Gesto Krzysztof Szczepaniak

Opinie o Gesto Krzysztof Szczepaniak

Agus

agata
@Agus 18.10.2017 18:49
Dziady jakich malo nie zaplacili za transport 2 faktury moze nie na jakos duza kwote ale zero kontaktu. Sprawa idzie do sadu....

Witam. Prosze o kontakt mam ten sam problem. Moze razem złożymy pozew agatka100490@gmail.com

OSZUKANY

Typowa firma dziad , właściciele 5zł w kieszeni ale uważają się za przedsiębiorców. Nie płacą za towar , nie odbierają telefonów całkowity brak elementarnej wiedzy jak prowadzić swoją działalność. Panowie radze dać sobie spokój z biznesem i iść do pracy do firmy w której nauczycie się czegokolwiek i nie będziecie musieli przekręcać innych firm z powodu własnej głupoty. UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW !!!!! Odwiedzę was jeszcze ale już z komornikiem.

Zbyszek

Beznadziejna firma, sprzedaje nieszczelne szamba, utrudniony kontakt, ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!

m

Firma nie płaci za towaru zakupione u innych kontrahentów. Zostałem oszukany na kilka tysięcy złotych, do dzisiaj nie uregulowali zadłużenia za towar.

Zostaw opinię o Gesto Krzysztof Szczepaniak - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gesto Krzysztof Szczepaniak