Opinie o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IBP Instalfittings Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Sebastian

Twój wpis może być zrozumiały dla osób, które są zatrudnione w IBP Instalfittings Sp. z o.o., ale jest zupełnie niejasny dla tych, którzy chcieliby podjąć ewentualną pracę w w tej firmie. O jakich obozach wspominasz i jakie sytuacje powodują, że napisałeś "zero szacunku"?

Motarea

(usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora) byłem przeżyłem, omijać tę firmę z daleka, firma krzak krzak się wyrwie i po firmie.

Szymon
@Motarea

Rozumiem, że możesz mieć negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie IBP Instalfittings jednak nie ukrywam, że na chwilę obecną Twoja opinia jest mało merytoryczna. Nie uzasadniłeś jej w żaden sposób, dlatego chciałbym Cię prosić, abyś to zrobił. Mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady, które potwierdzą Twój komentarz? Bardzo Cię o to proszę.

Szymon

Nie bardzo rozumiem, co miałeś na myśli pisząc swoja opinię. Pracujesz w firmie na stanowisku lidera jak wynika z nicku? Przedstaw jak wygląda zatrudnienie z Twojego punktu widzenia i czy jesteś z niego zadowolony. Szczególnie interesuje mnie wynagrodzenie i ewentualne benefity. Czy mogę liczyć, że mi odpowiesz?

Aleksandra

Ostatnio panuje tu niezrozumiała cisza. IBP Instalfittings to przecież firma produkująca łączniki i zawory do instalacji wodno-kanalizacyjnych przeznaczone do zastosowań domowych, komercyjnych i przemysłowych, współpracując z klientami z branży hydraulicznej, COWiG, chłodniczej i medycznej. Ich innowacyjne i pełne pasji podejście do projektowania i produkcji sprawiło, że stali się światowym liderem w dziedzinie łączników używanych do rur z miedzi, stali węglowej, plastiku i stali nierdzewnej. I tak się składa, iż właśnie poszukują nowych pracowników: http://www.ibpgroup.com.pl/o-nas/kariera/ Zainteresowani? Jeśli tak, to czekam na Wasze opinie z niecierpliwością!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w IBP Instalfittings?

No

Tak jest, atmosfera jest super, trochę kurzu lata w atmosferze, pyłu, środków chemicznych. Ale w maskach idzie przeżyć ????

Mietek

Dobrych masz informatorów :) Po wciągnięciu 15% premii i dodaniu złotówki realna podwyżka to troszkę więcej niż 20 gr.

Mietek.
@Mietek

20gr do stawki godzinowej

No
@Mietek.

Powiedziałem Żonie żeby rzuciła pracę, bo przecież po co ma robić skoro teraz takie kokosy będą.

stary pracownik
@Mietek

raczej na minusie roczny dochod po podwyżce na niby to 5000tyś mniej

Firma IBP Instalfittings Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Klakier

Dobra firma pracuje tu już długo a narzekaczom proponuje żabki lidle biedry

Stefan
@Klakier

Znalazłem informację o tym, że firma IBP Instalfittings poszukuje obecnie pracowników na takie stanowiska, jak: technolog, inżynier procesu, mechanik oraz magazynier. Zastanawia mnie, czy masz wiedzę o którymś z tych stanowisk? Jeżeli tak, to będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami tym, czy warto aplikować na wyżej wymienione stanowiska? Osoby zainteresowane chętnie poznają Twoją opinię.

Jak komuś ciężko to nikt tu nie trzyma na siłę

3late

Nowy rok, nowe perspektywy.. 2018 był najlepszym rokiem dla firmy od 15 lat , ciekawe jak to się przełoży na podwyżki bo jak na razie cisza. Pewnie będzie jak zwykle, duzo hałasu, wielka ściema że będą spore podwyżki, do tego sprytnie wprowadzany nowy regulamin płac, czyli premia bez limitu tylko kto ją zobaczy ? znów realna podwyżka o parę groszy ? Ludzie, w Biedronce i Lidlu bardziej dbają o pracowników a tam nie mam ani hałasu ani innych szkodliwych czynników

Evulinda

Firma zaszalała na święta dała 200zł brutto ????????????????

@Evulinda

To bądź zadowolony bo są firmy które g uwno daja jak masz za dużo to oddaj potrzebującym

Mietek
@Evulinda

Było 250 brutto.

Edek

Jakieś nowości ?

Jasiu

Już wszyscy zalogowani ?

Gerwazy

Napiszcie coś pozytywnego bo chciałem aplikować.

To fakt. Nic po za tym.

Zarobkow nikt ci nie zdradzi. Kazdy jest na innej stawce....no i to jest wieelka tajemnica.

xxx

Pracownicy produkcji dostają średnio od ok 2 tys. do 2,5 jak jesteś dobry (lizak) netto. Po długo wyczekiwanych "mega podwyżkach" kilka osób się zwalnia, a kilkanaście kolejnych szuka pracy. (stara dobrze wyszkolona gwardia) (usunięte przez administratora) Jak ktoś lubi pracować po 300 godzin i dostawać wypłatę z 3 z przodu SERDECZNIE POLECAM!!!!

A technolodzy to się zmienia. Firmy nie stac finansowo na zatrzymanie dobrego pracownika.

Jak tam morale po niby podwyzkach?? Kolejni odchodza. Odlewnia pojdzie na jedna zmiane,bo nie ma kto robic.

Bigos

Jak się prezentują zarobki netto na chwile obecna ? Ktoś się orientuje ?

wes

Widzę że ciągle pojawiają sie nowe oferty pracy jako technolog. Każdy kto analizuje rynek pracy wie że firma boryka się z pracownikami cieszmy się nimi tak szybko odchodzą :) . Ja na całe szęście mam ten rozdział za sobą i nigdy więcej takiej firmy dałem się nabrać na te ogłoszenie.

Młody

Witam. Ostatnio pojawiło się ogłoszenie, ze firma szuka technologa-programisty CNC. Może ktoś powiedzieć jak na takim stanowisku wygląda tam praca, atmosfera, płaca itp itd? i co się stało z poprzednim technologiem?

Geniu

Z wypłaty wszyscy zadowoleni ?

Filip

Jeśli ktoś pracuje i nie sprawia mu to satysfakcji to powinien zmienić pracę!!

Haha Panie Zadowolony! !!! Dobra decyzja ? Pokarz mi plusy bo jak na razie same minusy! Przede wszystkim brak nadgodzin ! Wcześniej było można robić do oporu....I pewno prędko to nie wróci. ....Teraz kolejny pomysł z wózkami nastawiaczy żeby zamienić im na małe skrzynki narzędziowe haha .Teraz też ludzie dowiadują się w piątek o 14 , że nie przychodzą jednak w sobotę odrabiać weekendu majowego ....Takie decyzje powinny być ogłaszane znacznie wcześniej a nie na ostatnią chwilę!

Zostaw merytoryczną opinię o IBP Instalfittings Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IBP Instalfittings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBP Instalfittings Sp. z o.o.