Opinie o SLET Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SLET Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SLET Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SLET Sp. z o.o. w Będzin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SLET Sp. z o.o.?

I to już jest koniec ....... likwidacja spółki z dniem 16.04.19, zostały tylko długi.

Iwona Nowy wpis
@Marek

Są to potwierdzone, ogólnodostępne informacje? W KRS spółka nadal widnieje, ich strona internetowa również funkcjonuje. Skąd zatem informacje o likwidacji SLET?

ktos Nowy wpis
@Iwona

@Iwona proszę spojrzeć na logo i nazwę firmy - są inne. To nowa spółka.

Bartek Nowy wpis

Szkoda, że tak się skończyło. Ludzie stracili pracę.

Pracownicy

Rafale... Szanowna konkurencjo, Czy nie szkoda czasu na oczernianie Prezesa i fimy SLET? Firma SLET od 1982 roku jednak stale się rozwija i pozyskuje nowych Klientów. Pracownicy z ponad 25-letnim, 15-letnim stażem oraz ostatnio zatrudnieni.

@Pracownicy

Polecam zerknąć na tytuł na samej górze. Takie stosunkowo proste i o klarownym wydźwięku słowo: opinie. Gdybym chciał oczerniać, to bym to zrobił bo mam i wiedzę i powody. Słowotwórcza acz nadal nietolerancja dla negatywnych opinii jest widoczna. Sami potwierdzacie to, co zostało przeze mnie napisane wcześniej. Proszę mi nie zarzucać oczerniania, to jest szczera opinia. Jeżeli macie inne zdanie to je merytorycznie przedstawcie, z konkretami, dla przyszłego pracownika liczy się nie rozwój, a całokształt. Pozdrawiam.

@Pracownicy

Ale jacy pracownicy z 25 letnim stażem tam sa ? 1 Pan na serwisie i tyle co 2 tygonie ktos nowy oprowadzany przez prezesa i opowiesci jak tu jest fajnie i potem zmiana szkoda czasu na ta firme juz minely czasy nie nie mozna gdzies znalesc pracy a zarobki nie powalaja zeby sie tam na sile trzymac

Petrus
@Pracownicy

Ale ściema...... ło bosze..... hi hi hi...

Jędrzej
@Petrus

Kłamią jednym i tym samym tanim tekstem.

@Jędrzej

@Jędrzej Jesteś obecnie pracownikiem SLET Sp. z o.o.? Napisz, proszę jakieś aktualne informacje na temat firmy. Która z informacji twoim zdaniem była nieprawdziwa? Jeśli masz jakieś bieżące informacje o pracy w SLET Sp. z o.o., to podziel się nimi. Mogą one być bardzo cenne dla tych, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SLET Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś wskazówki?

Noname
@Karolina

Tak. Nie pchać się tam. A jeżeli już to prezes może wszystko. Zapamiętać i zastosować, wtedy jest szansa.

Ficuss
@Noname

Dyktatura totalna?

FalconEye

umowę? he he he he he

Iwona

@Rafał, dziękuję za merytoryczną opinię. Osoby, które planują zatrudnienie w firmie, będą mogły dzięki Twoim spostrzeżeniom poznać różne aspekty pracy w Slet. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? Oczywiście z zachowaniem poufności. Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo ważna.

@Iwona

Atmosfera jest sztywna i adekwatna do sytuacji. Jest dobrze jak szef ma dobry humor. Jak ma gorszy, jest trudniej wytrzymać. Mnie to przeszkadzało ale większości raczej nie. Ewentualnie dobrze się kamuflowali.

Anita

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Iwona

@Rafał, dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Czy według Ciebie ilość obowiązków nie jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Dysponujesz informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników są organizowane szkolenia lub kursy podnoszące kwalifikacje? Może na ten temat zechcą wypowiedzieć się także sami @Pracownicy? @Ewelina, co chciałaś nam przekazać poprzez swój komentarz? Czy doprecyzujesz, czego dokładnie dotyczy Twoja opinia?

@Iwona

Turaj nie ma jakiegoś konkretnego modelu, raczej nie uświadczysz tutaj procesów i procedur jakie znasz ze standardowych korporacji. Wszystkim rządzi jeden człowiek, w słusznym wieku. Jak napisałem wcześniej, szczegółów nie mogę zdradzić, czego bardzo żałuję. Ja osobiście, przez wzgląd na to co napisałem, zrezygnowałem. Miałem obawy, że widzimisię jednej osoby może przekreślić wszystko w minutę, z jakiegoś dziwnego powodu - przychylam się tym samym do stwierdzenia innej osoby, że " szef jest chumorzasty". Też tak uważam. Odejście było moją decyzją i jest to tylko moja opinia co tutaj prezentuję, podkreślam. Nie trzeba się z tym utożsamiać bo może Tobie nie będzie przeszkadzał stres związany z tym, że szef zadzwoni 5 raz w ciągu dnia na wewnętrzny wzywając do siebie porozmawiać o rzeczy drobnej na tle tego co robisz. Dylematy są tam standardem. Tak samo jak z kursem na prawo jazdy, który uczy cię głównie zdać egzamin, a niekoniecznie prowadzić pojazd na co dzień. Tam będziesz musiał najpierw zadowolić szefa, a później zrobić swoje. Jakie to niesie za sobą absurdy sam pomyśl, drogi użytkowniku portalu. Rynek mamy taki jaki mamy i liczy się klient. To jest trudna branża i możesz kombinować jak się na tym znasz. Slet ma pozytywne strony, jednak peerelowska rzeczywistość ich początków jest nadal wyczuwalna.

Iwona

@Zainteresowany, na oficjalnej stronie firmy jest informacja, że nie prowadzi ona aktualnie rekrutacji. Na serwisach z ogłoszeniami o pracę także nie ma żadnych informacji na temat nowych ofert pracy. @Rafał, napisałeś, że dla przyszłego pracownika liczy się całokształt. Czy rozwój nie jest dla Ciebie równie istotny?

@Iwona

Owszem, jest. Jestem jednak zdania, że jeżeli w nieodpowiedni sposób się do tego podejdzie, nastąpi szybkie wypalenie zawodowe - ludzie to nie roboty, trzeba mieć świadomość ceny jaką się ponosi za 8h na dobę stresu danego rodzaju. Naturalnie wszyscy dobrze znamy "korpo-realia". Jednak wiesz, retoryka w stylu "aaale nam przybywa klientów, jest super" dla przeciętnego pracownika to sygnał, że po prostu muszą być wyniki i dla tych wyników robi się wszystko, a nawet więcej, bo samo się nie "przybędzie" przecież. Niech każdy sobie odpowie co to oznacza dla jego psychiki po roku pracy. Niech też potencjalny kandydat się zastanowi czy połączenie aspiracji do bycia korporacją w sensie wynikowym z wielkością firmy da odpowiednie benefity. Krótko, reasumując - na rozmowie pytaj o socjal i porównuj zarobki. Jeżeli już korpo, to albo max kasy albo max zaplecza, tak uważam. Resztę zweryfikujesz na miejscu :)

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Ewelina

Pewnie jeszcze musimy wykonywać polecenia??

Rafał

Fasada firmy jest bardzo dobra. Wszystko pozornie dobrze zorganizowane, ładne i czyste. Można powiedzieć, że rokujące. Problemy zaczynają się później. Jak na dłoni widać, że firma posiada prezesa, który utknął w starym systemie - trzeba umieć zrobić coś z niczego na wczoraj, przewidywać tok myślenia... niestety konkretów opisywać nie mogę. Niby brak chamstwa, a jednak czepialstwo. Praca dla osób twardych, najlepiej nieempatycznych i mało wrażliwych. Jeżeli twoja wizja to zarabianie pieniędzy na przeciętnym poziomie i za bardzo nie bierzesz do siebie tego co do ciebie mówią to dasz radę. Ja poszedłem do konkurencji. Mniejszy stres jak dla mnie głównie przez większą ilość konkretów. Pozdrawiam

Iwona

@Szlifiera możesz powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia jakie oferuje SLET Sp. z o.o.? Aktualnie nie widzę żadnych rekrutacji, czy to dlatego że pracownikom pracuje się na tyle dobrze że nie ma rotacji? Jak dotąd opinie o firmie były mieszane, dlatego każdy poparty argumentami komentarz będzie bardzo ważny, zwłaszcza że nikt nie wypowiadał się w wątku od dłuższego czasu.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 29 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej sytuacji w firmie SLET Sp. z o.o.?

Szlifiera

A co konkretnie cię interesuje @Administrator?

Ochotnik

Czy firma potrzebuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Iwona

@na szczęście były - czy możesz konkretniej opisać co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Wspominasz o mobbingu - mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w SLET Sp. z o.o.?

Nickt
@Iwona

Pani Iwono. Czy ..? Mobbingiem jest notoryczne nie wypłacanie pracownikowi wypracowanej premii ?? "Wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej" ??? Takie proste pytanie..

Szkoda czasu na ta firmę ... skoro firma ma tradycje ponad 30 letnia a pracuje tylko 1 osoba ze stażem ponad 10 lat to chyba cos jest nie tak .. wielka rotacja zarobki takie sobie co 2 tygodnie nowa osoba ciągła rotacja i pomyły szefa który wie wszystko najlepiej

Iwona

@Pan Wiertara a Ty pracujesz w firmie SLET? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich wrażeniach z rozmowy rekrutacyjnej i pracy w firmie.

Zielony

Bardzo dziwna firma na rozmowie pytania o to samo co było zawarte w C.V, a następnie podziękowanie za rekrutacje.

Pan Wiertara
@Zielony

Poważnie dziwi cię to ze ktos pyta sie ciebie o to co napisane w CV? Chyba dobrze ze nie otrzymales propozycji pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o SLET Sp. z o.o. - Będzin

SLET Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 284 ocen.

SLET Sp. z o.o.