Opinie o Panamedica Maciej Michalik w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panamedica Maciej Michalik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Panamedica Maciej Michalik o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panamedica Maciej Michalik w Białystok

Kinga Nowy wpis

Witam jakie opinie o pracy w miejscowości Pasieka?

Jolanta Nowy wpis

Po co tam się w ogóle zatrudniać jak jest tak źle jak tutaj piszecie, ze zarobki słabe ze nie uczą?? Czy ktoś ma inne zdanie, może to opinia tylko paru osób o wielkich wymaganiach? Może chociaż umowa stabilna

Były szczęśliwy pracownik Nowy wpis
@Jolanta

Każdy chyba wie przed podpisaniem umowy za jaka stawkę będzie pracować wiec raczej pytanie zbędne i chyba nie to jest problemem. Problemem jest niewspółmierne do zarobków wymagania oraz atmosfera i warunki pracy na wzór chiński. Właściciel prawdopodobnie sprawdza materiały z kierunku dalekiego wschodu to pewnie marzy mu się wprowadzenie kultura pracy rodem z państwa środka. Zaznaczam ze mogło coś się tam zmienić, pracowałem tam dawno

emi224

(usunięte przez administratora)obiecywał dobrze płatną pracę, naukę od podstaw, a później niestety wymagał,aby pracownik od razu wszystko umiał. Był niesympatyczny, ciągle krytykował i nie potrafił przekazać pracownikowi konkretnej wiedzy. Po godzinach pracy oczekiwał, że pracownicy będą charytatywnie zostawać w pracy.(usunięte przez administratora) Wypłata nieadekwatna do wykonywanej pracy (najniższa krajowa) Nie polecam

Aneta
@emi224

A możesz przybliżyć jak w ogóle wyglądało wprowadzenie i początkowe szkolenie w Panamedice? Czy w razie jakichś wątpliwości można się zgłosić do pracowników starszych stażem i liczyć na ich pomoc? Czy praca po godzinach była jakoś wynagradzana tzn. czy godziny były np. do odbioru?

janusz
@Aneta

Pracowników starszych stażem nie ma ponieważ w firmie panuje duży przemiał, przynajmniej w moim przypadku tak było. Praca po godzinach teoretycznie miała być do odebrania w późniejszym terminie ale ja już się tego nie doczekałem ani współpracownik ze stażem o dwa tygodnie dłuższym. Szkolenie niby jakieś jest jednak po kilku dniach jak popełniasz jakiś błąd dostajesz zjebkę jakbyś pracował tam pięć lat i zapomniał o najprostszej rzeczy. Specjalnie biorą do pracy ludzi którzy nigdy nie zajmowali się tą branżą żeby płacić grosze natomiast wymagania po tygodniu jakbyś był ekspertem.

Maria
@janusz

jakoś nie pamiętam Ciebie w tej firmie Januszu :)

@Maria

To dobrze że Pani Aniela mnie nie pamięta :) Przyszedł piątek troszkę wolnego to można popisać komentarze ;)

Aniela
@Janusz

W czym mogę Ci pomóc Januszu? Pozdrawiam!

Jacek
@janusz

Wysokie wymagania za niska pensje to nie jest dobre połączenie, więc cię rozumiem. Ile tam dostawałeś? Więcej niż najniższa krajowa?

Właściciel Nowy wpis
@Jacek

Oczywiście, najlepiej, aby właściciel wypłacał odpowiednio wysokie wynagrodzenie, osobom bez doświadczenia. Nikogo nie trzymamy na siłę, więc jeżeli wymagania są za wysokie, zawsze można zrezygnować, nie robimy z tym najmniejszych problemów.

Zdegustowany

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej "firmie". Właściciel ewidentnie ma problemy z samym sobą i leczy kompleksy wyżywając się na pracownikach. Szczerze podziwiam ludzi którzy wytrzymali tam więcej niż miesiąc. Wszystkie opisywane sytuacje w poprzednich postach sytuacje miały miejsce również w moim przypadku. Agresja, przekleństwa, praca ponad miarę i minimalna pensja to jedyne na co można liczyć w tej firemce.

Maria
@Zdegustowany

Jeśli komuś nie pasują warunki pracy, zawsze może zrezygnować i z tym nie ma problemu. Jeśli ma się uwagi zawsze można kierować do osoby odpowiedzialnej za kadry. Ja pracuję już prawie dwa lata i osobiście nie spotkałam się. Natomiast myślę, że jak się chce zawsze można porozmawiać o tym co nie pasuje.

@Maria

Jeżeli jesteś pracownicą laboratorium to ok każdy ma prawo do takiego zdania być może tam pracownicy są lepiej traktowani. Jeśli piszesz to jako pracownik logistyki w Pasiece to po prostu kłamiesz lub to kolejna nieudana "podszywka" właścicieli. Zasadniczo to nie ma tam pracownika który pracuje obecnie i jest zatrudniony od dwóch lat ponieważ z pewnością bym wiedział o kogo chodzi, to mała firma zatrudniająca maks 3 osoby na magazynie :)

Właściciel
@Janusz

Drogi Januszu, niestety Twoje informacje są mocno nieaktualne, ale cieszę się, że firma żywo Cię interesuje. Jeśli pragniesz wyjaśnić wszelkie kwestie związane z zatrudnieniem, zapraszam na spotkanie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Panamedica Maciej Michalik.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
XXX

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Pomijając niewielkie zarobk(usunięte przez administratora) Podnosi głos, niejednokrotnie używa wulgaryzmów nawet w kontaktach z kobietami. Nie przekazuje oczekiwań, dyspozycji co do zadań, ale rozlicza z tego co wydaje mu się, że powinno zostać zrobione. Wymaga od pracownika dyspozycyjności 24h na dobę i nawet w weekendy. Kiedy pracownik nie spełnia takich oczekiwań, rozpoczyna się ciągła krytyka tego pracownika i wyszukiwanie (a wręcz wymyślanie) błędów, które ten pracownik popełnił (często przekraczających granice absurdu).(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!

Ela
@XXX

Nie narzekam na wynagrodzenie. Jeśli zarobki w okolicach średniej krajowej są na niskim poziomie, to zastanawia mnie reszta opini. Czas pracy jest ewidencjonowany i rozliczany, więc ciekaw jestem kto pisze opinie, bo chyba pracuję w innej firmie.

@Ela

Ehh drodzy właściciele... myślicie że ktoś wam uwierzy? Trzy posty broniące firmę niemal w tym samym czasie w piątek około godziny 15, jak już pojechali kurierzy i można usiąść i walczyć o dobre imię firmy co jest karkołomne ponieważ każdy po tygodniu się na was pozna. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

Właściciel
@Janusz

Drogi Januszu, cieszę się, że dokładnie znasz rozkład pracy w firmie. Jeśli chciałbyś wyjaśnić jakiekolwiek kwestie zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Panamedica Maciej Michalik - Białystok

• Jak się pracuje w Panamedica Maciej Michalik?

Zobacz opinie na temat firmy Panamedica Maciej Michalik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Panamedica Maciej Michalik
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 18 lok. 7
    15-025 Białystok