Gühring Katowice Sp. z o.o.

Dąbrowa górnicza

Opinie o Gühring Katowice Sp. z o.o.

staszek

witam , na jakim poziomie wygladaja zarobki dla osoby fizycznej ktora jest pod firma ? interesuje mnie kwota jaka wplywa na konto

Lol
@staszek 06.02.2017 10:39
witam , na jakim poziomie wygladaja zarobki dla osoby fizycznej ktora jest pod firma ? interesuje mnie kwota jaka wplywa na kon...

Około 2500zl

Zenek

A czemu już nie pracujesz? Są jakies przyejcia?

GTA

Pracowalem tam i powiem ze mozna znalesc lepsza firme:))) ale jak kolega wyzej napisal ogolnie warunki bardzo dobre czysto na hali zarobki to na poczatek daja 2800 brutto.....z minusow to ten gorac na hali i wieczne cisnienie na robote ale to chyba jak wszedzie , ale w porownaniu np z brembo to ta firma to RAJ....

Johny

Pracuje w firmie Gühring Sp.z o.o od prawie 2 lat i muszę powiedzieć, że lepszej firmy nie znajdziecie. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach CNC do produkcji oraz ostrzenia narzędzi skrawających! Praca w młodym zespole, na hali czyściej już być nie może! :)

Pati

o kurcze pomylilo mi sie z firma solar production hehe, ale i tak chcialabym sie dowiedziec czy nie ma przyjec do GUHRING

Chcialam sie dowiedziec czy nie ma tam moze przyjec? Jestem akurat z osiedla mlodych hutnikow, czyli tam gdzie znajduje sie wlasnie ten zaklad Pozdrawiam

Zostaw opinię o Gühring Katowice Sp. z o.o. - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gühring Katowice Sp. z o.o.