Opinie o Scania Polska w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Scania Polska, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scania Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scania Polska w Gliwice

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Scania Polska?

Luka Nowy wpis

Zawsze uważam, że pracując dobrze będzie w firmie ok. Dobry pracodawca ale jeśli brak chęci do pracy to nic pomoże.

Pytanie Nowy wpis

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Scania Polska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

SDP3 Nowy wpis
@Pytanie

Kobieto z HR, co to ma za znaczenie skoro na życie zarobić się nie da, nadgodziny, assistance, najlepiej wszystkie soboty w pracy, pysk trzymać o nic nie pytać i arbeit arbeit, ty nie robitsz komedia ty pracofacz o nic nie fragen, bo my cie zwolnic,

Fifi

Wartościowi i myślący pracownicy są pomiatani i doprowadza się do sytuacji że albo sami odchodzą albo ich się zwalnia. Preferowane osoby do pracy to idioci/marionetki które nie myślą samodzielnie tylko wykonują polecenia. Jakość serwisu jest okropna. Lepsi mechanicy odchodzą a przyjmowani są praktykanci którzy nie maja zielonego pojęcia o naprawie ciężarówek. Kto normalny, mający na utrzymaniu rodzinę przyjdzie do pracy za 2200 + niewidzialna premia której nie jesteś w stanie wyliczyć. Nigdy w życiu nie oddałbym tam auta do serwisu. Obecny kierownik Oddziału Gliwice... oj tego to nie wiem skąd wzięli. (usunięte przez administratora) Brak szacunku do pracownika, wyzwiska, telefony w nocy, wypisywanie dyżurów nocnych wyjazdowych gdy pracownik ma URLOP - ponad to usuwanie tych godzin pracy nocnych z systemu aby nie dostali za to pieniędzy. Mobbing psychiczny. Znienawidzony przez pracowników oraz klientów. Scania stworzyła grupę kapitałową razem z marką MAN i tylko czekać aż szyldy Scania zamienią się na MAN bo wszystko zmierza ku temu aby zniszczyć SCANIA Polska S.A. Jak to mówią historia lubi się powtarzać i trzeba nam trzymać się z dala od Niemców. Myślą że jesteśmy ich murzynami. Nowe motto SCANIA "wynik ponad wszystko, zadeptać ludzi - zniszczyć ich, nie ważne liczy się WYNIK"

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

xyz

generalnie nie jest zle. atmosfera jest dobra. pracuję tu od niedawna ale widzę, że ta firma ma duży potencjal. trzeba tylko go umiejetnie wykorzystac.

Zostaw merytoryczną opinię o Scania Polska - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Scania Polska