Opinie o GÜHRING Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GÜHRING Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GÜHRING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GÜHRING Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Administrator Nowy wpis

W ogłoszeniu firmy GÜHRING Sp. z o.o. na stanowisko Ustawiacz jest informacja, że zarobki wynoszą 5500 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Mam podobnie jak poprzednik odnośnie tych dawnych postów. Czy jest ktoś może na bieżąco, wy moc opisać aktualne warunki pracy? zależy mi przede wszystkim na opisie tego co może wystąpić ewentualnie wraz z nowym rokiem, czy szykują się jakieś większe zmiany? Jeśli tak to jakie? Liczę na konkret odnośnie zarobków, bo jednak musze sobie je zestawić z aktualnym miejscem pracy. do tego na jakie stanowiska będą planowane nabory? zakładka z pracą jest jak na razie pusta

Weronika Nowy wpis

Nie wiem jak warunki płac na produkcji, bo ja pracuję w innym dziale. W każdym razie pracownicy produkcyjni mają ubrania robocze sygnowane logo Guhring, dostają również buty bezpieczne. Na hali produkcyjnej panują bardzo dobre warunki, jest ciepło, bardzo czysto, materiał nie wała się po podłodze, a jasne linoleum nie jest uwalone olejami. Ogólnie hala robi bardzo dobre wrażenie. Praca na produkcji na zmiany. Bardzo fajni brygadziści. Można ze wszystkimi się dogadać, tylko jak w każdej pracy trzeba pracować, a nie liczyć na kwiatki za lenistwo. W ostatnim czasie często pracownicy dostają bonusowe wynagrodzenie od Zarządu. Są organizowane imprezy firmowe, ogólnie atmosfera jest bardzo fajna. W biurze nie panuje typowy dress code. Wiadomo trzeba się ubrać elegancko jak do każdej pracy. Ogólnie pracuję tu 7 lat i jestem zadowolona. W firmie jest wieku pracowników ze stażem ponad 20 lat, wiec to tez coś znaczy. Najlepiej przyjść na rozmowę kwalifikacyjną i wtedy można wszystkiego się dowiedzieć. Pozdrawiam.

Paweł Nowy wpis

Są przyjęcia w Dąbrowie Górniczej?

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie i wchodząc tu chciałem się czegoś dowiedzieć. Z 400 postów dowiedziałem się że w zimie jest zimno a latem ciepło. Przeczytałem większość postów (na wszystkie mi nerwów zabrakło) zero konkretów, zero merytoryki za to bajki o mrowkach, diabłach, karaluchach, krytyka bez żadnego przykładu czy uzasadnienia. Takich postów raczej nikt nie usunie o co 1/3 postów krzyczy. Podziwiam za to pracodawcę który odpisuje nawet na idiotyczne posty. Nie wiem czy to piszą zakompleksieni byli pracownicy, konkurencja, czy nie daj Boże obecni pracownicy. Skoro ci tak źle to zmień pracę lub idź do psychologa. Podsumowując czegoś się jednak dowiedziałem. Szkoda że tak mało.

kandydat

Witam.Mam pytanie jakie są aktualnie zarobki w firmie na maszynach cnc i co jaki czas można starać si o podwyżkę?i jaka panuje atmosfera?

Małgorzata
@kandydat

Jak już mowa o kasie przy pracy na maszynach. Mnie interesuje pensja ofc ,ale też, czy były podwyżki ostatnio z powodu inflacji? Firma reaguje na taką sytuację na rynku i jakoś wspomaga pracowników? Chodzi mi o posady właśnie fizyczne, a nie biurowe.

GÜHRING Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Księgowa.

girinczek

A kto odszedł z ksiegowosci???

Co jaki czas w GÜHRING Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Rysio

Ubiegać Możesz się codziennie A dostaniesz co 2 lata

NickNolte

Przecież możesz każdego dnia :-)

Mietek

W jakim rankingu?

Bristol

Rotacja doświadczonych pracownikow

@Bristol

Właśnie słyszałem ,dzwoniłem do kolegów na święta i takie wieści,VHM czterech i PCD dwóch.Ładnie się starają pan prezes z dyrektorem.Ogłoszenie też ciekawe,moim zdaniem dla uczniów po szkole lub desperatów z kredytem.Wesołych świąt.

Prezio
@PCD

Oszczędzamy

Andrzej Toyota

W imieniu nierządu, pragniemy podziękować i pogratulować Prezesowi tej wspaniałej manufaktury, długo wyczekiwanego, nowego pojazdu służbowego którym od teraz będzie godnie reprezentował nasz nierząd i przepych w tych trudnych dla wszystkich czasach! Zrozumiałym jest, że poprzedni pojazd, zużyty do granic możliwości negatywnie wypływał na morale i wszelkie niekorzystne decyzje nierządu. Oczekujemy zatem, łączymy się w głębokiej wierze, iż wraz z nowym środkiem lokomocji nastaną nowe, lepsze czasy pod szyldem dużego, prężnego G. Viva la Republica!

Jej
@Andrzej Toyota

Audi ?

Film

Czy leci z nami pilot ??

PCD

Lotem parabolicznym w kierunku ziemi,ciekawe czy zaliczą zwykłe czy twarde lądowanie?

Zizi

Ale piloci z JG byli kiedyś pilotami tu i robotę robili i hulało. Dziwne. A zresztą co piloci z JG mają do tematu?

@Zizi

https://skhitech.olx.pl/-dla mających troszkę odwagi w sobie

@Film

Praca w guhringu,dla kogo za tyle,2750 netto? (usunięte przez administratora)

@PCD

Oczywiście usunięte przez administratora ogłoszenie o pracy dla szlifierza na pracujpl.Płaca to 3850 brutto.

Polecam

Poltra narzędzia polecam.

Herman

Gdzie nasza premia?

Helena
@Herman

Jaką premię oferuje firma GÜHRING i za co? Czy są jakieś problemy z jej wypłaceniem? Zdarzało się to wcześniej? Może to jednorazowa sytuacja? Jak sprawa zostanie wyjaśniona to daj znać, proszę.

@Helena

Generalnie do 10% z podstawy , ale nigdy tak wysokiej nie miałem,no chyba że inni dostawali.

Bez
@Helena

Żadnej

Jaka jest kultura pracy w GÜHRING Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Vsl

Kultury w zadnej robocie nie szukaj, zwłaszcza u tego pracod.awcy; obowiazuje zasada "masz robic i tyle"

Strój pracownika Gering odznacza się dostojeństwem i pięknymi barwami, a jego dobór przyporządkowany jest według zajmowanego stanowiska. Najwyżej postawieni pracownicy ubierają się w odcienie karmazynu i szkarłatu. Męski strój składa się z kilku podstawowych elementów. Zaczynając od dołu, na nogach nosi się buty z miękkiej skóry z niezbyt długą cholewą, spodnie, zazwyczaj też skórzane, wzorowane na azjatyckich szarawarach, czyli z dosyć szerokimi nogawkami, tak by wygodne były podczas jazdy konnej. Kolejny element to żupan, czyli coś na kształt noszonej współcześnie przez księży sutanny. Jest to długi kolorowy płaszcz zapinany na guziki na całej jego długości. Szyje się je z jedwabiu i ozdabia haftami, zimowe wersje podszywane są futrem. Całość dopełnia szeroki pas okręcany kilkukrotnie powyżej bioder. Wykonywany jest zazwyczaj z wzorzystego jedwabiu. W razie potrzeby na żupan zakładany jest kontusz, który jest rodzajem płaszcza. Charakteryzuje się tym, że ma szerokie i rozcinane rękawy, które zwisają, można je też zarzucić na plecy i zamiast płaszcza powstawała jakby długa kamizelka. Kontusz też jest przepasany pasem szerokim na jakieś czterdzieści centymetrów i długości trzech, czterech metrów. Jest bardzo bogato haftowany, a jego wykonanie i długość świadczy o majętności właściciela. Za takim pasem można też było schować różne potrzebne rzeczy np. szlifierkę, młotek, przecinak czy punktak. Zimą zakładamy delię, czyli zazwyczaj wełniany płaszcz wykończony futrem, albo po prostu kożuchy. Kolejnym elementem stroju, bez, którego pracownik Weltechu nie może się obejść to czapka. Nakrycie głowy wzorowane jest na turecki kołpak wykończony futrem i piórami czaplimi lub konfederatkę.

Nnj

Powiedzial byly pracownik WELTECHU. haha

Rafaello

Drogie narzędzia, jest mnostwo tanszych a jakosciowo lepszych frezow czy wierteł.

@Rafaello

Na rynku są dostępne produkty z różnych półek jakościowych i cenowych. Klienci sami dokonują wyboru. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

PrimaSort
@Rafaello

Takie maszyny i technologie maja a klienci uciekaja.

Wiertacz

wszędzie lepiej gdzie nas nie ma :))) wypłaty terminowe, park maszynowy bajer a jak komuś nie chce się pracować, to mu wszystko dookoła będzie przeszkadzać. Pracuje kilka lat i nie miałem ani raz przypadku żeby nie dostać co rok podwyżki.

zkx

Coś ty brał??

Zxd
@Wiertacz

Premia też terminowa? Albo ucinają, albo nie wypłacana! A na święta coś dostajecie? Choćby kawę i paczkę wacików? Bo o pieniądzach nie wspomnę. Pod gruszą płacą? Nie musisz odpowiadać, znam odpowiedź. Stażowe jakieś? Premia absencyjna??? A chociaż mydło i krem do rąk macie? Nawet ubrań nie potrafią uprać z tego co wieść niesie.

Co
@Wiertacz

W tym tez dostales tą podwyzkę?

Arek

Czy jakieś nadgodziny są?

Andrzej Toyota

Firma jest super co wam niepasuje ?

nick

Budzi się facet na tylnym siedzeniu jadącego auta. Spogląda na siedzenie kierowcy, a tam wielki, napakowany typ z czerwoną skórą i rogami na głowie. - Co się dzieje? Gdzie ja jestem?! - pyta kierowcy. - Umarłeś. Jestem diabłem i wiozę cię tam, gdzie twoje miejsce. Facet wygląda za okno i blednie. - Jak tu strasznie, brzydko... I tak szaro, depresyjnie. - Zgadza się - mówi diabeł. - Te sypiące się ruiny, jak po zagładzie . - Tak... - I ten czarny dym, smog... Jak tu śmierdzi, nie ma czym oddychać! - To prawda. - To piekło jest straszne! - woła przerażony pasażer. - Jakie piekło? - Dziwi się diabeł - jeszcze z Dabrowy Gorniczej nie wyjechaliśmy

Bristol
@nick

Morał jaki?

moral
@Bristol

"grunt to sie nie przejmowac i w ciasnych butach nie chodzic"

nick

........Koledzy zanim wyjedziecie z jakiej kol wiek firmy polskiej za granice uważajcie ja też w przeszłości byłem (usunięte przez administratora) większość firm polskich ( nie jeden by powiedział że wszystkie ;) ) kantują nieświadomych pracowników. Prześwietlajcie firmę jak sami macie z tym problem poproście kogoś kto płynnie porusza się w internecie. - Są sytuacje gdzie ludzie mieli wypadki na budowie a firmy na sile ich zwozili do polski i sobie radźcie sami !!! Nigdy się na to nie zgadzajcie zawsze domagajcie się udzielenia pomocy na miejscu wtedy przysługuje wam bezpłatna rehabilitacja bo inaczej wszystko w przyszłości pokrywacie sami a koszty są astronomiczne - Pilnujcie rozliczenia z podatku w danym państwie gdzie jesteście jeśli jest rażąco niskie możecie mieć słuszne podejrzenie że ktoś składa fałszywe oświadczenia podatkowe, wystarczy zgłosić nawet jeśli nie znacie języka w polskich odpowiednich instytucjach a one maja obowiązek wysłać chociaż zapytanie do odpowiedników swych w krajach Unii Europejskiej - Pamiętajcie pensja na rękę to nie wszystko pamiętajcie iż jak pracujecie w takich firmach za granicą a i nawet w polsce poświęcicie 1 godzinę czasu jak jesteście w domu w Polsce by podejść do ZUS i zapytać się czy pracodawca opłaca prawidłowo składki wystarczy wziąć dowód i umowę która zweryfikuje z jakiej kwoty powinien wam opłacać składki (bo może wo gule pracodawca podał jakieś fikcyjne kwoty,) udzielą wam odrazu odpowiedzi na miejscu lub prześlą ją do domu oczywiście zrobią to anonimowo ponieważ prawo zabrania ( o ochronie danych osobowych ) więc niczego się nie bójcie a może to was ocalić przed wegetacyjną emeryturą !!! Nie żartuje !!! - Jeśli padliście ofiarą oszustwa obojętne nie wypłacona w całości pensja / składki / podatek nie bójcie się składać spraw do sądu pracy ponieważ tu akurat to nic nie kosztuje ( za darmo )wystarczy napisać pozew ( wiele wzorów dostępnych na Google ) podać powód pozwu swoje dane i dane pracodawcy oraz załączniki ksero umowy / świadectwa dobrze najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy zgłosić chociaż by tylko po to by dostać pismo o przeprowadzonej kontroli a oni zawsze coś znajdą jest to kolejny dowód dla was który możecie dołączyć i wysłać do sądu Pracy gdzie mieści sie pracodawca w pozwie możecie napisać nawet by sprawa toczyła się bez waszej obecności. Jak macie jakiś problem natury formalnej W każdej Państwowej Inspekcji Pracy są dyżury radców Prawnych odnośnie prawa pracy porad udzielają za darmo !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GÜHRING Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GÜHRING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GÜHRING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GÜHRING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GÜHRING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GÜHRING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GÜHRING Sp. z o.o.