Opinie o Villa Med Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Villa Med Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Villa Med Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Villa Med Sp. z o.o. w Białystok

Dzień dobry, czy Wy tez zauważyliście ten komentarz o sugerowanej zmianie strategii? O jaką chodzi? To akurat dotyczyło umowy na NFZ, a czy są jeszcze inne zmiany, i których zdecydowanie warto wiedzieć? Jeśli tak to jakie?

Planuję aplikować na stanowisko Położna do firmy Villa Med Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Menadżer

Szanowna Pani CV Proszę przesłać na adres zamieszczony na stronie www.villamed.pl. Skontaktujemy się telefonicznie. Kwalifikacja odbywa się dwuetapowo. Po spełnieniu wymagań formalnych Zarząd Spółki podpisuje umowę z pracownikiem. Z poważaniem Menadżer

@Menadżer

Zapraszamy serdecznie do składania CV, szczególnie pielęgniarki, położne, lekarzy. Informujemy że tworzymy zgrany zespół. Pracownicy się dogadują ze sobą. Gwarantujemy elastyczny grafik. Pozdrawiam Menadżer. ireneusz.lapinski24@gmail.com

Zofia
@Menadżer

to super ze grafik jest elastyczny, a jak wygląda wymiar pracy? szukają państwo kogoś na cały etat, czy niekoniecznie?

A. Łapińska
@Zofia

Tak, może być na cały

Leszek
@A. Łapińska

A finansowo jak to wygląda? Jakie są teraz obowiązujące stawki? Na B2B też podejmujecie współpracę?

@Leszek

Tak.

Maria

No to brzmi elastycznie dla kandydatów, więc to dobre info. ;) A co z pierwszą częścią pytania? Stawki też raczej dobrze znać?

Właściciel

Jak najbardziej, szukamy osoby na to stanowisko. Proszę cv na adres villamed@vllamed.pl

Menadżer Nowy wpis

Proszę przesłać cv

Menadżer Nowy wpis

Firma nie ma umowy z Nfz na położnictwo. Firma obecnie zmienia strategię. Dziękuję za pytanie. Pozdrawiam.

Czy pracownicy Villa Med Sp. z o.o. mają możliwość awansu zawodowego i rozwijania swoich umiejętności?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Villa Med Sp. z o.o.?

Szefowa

Bardzo dobrze. Atmosferę tworzą ludzie. Jaką sobie atmosferę stworzysz taka będzie. Jest akcja i jest reakcja. To tak jak z prawami fizyki.

Śmieszne
@Szefowa

Rozśmiesza mnie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Villa Med Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Jakie warunki finansowe mają tutaj lekarze? Na stronie przychodnia ma ofertę, ale dosłownie jedno zdanie (nie pytam o możliwość wynajęcia gabinetu, taka forma współpracy chyba tez jest).

@Karolina

Z każdym lekarzem stawki są negocjowane indywidualnie. Pod warunkiem czy lekarz może zostać może zgłoszony do NFZ. Proszę przysłać CV pod adres zamieszczony na stronie www.villamed.pl. Zapraszamy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Villa Med Sp. z o.o.?

Mieć odpowiednie kwalifikacje

@AŁ

A jak przebiegają rozmowy rekrutacyjne? Pracodawcy są na nie dobrze przygotowani?

@Marek

Zawsze i wszędzie. A Pan na jakie stanowisko aplikuje? Pielęgniarki?

Maria
@Szefowa

Rozumiem, że nie używa się u was słów potocznych i mężczyznę na tym stanowisku również nazywacie pielęgniarką zamiast potocznie "pielęgniarzem"? Nie obrażają się o to?

@Maria

@Maria, proszę usunąć wpis, ponieważ nie mieliśmy kontaktu.

@Maria

Co za wnikliwość. A co ma wpisane w prawie wykonywania zawodu? Pielęgniarz czy pielęgniarka?

Szefowa

Czy to jakiś bot pisze takie pytania bez sensu czy to członkowie zespołu gowork nie mają co robić i takie głupoty wypisują?

Czy pracownicy w Villa Med Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Właściciel

Mam wrażenie, że te pytania piszą osoby z portalu gowork, ponieważ nie pasują w żaden sposób do realiów firmy

Dariusz

Dlaczego atmosfera jest nie do zniesienia?

Odpowiedź została udzielona. Pozdrawiam

@Dariusz

ATMOSFERA TO MOŻE BYĆ U CIOCI NA IMIENINACH. FIRMA MUSI GENEROWAĆ ZYSK. TYLKO TAKIE OSOBY MAJĄ RACJĘ BYTU NA RYNKU PRACY I TAKIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

@Dariusz

Pytanie jest niezrozumiałe. Spółka prowadzi politykę najwyższej satysfakcji pacjenta. To stawia od współpracowników, pracowników jak również partnerów handlowych duże wymagania. Zarząd Spółki postara się aby każdy Pacjent był usatysfakcjonowany z usług spółki Villa Med. Pozdrawiam Serdecznie. Ireneusz Łapiński

Dariusz......

?????Ale o co chodzi....

@Dariusz

Wręcz przeciwnie, atmosfera jest ok. Wyobrazi Pan sobie nawet jest czas na kawę. No i uśmiechamy się. Pozdrawiam.

Dariusz
@Menadżer

A czy w Villa Med można też liczyć na pracę gdy ma się małe doświadczenie? I czy są tu jakieś szkolenia wdrożeniowe dla pracowników? Jak to wygląda? Chętnie dowiem się czegoś na ten temat.

Oczywiście

Jak wygląda sprawa grafiku w Villa Med Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

VM

"idzie na rękę" - a co to znaczy? Wszystko przecież zależy od umowy

Tak jak wszędzie, pracownicy zgłaszają dyspozycyjność. Nic na siłę. Bardziej tolerancyjnej szefowej nie spotkałem.

Atmosfera jest ok. Młody zespół. Podoba mi się.

Emilia

Czyli grafik jest tworzony dużo wcześniej? Co do podawania swojej dyspozycyjności, to jak bardzo jest to elastyczne? Czy chodzi tylko o pojedyncze dni czy można podawać całkowitą dyspozycyjność na każdy dzień? Jak w ogóle wyglądają godziny pracy w Villa Medzie?

Mam pytanie o tę ofertę pracy dla pielęgniarki w Villa Medzie https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pielegniarka,praca.gov.plcf32bb0d46c9875188372bdc3e062793,bialystok Mowa tu o 4.000 zł brutto, ale też o systemie czasowo-premiowym. Proszę zorientowane panie o podpowiedź, na ile premia zwiększy tę podaną sumę. Dziękuję!

@Karolina

Co to za oferta i co za firma proszę jasno się wyrażać. KRS nie zawiera w swoim rejestrze Villa medzie?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Villa Med Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Lekarz.

Prokurent

Zależy od umowy. Stawki rynkowe. Zapraszam do kontaktu villamed@villamed.pl Pozdrawiam.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Villa Med Sp. z o.o.?

Kwestia indywidualna. Pozdrawiam

Czy Villa Med Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Angina

Proponują każdy rodzaj umowy dobrze płacą ale atmosfera jest nie do zniesienia (usunięte przez administratora)

Vill Med
@Angina

Tylko, że tę atmosferę pracownicy sami sobie stwarzają, bo szefowa zajęta pacjentami nie ma nawet czasu na jakiekolwiek pogaduchy z personelem, a tym bardziej tworzenie atmosfery. Natomiast relacje "pielęgniarka czy inny personel - pacjent", jeśli pielęgniarce nie zależy na usatysfakcjonowaniu pacjenta lub też odmawia mu świadczenia nawet kiedy o to prosi, bo się źle czuje, to nie dziwi, że atmosfera się psuje, jeśli tak się traktuje pacjentów. Mnie zależy na personelu, który troszczy się o pacjentów i nie udaje, że pracuje.

@Angina

Nie rozumiem o co chodzi, znam osoby które były związane z firmą po 6 lat. Tym bardziej stwierdzenie mija się z prawdą.

Czy dyżury międzyświąteczne w Villa Med Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Agnieszka Łapińska

Jest stały harmonogram pracy.

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest Villa Med Sp. z o.o. w mieście Białystok? Oczekujemy na aktualne informacje.

Villa Med

Normalnie, jeśli znasz się na swojej pracy i masz odpowiednie kwalifikacje, czyli tak, jakby tego oczekiwali pacjenci.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Villa Med Sp. z o.o.?

VM

Proszę złożyć CV

Zostaw merytoryczną opinię o Villa Med Sp. z o.o. - Białystok

Villa Med Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Miłosna 24
    15-666 Białystok