Opinie o GÜHRING Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GÜHRING Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GÜHRING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GÜHRING Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

DJ

3 maszyny to troche duzo jak na operatorow specjalistów CNC. Nie polecam.

@DJ

Napisałeś/as: "3 maszyny to troche duzo jak na operatorow specjalistów CNC. Nie polecam." Użytkowniku, dla osoby zorganizowanej, pracującej w stałym rytmie, to jest praca spokojnie do ogarnięcia. Nasi Operatorzy CNC to osoby wysoko wykwalifikowane, dobrze zorganizowane. Jeśli nie byłeś/aś nigdy w firmie, która ma zautomatyzowane procesy obróbcze, to liczba 3 maszyn Ci się to wydawać „trochę duża”. Jednak po uruchomieniu, maszyna wykonuje cykl pracy sama, bez ingerencji operatora. Zamiast stać bezczynnie i czekać aż maszyna skończy obróbkę, Operator CNC po prostu uruchamia kolejne automaty CNC. Tak działają procesy obróbki CNC we wszystkich nowoczesnych firmach. Pozdrawiamy! Zespół Gühring

nowy

@nowy

Napisałeś/aś: "nie wypowiadaj sie bo nie masz zielonego pojecia o obrobce skrawaniem dobrze ci idzie tylko ukladanie wierszykow na gowork choc i to nie zawsze" Twój wpis nie wnosi niczego do dyskusji o pracodawcy. Kogo atakujesz? Czy masz jakieś spostrzeżenia, które zawierają choć trochę konkretów? Zespół Gühring

Gering
@GÜHRING Sp. z o.o.

Super ze kopiujecie tekst odpowiedzi Nastepnym razem jak gowork usunie bezpodstawnie 30 wpisow to bez znaczenia bo i tak zostana na waszych postach

Taka możliwość zawsze istnieje. Gühring w żaden sposób nie dyskryminuje kandydatów, pracowników, czy też innych osób. Obecnie zatrudniamy kilku pracowników, którzy do nas wrócili. Wszystko jednak zależy od tego, z jakiego powodu i w jakim stylu odszedłeś, czy spaliłeś za sobą mosty, czy nie. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane pracą u nas (również byłych pracowników!), aby przesłały swoje CV na adres: rekrutacja@guehring.pl

golonog
@GÜHRING Sp. z o.o.

no tak juz nikt nie chce tam robic to sie zatrudnia bylych pracownikow

@golonog

Cześć! W Polsce zatrudniamy ok. 200 osób i Twój wpis "no tak juz nikt nie chce tam robic to sie zatrudnia bylych pracownikow" nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Poszukując pracowników na kolejne stanowiska, staramy się dotrzeć do najlepszych. Jeśli człowiek był dobrym pracownikiem, zmienił pracę i chce teraz wrócić, nie widzimy powodu dla którego mielibyśmy do niego podchodzić tak lekceważąco, jak napisałeś/aś. Więc chcesz powiedzieć wszystkim naszym ludziom, że "jak już Gühring nie ma sensownych kandydatów, to zatrudnia byłych pracowników = byle kogo"???? Nie wydaje nam się, żeby to napisał człowiek związany z Gühring. Takiego podejścia do współpracowników - byłych czy obecnych - nie akceptujemy. Trollujesz, człowieku. Zespół Gühring

Ewelina

Wspolczuje tylko.osobom ktore w imieniu zarzadu musza wypisywac te bzdury

@Ewelina

Jesteś dziś bardzo aktywnym użytkownikiem! :-) Doceniamy, że okazujesz nam współczucie, jednak nie ma ku temu powodów! Lubimy swoją pracę i nie piszemy żadnych bzdur w imieniu kogokolwiek. Postępujemy w zgodzie ze sobą. W codziennym życiu jest tak, że zadowoleni pracownicy bardzo rzadko zaglądają na fora, żeby tam zostawiać swoje opinie o pracodawcach. Natomiast Ci, którzy są rozczarowani, wkurzeni, najczęściej szukają miejsca, gdzie mogliby tę swoją frustrację czy niezadowolenie wyrazić. Ludzie czują, że forum to bezpieczny grunt, gdzie pod pseudonimem można wypisać wszystkie pretensje, nawet nie podając żadnych argumentów. Internet wszystko przyjmie. Dlatego na wszystkich forach o pracodawcach trudno o wyważone komentarze. Jako pracodawca jesteśmy tu po to, żeby odpowiadać rzeczowo na często emocjonalne wpisy lub dementować plotki. Pozdrawiamy Cię serdecznie! Zespół Gühring

ewelina

tlumaczy sie zawsze winny

ewelina
@GÜHRING Sp. z o.o.

nikt normalny w imieniu pracodawcy nie sledzi nonstop wpisow na tym portalu i nie odpowiada na niewygodne komentarze o godzinie 23 albo w dni wolne

@ewelina

Hejka Użytkowniku @EWELINA, W świecie internetowym istnieje mechanizm, który nazywa się "powiadomienie push". Używają tego wszystkie cywilizowane aplikacje (np. społecznościowe) . Mechanizm polega na zaprenumerowaniu powiadomień o nowej konwersacji. Ktoś coś wysyła – Ty dostajesz wiadomość. Na forum „Opinie” również Użytkownicy zapisują się na otrzymywanie powiadomień „push”. Trudno przyjąć, że czasem piszemy coś o niestandardowych porach? Wiesz, wszystko zależy od tego, czy coś lubisz, czy nie. My bardzo lubimy ten dialog z Użytkownikami. Jeśli właśnie sobie siedzisz w domu, oglądasz film i przychodzi Ci powiadomienie o otrzymanej wiadomości w portalu społecznościowym, to założymy się, że sam/a NIE CZEKASZ z odpowiedzią do kolejnego dnia. My często nie czekamy. No, chyba że film super. To wtedy odpowiedź zdecydowanie poczeka. Pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie! Zespół Gühring

@ewelina

Zgadza się. Dlatego w żadnym miejscu nie znajdziesz naszego "tłumaczenia się". Użytkowniku @EWELINA, zapraszamy do rozmowy o Gühring jako pracodawcy. To, czy fajnie że jesteśmy na tym forum i o jakich porach, w ogóle nie ma znaczenia dla potencjalnych Kandydatów / Klientów. Oni oczekują konkretów. No właśnie: co chcielibyście wiedzieć o Gühring?

Użytkowniku, nie ma w Twoim poście żadnych faktów, do których ktokolwiek mógłby się odnieść. Budowanie opinii o firmie musi być oparte o konkrety. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

Napisałeś/aś: "Dzieki za wyjasnienie Przylecialem z innej planety i nic nie wiem o funkcjonowaniu tego swiata" :-D Podoba nam się Twoje poczucie humoru, Użytkowniku! Pozdrawiamy Cię serdecznie, (Prawdziwy) Zespół Gühring

Napisałeś/aś: "Lepiej zaparzcie kawe da Panow moze choc to dobrze zrobicie". Użytkowniku, kawa w naszej firmie jest bardzo smaczna - zapraszamy! (prawdziwy) Zespół Gühring

Pudło! Jedno z nas nawet pisało tutaj w swoim imieniu, kiedy obsługa profilu na GoWork nie należała jeszcze do naszych zadań. :-D Pozdrawiamy Cie życząc miłego weekendu! (prawdziwy) Zespół Gühring

Użytkowniku, lubimy tę firmę. Wiesz, nie wszyscy pracują 8-16. :-) Niektórzy jeszcze nie rozpoczęli weekendu. Pozdrawiamy Cię serdecznie! (Prawdziwy) Zespół Gühring

Albanczyk
@GÜHRING Sp. z o.o.

No tak wy juz pisaliscie tutaj jak nie pracowaliscie i nie bylo tego portalu

@GÜHRING Sp. z o.o.

Jak sie niema zycia prywatnego to tak jest

@GÜHRING Sp. z o.o.

Tak push up jest cos takiego ;-)

Ewelina

No tak mozna bylo sie tego spodziewac ponad 20 niepochlebnych opinii usunietych przez gowork pewnie w porozumieniu z pracodawca (prawdziwym) Zal

Izabella
@Ewelina

Zostaly same odpowiedzi Buahahahaha Nic to i tak wszyscy maja wyrobiona opinie na temat tego (usunięte przez administratora). Na www.pracadokitu.com nikt przynajmniej niczego nie usunie

Szok
@Izabella

Liczac 200zl za wpis to lekko Goring musial wyjac z kasy 5tys zl. Na pracadokitu tez jest taka mozliwosc ale placi sie bitcoinami wiec Goring pojdzie z torbami. Wszystko skrupulatnie odtworzymy tam bo jak widac tu jest cenzura gorsza niz w PRL. Spokojnie mamy czas. Gowork tez musi zarobic

@Ewelina

Swoboda wypowiedzi w Internecie nie oznacza wcale, że użytkownik może swobodnie podszywać się pod konkretne osoby czy pod samego pracodawcę. To jest świadome kłamstwo: kradzież tożsamości. Nie liczymy ile tu jest opinii, ale jeśli podszywające się pod pracodawcę osoby sfałszowały aż tyle wpisów to zgodzimy się z Tobą, Ewelina: MOŻNA SIĘ BYŁO SPODZIEWAĆ, że Admin nie zostawi na portalu czegoś, co nosi znamiona przestępstwa. Ty również wybrałaś/eś nick podszywając się pod naszą koleżankę, która dostaje z tego powodu zapytania od współpracowników: o co chodzi. Polecamy Ci wybrać inny nick.

@Szok

Użytkowniku, napisałeś/aś: "liczac 200zl za wpis to lekko Goring musial wyjac z kasy 5tys zl. Na pracadokitu tez jest taka mozliwosc ale placi sie bitcoinami wiec Goring pojdzie z torbami. Wszystko skrupulatnie odtworzymy tam bo jak widac tu jest cenzura gorsza niz w PRL. Spokojnie mamy czas. Gowork tez musi zarobic" O raju, kto Ci płaci tyle za wpis? :-) Jeśli masz taką potrzebę, przenieś się w dowolne miejsce pisząc o pracodawcy. Prawo obowiązuje wszędzie. Firma nie jest zainteresowana "ściganiem wpisów" w czeluściach Internetu. Pozdrawiamy!

@Izabella

Odpowiadaliśmy już w podobnej sprawie: można pisać cokolwiek, gdziekolwiek. Prawo obowiązuje wszystkich.

Rajdowiec
@GÜHRING Sp. z o.o.

A ja wam polecam puknac sie w czolo mocno najlepiej badziewnym narzedziem ktory robicie wtedy nic wam sie nie stanie I tak wszyscy maja wyrobiona opinie o tym pseudo-zakladzie Nawet kolejnych 200 wpisow tu nie pomoze Nie kreujcie sie na lidera w branzy bo jest tak samo lub gorzej niz w innych firmach Nawet nie chce wam sie poinformowac kandydatow o wyniku rekrutacji To tylko 1 przyklad z wielu Zmiencie nick wtedy nie bedzie to wygladalo na propagande Pozdrawiam prawdziwy pracodawco

Stalowy
@GÜHRING Sp. z o.o.

Klamstwa to sa wasze od poczatku wpisow na tym forum To jest przestepstwo bo oszukujecie potencjalnych kandydatow Nie jestem jedyna na szczescie ktore ma takie zdanie Slowo przeciw slowu Rzad tez tak robi a ciemny lud to kupi

@Stalowy

Nie angażujemy się w ocenę Rządu, nie zajmujemy się polityką. To forum służy do dyskusji nt. pracodawcy. Dyskusji opartej na konkretach. Wpisy "kłamstwa", "słowo przeciwko słowu" nie zawierają żadnej treści, może je napisać każdy, nawet nie znający samej firmy. Zapraszamy Użytkowników zorientowanych w realiach firmy do podzielenia się konkretnymi spostrzeżeniami. Pozdrawiamy!

@Rajdowiec

Napisałeś/aś: "A ja wam polecam puknac sie w czolo mocno najlepiej badziewnym narzedziem ktory robicie wtedy nic wam sie nie stanie" Użytkowniku, czego konkretnie dotyczy Twój krytyczny post? Z naszych narzędzi korzystają Klienci, dla których ważne są jakość i precyzja, a nie (cyt.) "badziew". Dla przykładu nazwy Volkswagen, TOYOTA mówią wiele o jakości Gühring. Informujemy Kandydatów o wyniku rekrutacji. Ze sposobu w jaki piszesz wydaje nam się, że w ogóle nie znasz naszego zakładu... Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Gühring

@Goring

Napisałeś/aś: "Akurat volkswagen zly przyklad bo oszukal mnostwo wlascicieli na oprogramowaniu aut zeby wyniki ze spalanie byly lepsze. "Niemcy niemcy ponad wszystko" zaplacili wielomiliardowe kary i odszkodowania Bierzcie smialo z nich przyklad" Czego konkretnie dotyczy Twój post? Zajmujemy się produkcją i regeneracją narzędzi skrawających. Pracujemy dla tych, dla których ważna jest jakość i precyzja wykonania tych narzędzi: motoryzacja, branża lotnicza i inni. Nie zajmujemy się moralną oceną decyzji podejmowanych przez firmy, którym dostarczamy wyroby. To nie nasza branża. Pozdrawiamy! Zespół Gühring

Stefan

Usunieto ok 30 niepochlebnych opinii Teraz zostaly same odpowiedzi Smiech i smutek Zal Wspolczuje

@Stefan

Uciekaja sie (usunięte przez administratora)do tanich metod ale to u nich normalne Pracownicy odpowiedzialni za wypisywanie tu bzdur nie wytrzymali cisnienia w walce na argumenty

@Stefan

Negatywne opinie, które odnoszą się do pracy w Gühring, można nadal przeczytać na naszym forum. Voilà: wszystkie są dostępne. Z tego, co widzimy, Admin usunął posty, które nie są zgodne z prawem. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

@Goring

Witaj Użytkowniku! Nie obrażaj właścicieli firmy, anonimowość w internecie nie daje Ci prawa do takich zachowań! Zespół prowadzący dialog z Użytkownikami nie odczuł "ciśnienia"; w części wpisów widzimy anonimowe trollowanie bez podawania jakichkolwiek faktów. Tak można napisać o każdym (np. "Nie polecam", "Mały i niefajny (pracodawca)", "smiech i smutek"), ale nie płynie z tego żadna informacja dla potencjalnych Kandydatów. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

hiszpan
@GÜHRING Sp. z o.o.

Zatrudnijcie sie w gowork Robota ta sama a kasa wieksza

Bdj

@Bdj

Użytkowniku, napisałeś: „Szok co tutaj sie wyprawia. Ile wam w firmie placa za ta propagande i kto za to odpowiada.” Jesteśmy firmą otwartą na krytykę. Uważamy, że bez merytorycznej, treściwej krytyki niewiele się w życiu człowiek nauczy i niewiele poprawi – tak to już działa. W Twoim poście, oprócz bezpodstawnego oskarżenia i nieuzasadnionych, dziwacznych podejrzeń, nie ma żadnych faktów, do których można się odnieść lub które można brać pod uwagę. Dlatego go nie skomentujemy. Zespół Gühring

Nick pod którym piszesz jest naszym podpisem... Wiele opinii na tym forum, a niezależne badanie satysfakcji z pracy wśród załogi Gühring pokazują zupełnie dwa różne światy. Oczywiście nie zatrudniamy samych zadowolonych, mamy również głosy krytyczne. Ale poziom satysfakcji z pracy u nas jest BARDZO WYSOKI. Pracownicy wystawili bardzo wysokie noty np. za atmosferę panującą w zespołach, poczucie wykonywania pracy która jest ważna, za szacunek i zaufanie jakie otrzymują od przełożonych, za poczucie stabilności zatrudnienia. Zapraszamy do nas i pozdrawiamy, Zespół Gühring

Najwyraźniej nie znasz sytuacji w firmie, Użytkowniku... Gühring szuka rzetelnych ludzi; kiedy znajdujemy - zatrudniamy. Bez większych trudności. Pozdrawiamy Cię! (prawdziwy) Zespół Gühring

Użytkowniku, dobrze przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna wykaże bardzo dużo. Nasz zakład nie jest firmą garażową. Cenimy tu rzetelność i porządek: może i masz rację, że to jest "inaczej niż gdzie indziej..." Pozdrawiamy, (prawdziwy) Zespół Gühring

goring

na pracadokitu zalozymy profil i odpowiednio opiszemy ta pseudofirme takze bedziecie mieli jeszcze wiecej roboty tam nikt przynajmniej nie usunie niepochlebnych opinii

@goring

Cześć @GORING! Jesteś wolnym człowiekiem: jeśli tylko przestrzegasz norm społecznych i prawa, możesz wszędzie opisać cokolwiek zechcesz. Firma Gühring nie jest zainteresowana "kontrolowaniem wszechświata" i nie zamierza wchodzić na inne serwisy w poszukiwaniu wpisów. Na GoWork na negatywne posty po prostu odpowiadamy - przejrzyj dokładnie forum "Opinie". Reagujemy na "negatywy" tak samo jak na "pozytywy". Wszystkie informacje od Użytkowników są dla nas wartościowe. Administrator GoWork czuwa nad wolnością słowa na portalu, ale dba również, żeby wypowiedzi Użytkowników były zgodne z prawem. Jeśli nie są, ma obowiązek reagować jako opiekun serwisu. Pracodawca prowadzący profil nie ma uprawnień takich jak Administrator. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Gühring

@SZOK, Zadziało się, po @IZABELI pojawiła się jakaś @EWELINA, udająca tą prawdziwą. Internet jest pełen niespodzianek. :-) Dzięki za kilka wyważonych słów na temat firmy. Jeśli chodzi o rzeczy, które wypunktowałeś jako minusy - weźmiemy je pod uwagę. Pozdrawiamy! Zespół Gühring

Szok
@GÜHRING Sp. z o.o.

Sami sie juz gubicie w swoich zeznaniach bo szok pisze do szoka Buahahahaha

@Szok

Witaj @SZOK, dla nas to jest normalnie szok, że na każdym kroku czyha jakiś szok, a za nim kolejny szok wyraźnie podszywa się pod szoka :-D Zespół Gühring prowadzący dialog z Użytkownikami z oficjalnego konta, to zespół osób reprezentujących Pracodawcę. Ale mamy wrażenie, że jest tu z nami na forum "Opinie" jakiś inny zespół, który podpisuje się np. @EWELINA / @IZABELA / @GORING, a w kolejnych postach nawet wybiera na nicka nasz podpis i pisze jako @ZESPÓŁ GÜHRING. Nie wiemy co ta osoba lub zespół ma na celu i kogo reprezentuje. Posty typu "nie polecam" / "pracodawca mały i niefajny"/”Niemcy was wykorzystują” , nie mówią o niczym konkretnym, co byłoby rzeczywiście godne potępienia u samego pracodawcy. Wyraźnie komuś zależy, żeby wprowadzać czytelników tego forum i potencjalnych Kandydatów w błąd, tworząc wrażenie beznadziejnej, niefajnej firmy. Dlatego nie będziemy się odnosić do takich przedziwnych, agresywnych postów bez treści. Zespół Gühring

goring

no tak teraz pojawi sie mnostwo pozytywnych odpowiedzi uderz w stol a nozyce sie odezwa ciekawe czemu nie pisaliscie o tym wczesniej podejrzewam ze robia to te same osoby ktore sie podpisuja jako zespol

viva

Dołaczam sie do negatywnych opinii, nie polecam.

@viva

@VIVA, szkoda, bardzo żałujemy... choć w sumie nie wiemy czemu nie polecasz.

arbeit macht frau
@viva

mysla ze jak sobie siedzibe zmienia z 1 miejscowki zapyzialej na 2 to im sie wizerunek poprawi buahahahahahahahaha

@arbeit macht frau

Witaj Użytkowniku! Sorry, ale używasz dość niestosownego nicka. Pomimo, że nie "FRAU", to powyższa zabawa rozpoznawalnym hasłem wydaje się trochę makabryczna... Wybacz, ale nie rozumiemy Twojego komentarza... Pozdrawiamy Cię serdecznie! Zespół Gühring

@GÜHRING Sp. z o.o.

Frei czyli praca czyni wolnym Frau tez moze byc gdyz w wolnym tlumaczeniu bedzie chyba zeby zrobic kobiete trzeba wykonac prace Wy wiecie swoje a ja swoje Nie kopie sie z koniem (usunięte przez administratora)

Ewelina

Nie znam innej firmy ktora by sie tak.lansowala na tym forum. Tj jak propaganda w TVP. Ale ciemny lud wszystko kupi. Wpisy firmy sa odwrotnie proporcjonalne do zamierzonego.celu bo tlumaczy sie winny. Zal

@Ewelina

Firma ma swoja strone i tam powinna sie zachwalac. To jest forum.dla pracownikow

@Ewelina

Witaj Użytkowniku @Ewelina! Zapewniamy Cię, że w żadnym miejscu z niczego nie tłumaczymy. Ani się nie "lansujemy". Celem naszych wpisów jest dialog z Użytkownikami i dostarczanie informacji o firmie potencjalnym Kandydatom. W żadnym miejscu nie uprawiamy "propagandy". Uważamy naszych Pracowników i Użytkowników za inteligentnych ludzi. Szanujemy każdą osobę, niezależnie od tego, co pisze. To przykre, że piszesz: "ciemny lud wszystko kupi"... jakbyś uznawała się za "mądrzejszą" i wiedzącą lepiej od innych. Pozwól, niech inni wypracują sobie własne zdanie, nawet jeśli ono będzie się różniło od Twojej opinii. Ludzie są różni i nie wszyscy reprezentują jedną opcję. Pozdrawiamy Cię serdecznie!

@Ewelina

@Ewelina, rozumiemy, że nie spodobała Ci się nasza obecność na forum „Opinie”. Przykro nam to słyszeć. Bo jednak forum "Opinie" to miejsce stworzone przez GoWork do komunikacji między Pracownikami, Pracodawcami, potencjalnymi Kandydatami, a nawet Klientami. Zatem jest to miejsce również dla nas. :-) Pozdrawiamy serdecznie!

pisior
@GÜHRING Sp. z o.o.

tlumaczycie sie jak PiS oni doszli juz w tym do perfekcji wszystko potrafia wmowic "bez zadnego trybu" ze czarne jest czarne a biale jest biale

@pisior

Witaj! Nie za bardzo zrozumieliśmy, czy komentujesz naszą obecność na forum "Opinie", czy wyrażasz swoje antypatie polityczne... Absolutnie nie nawiązujemy do żadnej opcji politycznej. Reprezentujemy pracodawcę. To wszystko. Jak mówi porzekadło "tłumaczą się winni": my nie za bardzo wiemy z czego mielibyśmy się tłumaczyć. Pozdrawiamy Cię serdecznie życząc dobrego dnia! Zespół Gühring

Maniek

Pracuję w tej firmie i polecam. Robota tylko od 8 do 16 a dalej tylko sie sciemnia. Zamawiamy sobie zarelko, siedzimy na przerwie ile chcemy i ogólnie obowiązków za wiele nie ma. XD

@Maniek

@MANIEK, gdzie takie wczasy? ;-D To raczej nie Gühring, to jakiś MATRIX! Zespół Gühring

Witam, Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Dostałem się do tej firmy bez żadnych znajomości czy układów .Były jak i złe chwile tak i dobre. Moim zdaniem firma jest jak najbardziej ok. Może nie wszyscy tutaj zarabiają tyle ile by chcieli ale tak jest w życiu. Zawsze można się zwolnić i poszukać lepszej oferty pracy. Co roku jest podwyżka co w wielu firmach w naszym kraju się nie zdarza. Może pakiet socjalny jest ubogi ale można powiedzieć że jest cały czas chęć do jego rozwijania ze strony kierownictwa. Urlop zawsze można ustalić i dostać bez problemu co również nie jest pewnikiem w innych firmach. Praca na produkcji może nie jest lekka, bo i hałas jak i ciepło nie podnosi komfortu pracy ale w innych firmach również są podobne warunki a normy pracy są dużo większe, kto chodź raz pracował w korporacji przy linii produkcyjnej wie o czym mówię. Kierownicy pochodzą z produkcji i zawsze można się z nimi dogadać wiec to jest duży plus bo wiedzą co i jak. Ludzie na produkcji i nie tylko są ok jak dla mnie, zdarzają się nieporozumienia ale to normalne jak w życiu.

Hamlet

Lubudubu lubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje naaaaam!!!

@Hamlet

:-D @Hamlet, przed cytatem jaki przytaczasz było najważniejsze: "Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki!" :-D @Hamlet, czy w realnym świecie nazywasz się może Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy? :-D Dzięki za ten cytat z "Misia"! Świetny film! 38 lat od premiery, a cytaty ciągle żywe. Pozdrawiamy! Zespół Gühring

Hamlet
@GÜHRING Sp. z o.o.

W realnym świecie, w dwudziestym pierwszym wieku Jarząbek Wacław nie istnieje a w Misiu to była postać zagrana przez aktora :) boli jednak to że w firmie, w realnym świecie zatrudnianych jest kilku takich aktorów którzy "rozmawiają z szafą" :-D ale przyznaję szanownemu pracodawcy - cytat o wilkach słusznie sam sobie i o sobie przytoczył. No i Miś film super, zgodzę się, pozdrawiam!

Michu

na początek praca przez agencje pracy tymczasowej. Po przerobieniu 1000-1200 godzin dostaje się bezpośrednio umowę z guhring. Praca nie jest łatwa, ale przyjemna. Wysyłają na szkolenia do Dąbrowy górniczej, a jeśli jesteś dobry i znasz niemiecki wysyłają nawet do Niemiec. Tam możesz liczyć że Cie tam zatrudnią. Wypłaty na czas i to dość dobre plus premia. Normy są ale bez problemu da sie je spełnić. Na zakładach czysto. Opinia dotyczy Szlifierza narzędziowego CNC

Zxd
@Michu

Ciekawe czy po 4 latach Michu dalej taki optymista? Cztery lata temu to była inna załoga, inny dyrektor, inna atmosfera... Teraz to równia pochyła.

Ryszard
@Zxd

W dalszym ciągu pracujesz w firmie Guhring? Jeżeli tak to mógłbyś napisać, jakie najważniejsze ze zmian nastąpiły w przeciągu tych 4 lat w tym miejscu pracy? W Twojej ocenie po zmianie dyrektora to miejsce pracy stało się bardziej przyjazne dla nowo zatrudnionych pracowników, czy raczej określiłbyś to inaczej? Zachęcam Cię do aktywności w tym wątku.

Zxd
@Ryszard

Normy do góry, premie na dół, albo wstrzymywane. Ważniejsze papiery i statystyki, niż klient, praca i sami pracownicy. Nic dziwnego że konkurencja wcale nie musi się wysilać aby przejmować klientów. Jak pan (usunięte przez administratora)pracuje sam i ma jeszcze 10 pracowników to jest znacznie bardziej konkurencyjny cenowo niż firma gdzie polowa ludzi siedzi w biurach.

@Michu

Stan aktualny (8/2019): nie korzystamy z Agencji Pracy Tymczasowej, umowa jest podpisywana z nami.

pracownik_DH

Solidna firma. Atmosfera, wynagrodzenie i stabilność. Wszystko na plus!

Nie
@pracownik_DH

Niesolidna; atmosfera - jeden drugiego tanio by sprzedal, wynagrodzenie to chyba jest normalne że należy za pracę dostać, nie ma mozliwosci stabilnej pracy. Na minus!

@Nie

Witaj @NIE! Przykro nam, że tak nas widzisz. Nie wiemy czy jesteś naszym pracownikiem, czy na Twoją opinię wpływają informacje "zasłyszane". Wg nas „solidna firma” to taka, na której można polegać: punktualnie płacąca dobre wynagrodzenie, stosująca jasne zasady przyznawania premii, dbająca o bezpieczeństwo pracowników, o ich dobre wyszkolenie zanim sami zaczną wykonywać pracę, traktująca ludzi z szacunkiem, dająca pracę na długie lata. Gühring płaci dobre wynagrodzenia – porównujemy ten fakt z rynkiem pracy i one są atrakcyjne. Stosujemy jasne, obiektywne kryteria wypłaty premii. Mamy czyste, bezpieczne, nowoczesne hale produkcyjne (można zobaczyć na video w dziale Aktualności). Nasza kadra to fachowcy: ludzie na wysokim poziomie umiejętności i wiedzy. Zespoły bardzo dobrze oceniają relacje między pracownikami i szacunek ze strony przełożonych (tak napisali w anonimowym badaniu opinii). Wiele osób stabilnie pracuje u nas ponad 10 lat, a pewna grupa nawet ponad 15 lat – staż pracy mówi za siebie. Piszesz, że „jeden drugiego tanio by sprzedał” – cóż, ludzie na świecie są różni. Jeśli nasi pracownicy przestrzegają wzajemnego szacunku i porządku w firmie, nie próbujemy wywierać wpływu na ich prywatny system wartości. Nie jesteśmy idealni. Mamy wiele do zrobienia i sporo do poprawy. Pracujemy ciężko nad tym. Jeśli tylko wiemy co zmienić na lepsze, staramy się to zrobić. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Gühring

@pracownik_DH

Dziękujemy, że podzieliłeś się swoją opinią. Cieszy nas, że tak widzisz swoje miejsce pracy.

Nie
@GÜHRING Sp. z o.o.

To proszę starać się o poprawe, bo jak na razie jest lipa a pracę można zmienić...

@Nie

@NIE, jesteś bardzo na "nie", jak wynika z Twojego nicka i obu postów. Piszesz że brakuje Ci poczucia stabilności, negatywnie widzisz współpracowników. Pracodawcę można lubić albo nie, ale skąd u Ciebie takie ponure spojrzenie na otoczenie? Polecamy Ci zdjąć "czarny kapelusz" i rozejrzeć się z pozytywnym nastawieniem. Bo jeśli jesteś aż tak bardzo na "nie" jak piszesz, to pracodawca może się starać i starać, ale niewiele to zmieni dla Ciebie. Zatem na dobry początek: my pracujemy dalej, a Tobie życzymy dużo uśmiechu! Zespół Gühring

DolceGusto

Warunki pracy fantastyczne i praca na nocce przy 35 stopniach na hali. Polecam kazdemu.

Patmach
@DolceGusto

W nocy to sie spi a nie robi.

@DolceGusto

Cześć @DOLCEGUSTO! Dziękujemy za ten wpis! Zwykle temperatura na naszych halach NIE wynosi 35 stopni. Rzeczywiście było u nas gorąco wtedy, kiedy przez Polskę przetaczała się fala upałów. Temperatury na zewnątrz w Polsce południowej były wtedy na poziomie 31-34 stopni Celsjusza, przy pełnym słońcu! :-) Przy wysokich temperaturach na zewnątrz podejmowaliśmy działania w celu obniżenia temperatury w hali. M.in. uruchamialiśmy zamontowane wentylatory, wietrzyliśmy halę kiedy na zewnątrz temperatura spadała. Nie wspominamy o napojach i przerwach, ponieważ to u nas norma. Wysokie temperatury na zewnątrz wpływały na nagrzanie hali (nie tylko naszej - wszystkich hal w Polsce). Wysokie temperatury na hali to nie jest u nas w GÜHRING stała sytuacja. Miała miejsce w przypadku dużych upałów. Większość hal produkcyjnych, jakie znamy, nie posiada klimatyzacji. Wyjątkiem są firmy, dla których utrzymanie stałej temperatury i czystości powietrza jest wymogiem klienta lub procesu (np. produkcja żywności, wyrobów medycznych, czasami niektóre procesy w elektronice). Teraz jest bardziej komfortowo. Osoby spoza firmy mogą podglądnąć nasze warunki pracy w filmiku zamieszczonym w dziale Aktualności. Pozdrawiamy!

Geh
@Patmach

Nie ma jak kimka w pracy

Miszczu

Praca super od 8 do 16 trzeba jakoś sciemniac a później pełen luz. Na przerwie siedzicie ile chcecie a na nockach idzie sie nawet kimnąć.

@Miszczu

@MISZCZU, zabawny wpis, jednak "ściemnianie" u nas jest niemożliwe. Mamy normy i zasady pracy. Gdyby to co piszesz było prawdą, wyniki szybko zweryfikowałyby takiego dowcipnisia. Przerwy są określone, ludzie w zdyscyplinowany sposób z nich korzystają: wychodzą i wracają zgodnie z zasadami. Kimnąć się na nockach? @MISZCZU, ułańska fantazja! :-D Pozdrawiamy serdecznie bardzo rozbawieni :-D :-D, Zespół Gühring

Lolo

Ja sciemniam od prawie 15 lat wiec jest to mozliwe

@Lolo

@LOLO, jeśli "ściemniasz" od prawie 15 lat, to musisz mieć wprawę w wykonywaniu zadań. Aż boimy się pomyśleć jakim byłbyś w pracy mocarzem, gdybyś nie "ściemniał". ;-D Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Gühring

Tak

Zgadza się, nikt nie pilnuje :) można sobie na telefonie pograć, posiedzieć na necie, posiedzieć na stołówce, a i nawet z kierownikiem się pośmiać, pogadać...

@Tak

Cześć! Granie na telefonie w trakcie pracy, surfowanie po sieci, wysiadywanie na stołówce, planowanie długości przerw wg własnego widzimisię nie wchodzi u nas w grę, sorry! Przerwa trwa 15', pracownik nastawia maszynę i idzie na przerwę, kiedy maszyna wykonuje cykl pracy (pod opieką pracownik ma 2-3 maszyny, zależnie od procesu). Ale weźmiemy pod uwagę, że tak byście chcieli mieć, jak opisaliście. :-D (żart) Tymczasem mamy tutaj porządek i trzymamy się zasad. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Gühring

Tak
@GÜHRING Sp. z o.o.

Haha zartobliwy pracodawca, lubię to! no i ta czystość na hali... plus za czystość i za jak sie okazuje - good jokes :)

Izabela

Widzę, że kadra firmy wzięła się ostro za stronę propagandową. Jakbym oglądała Wiadomości w TVPiS! Niestety prawdziwe są tylko negatywne wypowiedzi, reszta to pusta reklama firmy.

@Izabela

Drogi Użytkowniku, GoWork umożliwia firmom prowadzenie profilu pracodawcy: zamieszczanie informacji, zdjęć i filmów oraz podjęcie dialogu z forumowiczami. Celem tych działań jest przybliżenie firmy osobom zainteresowanym. W żadnym miejscu nie wypisujemy hymnów pochwalnych i nie malujemy trawy na zielono. :- ) Zwróciliśmy uwagę na Twój post, ponieważ wydał nam się dziwny z dwóch powodów: (1) Po pierwsze: zawiera niesłuszne zdanie, że „prawdziwe są tylko negatywne wypowiedzi” o firmie. Twoja opinia nie pokrywa się z faktami: anonimowe badanie opinii pracowników w 2018 roku pokazało nam bardzo wysoki poziom zadowolenia z pracy. Rozumiemy, że nie da się uszczęśliwić wszystkich. Nigdy jednak racja nie leży tylko po jednej stronie. (2) Po drugie: osobiście posuwasz się do prowadzenia czarnej propagandy, choć w poście niesłusznie oskarżasz o propagandę prowadzących profil. Użytkowniku, nie wiemy w jakim celu podszywasz się pod naszą Izę i przypisujesz jej swoją wypowiedź... Po co próbujesz publicznie zdyskredytować dobrego pracownika? Naganne jest to, że świadomie próbujesz działać na szkodę konkretnego człowieka. Daj spokój – twój wpis nam nie zaszkodzi, a Tobie w niczym nie pomoże! Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią, to po prostu graj fair! Pozdrawiamy Cię serdecznie, Zespół Gühring

Izabela
@GÜHRING Sp. z o.o.

Nie jednemu psu "Burek". Nie rozumiem argumentów o podszywaniu się pod kogoś w firmie. To moje imię. Chociaż nie pracuję w Guhringu, to znam wielu pracowników i ich opinię. Stąd mój wpis. Nie wiedziałam, że można tutaj przedstawiać tylko same pozytywne opinie? Pracownicy są różni, jedni zadowoleni drudzy nie koniecznie. Zależy gdzie kto siedzi. Pozdrawiam!

@Izabela

Cześć @IZABELA! Czytając komentarze użytkowników, oczywiście nie oczekujemy samych pozytywnych opinii. Nie da się mieć wyłącznie „super-zadowolonych ze wszystkiego” pracowników. Odpowiadając na posty, staramy się być jak najbardziej neutralni i podajemy fakty. Przyznajemy się do niedociągnięć, dementujemy informacje nieprawdziwe i dziękujemy za głosy pozytywne. Piszesz, że NIE pracujesz z nami i wystawiasz recenzję na podstawie opinii Twoich znajomych: „jedni (pracownicy są) zadowoleni drudzy nie koniecznie”. @IZABELA, jednak sama napisałaś: „niestety prawdziwe są tylko negatywne wypowiedzi, reszta to pusta reklama firmy”. Pisanie, że u danego pracodawcy jest „wyłącznie super” albo „wyłącznie źle” jest po prostu nieprawdziwe. Ludzie mają różne oczekiwania, różne wyobrażenia o pracy, różne potrzeby. Wszystkich zadowolić się nie da. Skoro, jak napisałaś, znasz również zadowolonych z pracy Gühring, zapraszamy: podziel się na forum RÓWNIEŻ głosami tych zadowolonych pracowników. Nie będzie wtedy nieprawdziwie, będzie sprawiedliwie! Pozdrawiamy Cię serdecznie! Zespół Gühring

Klklk

Oceniam na nie

Zostaw merytoryczną opinię o GÜHRING Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GÜHRING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GÜHRING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GÜHRING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GÜHRING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GÜHRING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GÜHRING Sp. z o.o.