Opinie o European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. w Białystok

zbniemen Nowy wpis

KUPIŁEM OPASKĘ, KTÓRA RZEKOMO MA CHRONIĆ PRZED KOMARAMI I KLESZCZAMI. w PRAKTYCE WYGLĄDA TO TAK,ŻE OPASKA NA R ĘKU, A KOMARY SIADAJĄ OBOK NIEJ. MIMO NOSZENIA OPASKI MOJA ŻONA ZŁAPAŁA KLESZCZA. OPASKA TO WIELKIE (usunięte przez administratora) ZWRÓCIŁEM OPASKĘ WRAZ Z FORMULARZEM ODSTĄPIENIA OD UMOWY. BRAK JAKIEJKOLWIEK REAKCJI I OCZYWIŚCIE ZWROTU PIENIĘDZY NIE OTRZYMAŁEM. OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ !!!!!

andrzej1111 Nowy wpis

Ostrzężenie przed firmą , strona usunięta , nie istnieje, Towar - opaska ostraszająca komary - beznadziejna, tandetne wykonanie, nie działa brak kontaktu z firmą, telefon nie odpowiada

Kori Nowy wpis

Dzień dobry Jestem pod wrażeniem reakcji na zamówienie. Cudo. Szybko, konkretnie. Tylko nie ma okresu jak długo działa. Bardzo bym chciała to wiedzieć i nie mam jak zapytać. Proszę o informację na maila. coritan77@gmail.com. Pozdrawiam. ????

Inia Nowy wpis

Szanowni Państwo, Przeczytałam wszystkie opinie. Niestety te negatywne spowodowały, iż przed zakupem postanowiłam dokładnie sprawdzić firmę pod którą podszywa się EML Sp.zoo.o . Otóż firma Healing Innovation LLC ,501 Silverside Road, Suite 105, Wilmington, DE 19809, USA nie ma nic wspólnego z firmą Euroean Madical Labs Sp.zo.o z siedzibą w Białymstoku. Ponadto w firma HI LLC swojej ofercie nie posiada interesujących mnie opasek na owady. Dla zainteresowanych podaje nr tel. pod którym można to sprawdzić +1- 877-505-1672, +1-(212)-901-0864. Niniejszym podszywanie się pod ww amerykańska firmę jest niewłaściwe i niezgodne z prawem. Wyczulam Państwa również na zgłaszane braki paragonów przy zakupionych i przesłanych towarach. Zgodnie z prawem powinny one być dołączone. Dodatkowo proponuje Państwu podczas dokonywania w przyszłości przelewów za zakupiony towar w opisie napisać dokładnie za co płacicie . Potwierdzenia opłat dokonywanych opłat bezgotówkowych służą za dowód dokonania zakupu na podstawie którego można dochodzić swoich roszczeń w przypadku braku otrzymania paragonu. Ciekawostką jest też fakt iż dokładnie ten sam produkt znalazłam u jednego z chińskich producentów , co w tym przypadku wprowadza wiele wątpliwości co do jakości i prawdziwego pochodzenia sprzedawanego towaru przez firmę z Białegostoku Podsumowując : osobiście zrezygnowałam z zakupów ze względu na wiele nieścisłości w procedurze sprzedaży, oraz wątpliwe pochodzenie sprzedawanego towaru

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Arson

Zapłaciłem pieniądze za opaski do komarów i ani słychu, ani widu... dobry (usunięte przez administratora)... Nie kupować.. (usunięte przez administratora)... Coś co ma być dobre jest poprostu w sklepach, a nie wysyłkowo... pozdawiam

Justyna

Zamówiłam opaski na komary, miały być super, tymczasem nie działają zupełnie, zwracam, towar został przysłany bez paragonu, ciekawe czy zwrócą pieniądze. W każdym razie nie polecam Insecter Strong.

(usunięte przez administratora) Firma opiera się na wykorzystaniu ludzkiej naiwności, sprzedaje produkty dla łatwowiernych tj. magiczne płyny do auta poprawiające lakier, opaski na komary warte w chinach 3zł które po napisaniu wprowadzającego w błąd opisu sprzedają za 98zł (mosqiteer, insecter strong), nic nie warte aktywatory ryb, wkładki magnetyczne do butów Arestin + które na alle.. kosztują 10zł a oni sprzedają je 20 razy drożej i po dodaniu magicznej otoczki czyli nazwy i opisu próbują zachęcić łatwowiernych najczęściej osoby starsze do zakupu którym ten marny badziew nic nie pomoże. Firma w różnych sklepach internetowych sprzedaje różne towary, podszywając się pod fikcyjną firmę z Ameryki INNOVATION LLC 501 Silverside Road, Suite 105 Wilmington, DE 19809 Nie ujawniając swoich telefonów i swojego adresu, co utrudnia kontakt z firmą i ewentualny zwrot towaru. Wymienione powyżej utrudnienia z często niską ceną zniechęcają klientów do dochodzenia odszkodowań za otrzymane buble, co firma wykorzystuje tworząc specyficzny sposób działalności handlowej opierającej się na naciąganiu i wprowadzaniu w błąd. Nie rozumiem w jakim celu zbierane są opinie o firmach, jeżeli znaczna część przedstawionych w GoWork.pl pozytywnych opinii odnośnie firmy European Medical ... pisana jest o niczym i piszą je najprawdopodobniej pracownicy lub właściciele. Którzy w ten sposób chcą uspokoić zrobionych w chuaa klientów. Jeśli zamówiłeś coś od nich za pobraniem nie przyjmuj tego szkoda twoich nerwów i pieniędzy a jeśli opłaćiłeś odeślij im to zgodnie z prawem odstąpienia od umowy masz na to 14dni, jeśli sprzedawca ci to uniemożliwia lub nie zwraca środków popełnia przestępstwo, udaj się do rzecznika OKIK u którego wizyta jest darmowa lub udaj się na policję. Właściciele firmy niepróżnują, cały czas piszą pozytywne opinie o zakupach w ich firmie, próbują tym zamydlić oczy oszukanym klientów.

Paweł382

Znalazłem kontakt do firmy 884 007 201 na pewno się przyda (usunięte przez administratora)klientom

Izalda
@Paweł382

Abonent jest czasowo niedostępny :-( Wydałam 119 zł na wkładki Artresin Plus, odesłałam je do Białegostoku i zapadła cisza. Będę musiał zgłosić fakt oszustwa i kradzieży/wyłudzenia na Policję :-(

blazewicz
@Izalda

u mnie wszystko okej

tenprocent
@blazewicz

jak najbardziej moge polecic produkty tej firmy niestety widze ze konkurencja nie spi

eop
@tenprocent

Konkurencja nie śpi ? Jesteś właścicielem tej firmy i sobie dodajesz opinie, (usunięte przez administratora)i naciągacie ludzi na jakieś badziewia.

extrastrona

przesylka wyslana terminowo, mila obsluga i fachowa klienta

general
@extrastrona

generalnie moja satysfakcja jest okej

pomoc
@general

szczegolne godne polecenia opaski

krecepejs
@pomoc

u mnie opaska na komary sprawdzila sie

planeta
@pomoc

opaska odstrasza komary, ale jednak pojedyncze zdartza się że siadają

wlesie
@planeta

nie moge powiedziec ze w lesie odstrasza wszystkie owady ale znacznie podnosi komfort wieczornych spacerow

octavia
@wlesie

opaski świetnie działają

sylwo
@octavia

Sami sobie dobre opinie piszą żeby uspokoić (usunięte przez administratora)klientów

Po
@extrastrona

Porwierdzsm

blazewiczx

serdecznie polecam panstwu wspolprace z ta firma

oprogramowaniwe
@blazewiczx

potwiwerdzam

kacperko
@blazewiczx

piszesz tak bo jesteś pracownikiem tej firmy

szpmm
@kacperko

polecam bardzo dobry produkt

eurortv
@szpmm

nie moge powiedziec zlego slowa

Cwiak
@eurortv

Nie mam nic do zarzucenia

Bronisław

fajda
@Bronisław

Święta prawda, też niestety dałam się skusić na te ich sztuczki, manipulują ludzi opisem i opiniami które sami sobie piszą, sami sobie tworzą artykuły w Internecie które chwalą ich badziewne produkty (tak było z wkładkami do butów Arestin+ na które dałam się naciągnąć), właściciele tej bandyckiej firmy cały czas dodają dobre opinie na GO WORK aby zamydlić ludziom oczy czy coś jest nie tak z ich zamówieniem.

Irén

Nem azt küldtek amit rendeltem. Számla nélkül jött a termék. A 100%-os elégedetség hol van? Nem tudom, hogy ezt aMosqiteer-t ami nem szabályozhato kivitelben kaptam gyerekekre hova rakjam és egyáltalán merjem-e rakni? Gratulálok a reklámuk nagyon jó,de senkinek sem ajánlom, hogy megvegye. Nem tudom visszaküldeni, pedig elégedettségi garancia lenne. Soha többet nem rendelek így terméket.

Jan ORZESZEK

umowa nr TR K5G 3TR2VTX-ODSTĘPUJĘ OD UMOWY ALE NIE WIEM GDZIE I NSA JAKI ADRES MAM ZWRÓCCIC PRODUKT INSECTER STRONG

patryk
@Jan ORZESZEK

adres: ul. św. Rocha 14a lokal 16/17 15-879 Białystok, jeśli nie otrzyma Pan zwrotu pieniędzy lub firma będzie utrudniała Panu możliwość zwrotu proszę się udać do UOKIK lub na policję, niestety (usunięte przez administratora) i naciągają na swoje opaski wiele ludzi

mjgg

Zamówiłem branzoletkę i cisza w temacie nadania przesyłki. Witaj, MACIEJ GONERA ! Dziękujemy za złożenie zamówienia na Insecter Strong, opak.:1 Numer zamówienia: 665592 Czekam na info maciejgonera@wp.pl

kamila
@mjgg

Niestety dałeś się nabrać na opaskę wartą 5zł na znanym portalu aukcyjnym. Nie odzyskach pieniędzy

Nie ma możliwości zwrotu czy też reklamacji zamówionego towaru, ponieważ sprzedawca nie podaje kontaktu do siebie ani na przesyłce, ani nie dostałem żadnego maila, aby móc tą drogą złożyć reklamację lub zwrócić zakupiony produkt. Strona internetowa przez którą zamawia się towar: (usunięte przez administratora) nie posiada żadnego kontaktu do sprzedawcy. Jednym słowem sprzedawca nie jest wart zaufania. Odradzam.

....
@Gość

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład: − pisemnie na adres: ul. Św. Rocha 14A lokal 16/17, 15-879 Białystok; − w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: CONTACT@CUSTOMERSUPPORT24.COM

Waldemar
@Gość

Tak zgadzam sie żadnego kontaktu nie ma do nich nic tylko mail a adres telefon kompletnie nic miałem zamówić produkt na przyrost mięśni za 169zl i nie kupuje bo ta niby firma to (usunięte przez administratora) oszusty sa coś sie stanie kontaktu zero trzeba zgłosić ta firmę i prosze ludzi żeby nie kupowali nic od nich jak nie posiadają zadnegokontaktu

marzena
@....

Pomimo odesłania towaru nigdy nie otrzymałam pieniędzy, nie polecam współpracy z tą firmą

marzena
@....

Mimo odesłania towaru nigdy nie otrzymałam zwrotu pieniędzy

Zbigniew Gołębiewicz

Dziwię się że SERWIS PRACY, na platformie GoWork.pl tak długo toleruje firmę European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. - Białystok, chyba jedynie ze względów ekonomicznych. Zwykła uczciwość powinna już dawno spowodować zerwanie współpracy z takimi oszustami. Dawno należałoby już zgłosić taką firmę do organów ścigania, jedynie co chyba wszystkich oszukanych powstrzymuje, to procedury i związana z takim postępowaniem strata czasu. Do GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. już raz wstępowałem z tematem związanym z firmą European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. - Białystok, ale do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi. Pozdrawiam.

kacperko
@Zbigniew Gołębiewicz

Firma sama sobie pisze pozytywne opinie na GO work, administrator tego nie usuwa, niestety (usunięte przez administratora) dużo ludzi

Grzegorz

Jak można się dodzwonić do jaśnie Państwa

kasiaa
@Grzegorz

numer 531 349 643, lub ten 884 007 201

stanisław
@kasiaa

tak to te numery, właściciel prowadzi również agencję reklamową

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.?

majs

tak

Macie jakieś aktualne informacje o pracy w firmie European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. w miejscowości Białystok?

orange

Brak obniżek pensji w związku z covid19

lepszferta
@orange

home office dla chętnych

hype
@lepszferta

epidemia nic nie zmieniła i nadal bardzo dobre podejście do pracowników

tackle
@hype

dobra firma na poczatek kariery

face

ieng
@milaM

polecam smialo

mosqiteer

wszystkim polecam mosqiteer, spełnia swoją rolę. Najlepiej to widać jak konkurencja z nim walczy. A rekilamy mosqiteer są wszedzie i wszyscy chwalą ten produkt czy to na facebooku czy to na innych portalach

kris

kris, a moze ciebie tez powinni zamknac co? tylko w zakladzie bez klamek trollu

@poczta.onet.pl
@mosqiteer

(usunięte przez administratora)Nadajecie się aby was wsadzić za kratki. Otrzymałam produkt niezgodny z ofertą, opaska zapłaciłam za nią 98PLN, a nie warta jest funta kłaków. Chcę go zwrócić lecz, brak kontaktu telefonicznego.

@poczta.onet.pl
@@poczta.onet.pl

Jeżeli jestem uczciwy, uważam się za uczciwego przedsiebiorcę, to nie ukrywam i nie utrudniam kontaktu z klientem. Przecież nie mam się czego wstydzić, i obawiać skoro moje produkty są takie super, hiper i oh. Ale tak nie jest, sprzedajecie buble po horendalnych cenach. Trzeba się będzie skrzyknąć poinformować pewne organy kontroli, ścigania aby zbadały sprawę. Urszula 602492091

marika
@@poczta.onet.pl

884 007 201

Zostaw merytoryczną opinię o European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.?

European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 87 ocen.
  • M. Curie-Skłodowskiej 3 lok. 63
    15-094 Białystok

European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.