Opinie o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IBP Instalfittings Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Saszka

Chcesz zostać nowym pracownikiem IBP ? To pamiętaj: - na terene całej produkcji nie ma ani jednego krzesła, nigdy nie usiądziesz - na terenie całego zakładu jest zakaz palenia, nigdy sobie nie zapalisz - jako operator na produkcji (lub ktokolwiek inny) będziesz tłumaczył się z rzeczy, których nie zrobiłeś ale i tak będziesz winny - z reguły będziesz poganiany - twoje zarobki będą w pobliżu najniższej krajowej - doskonale wypoczniesz na 20-minutowej przerwie - proces twojego wdrażania i nauki będzie od (usunięte przez administratora)strony, wyrywkowy i niekompletny - to czego potrzebujesz nigdy nie będzie albo będzie popsute - z reguły nadźwigasz się więcej niż pracownik kompletacji towaru na typowym magazynie - zmuszany będziesz do naruszeń BHP ze względu na charakter twoich czynności do wykonania, które nie będą skutkować konsekwencjami jeśli się to nie wyda - twoje zgłaszane problemy będą mydlone innymi, bardziej istotnymi jak poprawna pozycja napoju na stole lub narysowanie pisakiem kropek na karcie proceduralnej - metalowych opiłków jak i samych wiórów na sobie będziesz mieć tyle, że nawet po kąpieli będzie Tobie pikać bramka przy wyjściu na ochronie

@Saszka

Jeju serio z tymi opiłkami? A co z odzieżą ochronną? Co z goglami, ochraniaczami na twarz, rękawicami, butami bhp? To one nie pomagają, jak pracownik je nosi i tak ma to wszystko na sobie? Czy może nie ma takiej odzieży roboczej od firmy?

celnik

Pięknie nas oskubali na grudniowych wypłatach.Będziemy wybierać czy lepiej nie zapłacić czynszu,kredytu,nie zatankować auta czy może nic nie jeść ?

Olexhia
@celnik

Uwzględnij w tym inflację i wartość naszych pieniędzy naprawdę wygląda skromnie. Dostaliśmy niby od stycznia podwyżki 6,5% ale z 11,4% inflacji która na nowy rok ma niby spadać ale to nie znaczy że będzie taniej w sklepach a ceny będą wolniej rosły.

czy u specjalisty ds. jakości jest podobnie jak u operatora? tyle godzin ile zrobię tyle zarobię? Dodali dziś ofertę bez widełek placowych, zastanawiam się czy to nie jest minimalna tak jak przy operatorze napisali? Czymś jeszcze można tu warunki płacowe nadrobić?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w IBP Instalfittings Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Cześć a jest tu ktoś kto pracuje przy Lean Manufacturing? Myślę czy by nie aplikować na te ofertę ze strony. Parę dni temu dodali ofertę dla tego specjalisty. nie wiem tylko jakie widełki placowe śmiało można podać na rozmowie, pomożecie? I atmosferę w pracy oraz inne jak oceniacie?

I jakie ludzie do tego maja podejście? Mobilizuje ich to do zatrudnienia się i wykonywania uczciwej pracy? oprócz samego przyjścia trzeba jeszcze nabić przy tym odpowiedni wynik? Jak to działa? Jakie są normy?

Firma IBP Instalfittings Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Partyzant

@Pracodawca Ile na start oferuje firma jako operator maszyn?

Kadrowy Nowy wpis
@Partyzant

Najniższa krajową liczoną ze stawki godzinowej. Na umowie nie ma podstawy, zarobisz tyle ile razy byłeś w pracy.

darmowy hapacz

Nauczyciele dostali jednak 30-33% podwyżki ,co przykładowo daje nauczycielowi początkującemu 6 211,22 zł (brutto) czyli 4564zł na rękę. Teraz sobie odpowiedzcie gdzie wy jesteście w IBP hahah

MUPPET43

@Pracodawca Witam na ile mogę liczyć na start jako specjalista w dziale utrzymania ruchu jako elektromechanik?

celnik

Olexhia
@celnik

Zarobki jak stawka nauczycielska plus 200 pln? Tak teraz ktoś napisał i zastanawiam się o które stanowisko konkretnie mogło chodzić i w jaki sposób można się przy tym ustosunkować do nakładu pracy? jak wam teraz się pracuje, czy były jakieś zmiany wraz z nowym rokiem?

Stary wyga

W tej firmie nie czeka na was nic ciekawego. Będziecie zarabiać jak nauczyciele, w porywach 200zł więcej od minimalnej krajowej.

A o magazynie w Sadach to byście napisali cos więcej? tutaj chyba jakaś zbiorcza opinia się pojawiła ostatnio, a tak jak patrzę po ofertach na stronie, jednak miejsca pracy mogą być różne ze względu na lokalizacje? co teraz się dzieje w tamtejszym magazynie? jak jest on wyposażony i tym podobne? robota standardowa czy raczej ciężka?

Saszka

@Saszka

Monia

Hej, trochę pytań od ludzi chcących pracować w firmie tu się nazbierało, czy wyróżniają się czymś na rynku? Nie wiem, proponują konkurencyjne wynagrodzenia, mają ciekawe benefity dla pracownika, że tyle chętnych? To dobre miejsce pracy? Ja jestem w trakcie zmiany, też w sumie myślałam jakby to było, gdyby mnie przyjęli tu do firmy, do działu marketingu. Napisze ktoś kilka zdań o warunkach, jak praca wygląda?

Mosiężny

Wynagrodzenie na jakie można liczyć na stanowiskach technologow inżynierów? 7-8 netto ok?

Dzień dobry widzę ofertę pracy na stanowisko Automatyka jaka atmosfera w dziale jak z kasą i jsk z pracą. Pozdrawiam

Gandalf

Cześć, widzę, że firma aktualnie poszukuje technologa. Czy może ktoś się wypowiedzieć jak praca wygląda na tym stanowisku? jaka atmosfera w biurze?czy jest to odrębna jednostka(dział technologiczny), która ma swojego dyrektora? czy w firmie osoby które nie mają pojęcia jak wygląda praca technologa mają więcej do powiedzenia niż sam technolog?czy jest duża rotacja w dziale na niniejszym stanowisku? Pozdrawiam

Kol
@Gandalf

Tam szukają głownie na produkcję na 3 zmiany i za najniższą, lepsze stanowiska są poobsadzane.

Tati
@Kol

Te lepsze to od jakiego czasu są obsadzone i jakie tak w sumie masz na myśli? Można na nie mimo wszystko awansować czy tylko poprzez ogłoszenie wyżej się przejdzie? Pytam bo akurat dostępna jest opcja na zatrudnienie jako księgowa na Zwierzchowskiego i ciekawią mnie przy tym zarobki, bo nie zostały podane. Z opisu wynika, że jest 4-osobowy zespół, i to już całe biuro czy tylko ten dział?

kandydat

@Pracodawca Dzień dobry :) Na jaki adres e-mail można wysłać swoje CV? Pozdrawiam :)

Alex

Hej, widziałam ofertę w necie dla laboranta, wiecie może co wchodzi w skład tego szerokiego wachlarza świadczeń socjalnych? Brzmi jak coś co warto wiedzieć, a szkoda że nie wypisali. Dostajecie może też premie świąteczne, i wszelkie dodatki które normalnie są w firmach? Koło 6 000 można zarobić na tym stanowisku? A może nawet więcej?

Talar

Powiem tak, co człowiek to opinia.zależy komu na czym najbardziej zależy - mi zależy na względnej stabilności. Wiem co mam robić, szybko nauczyłem się wszystkiego na stanowisku, kto mógł to podpowiedział jak czegoś nie wiedziałem.Czuje się częścią załogi, co tez jest ważne. Teraz to jak słyszę co się w innych firmach dzieje po covidzie u znajomych to dochodzę coraz bardziej do wniosku, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze może być lepiej. na warunki akurat nie będę narzekał bo taką umowę podpisałem i tyle.

?
@Talar

umowa o pracę na nieokreślony jest od razu czy jak?

pik
@?

raczej nikt ci nigdzie nie da od razu umowy na czas nieokreślony, zastanów się. nawet nie wiadomo, czy się będziesz nadawał. zwykle najpierw jest okres próbny albo na czas określony, np. na rok. zresztą je wszystkie można wypowiedzieć no ale na umowę na czas nieokreślony ja np musiałem poczekać ponad rok w poprzedniej pracy.

Cyprowy
@?

a dostałeś kiedyś na czas nieokreślony na wstępie? przecież to by było jak branie kota w worku, nikt sie na coś takiego nie decyduje, w moich poprzednich pracach zawsze tak bylo, że najpierw był okres próbny, potem umowa na czas określony i dopiero po dłuższym czasie na nieokreślony, a tutaj jeśli coś sie różni to przypuszczam, że niewiele

@Cyprowy

Wiecie coś może o Obsłudze Klienta? Jak wygląda kwestia takich ogólnych warunków jakie są w tym dziale? O ile to jest w ogóle osobny dział. Myślę nad składaniem tam papierów ale zastanawiam się, czy trudno się dostać i jak wygląda rekrutacja? Dają jakieś zadania typu "sprzedaj mi ten długopis"? Jakiekolwiek informacje będą cenne.

@kandydat

Praca sama w sobie jest ok szczególnie jeśli widzisz siebie w kontaktach z klientami, trzeba umieć sobie wypracować różne techniki już tak samemu a niekoniecznie patrząc na innych i zobaczysz czy ci to poleci. Co do rekrutacji rozmowa przebiegła w dosyć luźnej atmosferze chociaż spodziewałem sie raczej bardziej oficjalnego klimatu, może u mnie zapunktowało też to, że dosyć dobrze znam rosyjski a też zwracali uwagę na drugi język. Plusem jest też to, że można pracować zdalnie, więc nie musisz sie specjalnie fatygować do biura, jak np. szybko po pracy musisz sobie coś załatwić.

@Bitrak

Dzięki bardzo, naprawdę doceniam, że ci się chciało odpowiadać. Ja mam akurat hiszpański w cv bo kiedyś miałem szalony pomysł, żeby się go nauczyć ale nie wiem, na ile on jest już w tym momencie aktualny, że tak powiem. Mam nadzieję, że nie będą mi kazali opowiadać o globalnym ociepleniu albo jakichś skomplikowanych procesach socjologicznych

@Bitrak

Jeszcze zapytam, miałeś jakieś doświadczenia wcześniej na takim stanowisku? Nie wiem na ile biorą to pod uwagę.

@kandydat

Nie wiele, naprawdę. Byłem na stażu płatnym w dziale handlowym w takiej firmie wcześniej i po tym mnie wzięli. Także jak mówię - język plus umiejętności sprzedażowe na pierwszym miejscu.

cass
@Bitrak

Ale dość ciężko mieć umiejętności, bez doświadczenia. Jedno z drugim w parze zazwyczaj idzie.

@cass

Tak ale czasami jak ktoś ma potencjał to lepiej wziąć taką osobę, trochę ją poduczyć i mieć wartościowego pracownika, któremu się chce i będzie coś do firmy wnosił. Doświadczenie doświadczeniu też nie równe... i można się tak spierać w zasadzie do rana o to.

Fiss
@Bitrak

Nie brakuje takich co niby doświadczenie bogate. a jak przychodzi co do czego to nagle nie ruszą bez pomocy, doświadczenie to właśnie nie wszystko

Miko
@Fiss

Mówisz z własnego doświadczenia?

Fiss
@Miko

Z własnej obserwacji

@pik

pik co Ty wypisujesz? art 764(1) KC mówi wyraźnie o 3 miesiącach. Jak rok czekałeś to widać podpisałeś zobowiązanie , np związku z refundacją szkolenia (np na kierowcę mpk) . - prawo powszechnie stanowione nie wymaga roku więc nie wprowadzaj wbłąd Poza tym jest nie prawdą że nikt nie da pierwszej umowy na czas nieokreśony. Ja dostałem w 2 firmach pierwszą umowę na czas nieokreślony. To że Twoja firma nie daje, no cóż: dobraliście się

Czy można liczyć w IBP Instalfittings Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tom

Można, jest ok. Nawet rodzinę można dolaczyc

@Tom

Ładnie. A jak tu się robi w sensie organizacji pracy i zarobków? Widzę, że technologa szukają więc się zastanawiam czy by nie zmienić firmy.

a z jakiej firmy? ogólnie to standard tu zachowany tez? mam na myśli multisport itp? a jest może coś co nieczęsto występuje?

Zostaw merytoryczną opinię o IBP Instalfittings Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IBP Instalfittings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBP Instalfittings Sp. z o.o.