Opinie o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy THERMOTRONIC SP. Z O.O., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Mark

Pracuję w tej firmie nadal. Zarobisz jak pracujesz ponad stan,czyli ponad 8 h dziennie, oraz soboty. Jeśli chodzi o majstrów to Seba i Grzegorz są spoko. Idzie z nimi porozmawiać, pomogą, i idzie wszystko załatwić z nimi. Natomiast majster Robert( pseudo (usunięte przez administratora) nr 1 w firmie) , jak poprzednicy moi pisali cham , (usunięte przez administratora) gbur. Większość nie ma o nim dobrego zdania, wyżywa się na pracownikach za swoje flustracje życiowe. Lubi tych co mu wchodzą w (usunięte przez administratora) i słodzą, a takze łowia ryby jak on. To temat dla niego nr 1.Trzeba na niego uważać.

Ilona

Hej, chciałam się dowiedzieć, jak wypadają tutaj zarobki, szczególnie na tle innych firm. Tak realistycznie, wliczając te niektóre dwunastki i pracujące soboty, o których wspominaliście. Ile Wam wpada na konto tak mniej więcej?

Master
@Ilona

Tak realistycznie, to kwestia ile nadgodzin zarobisz. Przedział między 4-7tys

Małgorzata Nowy wpis
@Master

To nie są nadgodziny obowiązkowe? Można zrobić ile się chce? Często w ogóle się zdarza opcja pracy w nadgodzinach czy to zależy?

Master Nowy wpis
@Małgorzata

W zasadzie można zawsze zostawać po 22 do 2. Na nadgodzinach. Nadgodziny nie są obowiązkowe

Bronisław Nowy wpis
@Master

Dobrze że piszesz. Bo szukam lepszego zatrudnienia jako tokarz. podana kwota jest dla tokarza obowiązująca? Możesz też napisać, jaka przerwa przysługuje i czy jest gdzie przysiąść napić się herbaty i zjeść kanapki w spokoju?

Master Nowy wpis
@Bronisław

Ja pracuję na frezarkach, ale zarobki na obu działach są podobne. Jest stołówka więc z tym nie ma problemu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

@Pytanie

Nie. Nie ma na to czasu. Tylko robić i robić. Gdzie tam jakieś imprezy, spotkania, integracje...

Wanda
@Anonim

Bardzo dużo jest pracy w takim razie, skoro tak piszesz? Nadgodziny są?

@Wanda

Tak. Co jakiś czas dniówki wypadają po 12 godzin. Są też dodatkowe soboty co pewien czas

Czy jest możliwość pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O. na część etatu?

logo firmy Monter Instalacji Automatyzacji Produkcji
Poznań
Flexkon Europe Sp. z o.o.
(18 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Medyczny
APC Instytut
(26 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spedytor krajowy i międzynarodowy
Poznań
Interfracht Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(9 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Mark

Czy można liczyć w THERMOTRONIC SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

Obecny
@Pytanie

nie spotkałem się z takim benefitem :)

@Obecny

A są w tej firmie benefity? :)

Aleksander
@Obecny

Widzę że tu pracujesz. :) Jakie są obecnie zarobki w Thermotronic? Jesteś zadowolony ze swojej pensji? Fajnie jeśli powiesz mi też coś o atmosferze - dobrze się tam dogadujecie? Czekam na info z Twojej strony! :)

Obecny
@Aleksander

Zarobki są uzależnione od stanowiska na jakie aplikujesz. Tokarz nie dostanie tyle ile frezer czy logistyk. Nie rozmawiałem z kolegami na temat zarobków, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego , że nie dostane szczerej odpowiedzi :). Moja pensja nie jest najgorsza ale szczerze mówiąc trochę obawiam się, że w innej firmie może być gorzej mając lepsze pieniądze. Atmosfera w pracy jest dobra możesz liczyć na pomoc mistrzów oraz współpracowników. Z czasem lepiej zapisywać sobie pewne rzeczy które powinieneś już umieć a były już one tłumaczone kilkakrotnie. Mistrzowie są raczej w porządku zwłaszcza Tomek, którego cenie za wiedzę jaką posiada. Robert jest bardzo specyficznym człowiekiem, który lubi czasem odreagować na swoich pracownikach za drobne błędy. Komentarze pisane przez moich byłych kolegów na jego temat nie są przypadkowe. Grzegorz i Sebastian są OK. Szczerze nie rozumiem dlaczego jest tyle złych opinii na temat Seby. Na logistykę musisz uważać zwłaszcza na Pana H., który lubi oszczędzać na wszystkim (z bateriami do przyrządów pomiarowych włącznie). Bardzo chętnie wciela się w rolę dyrektora pokazując popis swojej niewiedzy. Część załogi bardzo chętnie rozmawia z dyrektorem i miej na uwadze to, że nie warto rozmawiać o wszystkim. Miałem już kilka razy rozmowę na ten temat :). Sam dyrektor nie jest taki zły lubi mieć swoją racje, dotrzymuje słowa jeżeli cos obieca i nie jest takim ignorantem jakim uważa go reszta pracowników.

@Obecny

A z jakimi benefitami się spotkałeś? W ogóle są jakieś czy raczej nie? Jak firma nie ma żadna benefitów, to dla mnie jest bardzo dziwne. Przecież teraz to jest norma .

@Ilona

Jedyne na co możesz liczyć w tej firmie to dodatkowe ubezpieczenie które kosztuje 50 czy 60 zł miesięcznie plus premie swiąteczne uzaleznione od Twoich dochodów ( choc i tak jest tak ze kazdy dostaje taką samą kwote). 2 czy 3 lata temu była jeszcze dodatkowa "nagroda" w postaci dodatkowych pieniędzy przy premii świątecznej na koniec roku za nie chorowanie. Ktoś kiedyś jeszcze chodził i zbierał chętne osoby do udziału w karcie multisport ale ze mało osób było chętnych do udziału w czymś takim to poprostu nie doszło do skutku.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

@Pytanie

Pracownicy produkcji od 6-14 lub 14-22, przy nawale pracy po 12, pracownicy biurowi i logistyka od 7ej-15ej

Justyna
@Anonim

Jak często w Thermotronicu zdarza się taki nawał pracy gdy pracuje się po 12 godzin? I jak później pracodawca rozlicza z tego pracownika? Czy za nadgodziny jest jakaś ekstra stawka?

@Justyna

W obecnej chwili nie ma dużo pracy. Czasem wybrane (podkreślam wybrane) osoby zostają dłużej, lub mają sobotę pracującą. Od pon - pt za nadgodziny płacą 50 %, sobota 100%, godziny nocne czyli od 22ej do 2ej 100%

Karol

A łatwo jest się dostać do biura ?

Gonzi
Kandydat
@Karol

Tak do sprzątania potrzebują

KonfidentA.W.

Odszedłem z tej firmy 2 lata temu To co się tam dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie, dyrektorek ze swoimi konfidentami i kompetencjami co najwyżej na 9 zł na godzinę brutto zasługują .firma posiada bardzo dobry park maszynowy. Lecz reszta jak i atmosfera w tym zakładzie to jedna wielka porażka . Zarobki bardzo słabe, no chyba ze ktoś lubi w pracy mieszkać lub nie ma co w domu ze sobą zrobić to polecam (usunięte przez administratora)!

Vinividivici
@KonfidentA.W.

Spytajcie się waszego aw dyrektorka o karierę w Komornikach oraz o krótki pobyt w PxCW Nowy Tomyśl gdzie by prawie po (usunięte przez administratora) dostał amator jeden.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

@Pytanie

Oczywiście :) na samym początku zatrudnienia dostaniesz zestaw w postaci miotły, mopa, (usunięte przez administratora) jesienią grabie oraz worki do liści a zimą szufle :) później przydzielą cię na konkretny dział do konkretnego mistrza jak stwierdzą że się do czegoś nadajesz

Lojalny kiedys

Dokładnie, tak jak piszesz

Były pracownik;)

Ku przestrodze dla innych ludzi, którzy chcieli by się zatrudnić w Thermotrnic!! Może zacznę od tego, że owszem firma wypłaca pieniądze na czas, ale niestety podstawy są marne!! Raczej nie chodzi o to, żeby wiecznie siedzieć w pracy i robić nadgodziny, żeby wyjść na " swoje" Teraz mając porównanie z obecną firmy, widzę jaki tu był dramat!!!Druga sprawa to atmosfera i główni zarządzajacy tym przybytkiem, między innymi A.W. Autentycznie nie wiem skąd tacy ludzie się biorą na takich stanowiskach!! Jego NIE doświadczenie idzie zauważyć i na produkcji i w rozmowie, brak kompetencji i motywacji pracowników. Wprowadzania za to kar i zakazów za pójście na L4 czy Urop na żądanie!!! Oczywiście to nie działa dla wszystkich, bo grono konfidentów jest spore!! Między innymi R. P.- Mistrz totalny prostak i cham!! Takich jest tu jest kilku, którzy podpierdalają u A.W . Trudno się w takich warunkach pracuje, braku równości i jasnych zasad dla wszystkich oraz zarobków nalezytych za tą pracę, powinno dać do myślenia przyszłemu pracownikowi. Ten krótki Opis to tylko wierzchołek góry lodowej. Na prawdę to co jest opisane poniżej przez byłych pracowników jest to prawdą. Nie polecam tej firmy, szkoda nerwów i czasu....

Czy zdarzają się nadgodziny w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

S.F

Są nadgodziny do woli

Henryk

Dobra firma dla dobrego pracownika. Spokojnie można polecić pracę w firmie.

Kornelia

Czy firma daje pracowniczy laptop?

@Kornelia

Tak firma daje pracowniczy laptop, służbowy samochód i murzyna żeby sztuki zmieniał. Ale to na produkcji :-)

Czy można w THERMOTRONIC SP. Z O.O. liczyć na jakieś dodatki?

Big M
@Pytanie

Na jedne i drugie święta po około 400-500 PLN na rękę. Nadgodziny do oporu, rozliczane zgodnie z prawem pracy. Ogółem podstawa w granicach 2000-3400 na rękę a reszta to nadgodziny.

D. Brawo

Przecież ta (usunięte przez administratora) R. P czaiła się tylko na stanowisko mistrza M. P. Robił wszystko byle wykorzystać to że Maciek cpał. A jak (usunięte przez administratora) drzwi od kibla po pijaku to zastępując Maćka to na drugi dzień (usunięte przez administratora) wesołek miał pretensje do majstra. Oczywiście Maciek go wysmiał i powiedział że ma w (usunięte przez administratora) premie ale nie będzie się dowiadywać kto to zrobił bo ma w to (usunięte przez administratora) A skład kamyk panas Mietek to w każdej firmie razem czy osobno ma pensje marzeń i mogli by spokojnie założyć firmę która była by wstanie zrobić robotę która w thermotronic była by nie wykonana.

Anonimus
@D. Brawo

Nie wiem co ty palisz ale musi być dobre

Marek
@Anonimus

Tego typu uwagi są raczej niestosowne na forum pracowniczym. Nie uważasz? Skoro odwiedzasz ten wątek to pewnie masz jakieś informacje o zatrudnieniu. Mógłbyś się nimi podzielić i napisać coś więcej o atmosferze i wynagrodzeniu. Czekam na Twój obiektywny komentarz.

LESZEK

ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW ŻYCZY LESZEK CERBA

BYŁY PRACOWNIK

Thermotronic to nie jest wcale taka zła firma tylko trzeba uważać na kilka osób ,które awansowały (tzw. (usunięte przez administratora) A.W.). Na pierwszym miejscu jest S. F. jeden z przydupasów nr 1. Kiedyś był szlifierzem, póżniej awansował na mistrza działu obróbki ręcznej teraz sprzedaje kolegów i podpie……la zwykły cep, taki jakich dużo w tej firmie, osioł totalny ,kompletny nieuk cweluje R. P. Mistrzowi z tokarek –ten to zwykła (usunięte przez administratora) kiedyś chlał z kolegami później wszystkich sprzedał jak mu się wokół tyłka zagotowało. Dba tylko o swoją wypłatę reszta go nie interesuje KOLEDZY ROZMAWIAJA Z NIM JAK TYLKO MUSZĄ. ALE NAJLEPSZY JEST Jacuś obecnie „kierownik od niczego” kolejny (usunięte przez administratora) A.W. Prawdopodobnie to jakaś rodzina ,ten koleś przyszedł do firmy z firmy która zajmowała się produkcją folii na niczym się nie zna, na początku poszedł na frezarki , potem na tokarki -dusił zielony , później na dział obróbki ręcznej, następnie Andy skierował go do współpracy z (usunięte przez administratora)).Miał się tam zajmować niby logistyką ,tak wyglądał jego awans w tej firmie. Suwmiarki dobrze chwycić nie umie ale najważniejsze ,że jest kierownikiem bo to się głównie w tej firmie liczy. Jeżeli chodzi o resztę spraw to należy powiedzieć ,że na dziale tokarek u T. F . (drugi mistrz z tokarek ) Jest ok. gościu jest w porządku do ludzi, i nauczy też jak ktoś się interesuje. to trzeba przyznać. Jeżeli chodzi o sama firmę to wypłata jest na czas maszyny są nowoczesne głównie mazaki, jeżeli chodzi o tokarki. Jest czysto, nie taki (usunięte przez administratora) jak w większości poznańskich firm. (usunięte przez administratora)

Kamila
@BYŁY PRACOWNIK

Twoja opinia na temat THERMOTRONIC zawiera tak wiele obraźliwych i nie do końca cenzuralnych słów, że choćby zawierała w sobie najszczerszą prawdę to nie miło się ją czyta, w czego efekcie- brzmisz niewiarygodnie, jakbyś pisał pod wpływem negatywnych emocji, pochopnie. Zachęcam Ciebie do dodawania opinii bardziej stonowanych i w dobrym guście.

BYŁY PRACOWNIK
@Kamila

Niestety taka jest prawda ,nie ma to nic wspólnego z negatywnymi emocjami, UKŁADY I UKŁADZIKI I NIC POZA TYM

Potwierdzam
@BYŁY PRACOWNIK

Potwierdzam!!! Sama prawda

Kamila

@BONZO 1, każdy komentarz na forum dotyczącym pracy w THERMOTRONIC jest ważny, jednak Twój narusza zasady jakie panują na GoWork. Odsyłam Ciebie do zapoznania się z regulaminem -->>https://www.gowork.pl/regulamin i dodawaniu opinii bardziej stonowanych. Twoja nadaje się do usunięcia. @Jacek, co konkretnie słyszałeś na temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o THERMOTRONIC SP. Z O.O. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THERMOTRONIC SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piątkowska 186
    61-693 Poznań
  • NIP: 7891511733 KRS: 0000268860

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
THERMOTRONIC SP. Z O.O.