Opinie o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IBP Instalfittings Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

W IBP Instalfittings Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Inżynier. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Szczena

Ale jaki inżynier? Bo to wiele nie mówi tak szczerze mówiąc.

nosacz
@Szczena

gdybyś wszedł na tę ofertę, to byś wiedział. inżynier automatyk.

Szczena
@nosacz

A po co mi wchodzić na ofertę jak nie pracuję. Jak jesteś kandydat to sobie oferty przeglądasz, ja nie muszę na szczęście już się w to bawić bo mam robotę.

asdf

Myślę nad wysłaniem aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta. Może mi ktoś powiedzieć jakie są godziny pracy w BOKu?

cass
@asdf

Standardowe

Majkel
@cass

Standardowe, czyli? 8-16 rozumiem, tak?

@Majkel

Tak. Niżej masz przecież napisane łącznie z całą dyskusją na temat tego jakie godziny są najlepsze, jakby to kogokolwiek obchodziło.

kamasz
@Koala

trzeba mieć doświadczenie na obsługę klienta? jak duże?

kamasz
@Koala

ja raczej z klientami miałem do czynienia w sklepie i nie wiem czy to też się liczy tak.

@kamasz

Nie wiem. Nie zajmuję się rekrutacją, nie mam informacji na ten temat

@kamasz

Ja też nie. Ale na logikę, obsługa klienta to obsługa klienta, więc powinno być uwzględnione moim zdaniem. No ale to już nie moja działka.

Poradnik
@kamasz

Trochę inny typ klienta ale to już musisz sam czuć czy masz podejście do ludzi, żeby sobie poradzić

Ala
@Poradnik

to jakie cechy przydają się w takim razie najbardziej? jakbyś miał powiedzieć już po czasie pracy jako doświadczony pracownik

Poradnik
@Ala

Bo ja wiem, cierpliwość, asertywność i posiadanie dystansu do siebie i innych. Tego na pewno się nauczyłem.

lorry
@Poradnik

no i na pewno musisz mieć gadane, żeby przekonywać ludzi do swojego. to jeszcze bym dodał tak już zamykając.

Czarna Mamba

Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedź.

pytanie

tak z czystej ciekawości...jakie jest rozwinięcie skrótu IBP, w sensie co to konkretnie znaczy?

@pytanie

sorry za głupie pytanie, ale serio nie wiem.

Firma IBP Instalfittings Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Faraon

Proszę o szczera opinie. Jakie warunki pracy. Jaka atmosfera. Jakieś benefity i dodatki. Czy np są paczki na święta itp.

@Faraon

warunki okej. szału nie ma, ale jest serio przyzwoicie. moim zdaniem warto

@Faraon

są dodatki świąteczne i do wczasów, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Multi, pożyczki 0%, ubezpieczenie grupowe

@Faraon

to z takich podstawowych, pewnie coś ominąłem i tak, to może ktoś uzupełni po mnie

Faraon
@Leo

Z jakiej firmy opieka medyczna?

@Leo

Na umowie próbnej od razu można z tego korzystać czy już po?

@Leo

zakładając że w ogóle jest okres próbny bo w sumie nie dopytałem tego. jest?

Moris

Cześć. Pytanie o biuro mam. Jak zapatruje się firma na pracę zdalną? Ew. hybrydową? Jest szansa, czy raczej preferują stacjonarny tryb pracy?

sugar
@Moris

z tego co wiem zdalna jest możliwa, no ale to na pewno w zależności od tego, czy charakter pracy na danym stanowisku an to pozwala

Moris
@sugar

I pracuje się normalnie od 8:00? W poprzedniej pracy było tak, że mogłem sobie dosyć luźno zaczynać i chciałbym tak orientacyjnie wiedzieć jak to tutaj wygląda

Tara
@Moris

Raczej standardowo. Mi pasuje bo po południu jeszcze jest sporo czasu wolnego i można coś porobić. Kiedyś pracowałam w jednej firmie 9:00 - 17:00, niby mała różnica ale to już czasami przeszkadzało

Drel
@Tara

w niektorych sytuacjach godzina to bardzo dużo da się odczuć, ja jakbym mogl to bym zaczynał nawet o 7 i kończył o 15, ale te standardowe godziny też pasują

korki
@Drel

tylko trzeba brać pod uwagę, że korki są. najlepsze godziny to 7 albo 9 tak naprawdę jakby się zastanowić. ale cóż każdy dojeżdża praktycznie gdzieś.

Jedna z najgorszych firm w jakiej miałem okazję pracować.

Dzień dobry, czy ktoś może napisać merytoryczną informację jaka atmosfera panuje oraz warunki pracy w administracji/dziale marketingu tej firmy ? Czy warto aplikować ? W tej chwili poszukują specjalisty ds. marketingu ....

Szerif
@Kandydat

Nie pracowałam w tym dziale ale z tego co mi wiadomo jest spoko i fajni ludzie. Zawsze warto spróbować, dużo też możesz się dowiedzieć przy rekrutacji.

lll
@Kandydat

Pracowałem tam chwilę i lubiłem ludzi także atmosfera była dobra

Atom
@lll

a jak wiadomo atmosfera to kluczowa sprawa przynajmniej dla większości

III
@Atom

Czyli nic się nie zmieniło w tej kwestii? Bo tak dopowiedziałeś moje zdanie nie wiem czemu.

Atom
@III

bardziej poparłem twoje zdanie i tak nic sie nie zmieniło

Rododendron
@Atom

Ludzie spoko no i sporo się nauczyłem w tej pracy. Zawsze to jakiś wpisik do CV.

@Rododendron

A nowi są mile widziani? Szkolą jakoś na początku do stanowiska? Mają cierpliwość?

@Rododendron

a ciężko się dostać?

Rododendron
@Kandydat

Jak spełnisz wymagania to raczej nie, info masz zawsze w ogłoszeniu.

Szakalaka
@Kandydat

Mogę podbić pytanie, bo jest w sumie ważne? Jak się ma sprawa wdrażania nowych pracowników?

P.
@Szakalaka

No przecież nikt ci nie da pracować jak zaraz coś zepsujesz bo nie będziesz wiedział co do czego, no pomyśl. Masz na początku osobę która Ci pokaże co robić i pytasz jak czegoś nie jesteś pewny.

Magda
@Kandydat

Jedna moja znajoma pracuje w tym dziale, ale też muszę zaznaczyć, że ona w takim rodzaju pracy czuje się jak ryba w wodzie a to też ma ogromne znaczenie, lubi pracę z ludźmi, kreatywne zadania itp. i raczej każdy jest podobnie nastawiony, więc trudno o złą atmosferę. Wyjątki są jakieś zawsze, ale nigdy nie narzekała akurat na to.

@Kandydat

Pracowałem tam w 2001 to była firma na medal złote czasy fajna ekipa na tamten czas super zarobki.Pracowalem wtedy tam na magazynie .Jak jest teraz nie wiem.

Elektron
@Marcin

chyba ciężko tak dokładnie porównać, ale jak teraz pracuję ma magazynie około roku to jest ok, nie raz i nie dwa sie czlowiek namęczy, ale wynagrodzenie mnie zadowala, a na tym mi zależy

On

Firma prowadzi teraz rekrutacje i przyjęcia, czy cisza na morzu?

Smil
@On

ostatnio nie mignęła mi żadna oferta, ale zawsze możesz zrobić dogłębny research po różnych stronkach z ofertami pracy

@Smil

Widzialem ta ofertę, ale nie do końca to stanowisko mnie interesuje. No nic, bede wpadal od czasu do czasu na stronke to może coś sie pojawi innego za niedługo.

@On

jaką ofertę, bo tam nic nie ma o żadnej napisane?

@123

No widziałem oferty na tych stronkach gdzie zwykle sie szuka pracy, ale na razie nic mnie nie zainteresowało

@123

Nawet na ich stronie głównej masz oferty, wystarczy tylko wejść

Magazynier
@On

Firma zawsze prowadzi rekrutacji bo (usunięte przez administratora) zawsze brakuje liudi

Ked
@Magazynier

to, że brakuje ludzi może równie dobrze świadczy o rozwoju firmy, że potrzebuje wiecej pracownikow

Belll
@Ked

ludzie zawsze będą sobie dopowiadać to co im wygodne

@Belll

Mogę tu podpytać czy trzeba mieć doświadczenia jako lider utrzymania ruchu?

Nieczaje
@Korek

chyba ciężko startować na wyższe stanowisko bez doświadczenia, prawda? czy to tylko dla mnie wydaje sie tak logiczne???

No
@Korek

nawet jest w ogłoszeniu napisane, że trzeba mieć nim. 3 lata doświadczenia, więc no...

@No

Dobra dobra, już czaje, nie doczytałem po prostu.

@No

A samo doświadczenie mam, ale nie aż 3 lata. Myślicie, że przejdzie czy nawet nie ma co próbować?

Pozdrówki

Na plus na pewno są fajni ludzie, którzy byli pomocni jak zaczynałem robotę i mogłem się dużo nauczyć. Rzadko spotykałem wcześniej tak życzliwe osoby jak tu.

@Pozdrówki

Ojojoj, bo zaraz cały miód wykipi ludzie są spoko jak w wielu robotach, przecież wiadomo, że muszą cie na początku nauczyć

Zdróweczko
@army

Jak miód kipi to znaczy że robi się pitny kolego. Skoll! Musiałeś dodać swoje bezcenne trzy grosze? Nie można już nic miłego powiedzieć?

@Zdróweczko

ja po prostu stwierdziłem fakt, to nie milo być kąśliwe

@army

To BYŁO kąśliwe i nie wmówisz mi, że nie. Nie rozumiem tego, że jak ktoś daje negatywne komentarze to nikt go się nie czepia a jak osobie pasuje to od razu coś jest nie tak. Pracuję już trochę i chciałem docenić ludzi z którymi na codzień dobrze mi się współpracuję.

@army

Po prostu ludziom się należy czasami pochwała. Ja nie jestem z tych co to podejdą i się będą obściskiwać więc napisałem tu. Do ogółu. Tyle w temacie.

army

chyba już padły wszystkie słowa, które miały paść i wystarczy

może nowy

cześć jakie zarobki na początek proszę o szczerą odp

Ddd

oks
@Magazynier

przecież się poprawił.

może nowy

chodzi mi o produkcje przy maszynach

szybki bil

jakie zarobki za produkcji

Atrakcyjny Kazimierz
@szybki bil

Szybki Billu, zapytaj Wolnej.

Adnorektyk
@szybki bil

Ile wygadasz tyle dostaniesz ale na start najniższa najczęściej

Góral
@Adnorektyk

I ta najniższa przez parę lat. Ewentualnie na początku roku związki wywalczą 60 groszy brutto do stawki godzinowe, tak jak to było na początku 2021 r. A tak to nie ma co liczyć na więcej, firma nie ma pieniędzy. Pozostają nadgodziny, soboty wypłacane raz na 3 miesiące i niedzielę.(usunięte przez administratora)

Ja 2

"6S" jest programem takim który komplikuje pracę pracownikom.To co niby nie jest potrzebne na stanowisku pracy według Majstra,to jest wyrzucane wbrew sprzeciwu pracownika.Czyli tylko czystość,a niektóre maszyny są już tak wyeksplatowane że nie da się pracować bez awarii.Ale twierdzą...jeszcze można prowadzić produkcję,nie szkodzi że są stare. Pretensje,że nie ma się wyrobienia to nie są myślę z winy pracownika,tylko z powodów np.częstych awarii.Ale lepiej podkręcać czas wykonywania danej pracy,bo nie wiem skąd jest brany.Przeważnie jest winny pracownik,a majster ma zawsze racje.Nie masz co się tłumaczyć,że nie jesteś produktywny.Zawsze się musisz dostosować do poleceń przełożonego.I tak zrobią co chcą i przesuną cię na inny dział,stanowisko.Przeważnie nie masz nic do powiedzenia.

Blur
@Ja 2

Metoda 6S jest powszechnie stosowaną na świecie metodą wprowadzania Lean Management. Stosują ją najwięksi na świecie. Jednakże 6S w IBP, to pewnie dramat od początku do końca, z udziałem "majstrów" zwanych inżynierami produkcji.

Adnorektyk
@Ja 2

Gdyby nie to, że sam czuwałem nad 6S na swoim stanowisku w życiu bym się nie połapał. 6S to głównie nacisk na sprzątanie stanowiska i tuszowanie tego, że nic nie działa tak jak powinno

PIF PAF

(usunięte przez administratora) Przerzucanie ludzi, rotacje stanowisk to stały repertuar zarządzania. (usunięte przez administratora) Same stawki w firmie dla osób pracujących po kilka lat są żałosne. Trzeba mieć świadomość, że jest duże prawdopodobieństwo, że w dniu zakończenia umowy na czas określony dostaje się wypowiedzenie. Zresztą można sobie zobaczyć rekrutacje, które się cyklicznie powtarzają. (usunięte przez administratora)

@PIF PAF

(usunięte przez administratora) Szybko rotujący pracownicy to nic dobrego, przychodzą i odchodzą bo są paskudnie traktowani. Nie mogą pracować nad wdrożeniami nowych pomysłów i nie mogą rozwijać technologii produkcji bo zbyt krótko pracują. Zatrudniani są kolejni, którzy potrzebują znowu czas aby się wdrożyć.Tak to zarządza się na okręcie a nie dziś w firmie produkcyjnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! firma ma co najwyżej 1S

Elżbieta

Cześć, napisałeś, że jesteś byłym pracownikiem firmy IBP Instalfittings i wymieniasz wiele minusów pracy w tym miejscu, takie jak brak organizacji, nieporządek czy problemy z planowaniem. A możesz napisać, czy ta praca miała jakieś plusy według Ciebie? Jeśli tak, to jakie?

robię swoje
@PIF PAF

Chyba to nie ocena IBP albo tam nigdy nie byłeś. Pracownika się szanuje, nie ma dystansu pomiędzy pracownikami produkcyjnymi a biurowymi, atmosfera jest najlepsza jaką spotkałam. Nikogo nie zwalniają po zakończeniu okresu próbnego. Dostajesz stałą pracę, chyba, że jesteś lewus. Zarobki spoko, zawsze mogą być wyższe. A ten jeden Dyrektor jest otwarty na każdego pracownika, zawsze porozmawia i jak tzeba pomoże. (usunięte przez administratora)

Emil łowca pajaców
@Elżbieta

Elżbieto, wymieniam plusy: pensja na czas, ogólnie sympatyczni ludzie wokoło (poza wspomnianymi wyjątkami), miła obsługa w dziale kadr, dobra firma na start. Poza tym: nie doznałem uszczerbku na zdrowiu, co się przytrafiło kilku kolegom obsługującym park maszynowy i nadal mam wszystkie palce, obserwacja wybranych menedżerów i tzw brygadzistów z tej firmy była świetną szkołą życia - konformizm, serwilizm, zwalanie na innych i kłamanie na poziomie polityki międzynarodowej.

Yyrrrrr
@PIF PAF

Jestem podniesieniem norm bo stare sa za małe. Pamiętajcie im więcej pracujecjemy to wyzsza premia

CBA

ABC, czy twoja opinia dotyczy Sadów czy Poznania? Zdaje się, że Sadów, zatem powinieneś ją umieścić w innym wątku. Co do reszty się zgadzam, kolesiowa firma we firmie.

FBI

Widać ABC że nie grzeszysz inteligencją. Po pierwsze, jeżeli kierownik stoi przy pracowniku, to pracuje się tak samo swoim tempem. . Przyspieszając zwyczajnie śrubujesz normę. A drugie to skoro przy kierowniku pracownik pracuje szybciej to znaczy że bez kierownika się opierdziela. No wiec jeśli masz takie podejscie do pracy to jesteś kombinator a nie pracownik.

ABC
@FBI

Po pierwsze chodzi o presję która jest wywoływana na praowniku. Po drugie, jeżeli pracownik nie pracuje na 130 % to nie oznacza że sie (usunięte przez administratora) A po trzecie to weź idź pracuj za te nędzne grosze. (usunięte przez administratora)

Szpak

Potwierdzam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

gogo

bardzo nieprecyzyjne pytanie. wszystko zależy na jakim stanowisku chcesz pracować. myślę, że ja poprosisz o młotek to dostaniesz( to oczywiście żart)

Papieros
@gogo

Koledze chyba brakuje jakiegoś w domu i chciał by sobie uzupełnić

Orfeusz

czy w IBP są respektowane prawa mniejszości?

Technocolor

Dzień dobry. Jak wygląda praca na stanowisku technologa? Widzę że na to stanowisko bardzo często firma ma ogłoszenie wystawione.

Tobiasz
@Technocolor

Firma się rozwija, kupuje nowe maszyny z najwyższej półki oraz prowadzi prace rozwojowe, stąd zapotrzebowanie na nowych pracowników. Jeśli masz w głowie olej to fajna i rozwojowa. Załoga też zgrana.

Zostaw merytoryczną opinię o IBP Instalfittings Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IBP Instalfittings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBP Instalfittings Sp. z o.o.