Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

pączas

jak dla mnie są wporzo i nie jest aż tak źle jak by niektórzy uważali. Generalnie Cross jest bardziej wporzo i jest tam normalniej ( patrząc na wcześniejsze wypowiedzi ) całkiem zwyczajnie płacą i jest fajna atmosfera.

Ważne że popracować można-ja pracę sobie szanuję bo pracuję aby utrzymać rodzine.I powiem jedno - jak ktoś się przykłada to go docenią

tak niestety bywa w przypadku ludzi zatrudnionych przez pośrednika-są potrzebni jak jest robota, potem gdy roboty jest mniej robia przesiew-zostają najlepsi...także niestety trzeba było sie bardziej starać. Gdybyś była dobra pewno by cie nie zwolnili...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Ochrona w sklepie Chorzów/ doróbka / stawka od 29 zł brutto
Chorzów
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
gragii

Ja się tam przyjęłam 25 marca ,wczoraj dotałam telefon,że już nie pracuje od pośrednika.Jestem rozczarowana,ponieważ się starałam.Żadnych wyjaśnień.Nie wiem kogo tam chcą,chyba robotów

łysek

to co tam tak[usunięte przez moderatora]? wózkowych tam przyjmóją?

jupi

Ja tam pracuję już kilka miesięcy-jest ciężko, to fakt-no ale trzeba się z tym liczyć zatrudniając się w firmie logistycznej...pracowałem w kilku więc wiem co mówię...najgorzej było w FM'ie:( Ważne że ludzie są spoko.

Zanim przejdziesz hale to juz jest po przerwie makabra ...wole być bezrobotnym!!!! chamskie zachowanie tych na wózkach to prawda!!!

Leiken

Witam zaczynam tam prace pracowałem juz w obozach pracy za kilka dni wypowiem sie jak naprawde jest w Raben juz naczytałem sei jaka to jest zła firma ale jak to ludzie mowia jak sie nie przekonasz to sie nie dowiesz duzo ludzi po prostu nie doceniaja pracy alebo po zwolnieniu lubia obrobic danej firmie [usunięte przez moderatora] na stan rzeczy dzisiejszej moege powiedziec ze rozmowa kfalifikacyjna była normalna na wysokim poziomie

milka

ja ogulnie nie korzystam z forum ale Raben komentarza wymaga oczywiscie nie pozytywnego.... kazdy kazdego obgaduje tempo pracy zabujcze i jak szybko sie by nie pracowało to mozna szybciej ludzie gorzej jak roboty bo maszyna ma prawo sie popsuc a człowiek jak padnie to go zwolnia mało bystrych ludzi agencje przyjmuja kazdego a niektorzy pracuja jak muły i jeszcze trzeba poprawiac za nich pracownik nie ma zadnych udogodnien jadalnia po jednej stronie a szatnia po drogiej stronie hali co do atmosfery to nie polecam wrecz odradzam WSPÓŁPRACY z Rabenem. kto dłozej tam pracuje to dyryguje młodszymi pracownikami i decyduje o ich zwolnieniu nawet.... natomiast Ci co jezdza na wózkach widłowych zero kultury jezdza jak nienormalni nie zwracaja uwagi na pracownikow ktorzy jezdza z paletami wrecz robia na złosc.... kazda praca czegos wymaga nakładu sił czasu itp ale Raben to[usunięte przez moderatora]

Potwór z Loch Ness

Nikt Ci nie kazał tam pracować,możesz iść gdzie chcesz,tylko kto Cię przyjmie.Jeśli jesteś tak mądry jak wskazuje Twoja wcześniejsza wypowiedź to szukaj roboty do us...j śmierci i jeden dzień dłużej... Pozdro All

równy gość

a dodam jeszcze co to za normy faceci mają ciezkie rzeczy a baby domestosiki kleją a norma jaka u bab taka u facetów miałem stycznosc z osobami na tzw amfetaminie czyz nie dodaje ona mocy i wiekszej wytrzymałosci??? jak y robilismy 4 x połóówki to oni 8 tak pozatym zero kontroli zero szacunku jak za [usunięte przez moderatora]ARBEIT arbeit schnela schnela

równy gość

kilka słów o rabenie jak wyzej zgodze sie z wiekszośćią osób [usunięte przez moderatora[usunięte przez moderatora] a nic nie wiesz właśnie dziś wyleciałem powód nie zrobiłem z kolegą który sie kilka dni wczesniej miał zamiar sie zwolić . kierownik [usunięte przez moderatora] zażyczył sie 23 palety na wysokosc 190cm w ciągu 3h wyrobilismy sie na 7,5 haha o paleciak trzeba było sie prosić co zajmowało nam palete na 35 minut czas odłozenia przełozenia przestawienia/dwa wymyslił sobie ze my to 8h robilismy /trzy jak mi kazano zjednej hali na drugą w celu wyjasnienia to jeden na drugieg zwalał wine/ nawet jeden nie wiedział za co wylatuje na jednej hali sie spisuje a na drugiej widzą wady/jak dla facetów co lubia nadzwigac sie jest ok.ale baby są (usunięte przez administratora) a i głópich odzywek kierownictwa nie brak

kazik

polactwo

bolek

każdy dostaje to na co zasługuje

Marek Kościecki - 2010-06-24 11:04:23 Raben jest gorszy niż Johnson Controls. Rzeczywiście typowa praca dla ciemnych charakterów. Jedni z najgorszych. Tragedia. jaki ciemny charakter robiłby za takie pieniążki?

Marek Kościecki

pojdziesz do kierownika to cie (usunięte przez administratora) i zapomnisz o pracy.

janek

Ja niestety jestem zmuszony pilnie coś znaleźć a że mam blisko to też plus. Dajcie znać komu złożyć papiery (nazwisko jakiegoś kierownika hali) bo wiem że w kadrach napewno mają setki podań więc wolę uderzyć do kogoś bezpośrednio. No i oczywiście ile da się zarobić. Zniosę wszystko, byle normalnie płacili.

goh

NIe polecam nikomu! Przepracałem 1 dzień i już nigdy więcej moja noga tam nie postanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.