Opinie o GÜHRING Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GÜHRING Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GÜHRING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GÜHRING Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

nick

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów :) . Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia ergonomii w środowisku pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Bd

Chłodno na hali

@Bd

w ub latach narzekaliscie ze goraco.

Fhg
@nick

W lato bylo za zimno a w zimę za goraco :)

Fhg

A to nie pracodawca powinien zapewnić?

@Fhg

bechatke i walonki kup sobie na targu od ruskich

nick

czyzby "prawdziwy pracodawca" zrezygnowal wreszcie z posiadania "zlotego profilu" na stopjob?

nick

Nigdy nie zagłosuję na PAD i PIS ponieważ: 1. Nie uczą ludzi szacunku do pracy ponieważ rozdają masę pieniędzy ludzi ciężko pracujacych 2. Wszystkich pouczają i uczą moralności a tu: M. Kuchciński - druga żona R. Czarnecki - druga żona J. Kurski - druga żona. R. Terlecki - rozwiedziony B. Krynicka - rozwiedziona D. Figurska - bez komentarza M. Kaczynska - trzeci mąż P. Szeliga - szantażowany przez prostytutkę 3. Pompują miliony do Torunia: Media wykazują, że państwowe pieniądze płyną szerokimi strumieniami do biznesmena Tadeusza Rydzyka i jego instytucji. Doniesienia sugerują, że z różnych źródeł ministerstw i rządowych agencji płyną miliony w tajemnicy przed opinią publiczną. Tadeusz Rydzyk, według mediów, otrzymał łącznie ponad 165 milionów zł. 4. Wiara zamiast wiedzy (cytat z Polityki) "Związki homoseksualne są (...) sprzeczne z nauczaniem moralnym Kościoła katolickiego”, gdy p. Szumowski powierza polską służbę zdrowia Matce Boskiej, gdy policjanci modlą się, zamiast kierować ruchem, skomplikowanym przez procesję w Boże Ciało, akurat idącą droga krajową, gdy komendant Straży Pożarnej oświadcza, że jego podwładni służą Bogu, a za Jego pośrednictwem – ludziom. Z kolei pani Szydło, wicepremier od spraw społecznych, pochwaliła władze Zakopanego, że jako jedyne w Polsce nie zorganizowały agend interweniujących w przypadkach przemocy w rodzinie. Rzeczywiście, jest się czym chwalić (burmistrz Zakopanego) i za co chwalić – w końcu górale to honorne chłopy, jak który zleje babę, to na pewno na to zasłużyła." 5. Pomimo apeli Obywateli i opozycji, aby 2 miliardy złotych przeznaczyć na onkologię, posłowie Prawa i Sprawiedliwości przegłosowali ustawę, która przekazała 2 miliardy złotych rocznie na media publiczne. Po burzliwej debacie w Sejmie i przegłosowaniu ustawy, posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała posłom opozycji środkowy palec. 2 tygodnie później Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę. Można by jeszcze pisać.....

Chłopok

Słyszałem że dobra firma żeby się podszkolić i sobie pochorować ile się chce i nic ci nie zrobią duży plus

Leser

Vicks
@Andrzej Mała Łapka

Lepiej? Lepiej sie zwolnic

Wojtek

Czy posrod tych wszystkich niekoniecznie pochlebnych opini na temat tego pracodawcy, znajdzie sie ktos kto merytorycznie wyrazi sie na ten temat i przyblizy mi blizej prace w tej firmie jako operator CNC?

Oyr
@Wojtek

Zależy co Cie interesuje. Bo jeśli o prace, kase, fajna atmosferę to nie spodziewaj sie że ta praca bedzie satysfakcjonująca. A jeśli o doswiadczenie- możesz duzo się nauczyc, ale jest warunek- musisz przetrwac wsrod co niektórych... bo z poczatku albo i dłużej mozesz być traktowany jak wrog.

Szlifierz

Czy Bielsko sprzedaje już maszyny, czy będzie je przejmować Dąbrowa? Gdzie można uzyskać informację o cenach maszyn?

@Szlifierz

Plotki. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

Sądzimy, że VW i FCA uśmiałyby się z tej opinii do łez. Trzeba prezentować pewne standardy, zresztą bardzo wysokie, żeby móc współpracować ze światowym firmami motoryzacyjnymi. Wyobrażenie autora postu o pracy, jaką wykonujemy, jest naprawdę niewielkie. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

Handlowiec
@GÜHRING Sp. z o.o.

Drogi Guhringu jako handlowiec doskonale wiem jak ważne jest zachowanie wysokich standardów w walce o takich klientów jak VW oraz FCA. Dziwi mnie natomiast, że Pan/Pani jako zapewne osoba wysoko wykwalifikowana po 2 kierunkach studiów oraz 5 fakultetach nie zna pojęcia ironia. Pozdrawiam serdecznie

Zapraszamy do zamieszczania merytorycznych wpisów. Takie jak powyższy nie mają dla Czytelników Forum żadnej wartości. Pozdrawiamy! Zespół Gühring

CzytelnikForum

Mają, mają...

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w GÜHRING Sp. z o.o.?

Drogba

Połowa do reki a druga na konto, do tego premia 10 procent tez do reki wiadomo dlaczego, co 3 miesiac bonus w postaci bonów do lidla a co pol roku konkurs na pracownika polrocza z nagroda w postaci pochwalki i (usunięte przez administratora).

polowa pod stolem

@Drogba

Użytkowniku, wypisujesz historie wyssane z palca. Oczywiście, że cała wypłata wpływa na konto! Zespół Gühring

@nick

Nikt nie ma takich pomysłów, żeby firma płaciła komukolwiek "pod stołem". Zespół Gühring

Lol

Ten zaklad nie wykończy epidemia lecz jałowe zarządzanie i haniebne traktowanie dobrych pracowników. Kolesiostwo wśród liderów, pracownik który się stara zarabia najmniej i zawsze jest tym złym.

Koronabezwirus

Coś chyba źle rzuciłeś klątwę bo padła konkurencja parę ulic dalej.

Ns
@Lol

Pewnie ze masz racje ale nikogo to nie obchodzi, ty masz robic i tyle a jak sie nie podoba to twoj problem. Prace zawsze mozna zmienic.

@Lol

Cześć! Użytkowniku, przykro nam, że tak widzisz sytuację. To, co nas pomimo Twojej uwagi cieszy to fakt, że dobrzy pracownicy nie narzekają. :-) Pozdrawiamy!

HDready
@GÜHRING Sp. z o.o.

Co to znaczy dobry pracownik?

Lady Pank

> niż 0

nornik

ma ktos informacje czy sa przyjecia do pracy w firmie???

@nornik

Witamy! Chwilowo przyjęcia są wstrzymane. Podobnie niestety jak w większości firm na rynku. Firma działa, jednak chwilowo nie zatrudniamy nowych osób. POzdrawiamy! Zespół Gühring

bercik

Chopy , co wy tak lajtrujecie i lajtrujecie ? Jak wom coś lyży to idźta do inszy firmy albo jedźta do rajchu . Tam se znajdzieta full roboty i piniondzów . A ta firma kopnijta w żydź . Ni ma co tu siedzieć , ino sie spojrzy na te gymby i zaroz z przodka widoć , że te dyrektory to jakiesik cerwone jak (usunięte przez administratora) pawiana , nowet se cyrwune chwostki łowiozoli na gzdylu . A gymby majo takie cyrwune kieby chloli bez caluśki misiunc . Ony tak się nodajo na te dyrektory ka woły do karety . Nie patsojta na niech i jedźta kajś lepi bo tu , w nasyj pieknej Polsce jusik dobze nie bydzie . Chyciły sie te cyrwune świnioki koryta i jusik nie puscom . A niech ich tam ślak trefi w jedyn dziyń ino tok co by nie mogły sie nazod przyńdź . Bywojcie chopy i nie patsojcie na niech ino same bierta sie do roboty .

@bercik

Czy to mistrzostwa gwary śląskiej? :-) Nie odnosimy się do treści, każda firma sama wybiera i rozlicza z zadań swoją kadrę kierowniczą. Ale forma postu ciekawa. :-) Pozdrawiamy! Zespół Gühring

Aktualność
Oprogramowanie Tool Management firmy Gühring jest integralną częścią zarządzania narzędziami. Głównym celem oprogramowania jest optymalne zarządzanie kosztami dostaw narzędzi. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości GTMS widoczne są potencjalne oszczędności. Oprogramowanie do zarządzania narzędziami firmy Gühring umożliwia stałą kontrolę zużycia: raportowanie wszystkich danych dotyczących ruchu narzędzi zwiększa przejrzystość ich kosztów i ułatwia zarządzanie.

Aktualność
Nasza firma oferuje nowoczesne rozwiązania narzędziowe do obróbki klasycznych i zaawansowanych technologicznie materiałów w budowie instalacji energetycznych. Gühring oferuje ekonomiczne rozwiązania, dzięki którym materiał na narzędzia skrawające, pokrycia i geometria są dokładnie dobrane do wymagań obróbki i obrabianego materiału. Obejmuje to innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowane z mikronową dokładnością narzędzia i uchwyty narzędziowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu: https://guehring.com/pl/o-nas/firmowy/kontakt/

Aktualność
Zastanawiasz się jakie narzędzia wybrać? Nie wiesz co byłoby dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Już teraz możesz to sprawdzić nie wychodząc nawet z domu. Wejdź na naszą stronę, uzupełnij dane, a system wskaże Ci najlepiej dopasowane narzędzie.

Wtf

Co jest? Znikają opinie??

@Wtf

obudziles sie? od samego poczatku! to jest standard tej manufakturki. gdyby tak policzyc to conajmniej 50 wpisow zniklo lub wiecej.

@Wtf

z forum firm ktore nie maja wykupionej opcji "zlotego profilu" tez znikaja opinie wiec nie ma sie co dziwic

@pierre dzacy

Wiem że wielki Giring usuwa niewygodne wpisy, dziwi mnie że już i te które przeszły przez admina i nie wykraczają poza regulamin :)

@Wtf

jedna z tanich metod prawdziwego pracodawcy tzn niewygodny wpis ukazuje sie po czym za kilka dni znika a oni pisza patrzcie przeciez wszystkie wpisy sie ukazuja nawet "twoje"

@pierre dzacy

Dziękujemy Ci za tę opinię, Użytkowniku ... o dziwnym nicku. :-/ Administrator usuwa opinie, które są niezgodne z Regulaminem. Pozdrawiamy, Zespół GÜHRING

@Wtf

Pracodawca ma prawo zgłaszać posty do moderacji, zwłaszcza jeśli naruszają one dobra osobiste. Było tutaj kilka prób podszywania się pod naszych pracowników albo wręcz komentowania tego co ci pracownicy rzekomo robią, wymieniając po imieniu. Osoba, której dobra osobiste zostają naruszone, ma prawo samodzielnie wystąpić do Administratora o moderację takich postów. GoWork nie usuwa postów merytorycznych, zgodnych z zasadami Forum. Pozdrawiamy, Zespół GÜHRING

@pierre dzacy

Administratorzy na bieżąco analizują posty i podejmują decyzje o usunięciu postów naruszających regulamin abo czyjeś dobra osobiste. Pozdrawiamy, Zespół GÜHRING

@GÜHRING Sp. z o.o.

Jak ktoś nada sobie nick i czysto teoretycznie jest zbieżny z imieniem osoby pracującej u szanownego Pracodawcy Guhring to taki post jest usuwany bo komuś uderza w ego? A jeśli ten nick to nie wiem - pierwsze, drugie, trzecie imię użytkownika korzystającego z forum, może jego dawna miłość, może ulubione imię, może imię jego psa, chomika czy papugi to opinia trafna czy nie z automatu jest poddawana moderacji i usuwana?

@Wtf

oni maja fiola juz na swoim punkcie. wiec tu zadne komentarze nie pomoga. dziwny nick to jest "prawdziwy pracodawca" szkoda nawet to komentowac. klamia od poczatku az sie kurzy. propaganda jak w tvpis. z nimi nie ma dyskusji.

nieprawdziwy pracodawca

nowa metoda prawdziwego pracodawcy tzn wrzucic mnostwo info technicznych zeby przykryc niewygodne wpisy.

@nieprawdziwy pracodawca

Wszystkie dopuszczone przez Moderatora GoWork wpisy są widoczne. Żadne publikacje pracodawcy nie są w stanie niczego "przykryć". Pozdrawiamy!

@GÜHRING Sp. z o.o.

bzdura. "glebikie gardlo" was wypunktowal/a oieknie no ale jak zwykle wpis zniknal. manufakturka robi dalej krecia robote. widocznie koronawirus juz u was jest.

josef fritzl

ciekawe bo nie tak dawno pisaliscie ze ktos se podszywa pod pracownikow waszej firmy. zaprzeczacie juz sami sobie. pogubiliscie sie w zeznaniach. klamiecie az sie kurzy he he. wszyscy wiedza ze jest.

izabella

oj klamczuchy myslicie ze klamstwo powtorzone wielokrotnie stanie sie prawda? propaganda jak w tvp. nieladnie. pozdrawiamy jaworzno hehe

lambertz polonia

znowu znikaja opinie ale to juz standard tej manufakturki

@lambertz polonia

Moderator z ramienia GoWork ma prawo i obowiązek usuwania opinii, jakie łamią Regulamin Forum. GoWork to portal bronąicy wolności słowa i prawa do swobodnej, demokratycznej wypowiedzi. Jeśli więc Moderator decyduje się na nie dopuszczenie jakiegokolwiek postu jest jasne, że ten post mocno narusza Regulamin lub nie jest zgodny z prawem. Podrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o GÜHRING Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GÜHRING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GÜHRING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GÜHRING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GÜHRING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GÜHRING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GÜHRING Sp. z o.o.