P.P.H. „ABA” Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o P.P.H. „ABA” Sp. z o.o.

poznaniak

Odradzam firmę. Stabilną, dobrze płatną pracę (w poprzedniej firmie pracowałem wiele lat) zmieniłem na tą firmę, ponieważ obiecywano mi wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego, super warunki zatrudnienia, itd. Podczas rozmów o pracę pani prezes mówiła, że firma chce wskoczyć na "wyższy poziom", że sytuacja finansowa jest bardzo dobra, zarząd jest otwarty na nowe pomysły na promocję i jest przewidziany duży budżet na te cele. W trakcie pracy okazało się, że firma ma trudną sytuację finansową, odchodzą kolejni klienci niezadowolenie ze współpracy, jakości produktów i obsługi. W firmie nikt nie chciał słyszeć o rozwoju, bo to by wymagało dodatkowej pracy i wysiłku. Kilka pomysłów na ciekawe produkty i poszerzenie rynku spotykało się z torpedowaniem; powód podawany to dodatkowe koszty! Oprócz mnie zatrudniono 2 inne osoby. Ze wszystkimi (łącznie ze mną) nie przedłużono umowy na okres próbny, a jako powód podano zbyt wysokie zarobki. Ciekawe że 3 miesiące wcześniej przy zatrudnianiu nikomu moje wymagania finansowe nie przeszkadzały, a nawet obiecywano dodatkowe premie. Zdecydowanie odradzam; prezes Alicja to zwykła oszustka.

michal

odradzam firmę umowa o zlecenie,brak wynagrodzenia za prace,szkoda czasu na ta firmę.Aktualnie szukają frezera i technologa do form wtryskowych.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o P.P.H. „ABA” Sp. z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. „ABA” Sp. z o.o.