Opinie o Jost Polska Sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jost Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jost Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jost Polska Sp. z o.o. w Nowa Sól

L4

Nie liczą się z ludźmi. Tylko brać urlopy aby wycyckać pracowników. Gedia daje postojowe inne zakłady się zamykają a JOST ma w (usunięte przez administratora) ludzi KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ ale jakim kosztem. Cały zakład poleci

2
Tomasz
Inne
@Elo

nie można zmusić pracownika do urlopu. Chyba że ma zaległy z poprzedniego roku, ale jak jesteś głupi to dałeś się wyrolować. Brawo

K678 Nowy wpis
Inne

Jest w tej firmie stała ekipa od wielu lat, która zajmuje się na okrągło rekrutacją i zwolnieniami. Wg moich danych można najlepiej tam popracować ok. 2 miesiące, potem jest problem.

anonim Nowy wpis
Inne
@K678

To te zwolnienia są jakieś regularne, o co w tym chodzi? Jaki problem występuje po tym czasie, który wymieniasz? Początkowo dostaje się właśnie umowę na 2 miesiące i potem jej nie przedłużają?

anonim Nowy wpis
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

anonim Nowy wpis
Inne

Cześć, super, że o tym mowa, bo ja także zainteresowałam się firma i pracą tutaj. Jak to jest z atmosferą, ktoś wie? I wiecie przy okazji, firma ma jakąś politykę względem relacji w firmie? Chodzi mi, czy dba o to, aby atmosfera była dobra, może są jakieś wyjazdy, wyjścia firmowe? Czy wgl się tym nie zajmuje i szefostwo nie zwraca uwagi na to, jakie są relacje między pracownikami?

stary
Kandydat
 Pytanie

jak wygląda praca Technologa ? Godziwe warunki czy lepiej szukać gdzie indziej ?

Tytus
Inne
@stary

Przyłączę się do zapytania. Spośród wielu wymogów w stosunku do kandydata na technologa produkcji, pojawiło się i takie odnośnie znajomości idei Toyota Production System i Lean. Na ile jest to tu istotne, i w jaki sposób znajduje przełożenie na warunki pracy? Oszczędne gospodarowanie nie odbywa się kosztem zarobków? I co oznaczają słowa z ogłoszenia, o realnym wpływie na rozwój obszaru, za który przyszłoby mi odpowiadać?

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Jost Polska Sp. z o.o.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Jost Polska Sp. z o.o. na stanowisko Lider produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(228 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz maszyn (wtryskarek)
Gdańsk
IPK Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Jak teraz szukają kogoś na posadę specjalista ds. wysyłek i wymagają tam znajomości w szczególności Excela. A jak ja znam program typu Excel, ale nie jest to konkretnie program MS office?? Takie odpowiedniki są uznawane, czy zależy im tylko na konkretnym programie? Może jest opcja zrobienie zadania rekrutacyjnego, aby zweryfikować czy jest to odpowiednia wiedza?

HR
Pracownik
@anonim

Dziękujemy za pytanie. Pracujemy na co dzień z pakietem MS Office i nie używamy zamienników programu Excel. Zachęcamy jednak do rekrutacji, podczas której zweryfikujemy posiadane umiejętności. Pozdrawiam Iga Klóskowska, specjalista ds. personalnych

Szukam pracy
Kandydat

Witam jak wygląda praca w firmie na produkcji jakie wynagrodzenie jest oferowane i czy są jakieś dodatkowe prepienza pracę

Dora
Inne

Ile dają teraz na rękę operatorowi wózka widłowego, bo mąż się czai nad etatem, a właśnie kogoś potrzebują? To jest praca zmianowa? W jakiej części firma dofinansowuje naukę języków, można wybrać sobie dowolny język?

L4

Nie liczą się z ludźmi. Tylko brać urlopy aby wycyckać pracowników. Gedia daje postojowe inne zakłady się zamykają a JOST ma w (usunięte przez administratora) ludzi KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ ale jakim kosztem. Cały zakład poleci

2
Roger
@L4

Człowieku widać że z finansami jesteś na bakier! Będąc na urlopie wypoczynkowym masz 100% płatne. Postojowe jest płatne 60% a Rząd dalej nie ustosunkował się w jakim stopniu % będzie wspomagał Pracodawcę i Pracowników! Pomyśl następnym razem zanim coś głupiego napiszesz! Dla ścisłości jestem pracownikiem fizycznym!

Elo
@Roger

A pomyślałeś, że ludzie są teraz zmuszeni do wykorzystania urlopu ? Ja osobiście bym wolał postojowe jak stracić urlop.

Bleble
@Roger

Urlop to ja chce na wakacje a nie teraz, mosku

4l
@Roger

I (usunięte przez administratora) ludzi z urlopów i zwolnili

4l
@Roger

No tak się stawiales a ludzi (usunięte przez administratora)z urlopów i zwolnili to nie było der posunięcie

Tomasz
Inne
@Elo

nie można zmusić pracownika do urlopu. Chyba że ma zaległy z poprzedniego roku, ale jak jesteś głupi to dałeś się wyrolować. Brawo

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Emilia

To po to się robi rozmowy o pracę? Może jest jakiś powód dla którego znaleźć nie mogą nikogo na to stanowisko? Jakie są Twoje odczucia, opowiesz jak rekrutacja przebiegała? Pytali o coś konkretnego?

Administrator

Jak wygląda praca na stanowisku brak? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Jost Polska Sp. z o.o.?

Jonasz
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Witam chce aplikować na stanowisko koordynator lini lakierniczej , jakieś sugestie dotyczące wymienionego stanowiska?Pozdrawiam.

Irena
Inne
@Jonasz

Dołączam się. Te sugestie są ciekawe, jak ktoś wie cos o tej pracy. Szukam info dla wujka. Mnie interesuje też, ile jest zmian na tej linii lakierniczej? I jeszcze niech ktoś powie, jeśli to zmianowa praca, to w jakich godzinach te zmiany są?

Bożena
Pracownik
 Pytanie
@Irena

Skąd ta informacja o rekrutacji na stanowisko koordynatora linii lakierniczej?

NatalaAa
Kandydat
 Pytanie

Witam ile obecnie jest zmian w Jost Polska S.A i jak z weekendami?

Ilona
Inne

Czy oferta na Specjaliste ds. zakupów indirect jest aktualna? Znalazłam taką na stronie firmy i się zastanawiam czy aplikować mozna. Jakie zarobki oferują na tym stanowisku? Tak w sumie to jakie formy umowy obowiązują u was? Bo w ogłoszeniu nie znalazłam informacji o tym.

Wojtek co chodzi bez portek
Były pracownik

Niepolecam, Jost to zakład pracy w którym wycisną cie jak cytryne, jak już niejesteś potrzebny zwolnią. Zwolnili mnie jak była pandemia a na utrzymaniu była rodzina cała góra została z tymi śmiesznymi liderami. Ze zwykłym robolem że tak sie wyraże nikt tak sie nieliczy. Nie jest to firma z którą można wiązać przyszłość bo niepewność z ich strony czy za kilka miesiecy niebedą zwalniać a później na gwałt szukają ludzi to na co ich zwalniali jak mieli. Jakieś banery itd akcje jak w jakims kabarecie. Liderzy patrzą tylko na swoje (usunięte przez administratora) nie daj boziu coś im powiedziec bo obraza majestatu. Moge napisac tylko to ciesze sie że mnie zwolnili znalazłem lepszą i powiem tak że pracodawca który ma dobrą renome nieszuka pracowników to pracownik chce do niego iść sami powiedzcie

Adrian
Inne
@Wojtek co chodzi bez portek

Na jakiej umowie byłe ze tak szybko się ciebie pozbyli? Miałeś jakiś okres wypowiedzenia?

tak
Pracownik
@Wojtek co chodzi bez portek

Taka jest prawda.

Elżbieta
Inne
@tak

jeśli tak to czy cokolwiek wobec tej prawdy jest robione? ogólnie to wiadomo jak obecnie warunki tu wyglądają? pytam, bo ciekawa jestem na ile opisania sytuacja mogłaby być aktualna

es
Pracownik
@Wojtek co chodzi bez portek

prawda

es
Pracownik
@Wojtek co chodzi bez portek

tak

Dostawca
Inne

Ta firma to TRAGEDIA, przyjezdzasz w nocy brak parkingu bo przy ulicy same auta osobowe pracowników. Choć powinno byc miejsce dla tych co maja byc rozładowane. Na zaklad trudno wjechać bo ludzie osobowkami zostawili wjazd... TRAGEDIA Nie polecam

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Jost Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Lider
Pracownik
@Pytanie

To nie jest szefostwo to po pierwsze. Po drugie traktują jak swoją własność. Po trzecie pracownicy fizyczni to dla nich odpad i tak ich traktują!

Aleksandra
Inne
@Lider

Noooo twoje słowa są co najmniej niepokojące. Co masz na myśli pisząc że tak traktują pracowników - jakiś przykład zachowania które ma na to wskazywać?

Anonim
Pracownik
@Lider

Nieprawda!

Dominika
Inne
@Anonim

To jaka w takim razie jest prawda?

Anonim z montażu siodeł
Były pracownik
@Dominika

Szefostwo traktuje ludzi wporządku, liderzy i zmianowi jak najbardziej ok zawsze pomocni nigdy niespotkałem sie ze złym traktowaniem ze strony przełożonych wszystko można było załatwić jak był jakiś problem nikt nieodesłał mnie z kwitkiem ludzie mili i ludzcy. Prace w firmie wspominam bardzo dobrze szkoda że już tu niepracuje ale czasu sie niecofnie. Ze swojej strony polecam tą firme w 100 %. Pozdrawiam całą załoge.

Elżbieta
Inne
@Anonim z montażu siodeł

Z Twojej perspektywy brzmi to wszystko jak najbardziej ok, ale wobec tych negatywów zastanawiam się czy to możliwe, żeby traktowali ludzi różnie ze względu na stanowisko? Jakie tak właściwie wszystkie tu są do wyboru?

tak
Pracownik
@Lider

Pracownicy to (usunięte przez administratora) ..... Dla liderów.

tak
Pracownik
@Lider

Zgadza się.

Archer
Pracownik
 Pytanie

Witam mam pytanie jak wygląda praca kontrolera jakości od firmy exact system bo jestem zainteresowany pracą lecz chciałbym wiedzieć bardziej jak to wygląda?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Elżbieta

No to widzę, że rynek obadałeś od podszewki, czyli nie masz aż tak dużo pracy skoro znajdujesz na tego typu rzeczy czas? ;) A skąd info, że faktycznie lepiej płacą niż tutaj? Porównasz stawki?

Ja
Pracownik
@Elżbieta

Tak mam. Podanie już zaniosłem. Płacą podobnie. Mają bonusy.

Elżbieta
@Ja

Tutaj bonusów żadnych nie ma? A coś jeszcze jest do porównania? Może nie we wszystkim są lepsi?

Taki ktoś mało ważny
Były pracownik

Jak by było tak dobrze to nierobili by tych akcji bilbordowych jak przed wyborami to mówi samo za siebie, dużo ludzi pozwalniali jak była pandemia z ludzmi sie nieliczyli że niebedą mieli co do garnka włożyć czyli niejest to stabilny pracodawca i dlatego szukają ludzi do pracy kiedyś Jost był bardzo dobrym zakładem teraz niekoniecznie już niepracuje w tym zakładzie a przez kilka lat pracowałem niewiem jak jest teraz ale kiedyś był taki lider na montażu Marcin J. Niewiem czy dalej pracuje w tym zakładzie jak pracował ze mną razem na produkcji to był spoko kolega a pozniej szkoda słów użyję tego '' Niepamieta (usunięte przez administratora) jak cielęciem był ""tak samo taki burak lider z bytomia odrzańskiego jak stał z zegarkiem i patrzył kto minute szybciej idzie na przerwe żeby go (usunięte przez administratora) Wypłata na czas to fakt ale rygor straszny i dziwna napieta atmosfera ja ze swojej strony niepolecam ale jak ktoś lubi żeby przez to że poszedł minute szybciej na przewie miał sie tłumaczyć i liderów którzy uważają siebie za lepszych od pracowników to zapraszam do tego zakładu

Ilona
Inne
@Taki ktoś mało ważny

Wypłata na czas to jedno, ale dało się wyżyć za to?

Taki ktoś mało ważny
Były pracownik
@Ilona

Od 10 do 10 jak by nie nadgodziny lipa straszna by była jak w wiekszości tych firm na strefie

Ilona
Inne
@Taki ktoś mało ważny

A to z nadgodzinami ile godzin miesięcznie zdarza Ci się pracować?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jest ogłoszenie na lakiernika proszkowego, ile Wam oni tam płacą, jakie warunki pracy, jak przelozeni, wredni? Jestem zainteresowany posadą w tym zakładzie....

Były pracownik
Były pracownik

Polecam prace w 100 % ludzie wporządku kierownictwo wporządku praca na montażu super kordynatorzy ok bardzo pomocny lider ludzki szkoda że już tu niepracuje ale czasu nie da rady cofnąć niestety bo żałuje że tak sie potoczyło pozdrawiam całą załoge

Anonim
Były pracownik
@Były pracownik

Zmianowi - kordynatorzy na duży plus

Zostaw merytoryczną opinię o Jost Polska Sp. z o.o. - Nowa Sól

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Jost Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Jost Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jost Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Jost Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii