Opinie o POLMLEK/FORTUNA

anonymous

duża kontrola handlowców, ale jak ktoś chce uczciwie pracować to nie jest to problemem. Firma buduje stabilną politykę personalną - zależy jej na stałym zespole, który systematycznie rozwija swoje kwalifikacje. Widzę, że dużo osób pracuje tu już całkiem długo. To dobrze świadczy o firmie. Fakt, niektórzy odchodzą czy są zwalniani, ale to tylko ci którzy nic nie wnoszą, którym się nie chce albo którzy nie pracują. Firma poszukuje często ludzi i ma dużo ogłoszeń o prace, ale wynika to z faktu że ciągle się rozwija i ciągle są potrzebne ręce do pracy. Jak najbardziej polecam, bo to stabilna i mocna firma.

Nicky

Dla mnie to idealna firma. Super ludzie, z ambicjami. Dobra atmosfera i możliwość szybkiego rozwoju i awansu zawodowego.

Agata

Byłem na rozmowie, było w porządku. Widać że firma szybko się rozwija i poszukuje kolejnych osób do pracy. Ale to nie żadna rotacja zatrudnienia tylko rozwój. Mam nadzieję, że zadzwonią i dołączę do zespołu. To fajne wyzwanie i firma z przyszłością

Agata
@Agata 14.10.2017 20:34

To napisz coś więcej o rozmowie i ile proponują

Nick_mój

Wg. mnie najlepszy pracodawca ever!

Andrzej

Praca jest ciężka, przełożeni wymagający ale uczciwi i potrafią docenić pracownika. Zarobki adrkwatne do tego co dajesz z siebie. Jak Ci zależy na pracy i robisz co powinieneś, bez szukania co zrobić żeby się nie narobić (hehehe...) to nie ma co narzekać na zarobki i awans. Pracuję w firmie od 4 lat, awansowałem 2 krotnie, kilka razy dostawałem podwyżki i widzę jak firma zmieniła się w ciągu tych lat. Były lepsze i gorsze momenty, ale teraz wydaje się że wszystko jest w porządku a ma być lepiej z tego co mówi się w firmie. Rośniemy każdego roku, zdobywamy kolejne rynki i widać że jesteśmy zgraną ekipą (przynajmniej te osoby, z którymi współpracuję w dziale)

Marta

@farciarz czy długo pracujesz już w firmie POLMLEK/FORTUNA? Widzę, że Tobie nie przeszkadzają GPSY. Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Te informacje pomogą osobom aplikującym do POLMLEK/FORTUNA.

Bartek Wlkp

farciarz
@Bartek Wlkp 27.09.2017 20:42
gpsy założyli teraz kazali założyć jakieś inne jeszcze trochę to piernac nie będzie można bo tak wywijają.pozdro...

hehe ...jak ludzie nie potrafią inaczj, to trzeba z GPS. Poza tym, jak liczyć np. czas pracy takiego handlowca, który ciągle jest w terenie? Na słowo to się nie da. Te GPSy to z jednej strony forma kontroli, z drugiej strony forma dbania o pracownika, żeby nie czuł się poszkodowany i miał dobrze wyliczony czas pracy. Swoją drogą uważam,że jak się komuś chce pracować i pracuje tak jak powinien to żaden GPS mu niestraszny.

Marta

@Jagna34 widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA. Czy powiesz coś więcej na temat warunków pracy? Jakie stanowisko obejmujesz? W jakich godzinach pracujesz? Czy są jakieś benefity? Czy długo pracujesz już w tej firmie?

Jagna34

Rewelacyjna firma, rewelacyjna atmosfera i zespół, który widać czego chce. Jestem bardzo zadowolona, że tutaj trafiłam, mimo że wiele osób mi odradzało tą firmę. Przekonałam się na własnej skórze, że warto iść za głosem własnego "ja" i nie słuchać innych. Firma odpowiada moim ambicjom, widać jak szybko się rozwija i daje mi możliwość rozwoju zawodowego.

Nicky

Ogólnie jest ok. Nie ma się czego doczepić. Firma jak firma, jednym się będzie bardziej podobać, innym mniej. Ja jestem zadowolony i nie szukam zmiany.

ojojoj ;)

Jest naprawdę dobrze. Firma przeszła jakiś czas temu zmianę na lepsze. Przyszli nowi ludzie, którzy wnieśli swoje pomysły i energię do zespołu. Chyba tego Polmlek potrzebował.

Paweł

W Polmleku odnalazłem siebie, uciekałem od dużych korpo które wysysają życie z człowieka i trafiłem tutaj. Zadowolony jestem z pracy, proces rekrutacji był trochę długi (i to chyba jedyna wada tej firmy), ale finalnie nawiązaliśmy współpracę. Atmosfera w pracy jest dobra, sporo akcji harytatywnych robimy i rośniemy w siłę. Export rządzi! ;)

gosc
@Paweł 18.07.2017 16:42

ile trafał proces rekrutacji? jak długi czas minał odkad wysłałeś CV?

janek

Jestem jednym z dostawców, firma jest OK. Współpraca dobrze się układa i nie szukam żadnego innego. Ludzie którzy tam pracują raczej też spoko. Nie słyszałem złych opinii o firmie

Agnieszka

Byłam na rozmowie. Wszystko wygląda obiecująco, widać że firma się rozwija. Z tego co mówili na rozmowie, można wnioskować, że dają duże szanse na rozwój zawodowy i chcą budować stabilny zespół.

Anka

Ja jestem zadowolona z pracy w Polmleku :) Dołączyłam pół roku temu. Praca jest wymagająca, czasami się człowiek stresuje jak coś nie wychodzi, ale mamy kilka fajnych i życzliwych osób, które pomagają takim żółtodziobom jak ja byłam ;) Przed rozmową kwalifikacyjną czytałam jakieś negatywne opinie, ale nic z nich się nie sprawdziło :) wszystkim którzy mają propozycję pracy w Polmleku - ludzie, to całkiem fajna firma więc się nawet nie zastanawiajcie 3:)

teddy

firma ok,dobre produkty powinni tylko przedstawicieli bardziej zagonić do roboty, za mało wizyt robia,siedzą w autach zamiast pracować na sklepach,(usunięte przez administratora) mamy super nabiał a oni tak mało go sprzedawaja.

Ferdynand

Jak najbardziej ok.

Marek

świetna atmosfera, super ludzie :)

mareks

super pracodawca polecam :)

Mater

Wszystko w porządku. Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu

Anna

Super współpraca, najlepszy okres w moim życiu.

Zainteresowany

Ok dziękuję, to już ostatnie pytanie jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Ciężko jest?

@Zainteresowany 18.04.2017 21:31

Nie wiem z kim będziesz rozmawiał. Ze mną rozmawiał Piotrek z HR. Rozmowa była OK, atmosfera też. Wiadomo, trzeba było coś sobą zaprezentować, bo do exportu czy marketingu nie można być zupełnie zielonym. Jak masz doświadczenie i chęć pracy, to będzie Ci u nas dobrze.

Zainteresowany

A dużo osób pracuje w dziale?

@Zainteresowany 18.04.2017 21:05
A dużo osób pracuje w dziale?

Wiesz, my siedzimy trochę w innym miejscu niż marketing, ale kilka osób jest

area export manager

Ile zarobisz, to ciężko powiedzieć. Pracuję w exporcie w Polmleku i jestem zadowolony. W marketingu od niedawna mamy nową dyrektor i zmienia się wiele rzeczy na lepsze, fajnie z boku to wygląda dział wydaje się dobrze poukładany, atmosfera jest fajna, ludzie nawet chodzą uśmiechnięci co kiedyś się nie zdarzało ;)

Zainteresowany

Poszukują do marketingu jaka atmosfera? Ile można zarobić? Warto składać cv?

Gonzo

Chciałem się zapytać jak wygląda praca w laboratorium? Jakie warunki trzeba spełnić żeby tam się dostać? :)

makow

Praca jak praca w Polmleku jest spoko wysokie zarobki Malo godzin do przepracowania i brak wymagań Każdy jest zadowolony

Staszek

Chciałbym się zapytać o pracę tam na kierowcę KAT. C lub C+E Polmlek w Lidzbarku warmińskim. Ile dni się jeździ czy weekendy wolne, jaka pensja na miesiąc na rękę i ile godzin dziennie. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

ja
@Staszek 23.08.2016 19:21

z tego co wiem to Polmlek nie ma swojego transportu i nie zatrudnia kierowców.

Baron

Jak ci mało tutejszych opinii to idź i przekonaj się na własnej skórze :-D

Zapracowany

No ciekawe wypowiedzi. Jutro ide porozmawiac o stanowisku referenta ds. technicznych. Zostalem zaproszony i do tego jestem ciekawski. Pracuje gdzie indziej więc nic nie tracę. Jutro opisze z kim rozmawiałem i jakie wrazenia odnioslem. Po tych wpisach wiem jedno. Bede sluchal uwaznie wszystkiego co maja do powiedzenia.

:D

Większość narzeka jak bardzo jest źle , nikt wam nie każe pracować w tym zakładzie. W każdym zakładzie produkcyjnym jest podobnie , i pracuje się normalnie w niedziela czy w święta za Co są dni wolne do odebrania. Najniższa krajowa ? A czego oczekujecie nakładając ser ? 2000 zł ? Praca jak każda inna , trzeba zasuwać , bo za stanie nikt wam nie będzie płacić. Nie pasuje to trzeba było się uczyć i robić studia żeby znaleźć lepszą robotę , proste. Jak ktoś myśli że przyjdzie i będzie się obijać w tym zakładzie to niech sobie daruje , bo ostatnio pełno takich osób zatrudnił zakład.

Mlecz

"A ja chciałem papiery składać bo podobno dobra atmosfera.. " Podobno dobra atmosfera? Podobno ktoś kiedyś widział UFO :-D.

puk

podwyżkę ostatnio dostałam w 2010 roku czyli 6 lat temu.(usunięte przez administratora)

chęny

gdzie tyle płacą, przyjdę !!! jakoś ie slyszałem o takich pensjach tutaj

były kierownik

dokładnie, tam nie istnieje w ogóle wewnętrzny system informatyczny, który scalałby poszczególne wydziały produkcyjne, a użycie narzędzi informatycznych to już sprawa nieosiągalna...

eli

Tak szkoda, że nie x5 ha ha ha ha. A co wy myślicie, że tam informatyk to 10 zarabia?

karol

informatyk w Lidzbarku(usunięte przez administratora) musza dac przynajmniej x2 do normalnej stawki w duzym miescie.

simba

Ludzie pomyślcie - jaki szanujący się i dobry pracodawca ciągle poszukuje ludzi do pracy? Jak warunki są dobre, to ludzie trzymają się pracy, a tam ciągła migracja. To chyba o czymś świadczy!

janko

powiedział kierownik

janko

nie będzie

artys

Czy firma Polmlek bedzie inwestowac w nowo kupiony zakład sokowy? Ogólnie jak pracuje sie w firmie Polmlek i czy pracownicy na stanowiskach specjalistycznych są doceniani przez włascicieli Polmleku?

Dariusz

Z punktu widzenia klienta wszystko w porządku. Uwzględnili reklamacje i przesłali kilka próbek produktu. W każdym tak dużym zakładzie praca na stanowiskach głównie fizycznych pracowników nie jest łatwa...

Pracuję W Polmlek już ponad 10 lat nigdy nie spóźnili się z wypłatą, na zarobki też nie narzekam. Jest premia uznaniowa i za cele . Jak ktoś jest obrotny i pracowity to będzie zadowolony.

Życzliwy

Super praca,godziwe warunki,świetne zarobki,cudowna atmosfera.Polecam

Radek

Jako Firma Polmlek jest Bardzo solidna firma w Lidzbarku warmińskim jest bardzo Dobre zatrudnienie i kafortowa firma mozna wiele zeczy sie na uczyc i miec w przyszłosci Bardzo Polecam firme polmlek Pracowalem Tam jako ochrona (usunięte przez administratora)

aaa

kiedy mają przelac kase za nagrode roczną ?? ktoś wie ??

pr
@aaa 12.12.2013 17:03
kiedy mają przelac kase za nagrode roczną ?? ktoś wie ??

16.12

interwencja

Ja też chce pracować w takiej znanej i rozpoznawalnej firmie!

Ja1

Kurcze. Muszę zdobyć ta pracę.

zarobki na każdym dziale takie same i tak samo płatne. Wiadomo nocki i święta więcej. Szalu nie ma, ale wyplata na czas. (usunięte przez administratora)

może przyszły kierownik :)

A dlaczego firma wciąż poszukuje kierowników zmianowych?????????? Obecni nie dają rady i sami odchodzą, czy prezesowi nie pasują???

Zostaw opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA