P.P.H. „ABA” Sp. z o.o.

Komorniki

P.P.H. „ABA” Sp. z o.o.

Opinie o P.P.H. „ABA” Sp. z o.o.

Iza

Idealnie to nie jest nigdzie. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Uszol

Ludzie jakie wy brednie piszecie każdy wie jak tam jest naprawdę ja bym odradzała pracę w tej firmie bo tam się nie da pracować

Caroline

Najłatwiej jest narzekać, proponuję samemu otworzyć firmę i na własnej skórze poczuć trudności z tym związane. Pracowałam tam kilka lat i nie narzekam, rozstanie z nimi na wysokim poziomie, wszystko uregulowane żadnych kombinacji jak to bywa u niektórych pracodawców.

Szukasz pracy?

Betika

Musisz tam zadzwonic i sprawdzic. Slyszalam ze robia caly czas na trzy zmiany. Kiedys tu pracowalam i nie moge powiedziec o nich zlego slowa. Tak jak we wczesniejszych opiniach

Justa

W sumie to bardzo czysta firma. Produkcja na poziomie. Jedynym minusem to praca w weekendy. Podobno latem maja pracowac 5 dni w tygodniu

Janusz

Idealnie to nie jest nigdzie, a zawsze jest wyjście z sytuacji bo można zmienić pracę tylko czy uda się na lepszą?

Miki

Urlop od tej beznadziejnej firmy

Wiki

Taka cisza na forum, czy zapomnieliście zupełnie coś napisać?

Stella

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!

anonymous

Też tam pracowałam ten zakład to porażka kierownik terroryzuje psychicznie ma dwóch ulubieńców którzy nic nie robiono całymi dniami tylko donoszą na innych nie polecam tej firmy ludzie omijajcie to miejsce

anka

Pracowałam tam jakieś półtora roku. Byłam zatrudniona na umowę o dzieło przez firmę w firmie. 4 brygady, kierownika wszyscy się boją bo nie ma szacunku dla drugiego człowieka. Po odliczeniu wszystkiego zostało mi na czysto 1400 zł, a robiłam wszystko to co zatrudnieni przez firmę matkę, którzy zarabiali ponad 3000 zł. Zwykłe szukanie taniej siły roboczej i dorobku. Nie polecam.

poznaniak

Odradzam firmę. Stabilną, dobrze płatną pracę (w poprzedniej firmie pracowałem wiele lat) zmieniłem na tą firmę, ponieważ obiecywano mi wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego, super warunki zatrudnienia, itd. Podczas rozmów o pracę pani prezes mówiła, że firma chce wskoczyć na "wyższy poziom", że sytuacja finansowa jest bardzo dobra, zarząd jest otwarty na nowe pomysły na promocję i jest przewidziany duży budżet na te cele. W trakcie pracy okazało się, że firma ma trudną sytuację finansową, odchodzą kolejni klienci niezadowolenie ze współpracy, jakości produktów i obsługi. W firmie nikt nie chciał słyszeć o rozwoju, bo to by wymagało dodatkowej pracy i wysiłku. Kilka pomysłów na ciekawe produkty i poszerzenie rynku spotykało się z torpedowaniem; powód podawany to dodatkowe koszty! Oprócz mnie zatrudniono 2 inne osoby. Ze wszystkimi (łącznie ze mną) nie przedłużono umowy na okres próbny, a jako powód podano zbyt wysokie zarobki. Ciekawe że 3 miesiące wcześniej przy zatrudnianiu nikomu moje wymagania finansowe nie przeszkadzały, a nawet obiecywano dodatkowe premie. Zdecydowanie odradzam; prezes Alicja to zwykła oszustka.

michal

odradzam firmę umowa o zlecenie,brak wynagrodzenia za prace,szkoda czasu na ta firmę.Aktualnie szukają frezera i technologa do form wtryskowych.

Zostaw opinię o P.P.H. „ABA” Sp. z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. „ABA” Sp. z o.o.