Bel Polska

Chorzele

Opinie o Bel Polska

użytkownik zarejestrowany

@Sebapiszesz, że robi się w firmie coraz gorzej. Co konkretnie masz na myśli? Jak te zmiany wpływają na pracowników? Ktoś jeszcze ma właśnie takie doświadczenia jak opisuje @Seba? Niewiele też piszesz o samych warunkach zatrudnienia, czy możliwościach jakie mają pracownicy Bel Polska. Takie informacje również będą istotne dla osób, które myślą o przesłaniu swojego CV do firmy.

Seba
@Marta tydzień temu

Seba Pracuje tam od samego poczatku tej firmy i nigdy nie bylo tak zle jak jest teraz . Nie rozumie wogole po co jest na hali po dwoch operatorow wiodacych ktorzy nie maja o niczym pojecia . Tylko zakazy nakazy itd. Pozdrawiam

longi
@Seba tydzień temu

Pracownicy z wieloletnim stażem zarabiają mniej niż nowo przyjęci, większość ucieka z tego zakładu, jest coraz gorzej.

Seba

Robi sie coraz gorzej Ci z gory zajmuja sie tym co nie trzeba ,kazdy odbija pileczkie byle dalej od siebie . Jak ma byc dobrze jak rzadza Ci co pokonczyli podstawowki itd. A o wiodcych nie wspomne ludzie jak mozna zadzic jak sie niema szkoly i predyspozycji rejestry podpisuje operator operatorowi chora sytuacja inteligencja nie grzesza taki wiodacy potrafi napisac w rejestrze "lichy kod" i jak ma byc tu dobrze ????

Nowy
@Seba 2 tygodnie temu

Zgadzam się z tobą Seba w 100%

użytkownik zarejestrowany

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. zakupów. Co możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowane tym stanowiskiem? Co warto wiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Dodatkowe informacje będą bardzo pomoce. Przypominam też, że nie jest to miejsce na dyskusję o indywidualnych pracownikach firmy. Na wątek trafiają osoby, które szukają opinii na temat Bel Polska. Często są to osoby szukające pracy i chcące sprawdzić opinie o potencjalnym pracodawcy. Wasze doświadczenia mogą im w tym pomóc.

użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwane są osoby do pracy jako Automatyk. Jak wygląda praca w Bel Polska na tym stanowisku? Co powinny wiedzieć osoby, które chcą odpowiedzieć na tą ofertę pracy?

gość

Wiadomo coś na temat przestoju ?

bacha

A czy Darek nadal robi trwała na głowie??? Ps Chwalił się, ze 42 000 ma, możliwe?

papa
@bacha 09.06.2017, 17:19

nie teraz maluje i prostuje sobie

Gosc

Słodki banana to stary dyrektor po MMnsie, a przed Januszem. Jest naszym strefowym od 2013. Zarobki kosmiczne , pewnie 10-15 razy większe od operatora, a w czasie wizyty sprawdza kto kupił nowe buty lub koszule (pewnie coś kradnie). Żal mi gościa, musi mieć mega kompleksy.

do gościa

Kim jest tajemniczy słodki banana o którym pisze gość? Czy to ktoś ze starej kadry firmy? Na czym konkretnie polega ta dobra zmiana o której piszesz?

lolo
@do gościa 24.05.2017, 22:30

Zaraz bel zniknie z map chorzel, wszyscy stamtąd uciekają

gość

dużo się zmieniło na bardzo źle odkąd "słodki banana" (niby dolce gabana :) przejął kierownictwo, wszyscy uciekają... z takim kierownictwem firma idzie na psy!

nina
@gość 12.04.2017, 22:03

Już go nie ma :)

Praca ok jak każda inna.

nowy
@Michał 07.12.2016, 11:37
Praca ok jak każda inna.

wie może ktoś czy bel potrzebuje nowych pracowników?

od stycznia zaczynam
@nowy 08.12.2016, 21:54
wie może ktoś czy bel potrzebuje nowych pracowników?

aktualnie poszukują pracowników

paner
użytkownik zarejestrowany

tpaoao, wszystko w porządku, ale w moim odczuciu nadgodziny mogą się zdarzyć wtedy kiedy pracownik wyrazi chęć pozostania. BO co jeżeli np. ktoś nie ma z kim dziecka zostawić etc ? Według mnie warto chociażby dla samego przekonania złożyć aplikację i dowiedzieć się co mogą zaproponować

ktoś

Po stażu przyjmują lubią takich z produkcji kogoś zwolnią a cb przyjmą. Pracownicy którzy mają odpowiedzialne stanowisko zarabiają mniej niż sprzątaczki w szkole.

bel

w 2014/2015 2 z 5 stażystów zostało w Belu; akurat zwoliły się wakaty

Bel.Gośc

praca nie jest ciężka zarobki w miarę. tylko liczą się znajomości. nie masz ich mniej pracujesz. możesz do niczego się nie nadawać., ale jak masz plecy to masz i stanowisko. szkolenie zapomnij możesz tyrac i 10lat a nie będziesz go miał.

noname

Ta już roboty zamiast ludzi stoją tylko aby je zrobić żeby dobrze chodziły . A ludzie na ulice pójdą sobie bo w okolicy niema roboty.

noname

Co wy tu piszecie za głupoty, Bel nie przyjmuje ludzi tylko otto dopiero po kilku latach idzie się do Bela albo i nie zależy jakie masz plecy. Otto da ci umowę na miesiąc lub tydzień i tak może być nawet 10 lub więcej lat , Bel ma umowy na stałe .

gość

Ta firma jest w Józefowie?a jest dowóz z Wawy?

użytkownik zarejestrowany

nie ma nikogo na forum, kto by znał odpowiedź? Może chociaz najlepszym proponują dalsza współpracę i nawet pójda na reke, by pogodzic to ze studiami?

użytkownik zarejestrowany

W takim razie może ktoś napisze, czy warto iśc na takie praktyki do Bel, czy idzie się dużo nauczyć i czy zdarza sie dostac potem oferte pracy?

kolo

tak, a firma otto?(usunięte przez administratora) nic sie po tej pracy nie liczy i nie należy

roki

Jak niemadz wyje....ane to nie przrtrwasz tam

Pajkowski

piszecie że wam żle zatrudnijcie się u (usunięte przez administratora) ze Szczytna będziecie malować po 16 godzin za marne grosze a on chapie grubo kasę co lepiej wy jesteście zatrudnieni(usunięte przez administratora)

robol

czemu nikt nie pisze o wysokich premiach derekcji.--60 000 tys.- to [usunięte przez moderatora] A ty robolu nie chodz na chorobowe to może dostaniesz 300 stowki.

Marcin

Plusy: - stabilna firma - dobre zarobki, jasne zasady wynagradzania - wysokie standardy pracy, można się dużo nauczyć - dobrze zorganizowana Minusy: - faworyzowanie tych, którzy się dobrze sprzedają, a niekoniecznie robią dobrą robotę - najważniejsze jest kierownictwo, szeregowy pracownik hen, hen, daleko - lepiej nie wyrażać szczerze swojego zdania...bo może to byc ostatni raz Generalnie, jak ktoś ma porównanie z innymi firmami i polskimi i zagranicznymi, to jest to szczerze godny polecenia pracodawca. Oczywiście ocena subiektywna zależy od tego kogo się ma za bezpośredniego szefa - z tymi różnie bywa.

jeno

potwierdzam jak wyzej. duza rotacja, jednych zwalniaja potem zatrudniaja na ich miejsca, i tak w kolko. inni sami odchodza. jak starcisz refleks to nie wiedzac kiedy znajdziesz sie na lodzie

barman

zapomiales dodac ze przed zakladem stoi znak "stop" dla kodeksu pracy.

jest coraz gorzej jest wyzysk totalny a to za sprawą jedego czy dwoch ludzi ktorzy do tego doprowadzaja jedek nakazuje a drugi to egzekwuje

daniel

Zakład pracy-bardzo dobry,zarobki też nie najgorsze,nie ma co narzekać

Zostaw opinię o Bel Polska - Chorzele

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bel Polska