Jagr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Grabiński

Warlubie

Opinie o Jagr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Grabiński

zenek82

Wiecie coś o sprzedaży firmy, słyszałem plotki, że mają to być Irlandczycy lub Niemcy?

monia57
użytkownik zarejestrowany

@bt no własnie ja chcę się zatrudnić teraz jakie kierowca, może u was, ciekawe czy konkurencyjne warunki dacie

prosty chlopek

Dlatego w firmie jest tak dobrze

Mistrz wu
@prosty chlopek 17.01.2016, 23:55
Dlatego w firmie jest tak dobrze

O co chodzi z tymi zwolnieniami ludzi

stazystka

Pracowalam w tej firmie na stazu za 851zl i 3 miesiace na zlecenie,praca do lekkich nie nalezy,slizgaja sie na stazystach,a rak do pracy brak, i nerwowka,a najlepiej byc robotem by dac rade.

kot

Nie słyszałam nic złego o firmie. Szef to bardzo porządny człowiek - nie łatwo dziś takiego znależć

tamik
użytkownik zarejestrowany

@weronika marzycielka, a kto Ci polecał Jagr i prace w jakim charakterze chciałabyś wykonywać? Bowiem firma zajmuje się przecież tłuszczami, czyli masłem, ale ma także w swojej ofercie takie produkty jak smalec, miksy tłuszczowe z dodatkiem masła oraz śmietanki, maślanki, kefiry, czy jogurty pitne. Pozdrawiam.

kierowca

ja jestem jajo i jestem najlepszym kierowca w marpaw nie ma lepszych

mwmw

Witam . Pracowalem kiedys w firmie Jagr. Nie moge powiedziec nic zlego na ta firme. A jezeli komus nie odpowiadaja zarobki ,to zawsze mozna sie zwolnic i isc do lepszej pracy.

ph

interesuje mnie praca handlowca, czy macie jakieś informacje, jak jest zarządzany dział sprzedaży ?

oko

brak słów na tą firme.najnizsza krajowa i tylko mobing przy robocie bo kamer nawieszali więcej niż lamp

ola

pieniadze to miec chcecie ale robic nie ma komu!! a firma ardzo duzo daje a wiekszosc komentarzy to pewnie z konkurencji!!

greg

ja też z nim rozmawiałem , generalnie robi wstyd firmie

xxx

dajcie już spokój lewarkowi spoko chłop i tyle w temacie

meteo

lewarek jest teraz obrażony...będzie dociskał haha

roman

lewar i jego konkrety zaobote by sie wziol

Harman

Nikt jeszcze nie pisał o laboratorium tam się dopiero cyrki dzieją. [usunięte przez admina]przechodzi samą siebie żeby skłócić z sobą laborantki, sama nie ma zielonego pojęcia o pracy w laboratorium ale jak się biega do dyrektora z plotkami i donosami to można nic nie umieć i pierdzieć w stołek.

Harman

Smok no tobie się nie dziwię

smok

kocham szefa !!!

gościu
@smok 16.02.2013, 21:32
kocham szefa !!!

nie wierze

szkoda słów

Cóż! zakład jest wspaniały a to tylko za sprawą tych którzy tam pracują za byle jaką pensję,najniższa krajowa[usunięte przez admina],nie polecam!

puchatek

szału nie ma - 2012-05-26 10:31:58 Kiedys pracowałem w tej beznadziejnej firmie i nie żałuję, że mnie tam nie ma.Atmosfera bardzo zła, na każdym kroku [usunięte przez admina]po zawodówkach na stanowiskach brygadzistów i cała masa przydupników maślanego. Ogólnie pensje niskie, ciągła presja, praca jak w o[usunięte przez admina], maszyny się nie zatrzymują.zgadza się!!!!!!!!!!!!

anioł

Nie polecam! praca w stresie bez perspektyw na lepsze zarobki,to co inni piszą to wszystko prawda.

olek

Tak niskiej pensji na rozmowie nie zaproponowal mi nikt.;/ pomimo doswiadczenia traktuja Cie jak barana

szału nie ma

Kiedys pracowałem w tej beznadziejnej firmie i nie żałuję, że mnie tam nie ma.Atmosfera bardzo zła, na każdym kroku [usunięte przez admina]po zawodówkach na stanowiskach brygadzistów i cała masa przydupników maślanego. Ogólnie pensje niskie, ciągła presja, praca jak w [usunięte przez admina], maszyny się nie zatrzymują.

LEWAR

BEZNADZIEJA LUDZIE SA TRAKTOWANI JAK [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Jagr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Grabiński - Warlubie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jagr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Grabiński