counter
3 15 42 5 1
Valerian Nowy wpis

Nie polecam. Pierwszy lepszy wirus 19 i zwolnienia pracowników. Tłumacząc zaistniala sytuacje potrzebą pozyskiwania srodkow w celu przetrwania firmy. Najlatwiej jest pozbyć sie pracownika z dnia na dzien nie dajac mu nawet szans na znalezienie nowej pracy. Poza tym czesc biurowa - personel pozostawia wiele do życzenia.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy w PHU Jagr Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

TakNie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

oko Nowy wpis
@Pytanie

Zawsze,

TakNie1
Tadek

Słuchajcie, jak to jest naprawdę z masłem Kerrygold - dlaczego ono smakuje margaryną skoro jes czystym masłem z Irlandii? :)

oko Nowy wpis
@Tadek

Wynika to z zawansowanej technologii. Byłem kiedyś pracownikiem w ich zakładzie w Niemczech. Mają najnowocześniejsze maszyny. dlatego jest takie smarowne.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy można liczyć w PHU Jagr Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

oko
@Pytanie

Nie

Dawid

Witam czy Firma aktualnie potrzebuje może Kierowców ??

Henry

Dobry pracodawca więc nawet na forum pracowniczym zabrakło wpisów, nie ma na szczęście maruderów.

Alina

Nie polecam tam pracować traktowanie ludzi pozostawia wiele do życzenia, my kobiety musimy chodzić pakować smalec bo nie ma ludzi do pracy, WC razem z mężczyznami,(tego nikt nie widzi) na smalcowni smród bo topia te skóry,

Tak13Nie
Adam
@Alina

Uważasz, że firma zatrudnia za mało osób? Nie znalazłem żadnych nowych ofert pracy. Czy zgłaszałaś uciążliwy zapach do działu BHP? Wszystkie niedogodności można zawsze wyjaśnić z pracodawcą i dzięki temu zmienić warunki pracy na korzystniejsze. Napisz, czy można liczyć na szkolenia, kursy dokształcające lub inne dodatki pozapłacowe? To bardzo ważny aspekt zatrudnienia.

Smalcownik

Pozdro dla Wojtka P. Największy kretacz na smalcu

TakNie2

Czemu nic nie piszecie na forum Jagr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Grabiński? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Tak3Nie

Ciekawy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Warlubiak

WidZialem ogłoszenia o naborze na różne stanowiska. Ile można zarobić jako pracowik na mag.

Tak27Nie

zenek82

Wiecie coś o sprzedaży firmy, słyszałem plotki, że mają to być Irlandczycy lub Niemcy?

Tak32Nie

monia57

@bt no własnie ja chcę się zatrudnić teraz jakie kierowca, może u was, ciekawe czy konkurencyjne warunki dacie

Tak5Nie1

prosty chlopek

Dlatego w firmie jest tak dobrze

Tak3Nie1

Mistrz wu
@prosty chlopek

O co chodzi z tymi zwolnieniami ludzi

Tak20Nie

stazystka

Pracowalam w tej firmie na stazu za 851zl i 3 miesiace na zlecenie,praca do lekkich nie nalezy,slizgaja sie na stazystach,a rak do pracy brak, i nerwowka,a najlepiej byc robotem by dac rade.

Tak9Nie

kot

Nie słyszałam nic złego o firmie. Szef to bardzo porządny człowiek - nie łatwo dziś takiego znależć

Tak1Nie2

tamik

@weronika marzycielka, a kto Ci polecał Jagr i prace w jakim charakterze chciałabyś wykonywać? Bowiem firma zajmuje się przecież tłuszczami, czyli masłem, ale ma także w swojej ofercie takie produkty jak smalec, miksy tłuszczowe z dodatkiem masła oraz śmietanki, maślanki, kefiry, czy jogurty pitne. Pozdrawiam.

kierowca

ja jestem jajo i jestem najlepszym kierowca w marpaw nie ma lepszych

mwmw

Witam . Pracowalem kiedys w firmie Jagr. Nie moge powiedziec nic zlego na ta firme. A jezeli komus nie odpowiadaja zarobki ,to zawsze mozna sie zwolnic i isc do lepszej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Jagr Sp. z o.o. - Warlubie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PHU Jagr Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bąkowska 34