SCANIA POLSKA

Katowice

Opinie o SCANIA POLSKA

Natalia

W najnowszym numerze magazynu Scania w Polsce ( https://www.scania.com/pl/pl/home/experience-scania/magazyn/Aktualne%20wydanie.html ) można przeczytać o rozpoczętej w czerwcu budowy kolejnego serwisu Skania w Świeciu n. Wisłą. Otwarcie ma nastąpić na początku 2018 roku. Będzie to pewnie wiązać się z powstaniem nowych miejsc pracy. Co osoby, które zainteresują się ofertą pracy tej firmy powinny wiedzieć przed aplikacją?

Natalia

Co nowego wydarzyło sie w firmie SCANIA POLSKA w Katowicach? Dawno nikt nic nie pisał.

maro

@zainteresowany rekrutacji teraz żadnych nie widzę, ale takich pracowników poszukuje scania dość często, możesz podpytać

zinteresowany

a jak tam w słupsku w scani oczywiście pytam o podstawowego robolka

Adam

Jakie zarobki bez ściemy na poszczególnych stanowiskach? Mechanik / biuro obsługi klienta ?

Sławol

To fajnie macie koledzy bo w Poznaniu atmosfera fatalna jeden drugiego w biurze obsługi kąsa i dołki podkopuje.

aaa

no więc jak ta atmosfera w Nadarzynie :)?

aaa

dajcie znać jak zarobki w administracji i atmosfera pod Nadarzynem :)

rico

Firma jak wiele innych na rynku. Od kilku lat niestety widać , że nie jest to już taka sumienna firma. o podwyżkach można pomarzyć. Bo progi procentowe nie przekroczone. Oczywiście firma dba , aby te progi co roku były wyższe.Płacą na czas. Atmosfera w firmie zależy od oddziału , a chyba najbardziej od kierownictwa.

smok

Proszę o opinię jak jest obecnie w Gliwicach? Słyszałem , że z kadrą kierowniczą to różnie bywa. Chcę tam złożyć papiery i poczekać na jakiś etat. Chociaż słyszałem , że w Bielsku lepiej się pracuje. Czy ktoś może coś napisać ?

dys

Witam, proszę o informację na temat warunków pracy i płacy na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Scania Polska Sp. z o.o./Oddział Gliwice. Proszę o rzetelna informację.

Obywatel

Scania to jedna z wielu firm korporacyjnych gdzie wszystko ubrane jest w górnolotne słowa mówiące o wysokich standardach. W rzeczywistości to zwykły pracownik ma w sobie więcej kultury i taktu niż zarządzający firmą. Podejmując jakiekolwiek rozmowy z nimi licz się z tym,że nie wszystko co mówią jest prawdą.

kat

Napiszcie koledzy jaka sytuacja w Gliwicach w biurze handlowym.

sil

Koledzy, napiszcie jaka sytuacja w dziale handlowym. Złożyłem dzisiaj cv i czekam na odpowiedź

kik

Ide w przyszłym tygodniu złożyć papiery w Gliwicach. Napiszcie na kogo uważać i co warto wiedzieć?

elo

Napiszcie jak wyglada sytuacja w Gliwicach. Jaka atmosfera, kto donosi ...

vtra

2000 w jakim dziale?

llii

1700 - 2000

Zgadzam się z przedmówcami w 100% doświadczenie nie potrzebne tylko w kagańcu brak kompetencji bok.Nie patrzenie, co robi kierownictwo łapownictwo itp. tylko słupki i kto większą dole da bok ten ma lepsze zlecenia.

Tak, zgadzam się. W Poznaniu dzieją się podobne rzeczy. coś takiego jak atmosfera pracy za ( usunięte przez administratora ) przestała istnieć. Pan( usunięte przez administratora )też szaleje. Owczy pęd, szacunek dla przełożonego nie jednostki. Doświadczenie schowaj w kieszeń bo i tak to ich mało co obchodzi.

wieloletni pracownik

Aplikując do pracy w Scania Polska SA nastaw się na to, że hasła w stylu " szacunek dla jednostki", "szacunek dla doświadczenia" itp. to fikcja. W SPL wprowadzono namiastkę wewnętrznej demokracji w postaci programu SRS. Piękne broszurki, dumne hasła, a za tym jedynie wzajemne wytykanie sobie bałaganu na stanowisku pracy pod warunkiem, że nie dotyczy przełożonego lub centrali. Wiedza i doświadczenie również nie mają znaczenia jeżeli tak wyniknie z rachunku ekonomicznego bądź będziesz próbował mieć swoje zdanie, a nie będzie ono zdaniem przysłanym z góry pozbędą się ciebie i zatrudnią jakiegoś grzecznego ogrodnika, ciastkarza... Liczy się tabelka, rachunek ekonomiczny i "owczy pęd". Ale nie bądźy pesymistami, jeżeli lubisz być przeciętniakiem i pozwolisz się prowadzić na smyczy to jest to praca dla ciebie. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o SCANIA POLSKA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCANIA POLSKA