Zwykle nikt nie pracuje więcej niż ustawa przewiduje, ludzie są zaangażowani i się lubią, pracujemy w modelu hybrydowym - trochę w biurze, trochę w domu. Pierwszego dnia zaczynasz od szkoleń z różnymi osobami. Polecam :)

Anna
@Maja z SMSAPI

Dzieki :) Jeszcze jedno pytanie mi przyszlo do glowy, czy godziny rozpoczecia pracy sa sztywne?

Maja z SMSAPI Nowy wpis
@Anna

Wszystkie stanowiska poza "Network Operation Center" (tryb zmianowy) od 8-16 lub 9-17 :)

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w SMSAPI powered by LINK Mobility?

@Pytanie

Tak, istnieje system bonusowy i premiowy. :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dawid

Jak wam się podoba praca zdalna ?

@Dawid

Jak wszędzie są zwolennicy i sceptycy :) Ale model hybrydowy akurat bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ nie rezygnujemy z kontaktu f2f i jednocześnie możemy zredukować liczbę dojazdów do pracy w tygodniu.

M.R.
Kandydat

Firma wydaje się być ciekawa z fajnymi relacjami między pracownikami. Niestety tak jak wyżej, ktoś napisał, po rozmowie kwalifikacyjnej i 2 tygodniowym oczekiwaniu na informację, brak kontaktu ze strony HR. Nie byłoby to nic złego, gdyby nie to, ze na rozmowie jest podkreślane, iż każdy kandydat po rekrutacji dostanie Feedback- mojego brak od 3 tygodni.

@M.R.

Rekrutacja jeszcze trwa, nie ma ostatecznej decyzji także na spokojnie prosimy jeszcze o odrobinkę cierpliwości :)

NOC

Kandydat

Nie polecam. Słowa rzucane na wiatr już podczas pierwszej rozmowy. Nie wróży to dobrze dalszej współpracy. HR do wymiany.

@.

Witamy i dziękujemy za opinię, jednakże aby odnieść się do Pana/i komentarza potrzebujemy więcej szczegółów. Z Pana/i przekazu wnioskuję, że nasza rozmowa zakończyła się na etapie rozmowy kwalifikacyjnej, a to oznaczałoby, że jest za wcześnie na tak ostre słowa :) Jeśli decyzja z naszej strony nie była pozytywna na pewno otrzymał/a Pan/i powód odrzucenia, jeśli nie otrzymał/a Pan/i jeszcze odpowiedzi - rekrutacja wciąż trwa. Cenimy szczerość ale także dojrzałość wypowiedzi to znacznie ułatwia rozwiązywanie wszelkich wątpliwości :) Pozdrawiamy serdecznie.

@HR

I to i to nie jest prawdą. Rekrutacja nie trwa, jest zakonczona i powodu odrzucenia również nie było. Proponuję w pierwszej kolejności przeanalizować swoją DOJRZAŁOŚĆ działań zanim użyje się w wypowiedzi tak "dojrzałych" słów ;)

@.

Dziękuję za informację. Ostatnia zakończona rekrutacja dotyczyła stanowiska "Specjalista ds. wsparcia technicznego", upewniłam się w naszym systemie czy kandydaci, którzy byli na rozmowie zostali poinformowani o decyzji i wynika z niego, ze tak. Być może z przyczyn technicznych nasza komunikacja została zaburzona, chętnie to wyjaśnię. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio na maila, z którego przyszło zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jeśli jest Pan/i chętna na dalszy dialog. Jeszcze raz dziękujemy za feedback, jakikolwiek by nie był - to pomaga nam wzrastać ????

Czy pracodawca SMSAPI powered by LINK Mobility organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Cześć! Każdy pracownik ma przeznaczony roczny budżet szkoleniowy do wykorzystania na dowolne szkolenie związane ze stanowiskiem. :)

Wypłacają dodatkowe nagrody w SMSAPI powered by LINK Mobility?

@Pytanie

Tak, jest system premiowy powiązany z realizacją zadań,

@Pytanie

Wypłacają dodatkowe nagrody za dodatkowe osiągnięcia :)

informatyk

Cześć, zastanawiam się na ofertą Network Operations Center Specialist. Czy praca jest cały czas na nocki? Po ile godzin - 8 czy 12ście?

@informatyk

Cześć :) Praca jest 3- zmianowa po 8 godzin. Grafik jest układany w taki sposób, że jest kilka dni pod rząd na jedną zmianę - wolne - inna zmiana (znów kilka dni pod rząd) etc.

Jan
@HR

Napisz, czy pracując w tym systemie zmianowym można liczyć na dodatki finansowe lub benefity takie jak premie uznaniowe oraz frekwencyjne? Chętnie dowiem się jak można podwyższyć podstawę wypłaty.

@Jan

Cześć, Wszelkie dodatki związane z godzinami nocnymi lub ewentualnymi nadgodzinami są wypłacane zgodnie z przepisami, nie mamy benefitów frekwencyjnych, natomiast premie u nas funkcjonują, wysokość premii zależy od wypracowanych KPI w zespole :) Kwestie awansu finansowego zależą od doświadczenia, stażu pracy i osiągnięć. Szczegóły chętnie przestawimy na rozmowie kwalifikacyjnej, akurat wznowiliśmy rekrutację :) Pozdrawiam serdecznie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w SMSAPI powered by LINK Mobility?

@Pytanie

Lubimy pracować z otwartymi i pozytywnymi ludźmi, którzy umieją się odnaleźć w pracy w zespole (w zależności od stanowiska także międzynarodowym). Jeżeli chodzi o twarde umiejętności to oczywiście szczegóły zawiera każda oferta: www.smsapi.pl/kariera :)

@Pytanie

Cześć :) Każde stanowisko ma określone wymagania, które zawsze podajemy w ogłoszeniu; więc należy je traktować jako główne atrybuty na konkretnym stanowisku. Jeżeli natomiast żadne z ogłoszeń nie pasuje do Twojego profilu, zawsze możesz zaaplikować do strefy "wolnej rekrutacji", wówczas przy kolejnych rekrutacjach będziemy brali pod uwagę Twoją kandydaturę. zawsze mile widziana jest determinacja i poczucie humoru, które już od samego początku punktują :)

B.S.Ć.

Witam czy ktoś może napisać coś o tej firmie? Jak wyglądaatmosfera i zarobki. Szukam prawdziwych opinii, dzięki.

Mizu
@B.S.Ć.

Zarobki dobre, dlatego tak mało chejtu tutaj i w sieci ogólnie, widać ze sobie każdy szanuje. Jak to w życiu coś za coś, więc ciężko się dostać. Koleżanka aplikowała przez znajoma, która tam pracuje i tak samo jak wszyscy rozmowę miała i się nie dostała. Podobno biura jak w google mają.

@B.S.Ć.

Cześć! Pracuję od 4 lat i zdecydowanie mogę polecić, atmosfera jest mega przyjazna i wszyscy tu mają głowę na karku, więc można się wiele nauczyć w fajnym zespole. :)

xyz

piszą atrakcyjne wynagrodzenie, a płacą 1800 smich!

boss
@xyz

Bzdura. Nawet serwis sprzątający ma o wiele wyższe wynagrodzenie. Pozatym gdyby tak było to nikt by nie został dłużej niż 3 miesiące a większa część zespołu pracuje tutaj od ponad 5 lat :) pozdrawiamy konkurencję ;-)

Tonik

A czy teraz firma potzrebuje pracowników? Jaka atmosfera i zarobki. Tak mało informacji zostawiacie na forum.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiście!

Maniek

@Zyx Może uzasadnisz swoją opinię? Chyba, że to inspiracja konkurencji!

Iga

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

@Iga

Jak najbardziej! Zapraszamy do kontaktu. :)

Zyx

Ja nie polecam.

Uki2019

A jak sie tam pracuje??

@Uki2019

Fajnie! :) Miła atmosfera, otwarci ludzie i nastawienie na wspólny efekt. Niby firma jest częścią międzynarodowej grupy, ale nie czuć korponagonki. Polecam! PS. zapraszamy na nasze social media

Uki2019
@Michał z SMSAPI

A kasa dobra? Przełożeni ok? Czy jest tam wyścig szczurów? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o SMSAPI powered by LINK Mobility - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SMSAPI powered by LINK Mobility
5/5 Na podstawie 3 ocen.