Cri-Val Polska

Jelcz-Laskowice

Opinie o Cri-Val Polska

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku, a jak Cri-Val Polska przedstawia się obecnie? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto byłoby powiadomić potencjalnych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

zx

Teraz tam jest syf, pracownicy zapiepszają a Panie z jakości tak zwane FLIP I FLAP ściemniają, siedzą w biurze na internecie i nic ich nie interesuje, ale z tego co mi wiadomo niedługo to sie skończy!!! Nigdy jeszcze nie pracowałem z takimi leserami

zx

Rfsa
użytkownik zarejestrowany

Dobrze napisane pracowałeś @ewy więc zastanawiam się skąd masz informacje na temat tego jaka jest w firmie aktualna sytuacja. Coś mi się zdaje, że nie najgorsza skoro ludzie pracują tam po tyle lat i nie potrzebują nowych pracowników

ewy

witam ja tam tez kiedyś pracowałem i było dobrze wręcz bardzo dobrze jak był Janek i Wojtek a teraz to wielka wiecie co

anonim 2

Natalia we love you !!!

Natalia we love you !!!

Antek

Kolejny wypadek :(

Kregoslupy firmy pozdrawiam srodkowym palcem.

Stawka na UR wynosi z tego co słyszałem 1500 netto. Ogólnie nie polecam tej firmy.

git

adi coś ci się pomyliło z tą degradacją K J, nikt go nie zdegradował, a z tym ,że wyśmiewał pracowników to już przesadziłeś...

Adi

Bóg rychliwy ale sprawiedliwy, zdegradowany K.J jestem zadowolony. Masz to na co zasłużyłeś !!! kiedyś wyśmiewałeś się z pracowników produkcji teraz oni smieją się z ciebie.

X

Teraz jest dużo lepiej nie ma marco i dzanasa, skończyło się przyjmowanie ludzi po znajomości ! Op 330 spróbuj sam ogarnąć produkcje, nowy kierownik zmiany będzie o wiele lepszy od poprzedniego !!!

Disperato marco

X

Nowy Capo !!!

na bogato to będziesz jak zabiorą ci premie za 1 dzień chorobowego :)

Anonim

Michał na starat dawali 1500 zł :/ składaj podanie na pewno dasz rade :)

gosc

italmetal inwestuje w firme a nie ludzi !!! :D

Paweł

Składałem tam podanie ale wybrałem italmetal, cri val wcale sie nie rozwija, Italmetal dużo inwestuje zbudowali drugą hale.

teresa

zwolnić kierowników-gówniarzy

S.T

Chciałam tam pracować ale pracownicy narzekaja na siostry " P " które wygryzaja pracowników z nadgodzin i maja lajtową prace przez to ,że kazdy kierownik i ich lubi. Niech kierownictwo da szanse każdemu.

Dani

Co poradzisz chcą robic wiecej sztuk za mniejsze wynagrodzenie ich sprawa.

Johny

Witam pracowałem tam 2 miesiace powodem mojego zwolnienia była nadprodukcja przez starszych pracowników, jeszcze nie widziałem takich kretynów co robia ponad norme a później narzekają,że szef nie chce dac podwyżki wiec d.po lizą mówie nie i nie chcę pracować z takimi ludzmi. Zastanówcie się czy warto!? chcecie pokazać, że jestescie the best ale jakim kosztem !!!! normy idą w góre zarobki stoją w miejscu!

Niech przestana grać w godzinach pracy w empire!!!! to żałosne.

pracowałem tam 3 miesiace praca jest ciężka można łatwo się skaleczyć, kierownictwo to młodzi ludzie tzw cwaniaki, niczego nie ucza a wymagaja bóg wie czego. Nie polecam za taka stawke lepiej pracowac u konkurencji. Pozdro

Anonim2

Cat is bad

XVS

"Ddy kota nie ma myszy harcuja..."

as

PlOtKa :P

miś

Witam i zachęcam do szukania innej pracy! niedługo whirpool wam wszystko zabierze i bedzie klepanie łodzi i radomska.

Cd

Witam czy w tej firmie dostajecie 13-tki ?

?

zwolnieni chyba za l4 i niewyrabianie norm produkcji.

?

Redukcji takiej to nie rozumiem ponieważ kolega mowił, że bedą przyjmować 2 nowe osoby. Podobno oni zostali zwolnieni . Powodzenia w nowej pracy.

Były

słyszałem , że zwolnili niedawno 3 osoby...

Beast from the west

Pracowałem i wiem , ze te maszyny długo nie wytrzymaja :) pozdro

Anonim

Szanujcie swoja prace bo lepszej nie znajdziecie !!! Chyba nie chcecie zawijac w Italmetal za 1500zł netto !!!

lol

anonim ,[usunięte przez moderatora] to porządny i przyzwoity gość tak doceniony przez[usunięto przez moderatora] . że zwinoł zabawki jak cała reszta i dał noge. jak widzisz wszyscy gdzieś pracują i maja sie doskonale.ciekawe czy ciebie stać na taki ruch. ludzie majacy wiedzę i umiejętności zawsze znajdą prace i[usunięto przzez moderatora]

aaaaaaa

Pirackie haslo? jakie jest

toro

mp3 czy to nie ta pani z sekretariatu?????

MP3

no i cóż że plotki, dobra plotka może ożywić drętwą atmosferę, pozatym w każdej jest krztyna prawdy czyż nie ? ...to nie jest tak, że z upływem czasu tracimy przyjaciół...z wiekiem uświadamiamy sobie, kto spośród nich zasłużył na to miano.

DAWCA

Masz szanse pokazać co potrafisz, .

toro

wiecej samokrytyki mondralo

jak wam nie pasuje praca to załatwcie sobie grupe inwalidzka, i możecie pracowac jako ochrona, np w ronalu.

xxxx

LUBIĘ komentarz "ooo" :) Pamiętajmy, że nie liczy się to jak zaczynasz. Ważne jest jak kończysz.

Ja pier.dole ale tu już hardcoory idą!!!!!!!!!!!!! Przynajmniej można wejść i pośmiać się z ludzkiej głupoty.

widze , ze "teresa" ma napewno zloty srodek na polepszenie sytuacji w firmie, zapraszam do podzielenia sie pomyslem

a mi sie wydaje ze teresa wczoraj byla o tej godzinie w pracy...kto sie bezczelnie za nią podpisuje....???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przykre, rze potraficie pisac prawde tylko na forum ale jak dyrektor wzywa was na rozmowe chce sie dowidziec czy sa jakies problemy by poprawic sytuacje w firmie kazdy z was twierzdi ze jest OK, kogo proponujesz zamiast Renaty?

WITAM. Pozdrawiam wszystkich moich byłych pracowników. Przykro mi was, że wciąż się męczycie! Bądzcie dzielni, a i jeszcze jedno pamiętajcie że każdy jest kowalem swojego losu. PA.

W

Zresztą nikogo nikt tam nie trzyma,wszyscy narzekają a dalej pracują nie ma kolorowo ,robić coś gdzieś trzeba ,ale jak ktoś coś będzie miał na oku to dajcie znać.

Widać tę opinię musiał pisać ktoś umysłowy,tyle w niej znaków interpunkcyjnych.A atmosfera nie jest rodzinna,otwórz oczy lub wychodz częściej na halę to zobaczysz,albo i nie zobaczysz-z nami trzeba pracować i mieć oczy szeroko otwarte aby zauważyć kto jest normalnym,wartościowym człowiekiem.Owszem każdy do każdego się uśmiecha ale za plecami wbija nóż tak jak zrobili to z (usunięte przez administratora)Widzę że nasza firma to jest dla Ciebie tzw. \'\' eldorado\'\' to żyj dalej w tej bajce i życzę Ci powodzenia w dalszej karierze w tej firmie.

Zostaw opinię o Cri-Val Polska - Jelcz-Laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cri-Val Polska