Opinie o Diagnosis S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Diagnosis S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnosis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnosis S.A. w Białystok

Czynek

ogólnie właśnie słyszałem że fajnie w tej firmie, dobrze płacą i w ogóle. dają jakiś tam sprzęt do pracy. Szukają kogoś teraz?

Massi

ja troche tego tez nie rozumiem, dla mnie warunki te sa spoko, dobrze zarabiam, nie ma co narzekac

ubel

ja tez sie nie zgadzam z tymi negatywnymi opiniami, nie wiem jakich warunkow czy oczekujecie ;) dobrze sie pracuje, przynajmniej mi, jestem zadowolony

bover

no ja w firmie farmaceutycznej nie pracowałem, ale jako przedstawiciel juz w dwóch firmach i rzeczywiscie tu sa fajne warunki, przynajmniej mi bardziej odpowiadają, zadowolony jestem, nie narzekam

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa bardzo standardowa. Panie bardzo miłe i przygotowane.

Pytania o doświadczenie i kilka zadań do rozwiązań.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
hahaha

z tego co widzę to super opinie wydaje chyba samo Diagnosis. Super warunki :D chyba faktycznie nie pracowaliście w innych firmach farmaceutycznych

frodo

no pewnie, ja w poprzedniej pracy mialem duzo gorsze warunki, a tu jest okej

zajnek

nie ma źle w tej firmie, ja nie narzekam, fajni ludzie, zarobki tez ok, wiec na razie nie mysle o zmianie

Adamos

pewnie tak, praktycznie caly czas kogos szukaja, bez problemu sie pewnnie zalapiesz a naprawde warto

Pimpek

nie wiecie czy kogoś teraz szukają? ja własnie szukam takiej pracy i chętnie bym się zatrudnil, bo czytam i warunki sa naprawde spoko

Adamos

a to moze zalezy od tego kto jak pracuje :D nie wiem, mi generalnie pensja odpowiada, nie oczekuję niewiadomo jakich zarobków, a tu jest lepiej niż we wszystkich firmach ktorych do tej pory pracowalem

bazyli

Male napisałem że jeszcze nie udało mi się w tej firmie zarobić 3 tys zł. Zaczaiłeś ? a o premii można tylko pomarzyć

azyli

tak jak romek napisal, do 3tys + premia, to raczej nie sa zle zarobki, a nawet bym powiedzial ze jak na taka prace to bardzo dobre

arni

pytanie czy te 3 tys. co piszecie to jest podstawa czy razem z premią?

bazyli
@arni

ja jeszcze nie widziałem u siebie na koncie 3000 tys premie są śmieszne i ciężko je wyrobić.

abrax

no więc własnie, nie rozumiem tego narzekania na zarobki ;) ja jestem tez zadowolony, tym bardziej ze jeszcze daja auto i kompa

zener

no i 3tys to jest dobry pieniadz, a praca wedlug mnie nnie jest ciezka, więc warto. Mi sie ta praca podoba, nie żałuję że się zatrudniłem.

kpina

Ogłoszenia są ciągle i nie dlatego że firma się rozwija staż pracy to max rok. jest tylko kilka osób z dłuższym stażem a 3000 to brutto nie netto

kpina

zdecydowanie nie polecam !!!

arni
@kpina

możesz coś więcej powiedzieć dlaczego nie polecasz?bo zastanawiam się czy aplikować bo widziałem oferty pracy

kortez

raczej spoko warunki, nie jest źle, jak na taką pracę to według mnie dobrze płacą

krotek

praca nie ciężka, a płacą dobrze, do tego służbowe sprzęty i samochód, mi to jak najbardziej odpowiada

agrat

mi stuknie w kwietniu rok w tej firmie, póki co jestem zadowolony, warunki mi odpowiadaja, coraz bardziej mi sie podoba praca przedstawiciela

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnosis S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Diagnosis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnosis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnosis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnosis S.A.?

Kandydaci do pracy w Diagnosis S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnosis S.A.

Diagnosis S.A.