Opinie o SLET Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SLET Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SLET Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SLET Sp. z o.o. w Będzin

Obserwator

76 opinii ..? Przeczytać można 38 Coś mało wiarygodne to "Wasze" forum... Sporo ciekawych opinii znika.

er

@o dobrze by było gdyby jednak były tutaj foerowane premie zawsze to tworzy się wieksza stawka jak się to wszystko doda do takiej normlanej pensji :

Bruno

to bardzo ciekawe co tu piszecie ale SLET otrzymał drugi rok z rzędu Diamenty Forbes'a dla Najlepszych Firm z Wojwwództwa Śląskiego !!! W rankingu Forbesa 2016 wyróżnione zostały firmy, które w latach 2012-2014 uzyskały przeciętny roczny wzrost wartości na poziomie co najmniej 15 proc.

na szczęście były
@Bruno

Tego typu "nagrody" jak diamenty forbsa i inne podobne to kupowane produkty marketingowe, w tej sytuacji zaciemniaja obraz rzeczywistosci. Ta firma slet to dramat dla pracowników, jej prezes kłamie na kazdym kroku i stosuje rozne formy mobbingu. Niestety niektorzy pracownicy biorą udział w tworzeniu atmosfery nieprzychylnosci dla nowych, donosicielstwa i obłudy. Zwolnienia są w kazdy piatek, przy kazdym wezwaniu do gabinetu prezesa ludzie drżą czy to na nich przyszla kolej, a pozostali oddychaja z ulga. Tym sposobem jesli zatrudniony zostanie ktos wartosciowy postali staraja sie mu pomoc w szybkim odejsciu i podkladaja roznego rodzaju swinie. Czlowiek czlowiekowi williem wesja SLET.0 acha o woelu roznych rzeczachtutaj ludzie nie pisza, bo podpisali roznego rodzaju dziwne klauzule o nieujawnianiu tajemnic.

@na szczęście były

Diamenty Forbesa nie są nagrodą, którą można kupić. Nagrodzenie tym tytułem nie wymaga żadnego nakładu finansowego ze strony laureata. Przyznawane są wyłącznie za wyniki: http://diamenty.forbes.pl/metodologia-ranking-diamenty-forbesa-2017,artykuly,210253,1,1.html

Zulugula

darujcie sobie aplikowanie w tej firmie... szczerze...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SLET Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pikuś

Klienci oceniają ? To jest serwis go work a nie tajemniczy klient. Platforma która ocenia pracodawcę z perspektywy pracownika a nie klienta. Czytanie ze zrozumieniem to IV klasa szkoły podstawowej.

Klient serwisu
@Pikuś

Trafiłem przez przypadek na to forum Jak ci się to nie spodobało, wykasuj pierwszą linijkę mojego poprzedniego wpisu A pozostałość przemyśl.

Jorguś

Jeżeli 237 osób ocenia niewielką firmę a powiedzmy sobie szczerze, że to nie wszyscy byli pracownicy to jakiekolwiek komentarze są już naprawdę zbędne. To mówi wszystko. Jeśli potrzebujesz stabilnego zatrudnienia na jasnych zasadach wybierz innego pracodawcę. To tyle.

Klient serwisu
@Jorguś

Klienci też oceniają.. :) Może, dobrze że nie zostałeś.. Ocena 3/6 to 50/50 połowa zadowolona połowa nie..:)

PIOTR

ja tam pracowałem i nie polecam (usunięte przez administratora)

seneka młodszy

"Rotacja dotyczyła pracowników, którzy nie potrafili sprostać wysokim wymaganiom" Co proszę???? Pracowałem w tej firmie bardzo krótko, przeniosłem się do konkurencji, gdzie pracuję już ponad rok. Awansowałem, ja jestem zadowolony, pracodawca bardzo wysoko ocenia moje kwalifikacje. Ta firma to totalne nieporozumienie pod każdym możliwym względem.

a.

Miałam przyjemność pracować w tej firmie i nie podzielam negatywnych opinii... Miła atmosfera, super ludzie, ciekawa praca. Rotacja dotyczyła pracowników, którzy nie potrafili sprostać wysokim wymaganiom, jeśli ktoś jest dobry w swoim fachu, nie ma się czego obawiać.

x
@a.

komentarz syna właściciela nas nie interesuje.

Praca stresująca, szef humorzasty, zarobki przyzwoite, olbrzymia rotacja - często co piątek ktoś był zwalniany, praca często 6 dni w tygodniu 9-10 godzin.

ph

Ja tam nie wierze w takiego typu posty, bo wiadomo, że nie zawsze jest się skazanym na przegraną, wszystko zalezy od umiejętności sprzedaży handlowca, czy dostępności narzędzi pracy. W ogóle jakie narzędzia pracy udostępnia slet i jak sa one rozliczane, a wynagrodzenie jest prowizyjne, czy ma tez podstawę? Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje.

arni
@ph

ph nie wierz - idź popracuj uwierzysz :)

przedstawiciel

Ja również przestrzegam przed tą firmą. Dla ludzi, którzy pracowali w poważnych, dużych firmach, to może być duży szok. Jeździłem do potencjalnych klientów, tylko po co, co miałem im zaoferować? Ceny z kosmosu. (usunięte przez administratora)Niestety, jeśli chcesz być przedstawicielem to nie tam, szkoda nerwów.

bylyslet

głupi jesteś czy co kolego ze sosniowca, nie parkuj tak krzywo :-P

zainteresowany

Jezeli chodzi o terenowego przedstawiciela jak to wyglada? Samochód do dyspozycji po pracy? jaki duzy teren? Prosze o odpowiedz

obserwator

Rekrutacja odbywa się jak przyjęcie chyba do NASA.Połączone przy okazji z reklamą ich sklepu.Trochę to śmieszne.Ale widać że potrzebują pracownikow tanich.Na konkretny zarobek fachowiec tam chyba nie ma co liczyć.Choć fakt, ludzie mili.

czlowiek_kot

plusy: - miła atmosfera minusy: - duża rotacja nowych pracowników Nie polecam firmy.

zapytanie

Też szukają podobno pracowników do serwisu.Warto się tam taką posadą zainteresować?Jest to jakaś konkretna i stała praca?

ciekawy

Witam.A co z firmą w nowej siedzibie?Rekrutują tam teraz pracowników.Warto się zatrudniać?

xxx

Nikomu nie polecam

tom

a co się dzieje ze Slet- na ksawerze? jakiś remont czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o SLET Sp. z o.o. - Będzin

SLET Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 284 ocen.

SLET Sp. z o.o.