Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o. w Komorniki

Ile jest zmian w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o.?

Marcin Nowy wpis

3 zmiany od poniedziałku do piątku

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Abusia Nowy wpis

Ludzie odchodzą przez jedna osobę która wprowadza zła atmosferę w pracy. Myśli że jej wszystko wolno. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Bo tylko jedna osoba donosi na resztę

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o.?

Myślę że tak W tak małej firmie atmosfera jest całkiem dobra Firma też zaczyna to zauważać

Aleksander
@Marcin

To dobrze, w końcu dobra atmosfera mocno poprawia komfort pracy. Przy okazji zapytam - przyjmujecie obecnie nowych pracowników?

Damko
@Aleksander

CV zawsze wysłać można ;)

@Aleksander

Aleksander Na pewno poszukiwany jest mechanik a na produkcję nie wiem ale warto zadzwonić lub wysłać CV

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Zapewne rozmowa będzie w siedzibie firmy 3 zmiany bez weekendów i umowa o pracę a nie jak kiedyś Dużo się zmieniło

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca dla Oósb z orzeczeniem o niepełnosprawności?
abc

@bojo a nie ma szansy na inną umowę niż o dzieło?

bojo

Pracowalam tam 3 lata temu.(usunięte przez administratora) na czysto zostawalo mi 1300 bo nawet nfz musialam sama oplacac(umowa o dzielo). szukaja taniej sily roboczej.

Iza

Idealnie to nie jest nigdzie. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Lidia
@Iza

A ja chętnie dowiem się, jak jest w Aba. Napisz, jak oceniasz tę pracę. Co myślisz o zarobkach?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Aga

Praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku. Zmiana 8h

Uszol

Ludzie jakie wy brednie piszecie każdy wie jak tam jest naprawdę ja bym odradzała pracę w tej firmie bo tam się nie da pracować

Caroline

Najłatwiej jest narzekać, proponuję samemu otworzyć firmę i na własnej skórze poczuć trudności z tym związane. Pracowałam tam kilka lat i nie narzekam, rozstanie z nimi na wysokim poziomie, wszystko uregulowane żadnych kombinacji jak to bywa u niektórych pracodawców.

Betika

Musisz tam zadzwonic i sprawdzic. Slyszalam ze robia caly czas na trzy zmiany. Kiedys tu pracowalam i nie moge powiedziec o nich zlego slowa. Tak jak we wczesniejszych opiniach

Justa

W sumie to bardzo czysta firma. Produkcja na poziomie. Jedynym minusem to praca w weekendy. Podobno latem maja pracowac 5 dni w tygodniu

Janusz

Idealnie to nie jest nigdzie, a zawsze jest wyjście z sytuacji bo można zmienić pracę tylko czy uda się na lepszą?

Miki

Urlop od tej beznadziejnej firmy

Wiki

Taka cisza na forum, czy zapomnieliście zupełnie coś napisać?

Stella

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!

Też tam pracowałam ten zakład to porażka kierownik terroryzuje psychicznie ma dwóch ulubieńców którzy nic nie robiono całymi dniami tylko donoszą na innych nie polecam tej firmy ludzie omijajcie to miejsce

anka

Pracowałam tam jakieś półtora roku. Byłam zatrudniona na umowę o dzieło przez firmę w firmie. 4 brygady, kierownika wszyscy się boją bo nie ma szacunku dla drugiego człowieka. Po odliczeniu wszystkiego zostało mi na czysto 1400 zł, a robiłam wszystko to co zatrudnieni przez firmę matkę, którzy zarabiali ponad 3000 zł. Zwykłe szukanie taniej siły roboczej i dorobku. Nie polecam.

poznaniak

Odradzam firmę. Stabilną, dobrze płatną pracę (w poprzedniej firmie pracowałem wiele lat) zmieniłem na tą firmę, ponieważ obiecywano mi wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego, super warunki zatrudnienia, itd. Podczas rozmów o pracę pani prezes mówiła, że firma chce wskoczyć na "wyższy poziom", że sytuacja finansowa jest bardzo dobra, zarząd jest otwarty na nowe pomysły na promocję i jest przewidziany duży budżet na te cele. W trakcie pracy okazało się, że firma ma trudną sytuację finansową, odchodzą kolejni klienci niezadowolenie ze współpracy, jakości produktów i obsługi. W firmie nikt nie chciał słyszeć o rozwoju, bo to by wymagało dodatkowej pracy i wysiłku. Kilka pomysłów na ciekawe produkty i poszerzenie rynku spotykało się z torpedowaniem; powód podawany to dodatkowe koszty! Oprócz mnie zatrudniono 2 inne osoby. Ze wszystkimi (łącznie ze mną) nie przedłużono umowy na okres próbny, a jako powód podano zbyt wysokie zarobki. Ciekawe że 3 miesiące wcześniej przy zatrudnianiu nikomu moje wymagania finansowe nie przeszkadzały, a nawet obiecywano dodatkowe premie. Zdecydowanie odradzam; prezes Alicja to zwykła oszustka.

michal

odradzam firmę umowa o zlecenie,brak wynagrodzenia za prace,szkoda czasu na ta firmę.Aktualnie szukają frezera i technologa do form wtryskowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o. - Komorniki

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Poznańska 132
    62-052 Komorniki

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Aba Sp. z o.o.