Opinie o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IBP Instalfittings Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Budny

Sara nawet nie proboj szkoda takiej dziewuchy jak ty na ibp

Edek z Krainy IBP

Jako narzędziowec pewno,ze sobie poradzisz

Budny

No ano daja ale co z tego jak za 13 brutto robisz w firmie ktora sie zatrzymala w czasie prlu syf brud i ubustwo a do tego made in china

gogo
@Budny

jak masz wyksztaucenie podstawowe i zaledwie umiesz trzymać długopis, to masz taką stawkę!

@gogo

Oooo to kazdy w ibp ma podstawowe z produkcyjnych ? Brawo ty dobre podejscie

Budny

Oooo a jakie to warunki proponuja teraz operatorowi ? Prosze moja miła napisz mi tu szybciutko na jednej nodze :*

Budny

Firma IBP Instalfittings Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Budny

Chlopie oni placa 13brutto o czym tu jeszcze rozmawiamy , to jest wyzysk , niewolnictwo , ukrainka na polu ma wiecej

Budny

Hahaha premia w ibp hahaha ale sie usmialem o kurwyszyn

Budny

Hahaha premie hahaha ale sie usmialem :)

Szklarek

Coś Piotrze zamilkłeś, czy już zmieniłeś zdanie o IBP?

Ibp made in china :D

Budny

Opinie o ibp poznan a ty o gdansku pitolisz , ale patologia

Budny

Zyje bo zakonczylem ten rozdzial w ibp :) jak nie chcecie sluchac starego wilka to idzcie i sie sami przekonajcie mlode wilczki , ibp was zniszczy jak wojna w afganistanie

Budny

No to uwierzysz gdy bedziesz tam pracowal , zapraszam :) ibp niszczy ludzi

gogo
@Budny

ale jeszcze żyjesz to chyba nie tak jest źle

Budny

Tam nie ma przegladow okresowych maszyn , jest tylko syf na ktorym trzepia miliony a stan techniczny i wizualny przeraza , mozna stracic zdrowie i zycie na tych maszynach

Budny

Mechanicy nie maja ciezko , chodza stadami , jeden robi 9 patrzy , tyle ze za podobna stawke co nastawiacze liptooooon w hooooy

Budny

a skąd wiesz ze już się nie przebranżowiłem ? po prostu odradzam innym żeby nie zmarnowali sobie życia w tym syfie , zwykły pracownik ma ok 13 brutto , nastawiacz ok 15-16 lider 18 i to są dobre warunki ? 80 procent załogi ibp to ludzie którzy liczą miesiące do emerytury i nie znajda teraz innej pracy . szkoda życia na ibp bo i tak się tam nie dorobisz chyba ze raka od wdychania tego syfu co tam jest w powietrzu , te zapylenie z odlewni , syf z rotofinisha masakrator 5000

Budny

Hahaha rozbawiles mnie , to rob za te grosze , dzwigaj te ajzole , rob na zabytkowych maszynach z ktorych olej leci ciurkiem , wdychaj te opary ktore wydobywaja sie podczas obrobki , haha atmosfera dobra , jeden na drogiego donosi byle tylko pochwalke dostac od kierasa , po 20 latach pracy mozesz liczyc dostaniesz nie 13 a az 13,80 uuuuu ale kasa hahaha to jest minimalna krajowa niedlugo gdybys niewiedzial uhuhu hahaha ale jazdaaaaaaaa

Budny

No wlasnie , mysl logicznie , dlaczego potrzeboja ? Bo ci co maja szanse uciekaja gdzie sie da , 11-13 brutto to wedlug ciebie dobra stawka ? Jesli tak i satysfakcjonuje cie wyplata 1700 na reke to polecam ibp

Budny

Na jakim stanowisku pracujesz moja droga ? Firma ledwo przedzie , niedawno byl taki kryzys ze zarowki z lamp wyciagali zeby oszczedzic na pradzie :) uciekajta ludzie z tamtad niech slawek sam robi

Budny

Hahaha umowa o prace hahaha niby i tak ale za 12-13 brutto za prace w takich syfiastych warunkach lipton ludzie lipton

Krzysztof
@Budny

Rozumiem ,że jest Pan pracownikiem IBP. Zastanawia mnie fakt co kieruje takimi ludźmi jak Pan ,żę skoro jest Panu tak źle jest Pan nadal pracownikiem firmy?? Przecież jest tyle ofert pracy na rynku

@Krzysztof

Panie Krzysztofie , szanowny panie a skad te wnioski ze ja nadal tam pracuje ?

Budny

Nawet nie proboj , szkoda zycia na ta firme

Zostaw merytoryczną opinię o IBP Instalfittings Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IBP Instalfittings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBP Instalfittings Sp. z o.o.