Mleczarnia DEMI w Górze

Góra

Opinie o Mleczarnia DEMI w Górze

Pit

Mogę śmiało polecić tą firmę. Na pewno nie znajdziecie w naszym mieście lepszego zatrudnienia. Praca na produkcji jest godziwie płatna i przede wszystkim panuje miła atmosfera.

jarek

Praca odpowiedzialna zarobki pracowników na produkcji słabe u sąsiada dużo lepsze warunki pracy i płacy, ale jeśli ktoś jest zaradny życiowo nie powinien narzekać.

jacek

Praca w miłej atmosferze. Zadowalające warunki płacowe. Najlepsza praca w naszej małej mieścinie.

Szukasz pracy?

iwona

ok

Zostaw opinię o Mleczarnia DEMI w Górze - Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mleczarnia DEMI w Górze