Opinie o Microstrategy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Microstrategy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Microstrategy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microstrategy w Warszawa

onetwo

A jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna? ja idę na nią jutro i zastanawiam się o co mogą pytać. ps po jakim czasie od rozmowy dostałeś odp że Cię chcą zatrudnić i po ilu musiałeś podpisać umowę? ps2.z tego co mi wiadomo to szkolenia ruszają chyba już od pon 22.03? pozdrawiam

Do poprzedniego postu

Różnie; jak ci się trafi. Są tacy co ciągle jeźdżą, są tacy co siedzą po 2 lata na jednym projekcie nie-wyjazdowym. To na jaki projekt trafisz jest właściwie kwestią losową.

przyszły microstrategista

Cześć Dostałem prace w MS, niedawno podpisałem umowę i szykuje się na szkolenia, zastawiam się jak wygląda kwestia wyjazdów służbowych w przypadku Associate Consultant? Czy jest to kwestia częstych wyjazdów na kilka dni/tygodni czy może wielomiesięczne projekty? Dzięki

micropracownik raz jeszcze

Specjalista IT - 2010-03-05 20:41:29 Nie dziwota, że nie potrafią skompletować załogi skoro ja do nich nie wysyłałem aplikacji, a headhunterzy już sami do mnie dzwonili, ale z pensją na poziomie 3500 brutto to chyba za wielu chętnych mieć nie będą (stanowisko Associate Consultant) ... znacznie poniżej moich kwalifikacji. Sorry ale za taką kasę to ja nawet na śląsku bym się zastanawiał czy wziąć pracę, a co dopiero jak bym się miał przeprowadzić do Warszawy - jeleni to niech szukają gdzie indziej nie wiem czy 'niepotrafia skompletowac zalogi' to najlepsze okreslenie. obecnie target jest chyba 100 nowych osob na kwartal. przez ostatnie pol roku tych co odeszli mozna policzyc na palcach jednej reki, wiec chyba nie jest tak tragicznie :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
micropracownik

hehe, ale smieszni sa ci wszyscy frustraci... jedni w microstrategy robia za te 3500 (teraz to chyba minimum troche wyzsze jest), inni za kilka razy wiecej. po prostu jedni cos potrafia, inni mniej a jeszcze inni maja tylko wysokie mniemanie o sobie... :). gdybym sie cofnal w czasie do momentu kiedy podpisywalem umowe w microstrategy, bez wachania zrobilbym to jeszcze raz.

Specjalista IT

asdf

Jeśli ktoś za bardzo nic nie umie, nie posiada ukierunkowanego wykształcenia i nie wie co chciałby robić to zapraszamy do Microstrategy. Teraz zatrudniają wszystkich, wystarczy z bliska odróżniać monitor od drukarki. Warunki zatrudnienia są oczywiście adekwatne do wymagań.

kartofel

4 dni szkolenie przez 8h, w piatek egzamin, w weekend reset i od poniedzialku od nowa polska ludowa... mozna miec 2 poprawki z egazminow (3 egzaminy), zalicza 75%, na poprawce 85%. Jaka sie zda 3 egzaminy, to potem 3 dniowy projekt - dostaje sie specyfikacje co ma byc i za wszystkie braki (albo jak cos za duzo to tez) punkty ujemne - 75% zalicza. nie zaliczysz wylatujesz, czasem daja dodatkowe szanse - przypadki rozpatrywane indywidualnie. Trzeba troche do ksiazek pozagladac, ale jak sie kuma troche z ogolnie pojetej informatyki, to raczej sie zdaje. Takie samo szkolenie moga (i czasem to robia) przejsc klienci za gruba kase. Kiedys bylo nie cale 4 tygodnie, teraz cos tam dolozyli. a kiedys, kiedys to nawet na to szkolenie do stanow wysylali...

felipe

a jak wygląda to 5-tygodniowe szkolenie?

damian

Niedawno byłem na rozmowie, jak wspomniane wyżej bardzo przyjemnie prowadzona. Najpierw HR manager poprosił o opisanie doświadczenia zawodowego, wymienienie 3 wad i 3 zalet, opisanie dlaczego odpowiedziałem na ogłoszenie i czemu chcę u nich pracować. Potem była rozmowa z senior consultant manager, który w sumie pytał o podobne rzeczy... Rozmowy po ang

Pan nikt

O zarobki to już ci odpowiedzieli dwa albo trzy posty wyżej . Co do stanowiska to nazwa taka jak w tytule. Nie wiem czy chcesz być w edukacji i prowadzić szkolenia czy raczej zostaniesz konsultantem i będziesz rozwiązywał problemy z ich produktem. Istotne jest, że nie będziesz przez pierwszy miesiąc albo dwa nic robił konkretnego. Musisz tylko zdać egzaminy po szkoleniu.

ExOriGo

co do testu to byly w sumie 3 zadania(wszystko po angielsku): 1. jest wanna i 2 krany. pierwszy napelnia sam wanne w 10min a drugi w 5min. ile czasu zajmie napelnienie wanny jak beda odkrecone dwa krany naraz,rownomiernie. wychodzilo chyba 3min z hakiem (ale jak sobie zrobicie proporcje na poziomie podstawowki to wszystko wyjdzie) 2.jedziesz samochodem i musisz dojechac do miasta X do ktorego prowadza dwie drogi.jedna jest nieprzejezdna a druga ok. na skrzyzowaniu stoja dwie osoby: 1 mowi tylko prawde a druga tylko klamie.jakie jedno pytanie trzeba zadac aby wybrac wlasciwa droge. ODP:co by powiedzial twoj kolega. 3.juz nie pamietam ale cos o restauracji-wg ogolnie cale zadanie bylo zle bo na podstawie prostego algorytmu moglem na kazda z podanych odpowiedzi do wyboru moglem znalesc kontr-przyklad wiec ogolnie padaka. natomiast chcialem zadac pytanie. jestem osoba z niewielkim doswiadczeniem oraz koncze studia (niedlugo) IT. jestem umowiony na rozmowe i w sumie nie wiem czego sie tam spodziewac np jakie pytania zadaja itp. o jakich pieniadzach moge rozmawiac, i jakie beda moje obowiazki - stanowisko "business intelligence" - ale jakie dokladnie to juz nieraczyli powiedziec. jestescie mi w stanie pomoc bo w przyszlym tyg mam wczesniej wspomniana rozmowe ExOriGo

pytanie do konsultanta

Czy mógłbyś napisać jak wygląda ten test? Będę bardzo wdzięczna!!

konsultant

Generalnie nie warto, oszczędziliby sobie i ludziom czasu gdyby od razu informowali o stawkach (jeszcze przed tym śmiesznym testem i rozmową wstępną). Senior Associate - te 5k brutto podstawy to absolutny max (niby łącznie z bonusem wyszłoby 6k). Associate Consultant - proponują np. 4k brutto podstawa + 1k bonus, przy czym pytanie o zasady bonusowania jest dla prowadzącego rozmowę kłopotliwe. Pytanie jak duże mogą być bonusy... (odpowiedz - od 0 do 400% - przy czym nie wiadomo czy to % wyjściowego bonusu czy % od podstawy), kolejne pytanie - to ile procent konsultantów wzięło bonus za poprzedni okres - pozwoli mi to określić realność systemu bonusowania (odpowiedź wykrętna, a raczej jej unikanie). Wygórowane wymagania, śmieszne stawki jak na Warszawę (i ich oczekiwania, ze zatrudnia kogoś dobrego i z doświadczeniem w IT/BI/DWH za 5k brutto :)), jedyne co może kusić kogoś kto nie ma doświadczenia i jest dyspozycyjny to częste wyjazdy służbowe w egzotyczne regiony. Jak dla mnie strata czasu - zresztą widać jak długo rekrutują na te stanowiska.

gal anonim

MicroStrategy PL to banda niekompetentnych amatorów. Odradzam pracę w tej firmie. Obiecują złote góry po czym okazuje się .... no właśnie: - twój szef jest po prostu zwykłym [usunięte przez moderatora] (w skrócie.. dochodzisz do tego wniosku po 2-3 miesiącach) - NIE MOŻNA (jest oficjalny zakaz!!!) robić nadgodzin by zdobyć "magiczny" bonus (który tak naprawdę w zerowym stopniu zależy od Ciebie -> mega manipulacja progami,czasem pracy, stawkami -> cel: nie dać zarobić pracownikowi) - gdy już się zdarzy, że masz jakieś nadgodziny to zapomnij o jakiejkolwiek kasie -> na pytanie "jak je odebrać?" usłyszałem: cyt.: "kiedy firma będzie chciała to da Ci wolne" - generalne amatorstwo, brak planowania na dalej niż kolejny tydzień (mogą Cię rzucić do Kambodży z dnia na dzień: "pakuj się!") - większość osób tam pracujących ma tyle wspólnego z informatyką co koszykówka z hurtownią danych (pracują tam kolesie po AWF, ASP...... wtf??????) - jeśli już się tam zatrudnisz to będziesz "robocikiem" klepiącym jakieś banały w ich narzędziu.....bez JAKIEJKOLWIEK możliwości awansu - generalnie jest to praca dla "świeżaków" po byle jakich studiach, bez ambicji i planu na przyszłość. - ogólnie wygląda to jak chińska fabryka cegieł.... ODRADZAM, nie dajcie się zwieść!!!!! Pozdro!

ciekawy

Czy ktos mogłby mi napisac jak wyglda sprawa zagranicznych wyjazdow sluzbowych w tej firmie?Tzn czy sa wogole,czy sa czeste i jak dlugo trwaja ?

player

Czy ktos orientuje sie czy oferta finansowa zmienila sie w jakis sposob w Nowym Roku. Czy dla Senior Associate dalej 62k rocznie oferuja czy wiecej?

Mike

A co z lojalką? Mi zaproponowali lojalkę, która zabrania mi pracować u jakiejkolwiek konkurencji, w projektach w całym obszarze BI co może całkowicie zablokować mi możliwość znalezienia następnej pracy. Czy to jest rzeczywiście standard?

konsultant

Podpinam sie pod pytanie - ile moze dostac Associate Consultant?

Jacek

A ile dają zwykłemu Associate Consultant? Dużo mniej niż seniorowi? Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Microstrategy - Warszawa

• Jak się pracuje w Microstrategy?

Zobacz opinie na temat firmy Microstrategy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microstrategy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Microstrategy?

Kandydaci do pracy w Microstrategy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Microstrategy
  • Przyokopowa 31