Opinie o Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak w Katowice

Pracownik.

(usunięte przez administratora) Przepracowalem w firmie ładnych kilka lat więc duzo wiem co się tam dzieje. Każda firmę znajdująca się pod tym adresem radzę omijać szerokim łukiem. Pierwszy miesiąc jest wszystko ok... obiecuje się gruszki na wierzbie... A wychodzi jak wychodzi że pracownicy nie mają wynagrodzeń po 5 miesięcy. (usunięte przez administratora) OSTRZEGAM ODRADZAM .

Artur
@Barbara

Banda (usunięte przez administratora) naciągaczy szef kręt i (usunięte przez administratora) jakich mało powinni zamknąć firmę i spłacić dłużników otwożyli firmę Eco uwaga (usunięte przez administratora) brak wstydu może urząd skarbowy i policja gospodarczą PG trzeba nasłac ta firma to kręt i fikcja

Pracownik.

Barbara
@Pracownik.

Coś od czasu napisania Twojej opinii zmieniło się? Wynagrodzenia zostały uregulowane czy nadal czekacie? Czekam na odpowiedź.

@Barbara

Nic się w sprawie wynagrodzeń nie zmienia. Sprawa oddana do Pipu i sądu pracy ale jak narazie bez rezultatów.

Artur Nowy wpis

sebastian

firma przekret do tej pory nie zaplacili mi za prac wykonane jako podwykonawa ,nie mam protokolu ,nie mam jak wystawic fv ,bo nie ma kierownika budowy , prezesi odbijaja pileczke , i czekaja az 3 lata minie ,wydymali mnie na ponad 45 tys ,

@sebastian

Dzień dobry, na jakim etapie sprawa? Czy udało się odzyskać pieniądze? Jestem na etapie zgłaszania sprawy do prokuratury - świadkowie/oszukani na pewno będą pomocni przy rozwiązaniu sprawy. Pozdrawiam

m

Firma nie płaci za towaru zakupione u innych kontrahentów. Zostałem oszukany na kilka tysięcy złotych, do dzisiaj nie uregulowali zadłużenia za towar.

@m

Barbara Nowy wpis

Zainteresowałam się pracą w Gesto. Powiem szczerze, że atmosfera jest dla mnie bardzo ważna. Czy pracownicy dogadują się ze sobą?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy w Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak są paczki/bony świąteczne?

Tu nawet nie ma wypłat... a o jakichkolwiek bonusach mozna pomarzyć.

Cezary

To jest forum pracownicze i szkoda, że nikt nie zamieścił tu opinii o pracy!

512-868-817

Nam na szczęście udało się odzyskać prawie całość Ale.dopiero przez prokuraturę. Mogę podpowiedzieć jak to zrobić (usunięte przez administratora)

Kamil

Wiece może, czy firma Gesto Krzysztof Szczepaniak poszukuje obecnie nowych pracowników? Czy w okresie zimowym firma również przyjmuje nowych pracowników, czy raczej spodziewać się ewentualnych przyjęć dopiero na wiosnę? Zachęcam, abyście przedstawili, jak to wygląda, ponieważ jest to dosyć ważna informacja.

Chudy

(usunięte przez administratora) nie płacą podwykonawcą, słyszałem że nie płacą także pracownikom w swojej firmie, Mają kilka spółek na tym samym placu, wszystkie to przekręt wielki

Ilona
@Chudy

Skąd masz informację o tym, że rzekomo firma Gesto nie wypłaca wynagrodzeń swoim pracownikom? W takim razie, gdyby rzeczywiście tak było to, w jaki sposób firma funkcjonuje? Przedstaw proszę źródło tych informacji, ponieważ mogą to być ważne informacje dla osób, które obecnie rozważają pracę w tym miejscu. Uzupełnij swój wpis na ten temat.

Szczepaniak to oszust nie płaci za faktury chowa się przed komornikami firma przekręt

Firma nie płaci za faktury unika kontaktu wielki przekręt

Agus

Dziady jakich malo nie zaplacili za transport 2 faktury moze nie na jakos duza kwote ale zero kontaktu. Sprawa idzie do sadu.

agata
@Agus

Witam. Prosze o kontakt mam ten sam problem. Moze razem złożymy pozew agatka100490@gmail.com

@agata

Nam też nie zapłacili za transport, sprawa trafia do sądu

OSZUKANY

Typowa firma dziad , właściciele 5zł w kieszeni ale uważają się za przedsiębiorców. Nie płacą za towar , nie odbierają telefonów całkowity brak elementarnej wiedzy jak prowadzić swoją działalność. Panowie radze dać sobie spokój z biznesem i iść do pracy do firmy w której nauczycie się czegokolwiek i nie będziecie musieli przekręcać innych firm z powodu własnej głupoty. UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW !!!!! Odwiedzę was jeszcze ale już z komornikiem.

Zbyszek

Beznadziejna firma, sprzedaje nieszczelne szamba, utrudniony kontakt, ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak - Katowice

Firma Gesto Krzysztof Szczepaniak