Opinie o Spółdzielnia Mleczarska Demi w Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Mleczarska Demi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Mleczarska Demi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mleczarska Demi w Góra

Henia Nowy wpis

Znacie może aktualna sytuacje handlowców w spółdzielni? Kiedyś wiem ze były dodawane przez nią oferty na stronę urzędu i chce się przy tym rozeznać w aktualnych warunkach. ktoś spytał o rozwój na który jeszcze nie odpowiedziano a mnie zastanawiają potencjalne szkolenia. jakie są możliwe?

nie polecam Nowy wpis

pracowałem tam nie długo, prezes tłumaczy 40 h tygodniowo i soboty po mc pracy nie 40 h tylko wiecej wychodzisz z pracy to potrafi zadwonic o 21 ze masz przyjsc na 2 w nocy włączyc meszadła tylko dwa problemy nie dostałem szkolenia na to jak sie włacza mieszadła i druga sprawa każe przyjsc o 2 w nocy jak człowiek ma na rano i oczywicie od tej 2 do 10 i potem beszczelnie pyta zeby zostac do 14 bo brakuje ludzi niestety jestem świadkiem jak osoba która sie zwalniała pracowała tam przeszło 10 lat

Pracownik obecny Nowy wpis
@nie polecam

Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do pracy w tym zakładzie dwa o jakich mieszadłach mowa ...?? Bo je w ,90% obsluguje operator a nawet jeśli poprosi żebyś podszedł i włączył mieszadło to czy Abu wcisac zwykły przycisk trzeba mieć do tego szkolenie ???? no chyba że z czytania ... Bo nic przez to ci nie grozi gdyż są one zamknięte w kadzi czy też kotle A osoba o której mowa zwolniła się przez to że zmieniono jej stanowisko pracy które jej nie odpowiadalo obecnie pracują tam osoby które mają po 20-30 lat stażu pracy w tym zakładzie ...owczem chodzi się nawet i na 2 w nocy i czasami zostaje się po godzinach ale nikt nikogo nie zmusza do tego żeby został nie chcesz / nie możesz idziesz do domu więc mało wiarygodny ten komentarz ,mam wrażenie jakby osoba go pisząca nie miała pojęcia co się dzieje w tym zakładzie

Ktoś kiedyś spytał o podwyżki noworoczne, do teraz nie wiem czy ostatecznie wystąpiły ale pojawiła się także opinia dotycząca 10-cioletniego zatrudnienia czy w takiej sytuacji występują także podwyżki stażowe? lub czy dodawane są jakieś inne przywileje?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Spółdzielnia Mleczarska Demi?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Spółdzielnia Mleczarska Demi na stanowisko 2 ludzi do Szwecji - malowanie domów? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno

Cześć, nie ma od dłuższego czasu żadnych opinii. zastanawiam się czy dobrze widziałem w przeglądarce, że pod koniec grudnia spółdzielnia dodawała ofertę dla kierownika produkcji? czy to stanowisko już na pewno jest zajęte, nie będą nikogo szukać? pytam bo praca by mnie interesowała. Mam doświadczenie. ciekawi mnie tylko ile przy tej produkcji się zarabia i ile zgarnia sam kierownik?

Dj

Ogólnie Komunizm z tej firmy nie wyszedł, na każdym kroku patrzą aby człowieka (usunięte przez administratora) . A najlepsza jest rodzina tam pracująca. Zarobki na czas ale jałomużna. Kierownik to tylko z nazwy nie pomoże , pomoże tylko w zabieraniu urlopów.

Byly
@Dj

To prawda co kolega pisze, starszy (usunięte przez administratora) magazynierzy patrzą żeby uwalić kierowcę i żeby na ich plus było

Mirosław
@Dj

Konkretna wypowiedź, krytykująca(usunięte przez administratora) zwyczaje zarządzających mleczarnią, przypomnę: Ciechanowską Spółdzielnią Mleczarską w Ciechanowie z siedzibą przy ul. Mleczarskiej 16a. Od dnia 12.01.2022 r. połączono Spółdzielnię Mleczarską „DEMI” w Górze, ul. Poznańska 18, 56-200 Góra do Ciechanowskiej Spółdzielni Mleczarskiej, ul. Mleczarska 16a, 06-400 Ciechanów, pod nazwą Ciechanowska Spółdzielnia Mleczarska „DEMI PRODUKCJA” w Górze. Ciechanowska Spółdzielnia Mleczarska z siedzibą w Ciechanowie jako Spółdzielnia przejmująca, natomiast Spółdzielnia Mleczarska „DEMI” z siedzibą w Górze jako Spółdzielnia przejmowana.

Gdzie wrzucane są teraz oferty od spółdzielni? Wiem, że kiedyś widniały na stronie up i takim innym portalu ale teraz jest pusto. Po wpisach widzę, że nie tylko mnie teraz praca interesuje. Jeśli z rok temu oferowano na magazynie 3,3 tys brutto to teraz ile jest? czy te kwotę trzeba będzie podwyższyć wraz z nadejściem nowego roku?

Ciekawy

Czy w mleczarni szukają teraz do pracy? Jak wygląda płaca na początku?

Karol

A co z nadgodzinami, zdarzają się ?

Byly
@Karol

Za nadgodziny nie płacą.

Robert
@Byly

Skoro nie płacą za nadgodziny, to skąd biorą chętnych by zostać dłużej w pracy? Orientujesz się jeszcze ile płacą na magazynie? 1,5 roku temu oferowali magazynierowi 3300 zł brutto.

Czy urlop w Spółdzielnia Mleczarska Demi jest płatny 100%?

Były

Za urlop zabierają kase, żenada dziwny zakład pracy jak to i dziwna jest Gora

Były

Mleczarnia Góra żenada nie polecam tam.pracy, słabe zarobki, obciążają nawet za jedną śmietanę , za każdą skrzynkę, z wypłaty zabierają pieniądze, ludzie pracujący tam w miarę ok ale większość fałszywych. Jednym słowem nie polecam pracy w mleczarni Demi Gora.

Janek

Ostatnio niestety coś się psuje :((

Iza
@Janek

A to dlaczego? Dostawcy mają problemy z krowami? Jakiś bunt mleczny? A tak poważnie to czy to wpływ nastrojów narodowych czy już wcześniej coś zaczynało być nie tak? :(

Bar

Mleko mleko mleko, praca dla osób od 40+

klient
@Bar

jak to możliwe, że ich śmietana 18% ma termin ważności ponad miesiąc ??????????? ile tam chemii ???

Jan
@klient

Ma ZERO chmii

jacek

Praca w miłej atmosferze. Zadowalające warunki płacowe. Najlepsza praca w naszej małej mieścinie.

klient
@jacek

to jak to możliwe, że macie smietanę 18% z terminem ważności ponad miesiąc ???? ile tam ładujecie chemii ??

Dr Kidler

Masakra, zapytajcie Ryśka on wam prawdę powie...

Prac

Praca jako kierowca/konwent praca słaba, zarobki jeszcze słabsze, kierownictwo . . .

Pit

Mogę śmiało polecić tą firmę. Na pewno nie znajdziecie w naszym mieście lepszego zatrudnienia. Praca na produkcji jest godziwie płatna i przede wszystkim panuje miła atmosfera.

jarek

Praca odpowiedzialna zarobki pracowników na produkcji słabe u sąsiada dużo lepsze warunki pracy i płacy, ale jeśli ktoś jest zaradny życiowo nie powinien narzekać.

iwona

ok

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mleczarska Demi - Góra

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mleczarska Demi?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mleczarska Demi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mleczarska Demi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spółdzielnia Mleczarska Demi
  • Poznańska 18