Opinie o POLMLEK/FORTUNA

jan maz***

fajna firma. dla mnie ok

Malwina

Byłam niedawno na rozmowie, wszystko było OK. Rozmowa miła i profesjonalnie przeprowadzona. Warunki finansowe zadowalające. Największą wadąjest dojazd z Warszawy ... No ale nie można mieć wszystkiego. Czekam na pozytywny wynik rekrutacji. Ja jestem na tak.

anonymous

duża kontrola handlowców, ale jak ktoś chce uczciwie pracować to nie jest to problemem. Firma buduje stabilną politykę personalną - zależy jej na stałym zespole, który systematycznie rozwija swoje kwalifikacje. Widzę, że dużo osób pracuje tu już całkiem długo. To dobrze świadczy o firmie. Fakt, niektórzy odchodzą czy są zwalniani, ale to tylko ci którzy nic nie wnoszą, którym się nie chce albo którzy nie pracują. Firma poszukuje często ludzi i ma dużo ogłoszeń o prace, ale wynika to z faktu że ciągle się rozwija i ciągle są potrzebne ręce do pracy. Jak najbardziej polecam, bo to stabilna i mocna firma.

Nicky

Dla mnie to idealna firma. Super ludzie, z ambicjami. Dobra atmosfera i możliwość szybkiego rozwoju i awansu zawodowego.

Agata

Byłem na rozmowie, było w porządku. Widać że firma szybko się rozwija i poszukuje kolejnych osób do pracy. Ale to nie żadna rotacja zatrudnienia tylko rozwój. Mam nadzieję, że zadzwonią i dołączę do zespołu. To fajne wyzwanie i firma z przyszłością

Agata
@Agata 14.10.2017 20:34

To napisz coś więcej o rozmowie i ile proponują

Nick_mój

Wg. mnie najlepszy pracodawca ever!

Andrzej

Praca jest ciężka, przełożeni wymagający ale uczciwi i potrafią docenić pracownika. Zarobki adrkwatne do tego co dajesz z siebie. Jak Ci zależy na pracy i robisz co powinieneś, bez szukania co zrobić żeby się nie narobić (hehehe...) to nie ma co narzekać na zarobki i awans. Pracuję w firmie od 4 lat, awansowałem 2 krotnie, kilka razy dostawałem podwyżki i widzę jak firma zmieniła się w ciągu tych lat. Były lepsze i gorsze momenty, ale teraz wydaje się że wszystko jest w porządku a ma być lepiej z tego co mówi się w firmie. Rośniemy każdego roku, zdobywamy kolejne rynki i widać że jesteśmy zgraną ekipą (przynajmniej te osoby, z którymi współpracuję w dziale)

Marta

@farciarz czy długo pracujesz już w firmie POLMLEK/FORTUNA? Widzę, że Tobie nie przeszkadzają GPSY. Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Te informacje pomogą osobom aplikującym do POLMLEK/FORTUNA.

Bartek Wlkp

farciarz
@Bartek Wlkp 27.09.2017 20:42
gpsy założyli teraz kazali założyć jakieś inne jeszcze trochę to piernac nie będzie można bo tak wywijają.pozdro...

hehe ...jak ludzie nie potrafią inaczj, to trzeba z GPS. Poza tym, jak liczyć np. czas pracy takiego handlowca, który ciągle jest w terenie? Na słowo to się nie da. Te GPSy to z jednej strony forma kontroli, z drugiej strony forma dbania o pracownika, żeby nie czuł się poszkodowany i miał dobrze wyliczony czas pracy. Swoją drogą uważam,że jak się komuś chce pracować i pracuje tak jak powinien to żaden GPS mu niestraszny.

Marta

@Jagna34 widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA. Czy powiesz coś więcej na temat warunków pracy? Jakie stanowisko obejmujesz? W jakich godzinach pracujesz? Czy są jakieś benefity? Czy długo pracujesz już w tej firmie?

Jagna34

Rewelacyjna firma, rewelacyjna atmosfera i zespół, który widać czego chce. Jestem bardzo zadowolona, że tutaj trafiłam, mimo że wiele osób mi odradzało tą firmę. Przekonałam się na własnej skórze, że warto iść za głosem własnego "ja" i nie słuchać innych. Firma odpowiada moim ambicjom, widać jak szybko się rozwija i daje mi możliwość rozwoju zawodowego.

Nicky

Ogólnie jest ok. Nie ma się czego doczepić. Firma jak firma, jednym się będzie bardziej podobać, innym mniej. Ja jestem zadowolony i nie szukam zmiany.

ojojoj ;)

Jest naprawdę dobrze. Firma przeszła jakiś czas temu zmianę na lepsze. Przyszli nowi ludzie, którzy wnieśli swoje pomysły i energię do zespołu. Chyba tego Polmlek potrzebował.

Paweł

W Polmleku odnalazłem siebie, uciekałem od dużych korpo które wysysają życie z człowieka i trafiłem tutaj. Zadowolony jestem z pracy, proces rekrutacji był trochę długi (i to chyba jedyna wada tej firmy), ale finalnie nawiązaliśmy współpracę. Atmosfera w pracy jest dobra, sporo akcji harytatywnych robimy i rośniemy w siłę. Export rządzi! ;)

gosc
@Paweł 18.07.2017 16:42

ile trafał proces rekrutacji? jak długi czas minał odkad wysłałeś CV?

janek

Jestem jednym z dostawców, firma jest OK. Współpraca dobrze się układa i nie szukam żadnego innego. Ludzie którzy tam pracują raczej też spoko. Nie słyszałem złych opinii o firmie

Agnieszka

Byłam na rozmowie. Wszystko wygląda obiecująco, widać że firma się rozwija. Z tego co mówili na rozmowie, można wnioskować, że dają duże szanse na rozwój zawodowy i chcą budować stabilny zespół.

Anka

Ja jestem zadowolona z pracy w Polmleku :) Dołączyłam pół roku temu. Praca jest wymagająca, czasami się człowiek stresuje jak coś nie wychodzi, ale mamy kilka fajnych i życzliwych osób, które pomagają takim żółtodziobom jak ja byłam ;) Przed rozmową kwalifikacyjną czytałam jakieś negatywne opinie, ale nic z nich się nie sprawdziło :) wszystkim którzy mają propozycję pracy w Polmleku - ludzie, to całkiem fajna firma więc się nawet nie zastanawiajcie 3:)

teddy

firma ok,dobre produkty powinni tylko przedstawicieli bardziej zagonić do roboty, za mało wizyt robia,siedzą w autach zamiast pracować na sklepach,(usunięte przez administratora) mamy super nabiał a oni tak mało go sprzedawaja.

Ferdynand

Jak najbardziej ok.

Marek

świetna atmosfera, super ludzie :)

mareks

super pracodawca polecam :)

Mater

Wszystko w porządku. Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu

Anna

Super współpraca, najlepszy okres w moim życiu.

Zainteresowany

Ok dziękuję, to już ostatnie pytanie jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Ciężko jest?

@Zainteresowany 18.04.2017 21:31

Nie wiem z kim będziesz rozmawiał. Ze mną rozmawiał Piotrek z HR. Rozmowa była OK, atmosfera też. Wiadomo, trzeba było coś sobą zaprezentować, bo do exportu czy marketingu nie można być zupełnie zielonym. Jak masz doświadczenie i chęć pracy, to będzie Ci u nas dobrze.

Zainteresowany

A dużo osób pracuje w dziale?

@Zainteresowany 18.04.2017 21:05
A dużo osób pracuje w dziale?

Wiesz, my siedzimy trochę w innym miejscu niż marketing, ale kilka osób jest

area export manager

Ile zarobisz, to ciężko powiedzieć. Pracuję w exporcie w Polmleku i jestem zadowolony. W marketingu od niedawna mamy nową dyrektor i zmienia się wiele rzeczy na lepsze, fajnie z boku to wygląda dział wydaje się dobrze poukładany, atmosfera jest fajna, ludzie nawet chodzą uśmiechnięci co kiedyś się nie zdarzało ;)

Zainteresowany

Poszukują do marketingu jaka atmosfera? Ile można zarobić? Warto składać cv?

Gonzo

Chciałem się zapytać jak wygląda praca w laboratorium? Jakie warunki trzeba spełnić żeby tam się dostać? :)

makow

Praca jak praca w Polmleku jest spoko wysokie zarobki Malo godzin do przepracowania i brak wymagań Każdy jest zadowolony

Staszek

Chciałbym się zapytać o pracę tam na kierowcę KAT. C lub C+E Polmlek w Lidzbarku warmińskim. Ile dni się jeździ czy weekendy wolne, jaka pensja na miesiąc na rękę i ile godzin dziennie. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

ja
@Staszek 23.08.2016 19:21

z tego co wiem to Polmlek nie ma swojego transportu i nie zatrudnia kierowców.

Baron

Jak ci mało tutejszych opinii to idź i przekonaj się na własnej skórze :-D

Zapracowany

No ciekawe wypowiedzi. Jutro ide porozmawiac o stanowisku referenta ds. technicznych. Zostalem zaproszony i do tego jestem ciekawski. Pracuje gdzie indziej więc nic nie tracę. Jutro opisze z kim rozmawiałem i jakie wrazenia odnioslem. Po tych wpisach wiem jedno. Bede sluchal uwaznie wszystkiego co maja do powiedzenia.

:D

Większość narzeka jak bardzo jest źle , nikt wam nie każe pracować w tym zakładzie. W każdym zakładzie produkcyjnym jest podobnie , i pracuje się normalnie w niedziela czy w święta za Co są dni wolne do odebrania. Najniższa krajowa ? A czego oczekujecie nakładając ser ? 2000 zł ? Praca jak każda inna , trzeba zasuwać , bo za stanie nikt wam nie będzie płacić. Nie pasuje to trzeba było się uczyć i robić studia żeby znaleźć lepszą robotę , proste. Jak ktoś myśli że przyjdzie i będzie się obijać w tym zakładzie to niech sobie daruje , bo ostatnio pełno takich osób zatrudnił zakład.

Mlecz

"A ja chciałem papiery składać bo podobno dobra atmosfera.. " Podobno dobra atmosfera? Podobno ktoś kiedyś widział UFO :-D.

puk

podwyżkę ostatnio dostałam w 2010 roku czyli 6 lat temu.(usunięte przez administratora)

chęny

gdzie tyle płacą, przyjdę !!! jakoś ie slyszałem o takich pensjach tutaj

były kierownik

dokładnie, tam nie istnieje w ogóle wewnętrzny system informatyczny, który scalałby poszczególne wydziały produkcyjne, a użycie narzędzi informatycznych to już sprawa nieosiągalna...

eli

Tak szkoda, że nie x5 ha ha ha ha. A co wy myślicie, że tam informatyk to 10 zarabia?

karol

informatyk w Lidzbarku(usunięte przez administratora) musza dac przynajmniej x2 do normalnej stawki w duzym miescie.

simba

Ludzie pomyślcie - jaki szanujący się i dobry pracodawca ciągle poszukuje ludzi do pracy? Jak warunki są dobre, to ludzie trzymają się pracy, a tam ciągła migracja. To chyba o czymś świadczy!

janko

powiedział kierownik

janko

nie będzie

artys

Czy firma Polmlek bedzie inwestowac w nowo kupiony zakład sokowy? Ogólnie jak pracuje sie w firmie Polmlek i czy pracownicy na stanowiskach specjalistycznych są doceniani przez włascicieli Polmleku?

Dariusz

Z punktu widzenia klienta wszystko w porządku. Uwzględnili reklamacje i przesłali kilka próbek produktu. W każdym tak dużym zakładzie praca na stanowiskach głównie fizycznych pracowników nie jest łatwa...

Pracuję W Polmlek już ponad 10 lat nigdy nie spóźnili się z wypłatą, na zarobki też nie narzekam. Jest premia uznaniowa i za cele . Jak ktoś jest obrotny i pracowity to będzie zadowolony.

Życzliwy

Super praca,godziwe warunki,świetne zarobki,cudowna atmosfera.Polecam

Radek

Jako Firma Polmlek jest Bardzo solidna firma w Lidzbarku warmińskim jest bardzo Dobre zatrudnienie i kafortowa firma mozna wiele zeczy sie na uczyc i miec w przyszłosci Bardzo Polecam firme polmlek Pracowalem Tam jako ochrona (usunięte przez administratora)

aaa

kiedy mają przelac kase za nagrode roczną ?? ktoś wie ??

pr
@aaa 12.12.2013 17:03
kiedy mają przelac kase za nagrode roczną ?? ktoś wie ??

16.12

interwencja

Ja też chce pracować w takiej znanej i rozpoznawalnej firmie!

Ja1

Kurcze. Muszę zdobyć ta pracę.

Zostaw opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA