Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Lidia

@Katar, czy możesz napisać coś więcej na temat tego komputera? Dlaczego to narzędzie jest takie istotne w twojej pracy? Czy rzeczywiście jest tylko jeden komputer na tylu pracowników? Jakie są powody takiej organizacji pracy w firmie Salus International? Twoja wypowiedź na pewno zaintrygowała kilka osób na forum.

Katar
@Lidia

Komputer jest bardzo istotny z tego powodu że każdy pracownik jest uzależniony od systemu który działa w naszej firmie, bez podania swojego kodu obozowego pod skaner nie ma co liczyć na wypłatę ponieważ trzeba wyrobić swoje pozycje, pozdrawiam pracowników Amazonu. :)

Doriss

Najfajniejszy w Salusie jest ten mikrofon przez który tzw. kierownicy ogłaszają swoje nowinki czują się wtedy bardzo ważni i wzrasta ich EGO nie zauważając przy tym że niedługo któryś z ukraińców ich wygryzie albowiem sami chyba nieświadomie wynoszą ich na piedestały nie wiedzieć dlaczego a Polacy się zwalniają i to dobrzy pracownicy ,wartościowi .

Drol
@Doriss

Mikrofon i ogłoszenia z których nikt nic sobie nie robi.Ludzie jeżeli szukacie pracy to nie w salusie.Wyzysk i wyzysk

Katar
@Doriss

Osobiście uważam ze fajniejszy jest jeden komputer na 100 pakowaczy, gdzie żeby wbić się na dokument musisz stać tyle ile w kolejce w sklepie przed niedzielą niehandlową

Lucek

Podajcie mi 3 powody dla których warto podjąć pracę w tej ukraińskiej firmie!?

Inspektor fervex
@Lucek

1. Na jednego Polaka przypadaja 6 Ukrainek. 2. Jeśli przyjedziesz o równej to możesz wyjść po równych 8 godzinach lub 12 w sezonie, nie musisz wychodzić wcześniej. 3. Nasz 99% szans na to ze nikt nie weźmie pod uwagę twojego awansu.

"pracownicy zwalniają się często z przyczyn niezależnych od pracodawcy" Lidio, nie w tej pracy. Gdyby firma dobrze płaciła to by było wszystko dobrze :)

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Lidia

@Doriss, pracownicy zwalniają się często z przyczyn niezależnych od pracodawcy. Obecnie rynek pracy jest bardzo konkrecyjny. Wiele osób migruje także w obrębie dużych miast. Czy próbowałaś na to popatrzeć z tej strony? Twoja opinia nie zawiera żadnych przydatnych informacji z punktu widzenia kandydata do firmy Salus International. Zachęcam Ciebie do uzupełnienia swojej wypowiedzi.

Nowy kierownik magazynu to jakaś porażka, w sumie można sobie zadać pytanie skąd się człowiek wziął, ale odpowiedz jest prostsza niż się wydaje - znajomy poprzedniego kierownika. Bo niby po co awansować dobrego, będącego od lat w firmie pracownika i zna działanie firmy jak własną kieszeń.

Pomidor
@Anonim

Jego żona nie wniosła wiele do firmy .Pamiętacie ją

Ogórek
@Anonim

Jeżeli będzie chciał wdrożyć w życie te swoje pseudopomysły to długo tu nie pogrzeje ;)

Cukinia
@Anonim

Najlepsze jest to ze jeszcze nie przyjął a już chce zwalniać , widać ma za dużo ludzi

K1
@Cukinia

Może przychodzi tu po to żeby zamknąć tą firmę

Anonimka

Ta firma nie docenia pracowników. Cały czas niewiesz ile dostaniesz wypłaty umowy mają tyle składników że zawsze gdzieś mogą ci uwalić żebyś przypadkiem za dużo nie dostała... Odradzam pracę w tej firmie na magazynie. Ja już tam nie pracuje.

Marchew

Z tego co pamiętam to takie pomysły już ktoś miał... Ale nicz nich nie wyszło bo były do du.. Usprawnienia ułatwienia pracy w tej firmie to tylko fikcja to pomysły za biurkiem powstałe... A kadra kierownicza na magazynie to pomyłka z jak nie starsi zbucowani ludzie to przychlasty i panikaze... Co to pochytać wszystko mogą ;-) (nawet umowę ukraince) żenada to firma i ktoś wcześniej napisał upada na dno!

olo

Rząd Polski w obronie miejsc pracy z powodu rosnącego bezrobocia wprowadzi wielkie ograniczenia dla Ukraińców nie widzę tej firmy w najbliższej przyszłości jeśli się nie ockną zostaną bez ludzi czas najwyższy zatrudniać Polaków bo inaczej...................

Obecny

Lidio, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. "Ogór" ma racje, nie tylko on tak sądzi. Dla Ciebie co to wgl oznaczy ostateczna opinia i kiedy ona powinna nastąpić??? Bo każdy kto się wypowiada negatywnie to usłyszy "poczekaj z ostateczną opinią". Powiem tak, ten kto siedzi za biurkiem ma spoko, ale ten co tyra na tą firmę w życiu nie zostanie docenionym. Niestety firma upada coraz bardziej na dno. Więcej Ukrainy, gdzie nie ma z kim pogadać, bo większość z nich nie rozumie prostych słów po Polsku (usłyszysz "JA NIE PANIMAJU" ). Kierownicy próbują niby ułatwiać pracę wdrażając nowe pomysły. Moim zdaniem takie rzeczy powinny być uzgadniane z pracownikami. Wykonujemy tą pracę więc wiemy czy coś będzie dobre dla nas czy nie. Puki co sezonu nie ma, ale gdy się zacznie, nic z tych pomysłów nie wypali. Wszystko nie jest robione dla Nas tylko dla nich aby uciąć koszty (pracownikom). Dlatego większość ucieka z tej firmy i nie boi się zaryzykować. :):)

Obecny
@Obecny

Póki, mój błąd :)

Lidia

@Ogórek, przecież zarówno pracownikowi jak i pracodawcy, powinno zależeć na systematycznym podnoszeniu jakości pracy w firmie. Zmiany kadrowe zawsze wzbudzają wiele dyskusji, ale może warto poczekać z ostateczną opinią i lepiej poznać swoich przełożonych w firmie Salus International? Ocenę zawsze łatwo wyrazić, gorzej potem cofnąć niesprawiedliwy osąd!

Zocha

Kierownicy w Saltusie na dzien dobry pracownikow dyskryminuja.Sami nie umieja prowadzic rozmow z pracownikami,masakra.

Lidia

@Aleks, czy dostrzegasz w firmie jakieś czynniki zapowiadające pozytywne zmiany w firmie Salus International? Czy rozmawiałeś na temat wynagrodzenia ze swoim przełożonym? Może istnieje szansa na przejście do lepiej płatnego działu w firmie, czy taki istnieje? Obecnie wielu pracowników chciałoby mieć lepsze wynagrodzenie, pytanie czy to nie doprowadzi do przegrzania rynku!

Lidia

@anonymous, czy nadal pracujesz w firmie Salus? Może warto jeszcze poczekać z ostateczną oceną. Czasami firmy zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Może dostrzegasz szansę na jakieś pozytywne zmiany w tej firmie? Czy rozmawiałeś o tym ze swoimi przełożonymi? Czy opinia pozostałych pracowników na temat tej firmy jest podobna do Twojej?

@Lidia

Co za różnica czy pracuję czy też nie. To Moja ocena firmy, a ostateczna ocena kiedy niby nastąpi? Za 10 lat??? Tak się już dzieje od 2 lat, od tego czasu zwolnila się już masa Polaków i przyjęło 2x więcej Ukrainców. Powiem tak, niestety przy takim przełożonym nic się nie zmieni. Dziękuję Dobranoc.

Aleks
@Lidia

Pracuje w salusie jeszcze...i podzielam opinie anymusa dostaniesz 2000 zł i pracuj jak robot dla tego co chwilę odchodzą ludzie na pakowaniu 90 % Ukraina na sprawdzeniu około 70% gdyż Polacy nie chcą już tu pracować

Lidia

@Ja albo ty, określenie słabe jest bardzo ogólne i dobrze byłoby je uzasadnić. W innym przypadku Twoja opinia może zostać uznana za mało wiarygodną. Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne argumenty, które potwierdzą Twoją opinię? Czy pracownik Salus International może liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie?

@Lidia

Patrząc na oferty pracy, wszędzie się zarobi lepiej niż w Salusie. Kierownicy nic z tym nie robią, nie próbują jakoś zatrzymywać Polaków, w myślach pewnie mają "a idź Pan sobie, na twoje miejsce mam 10 Ukraińców" i tak właśnie jest. Dzień po zwolnieniu Polaka, nowa partia Ukrainy. Co tu więcej dodać.... 0% zrobienia czegoś dla Polaków, czy to podwyżki czy coś.

miśka

W mojej ocenie po śmierci właściciela ta firma się będzie zwijać. Zero inwestycji, starzejący się sprzęt. Zarobki niestety żenujące :-(, za chwilę i Ukraińcy stamtąd zwieją, bo więcej tam kierowników niż pracowników.

@miśka

To mówisz że szef nie żyje? Kto przejął schedę ? Pracowałem u was jakiś rok czasu ,fajnie było i fajny kierownik ,a jeszcze fajniejsza była Bożenka z Sosnowca pracuje tam jeszcze?

Ja albo ty
@miśka

Ludzie zaczynają przechodzić do konkurencji firma idzie typowo w maksymalne oszczędzanie tnie" koszta" wypłaty słabe warunki pracy na magazynie slabe magazyn jest zdecydowanie za mały.....

Remik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Remik

Zobacz na stronie salusa lub pracuj.pl umowa próbna na 3 miesiące zazwyczaj

Ewcia

Pracowałam tam pół roku...Fakt było to już jakiś czas temu,ale nie polecam.Nocki do tzw.oporu.Dniówki zwykle z nadgodzinami.Zarobki marne.BHP...haha...a co to???

Lidia

@Kakadu, czy jesteś pracownikiem firmy Salus International? Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Jak oceniasz trudność pracy na swoim stanowisku? Czy to praca wymagająca i trudna? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

margaret

Praca w salusie wyglada następująco: popołudniówki przeważnie 8 godz. zdarza się 9 (notorycznie w poniedziałki) żadko 10. Co do nocek przychodzisz na 19 i nigdy nie wiesz o której wyjdziesz. Co do nadgodzin są one wymuszane na pracownoku jak wszystko inne, robisz zle nie robisz zle, zawsze się znajdzie osoba umilająca Ci tam prace. A jak przyjdzie co do czego to nie potrafią stanąć w obronie dobrych pracowników dlatego też w Salusie pracują osoby, które nie mogą pozwolić sobie na swolnienie, a inne poprostu są przelotem bo nikt nie da się traktować tak za tą pensje. Co do pensji nie jest taka zła, ale gdyby grube ryby tej firmy trochę ją podniosły zamiast wszędzie ciąć to zobaczyli by efekty, a nie wieczne kłutnie i narzekania, które są w 100% usasadnione. Co do kietowników i hrygadzistów większość to poprostu ludzie i z większością idzie się dogadać. Choć prawda taka że tam każdy na każdego potrafi iść i donieść co jest trochę nie poważne bo wszystko można załatwić inaczej. Co do grup tam pracujących oprócz Glp gdzie chyba są największe lesery(kiedy tylko mogą i kierownik nie patrzy) to ich głowną wada jest właśnie ich protegowany. Komory są w pożądku z resztą żadko się zwykły pracownik widzi. Co do ludzi z akwarium to jakby się trochę postarali i staneli za pracownikami to by było całkowicie inaczej. Jednak wolą mieć klapki na oczach i zatkane uszy bo to co się tam dzieje wypadałi by w końcu znienić, ale to pewnie po ich odejściu na emeryturę(daj Boże). Co do plusów w tej pracy są normalni ludzie z którymi dobrze się współpracuje i są Ci zli zresztą jak wszędzie, ale wypłata zawsze jest 10, jak ma się umowe o pracę to i premie na święta i paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą. Nie jest tak zle ale może być o wiele lepiej jak coś się zmieni niestety nie zapowiada się. Pozdrawiam

Kakadu
@margaret

Te błędy to chyba specjalnie, co?

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International