Guhring Sp. z o.o.

Opinie o Guhring Sp. z o.o.

Witek

@Ostrzarz Mam wrażenie, że konkurencja mocno inspirowała do tego wpisu?

Ostrzarz

Guhring DG to bardzo specyficzny pracodawca. Są tutaj ludzie którzy przychodzą pracować i są tez tacy którzy tutaj mają "pracować". W tej firmie nie ma żadnego socjalu, goła wypłata + premia 10% którą często lubi się "obciąć" . Tutaj nie dostaniesz nawet potocznie zwanego paska z wypłaty. Ludzie sami sobie wypłaty wyliczają... Bo nie ma w firmie księgowej.! A gdy nie daj Boze chciałbyś coś załatwić/wyjaśnić w biurze u pani "recepcjonistki" to nie radze. Na wstępie jesteś traktowany jako intruz, jesteś zbywany tłumaczeniami nie mam czasu itd. Zarobki już nie są tutaj tak dobre jak kilka lat temu pod względem zarobków w innych firmach. Jedyne co cieszy to to, że w zakładzie jest czysto.

Janusz

@GG, a na podstawie jakiej umowy odbywa się praca w Guhring? Jakieś narzędzia pracy oferuje ten pracodawca? Nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w Guhring. Czym spowodowana jest Wasza mała aktywność na forum? Może jednak jeszcze ktoś z Was chciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu?

GG

Praca DTH/PH - warto wynegocjować wysoką podstawę (nierealne targety, brak premii i jakichkolwiek dodatków), dla młodych - brak stabilizacji.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 15-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Guhring Sp. z o.o.?

Kamil

Witam, jak z pracą w Dąbrowie Górniczej? 3zmiany czy jakiś inny system? Jakie wynagrodzenie i czy to bardzo trudna praca?

Zorientowany

Byle nie do działu w Bielsku-Białej!!! Totalny nepotyzm, chamstwo kierownika, idiotyczna załoga i jeden wielki syf. Firma bez przyszłości! Połowa ekipy to rodzinka kierownika. Złodziejstwo i pijaństwo na każdym kroku. Powinni to zamknąć.

pppp

a wie ktos moze jak z zarobkami i jak sie tam dostac? przez jaka agencje pracy?

padaczka skroniowa
@pppp 10.02.2016 14:31

najprosciej przez adecco. zarobki do 2800 na poczatek, pozniej moze być lepiej pod warunkiem że jesteś ogarniety i połapiesz szybko maszyny i oprogramowanie.

snir99
@padaczka skroniowa 15.02.2016 11:38

2800 na rękę?

Michu

na początek praca przez agencje pracy tymczasowej. Po przerobieniu 1000-1200 godzin dostaje się bezpośrednio umowę z guhring. Praca nie jest łatwa, ale przyjemna. Wysyłają na szkolenia do Dąbrowy górniczej, a jeśli jesteś dobry i znasz niemiecki wysyłają nawet do Niemiec. Tam możesz liczyć że Cie tam zatrudnią. Wypłaty na czas i to dość dobre plus premia. Normy są ale bez problemu da sie je spełnić. Na zakładach czysto. Opinia dotyczy Szlifierza narzędziowego CNC

Wiesz jak działa firma Guhring Sp. z o.o. od podszewki? Znasz nowinki, o których inni nie wiedzą? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Guhring Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Guhring Sp. z o.o.