Opinie o European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Pawełek57

Sami (usunięte przez administratora) ciągle tworzą nowe produkty wprowadzające w błąd za grosze , są to najczęściej płyny do auta, artykuły medyczne, itp.. oszukali wiele ludzi i nadal to robią

marianna8

Firma (usunięte przez administratora) ludzi , sprzedają lipne produkty z chin, brak kontaktu z firmą , omijać szerokim łukiem

Mierat

Zakupiłem w dniu 5.05.20r produkt nanoarmor z nowoczesnej powłoki ceramicznej. Mega rezultat na samochodzie. Za taki efekt detailerzy każą sobie płacić grube tysiące. Polecam

Anna1956
@Mierat

Chyba żartujesz !!! Ja to też kupiłam i efekt jest porażający - w składzie tego produktu jest H2O + H2O, czyli WODA + WODA. To jakiś przekręt na 246 zł polskich (tyle zapłaciłam za 6 buteleczek po 100 ml jedna, czyli za 600 ml - niebywała promocja). A kysz!

laskowski
@Anna1956

anna, dlaczego oczerniasz firme pisząc nieprawdę? Nanoarmor to pełnowartościowy produkt, a nie jak sugerujesz - woda.

oskar
@Mierat

sami sobie dobre opinie piszą (usunięte przez administratora) i naciągacze, to powinno być karane

domaztome

każdy etap wspołpracy godny pochwalenia

wydajny
@domaztome

szybka wysylka opasek

ghost
@wydajny

potwierdzam

uro
@ghost

bardzo sympatyczny kontakt z firmą

OBSLUGA KLIENTA
@uro

zawsze obsluga klienta na p[oziomie

msazurek
@OBSLUGA KLIENTA

polecam te firme

dripirek
@msazurek

To grupa (usunięte przez administratora) Ciekawe ile ci płacą od pozytywnej opinii? czy może od wiersza? Ech job twoju mać... poeta...

dripirek
@wydajny

To (usunięte przez administratora) co wysyłają nazywasz opaską?!!! Powinni zamknąć osoby co zrobiły ten wałek.Najlepiej z dużym chłopcem, który wystuka im na przyszłość takie interesy :)

kacper654
@domaztome

sami sobie pozytywne opinie piszecie (usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora) ludzi sprzedając im lipne produkty

goska
@uro

sami sobie (usunięte przez administratora) pozytywne opinie piszą

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu

kacper
@martin

dziękuje

krynki

polecam wspołpracę z to firmo

Grzegorz

zamawiałem 1 branzoletkę a zapisaliście sześć tak się nie robi odeślę wam spowrotem i nie przyję od kuriera pozdrawiam grzegorz olsztyn

Jadwiga

Jaka jest WASZA reakcja na wszystkie w/w NEGATYWNE opinie o opaskach przeciw komarom i kleszczom ??? Mosqiteer w dniu 05.05.2021 r. o godz. 21.49 przesłał ponownie wiadomość ,,Komary i kleszcze unikają tego jak ognia" Jeszcze za mało Klientów (usunięte przez administratora) w 2020 r. (mnie również). Bardzo proszę o zdecydowaną REAKCJĘ i zakaz sprzedaży pachnących cytrynowo bransoletek dla niemowlaków za 149,00 zł/szt. Wstyd Panie Arturze Kozłowski Specjalisto ds Entomologii, że podpisuje się Pan i (usunięte przez administratora) Klientów, psując opinię sobie i pozostałym Entomologom. Oczekuję SPOWODOWANIA NATYCHMIASTOWEGO ZAPRZESTANIA oszukiwania Klientów przez firmę Mosqiteer.

Janko

2021-04-18 10:10:32 dokonałem przelewu 98,00 pln za opaskę antykomar. Do chwili obecnej nie dostałem przesyłki.nr ref przelewu na tpay.pl TR-K5G-3K6F4KX. Proszę o SMS gdzie jest ta przesyłka? lub kiedy mogę liczyć na zrot gotówki. pozdrawiam Janusz Kozioł

J Kos...

Zamówiłem wkładki magnetyczne do butów sugerując się zdjęciem wkładki oferowanej w internecie, a otrzymałem badziewie niezgodne z oferowaną wkładką. W przesyłce brak paragonu zakupu, oraz druczku do zwrotu towaru. Nie można znależć telefonu do firmy. Postanowiłem powiadomić Urząd Skarbowy w Białymstoku.Tego oszustwa nie można dłużej tolerować. Unikanie płacenia podatku przez nie wystawianie paragonu sprzedaży jest przestępstwem

Dolny Michał

Składam rezygnację z zamówienia środka do karoserii nano .Zamawiałem jedną szt za 69 zł a dopisano mi 6 za kwotę 509 zł. Proszę nie wysyłać bo odmówię przyjęcia .Numer zamówienia: 652080. Rezygnuję z dostawy. Michał Dolny.

ASIA630

Chciałabym zwrócić zakupione wkładki magnetyczne gdyż nie spełniają opisu który przeczytałam przed zamówieniem, w dodatku otrzymałam podwójna przesyłkę która opłaciłam gdyż myślałam ze płace za zapylenie inne zamówienie . Nie składałam dwóch zamówień - podkreślę raz jeszcze . Z firmy Dhl dosyłam informacje o nadawcy bo nigdzie w kartonie nie ma nawet pół paragonu. Bardzo nieuczciwa transakcja . Dla mnie to złodziejstwo . W poniedziałek udaję się z tym na policję w celu zgłoszenia przestępstwa internetowego . Nabraliście mnie na 400 zł to dla mnie bardzo duża kwota. W razie gdyby czytał to jednak ktoś z tej złodziejskiej firmy podaję kontakt 604 269 890

Czy w European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Slaw

Nie wysyłajcie mi(usunięte przez administratora) W imieniu W.p.

Zbigniew Gołębiewicz

Pisałem w roku 2020 trzy e-maile, ale nie otrzymałem do dzisiaj żadnej odpowiedzi. Podpisuję się imieniem i nazwiskiem, a nie jak większość oceniających za pomocą "Nick", pisałem zawsze z jednego adresu. Oceniłem i zwróciłem "Opaskę odstraszjącą komary", komary siadały wręcz na opasce (widocznie przyciągał je jej zapach). Zwrot gotówki otrzymałem po około dwóch miesiącach, po drugim e-mailu w którym informowałem że zgłaszam sprawę do organów ścigania. Otrzymałem jedynie część kwoty którą uprzednio przelałem na rachunek firmy, z tego względu i ze względu na powyższe uważam, że European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. - Białystok (usunięte przez administratora) klientów. Gdyby nie strata czasu to oddałbym sprawę do sądu. Portal GoWork.pl usuwa niektóre treści z przesyłanych informacji, może z moją też postąpi podobnie lub usunie całą moją opinię. Nie wiem na jakich zasadach realizowana jest współpraca GoWork.pl z opiniowanymi firmami, bo jeżeli jest to usługa odpłatna to wszystko jest zrozumiałe. Stwierdzam tak, ponieważ z przesyłanych opinii nic nie wynika, może jedynie opinie pozytywne, pisane głównie przez pracowników, którzy co jest zrozumiałe nie mogą inaczej napisać. Na koniec poruszę jeszcze temat sprzedaży produktów przez European Medical Labs, która prowadzona pod różnymi adresami, co utrudnia dotarcie z reklamacjami do firmy. Portal GoWork.pl wcale tego nie ułatwia. Pozdrawiam.

Leon

Świetny pracodawca i jeśli nawet komuś coś nie pasuje to i tak uważam, że daleko trzeba byłoby szukać tak dobrej firmy.

Patryk
@Leon

Jesteś pracownikiem tej firmy i piszesz głupoty (usunięte przez administratora)

Patryk

To są (usunięte przez administratora)towar nie zgadza się jak jest na zdjęciu wkładki magnetyczne dwie pary za 198zł a na Allegro takie same za 29zł jedna para

midseason

kupiłam od firmy european medical kilka produktów w ciągu ostatnich lat i za każdym razem byłam zachwycoina przebiegiem procesu zakupowego. Jest mi miło i mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na swojej drodze.

rtv
@midseason

mam bardzo podobmne odczucia

20004lucky
@rtv

zawsze najwyzsza jakosc

plecio
@20004lucky

mam podobne doswiadczenia z ta firma

dwaczteryha
@midseason

smialo polecam, szybka wymiana produktu gdyz moj mial wade fabryczna

msazurek
@dwaczteryha

smialo moge polecic kazdemu

Zbigniew

29.07.2020 r. przedstawiłem mój problem. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego wyjaśnienia, dopiero 20.08.2020 r. otrzymałem przelew na kwotę 70,00 zł. Kwota ta nie pokrywała moich kosztów zakupu, dodatkowo koszty przesyłki do firmy EUROPEAN MEDICAL LABS Sp. z o.o Sp. komandytowa z Białegostoku pokryłem sam. W tym miejscu jeszcze raz przypominam że otrzymany towar był wadliwy, niezgodny z przedstawionym w ofercie. Przedstawiona powyżej firma w różnych sklepach internetowych sprzedaje różne towary, nie ujawniając swoich telefonów i swojego adresu, co utrudnia kontakt z firmą i ewentualny zwrot towaru. Wymienione powyżej utrudnienia z często niską ceną zniechęcają klientów do dochodzenia odszkodowań za otrzymane buble, co firma wykorzystuje tworząc specyficzny sposób działalności handlowej. Nie rozumiem w jakim celu zbierane są opinie o firmach, jeżeli znaczna część przedstawionych w GoWork.pl pozytywnych opinii odnośnie firmy European Medical ... pisana jest o niczym i piszą je najprawdopodobniej pracownicy lub właściciele, a przestawiane rzeczywiste problemu związane z kontaktem klientów z firmą nie prowadzą do poprawy jej działalności. Pozdrawiam. p.s. Obie opinie napisałem jedynie celem ostrzeżenia kolejnych takich jak ja łatwowiernych klientów.

Riors

Witam 29,08,2020 zakupiłem 3 szt zestawów awaryjnych do samochodu tj podnośnik i pompka i dokonałem tansakcji o takim nr TR-K5G-2AL969Xdla EUROPEAN MEDICAL LABS SP. Z O.O. SP. K. ido dnia dzisiejszego nie mam żadnej odpowiedzi ani towaru co to jest z ta przesyłką proszę o odp 608356549

lukaszmlost@interia.pl

kupiłem NanoArmor600, Proszę o informację ja kto stosować ,bo dołączona instrukcja jest "nielogiczna", bo pisze na mokry samochód spryskać produktem a potem pod wysokim ciśnieniem spłukać, -to przecież produkt rozpuszczony w wodzie się spłucze!!!, może spryskać mokry samochód i poczekać aż wyschnie, potem pod ciśnieniem wody spłukać i wytrzeć "do sucha". Proszę o odpowiedz......

Zostaw merytoryczną opinię o European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.?

European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 87 ocen.
  • M. Curie-Skłodowskiej 3 lok. 63
    15-094 Białystok

European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k.