EFAWA Św Antoniego 53

Poznań

Opinie o EFAWA Św Antoniego 53

Patrycja

@spajder a gdzie można szukać ofert pracy, o których mówisz? W obecnej chwili nie widać w sieci żadnych informacji o ewentualnej możliwości aplikacji, a są niezbędne dla osób poszukujących ofert pracy.

Ktostam

Czy jako spawacz daja dobre warunki finansowe na poczatek? Praca jest ciezka ?

spajder

Spawaczy cały czas potrzebują ale nie każdy się do tego nadaje już było tu tyle spawaczy że na palcach jednej ręki trudno zliczyć. A jak komuś odpowiada stawka 14 brutto to znaczy że mało się ceni ponoć jest ciężko na spawalni tak słyszałem. Ale na cnc prosta robota 3 maszyny i całe 8 godzin od jednej do drugiej tak latasz idzie się przyzwyczaić czasami jest ciężko.

Spajder

Powodzenia jak dostaniesz na początek 14 brutto na godzine to się ciesz po pòł roku złotòwa więcej.

spajder

To chyba było lata temu teraz to jest kołchoz nie szanują ludzi brak podwyżek. Nowy jak przyjdzie to pracuje tydzień dwa i ucinają. Majster to typowy facet z kompleksem tylko drze mordę a towar trzeba sobie samemu przywieźć jeszcze mu źle. Nie polecam!!!!!!!!

ziutek

fima w której pacowałem lata temu... słysze nadal dobe opinie o niej i zarobki adekwatne do kwalifikacji .pozdrawiam R.

czy to ważne?;]

Firma Efawa Sp. j. to firma z przyszłością i dobrą kadrą zarządzającą. Panuje tam miła atmosfera i polecam każdemu kto chce być doceniony i spełnić się zawodowo. Możliwość awansu oraz wysoki poziom obsługi klienta. Gorąco polecam. Firma przyjazna pracownikowi. :)

Zostaw opinię o EFAWA Św Antoniego 53 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFAWA Św Antoniego 53