Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Renia 123

Nie polecam pracy w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Toruniu. Wieczne wydzieranie się przez pracowników na nowe osoby i tekst "My się same uczyłyśmy więc Ty też się ucz". Wypłaty małe co do pracy jaką trzeba wykonywać. Ludzie sami sobie świnie podkładają. Kierownicy nie radzą sobie na swoim stanowisku. Wiecznie rozwalające sie maszyny na ktore pracownik sam musi wchodzić i ryzykuje swoim zdrowiem. Praca dla osób z dużą wytrzymałością na stres. Nie Polecam.

Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowni Państwo, Apelujemy o rozważne wyrażanie opinii dotyczących działalności firmy oraz jej pracowników. Osoby pomawiające firmę OSM Łowicz oraz konkretne osoby przedstawione w komentarzach powinny liczyć się z możliwymi sankcjami prawnymi i konsekwencjami wynikającymi z naruszenia 212 Paragrafu Kodeksu Karnego, czyli zniesławiania. Przypominamy jednocześnie, że forum to służy wyrażaniu opinii o firmie jako pracodawcy, a nie do krytykowania konkretnych osób.

Jak długo trwa proces awansu w O.S.M. Łowicz?

MOHER Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Witam! Potrzebne informacje o pracy jako kierowca c+e mleczarnia oddział TORUŃ *wymiar,czas lub system pracy *zakres obowiązków poza prowadzeniem zestawu *wynagrodzenie i sprzęt Czy można liczyć na zarobek minimum 4500netto? Z góry dziękuję za odpowiedzi

piotr

W toruńskim oddziale podobno został zgłoszony mobbingu Dąbrowski wrócił i myślał , że wszystko będzie jak dawniej, że będzie darł paszczę i wyzywał ludzi jak dawniej.

Sylwia
@piotr

Z tego co wiem to na tym forum raczej powinno się unikać posługiwania danymi personalnymi. Ale do rzeczy - wnioskuję, że jesteś zatrudniony w O.S.M. Łowicz, a więc na pewno będziesz potrafił mi pomóc. Myślę nad aplikowaniem tam, ale ciekawi mnie to, czy nowe osoby mogą tam liczyć na jakieś wsparcie?

Zibi
@Sylwia

Byłem zatrudniony przez jedenaście lat jeśli mogę w czymś pomóc proszę pisac

Maciej
@Zibi

Fajnie, że możesz przybliżyć warunki pracy w firmie. Napisz na jakie dodatki do wynagrodzenia można liczyć i czy są premie lub świadczenia socjalne?

Sasza Nowy wpis
@piotr

Pracowałem w różnych firmach w mojej karierze zawodowej ale takiego typa jak ten burak Dąbrowski nigdy nie spotkałem i pewnie juz nie spotkam.Nie wiem czy to wina tego z kąd pochodzi ten gbór czy to indywidualny przypadek.Szczerze to dziwię się że za takie zachowanie w stosunku do pracowników nikt mu jeszcze nie naj.....W Toruniu mleczarnia zatrudnia więźniów z ZK w Inowrocławiu i moja rada dla tego psełdo dyrektora żeby wziął przykład kultury osobistej od tych ludzi.Bo ty jako dyrektor zachowaniem sprawiasz wrażenie kryminalisty.

Jak długo trwa proces awansu w O.S.M. Łowicz?

Ziółko
@Pytanie

Z tym awansem to różnie, zależy jak ostro w w tylek będziesz wchodzić ????

karla
@Pytanie

z tego co widać jak jesteś z rodziny, to awans od razu i nie musisz sie na niczym znac

Kobierski
@Pytanie

Praca po 12 godzin na 3 zmiany, pensje obcięte.

Tadeusz
@Kobierski

Na 3 zmiany pracuje się po 8 godz.Chyba,że jest tam system syberyjski.

Młodyzkrojonych Nowy wpis
@Pytanie

To zależy czy po rodzinie z prezesem albo prezeską, ewentualnie od kierownika i czy w najgorszym przypadku od nikogo. Wtedy musisz poczekać w kolejce parę lat a może i wieczność

Grzes Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

A brat Kwaska pani Katarzyna wali dalej naftę po kątach na wędzarni ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotr

Chyba jedyna firma gdzie Ukraińcy zarabiają wiecej jak Polacy. Dlatego już nigdy nie kupie żadnych wyrobów tej firmy!.Zamiast zatrudniać Polaków nasprowadzali nierobów z Ukrainy.(usunięte przez administratora)Pracę w tym chlewie radze omijać szerokim łukiem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w O.S.M. Łowicz?

Renia 123

Saszka
@Renia 123

Wspomnieć należało by jeszcze o dyrektorze JD, który swym zachowaniem i kulturą osobistą sprawia wrażenie potrzebującego pilnej pomocy psychiatrycznej z podaniem leków psychotropowych.Tak jak ten typ odnosi się do pracowników jest karygodne.Człowiek na stanowisku dyrektora zachowuje się jak zwykły bandzior!.Sprawy o (usunięte przez administratora) nic nie pomogły.

Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Edek
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Hmm to prawda. No ale kto byl tu krytykowany? No i czy pracownicy a szczegolnie spoldzielcy-wlasciciele spoldzielni nie mają prawa wyrazac swojej jednak krytycznej opinii w sytuacji kiedy firma chyli sie nieuchronnie ku upadkowi a ciala statutowe reagują opieszale? Czy spolecznosc chocby tylko zwiazana ze spoldzielnia nie ma prawa wyrazac krytycznych opinii , kiedy jest swiadoma ze sytuacja jest katastrofalna? Prawo nie moze kneblowac czy chocby cenzurowac wypowiedzi nawet jesli sabkrytyczne wobec ukladow rodzinno-biznesowych z jakimi rownie mamy do czynienia o czym wszyscy wiedza. Nie pozwolimy sie zastraszyc! Za pozno!

Jan Nowak
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowny "dziale prawny", a czy jak się zapytam: dlaczego cena płacona za mleko w skupie jest tak niska ( niższa sporo od średniej krajowej nawet!!!!) , to czy to jest pomówienie? A jak się zapytam czy zarząd wie dlaczego jest taka niska cena, czy zarząd jest świadomy PRZYCZYN , które skutkują taka niską ceną za mleko w skupie, to jest to pomówienie? A jesli zauważam , że PUBLICZNE wypowiedzi członków zarządu , świadczą , że zarzad nie zna tych przyczyn oraz nie wie jak naprawić tę sytuacje , to jest to pomówienie? itd itp z wyrazamy należnego szacunku Jan Nowak Ps. Od kilku dniu przeglądam to forum i musze nawet z pewnym zdziwieniem stwierdzić, że naprawde więcej , dużo więcej jest tu troski o wyprowadzenie firmy z fatalnej sytuacji niż osobistych ( jakże przecież naturalnych w zaistniałej sytuacji) przytyków czy obrażania.

Rolnik II
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowny "dziale" prawny, My tu na wsi mamy internet i telewizje oraz radio. Ale nie mamy pewności, czy jesli żona jest prezesem jakiejś firmy ( NIE-PRYWATNEJ!) a jej mąż jest prezesem spółki zależnej, to czy można mówić o układzie rodzinno-biznesowym czy nie można?

wiejski prawnik
@Rolnik II

Można! Oczywiście, że można!!!!

Duch
@Rolnik II

To są metody działania tego Zarządu. Zastraszanie. Tak robią też z pracownikami

Asia
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowny dziale prawny najpierw trzeba udowodnić że Ci co się wypowiadają mówią nieprawdę a tu po historii widać że to niestety prawdą a że dla kogoś niewygodna to już jego problem.

Rolnik III
@Duch

Cholera a może by tak pomysleć i przeczytać co napisali i zastanowić się ?

Psia kostka!
@Rolnik III

Prosze nie przeklinac, bo dzial prawny zadziala!

@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Zastraszanie? To już chyba nie pamiętacie jakie kiedyś tu były metody? w osm? to przy tamtych metodach to delikatna prośba

@Duch

ale bzdura. kto cię zastrasza?

Rolnik XIII
@mrówka

prosimy się nie zastraszać ! Aby nikt nikogo nie zastraszał! A szczególnie apelujemy, żeby ten mąż nie zastraszał tej żony! Niechaj ci co maja odejść niech odejdą i niech nikt nikogo nie zastrasza! Żeby nikt nie musiał mówić:" nie strasz nie strasz bo się ze.s.r.a.s.z!"

Artur
@mrówka

Takiego czegoś to tu nigdy nie było. Masowe zwolnienia ludzi, zastraszania, śledzenie groźby. Pracownicy i rolnicy od tej krainy bankowej odchodzą.

Stefan
@Artur

Szanowny "dziale prawny", prosimy o potwierdzenie lub zaprzeczenie tych zatrważających tez zawartych w wypowiedzi osoby o NIcku: Artur, ponieważ to brzmi wręcz strasznie! Wiele rzeczy jest niestety zakrytych przed naszymi oczami i uszami , np dlaczego zarząd podejmuje takie a nie inne decyzje, np. typu :" mlekiem uht" zawalczymy o udziały w rynku i wysoką marże". Dziła prawny sam sie chyba śmieje z takiego sposobu myslenia ( widze oczami wyobraźni te skrywane przed zarządem uśmieszki nawet w dziale prawnym;). Nie jesteśmy jako społeczność informowani o prawdziwych przyczynach słabej kondycji finansowej i drastycznie niskiej cenie mleka skupowegi ( znaczniej poniżej średniej krajowej!!!!:(((.Polityka propagandowa zarządu nie daje nam możliwości poznania prawdy bezpośrednio! Jesteśmy więc skazani na domysły! A skoro tak , to się domyślajmy , nie żałujmy sobie! Ja domyślam się , że jedną z przyczyn tej sytuacji jest konflikt interesów! Nawet jeśli taki "konflikt interesów" jest to wg prawa legalny, to jednak domyslam sie , że jest to jedna z przyczyn katastrofy. Czy 'dział prawny" może wyprowadzi nas z błędu?

@Artur

Pracownicy dlaczego odchodzą, co? bo wynosili informacje, sprzedawali komu trzeba i dzielili między siebie stanowiska w zarządzie. I co, nie udało się to się zwalniają, a należałoby dyscyplinarki co niektórym. Rolnicy odchodzą, bo jest niska cena i to jeszcze można zrozumieć. chociaż szkoda.

Średni Sąd
@mrówka

jakie jest podejście "działu prawnego" do kwestii związanej z taczkami i ch niestandardowym formom użytkowania? Czy taczki zdaniem działu prawnego mogą byc środkiem transportu dla cwaniaków i nieuczciwców? Czy mogą służyć tylko do wywozu gnoju? Czy "śmieci" też?

Bezrobotny
@mrówka

Ale checa. A jest jeszcze jakiś wolny wakat. U kogo można jeszcze aplikować

Rolnik666
@Bezrobotny

Przecież wyraźnie pisza że to jest forum dla pracodawców i pracowników a nie dla Rolników i działu skupu, no nie?

Chrzescijanin
@Rolnik666

Czy rolnik ktory produkuje mleko i dostarcza je do naszej nieszczesliwej spoldzielni pracuje? Czy ktos za niego to robi? Myslec myslec!!!!! Dlaczego cena w Piatnicy jest o 65 groszy wyzsza, co? I czy ten fakt dotyczy pracujacych, produkujacych mleko rolnikow czy nie? WSZYSCY SA SPOLDZIELCAMI I PRACOWNICY I ROLNICY! ŻADNI CWANIACY NAS NIE PODZIELĄ!

xXx
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

ekhm... może serio trochę zwolnimy na tym forum...

Król Carol
@xXx

Tak! Tym bardziej że sytuacja jest wspaniała! Rolnicy zadowoleni , ponieważ jako "patrioci" akceptują niską cenę za mleko skupowe ( o 50-65 groszy niższa niz w innych kiepskich spółdzielniach) poniewaz bardzo lubią zarząd i radę i chca aby atmosfera była wspaniała i nic jej nie zakłócało! Tak samo pracownicy sa już tak zadowloleni , że bardziej sie nie da£! Magazyny puste, sprzedaż idzie pełna para : Chiny, Amerikka POłudniowa i północna, globalna sprzedaz, mleko UHT bije na łeb na szyje mleko łaciate czy inne tam "wypasione". Pozycja rynkowa wspaniała i z każdym dniem wspanialsza! Sukces goni sukces i sukcesem pogania. Jest po prostu super. A ci krytykanci co im się cena za mleko nie podoba, to nie ludzie do wilcy som!!! Łubudubu łubudubu niech nam żyje prezeska naszego klubu łubudubu łubudubu! Jak mogę miec w ogóle pretensje! Przecież taka niska cena mleka skupowego to jest test lojalności dla sółdzielców! Im niższa cena tym wspanialszy test lojalności. Jak te rozmaite wilki mogą krytykować nasz ukochany zarząd? No jak? Przeciez sukcesy docenia nawet Polmek i inni co zazdrosnym okiem patrza na to jak się wspaniale rozwijamy! Kłamcy sa , co mówią , że dystrybucja numeryczna i nienumeryczna jest beznadziejna, że w wielu wielu sklepach nie ma naszych produktów! oszołomy to sa i ślepcy, że nie potrafia dostrzec produktów na półkach sklepowcyh. A ci co mówią że rolnicy wkurzeni, to się na żartach nie znają. Rolnicy sa mimo tragicznie niskiej ceny bardzo zadowoleni! Im niższa cena tym lepiej , tym zarząd ma większe poparcie!! Także krytykanci : na drzewo bananny prostować!

Pele
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Ludzie, pohamujcie sie troche. Wszyscy jesteśmy niezadowoleni z sytuacji ale tu się naprawdę pozwy zaraz posypią. Ja nie chce byc po sadach ciągany, jeszcze mi tego trzeba

Kokol
@Pele

święta racja

Merik
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

No dział prawny zamieścił wykładnię ,ale w przypadku pretensji w sprawach pracy i kodeksu pracy zawsze wskazuje się osobę jako reprezentanta Firmy .O czym nie napisał dział prawny .W przypadku sporów prawnych wskazanie samej Firmy nie jest wystarczające ,gdyż nieraz w przypadku naruszenia prawa pracy ,konsekwencją tego naruszenia są następujące po tym pretensje w prawie cywilnym jak przerwanie urlopu i koszty z tym związane .Jeszcze gorszym przypadkiem są sprawy mobbingu .To nie Firma mobbinguje ale konkretny człowiek .To tak gwoli przypomnienia .Oczywiście ,że konieczne jest posiadanie dowodów . Zasada jest prosta -w przypadku sporów prawnych zawsze wskazujemy osobę jako reprezentanta Firmy .Gdyż inaczej dalsze konsekwencje cywilne są bezzasadne .Trzeba o tym pamiętać .Pozdrawiam

Zibi
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

A ja się pytam gdzie był dział prawny jak pracownicy byli poniżani opluwani przez niektórych psedokierownikow i zmuszani do zwolnienia się z pracy poprzez zastraszanie

Były kierowca
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

A gdzie wolność słowa ???? jeżeli straszymy sankcjami karnymi to zapraszamy do oddziału kutnowskiego inspekcje transportu drogowego . Zacznę od początku wszystkie samochody Renault midlum mają nie sprawy układ adblue., Komunikaty typu możliwość blokady kół, skok pedału hamulca ,odcina wtedy z tylnej osi hamulce , pomaga zgaszenie i odpalenie na nowo oczywiście na chwilę, ! hamulce które biorą na jedno koło . Nie wspomnę o takich blachostkach że większość rzeczy trzyma się na trytki , usterki wtrysku, jak widzicie pędząca mleczarka z prędkością 30 km/h i za nią kupa dymu to jest reklama Łowicza ku ekologi więc zainteresowalbym się też diagnosta . Dział prawny może takimi rzeczami a nie straszy ludzi żeby się nie wydało bo osm Łowicz jest naj naj ????

Ja
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

To ludzie tworzą tą firmę i to są właśnie opinie o tej firmie, czyli pracodawcy.

@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szkoda ze do kierownictwa nie zaapelujesz o przestrzeganie przepisów prawa pracy (odsyłanie ludzi do domu i zmuszanie do brania urlopów). Mycie hal produkcyjnych z wykorzystaniem euro palet jako drabiny też jest niezgodne, ale co tam? Nikt przecież jeszcze nie spadł, a jak coś to wszedł bo chciał. W tym zakładzie normy bhp to tylko fikcja.

Walery
Kandydat

Buziaczki całuski tęsknicie chociaż troszeczkę? Bo ja nie

Tak myślę
@Walery

Gdybyś nie tęsknił to byś tu nie zaglądał.

Ph
Kandydat

Witam Proszę o informację dotyczące stanowiska Przedstawiciela Ile wizyt dziennie Czy produkty rotują Jaka podstawa netto i premia max do wziecia Jakie auto, czy obklejowe, rocznik i czy mozna jeździć prywatnie Czy plany realne Jaka atmosfera w Firmie i wśród PH Z góry dziękuję

Czy zdarzają się nadgodziny w O.S.M. Łowicz?

Madzia

Czy od pierwszych dni jest się samemu w firmie?

Były kierowca

Wytrzymalem 6 miesięcy praca ogólnie spoko, składki legal 10 godzin pracy, średnio 2 dni jazdy 2 dni wolnego . Minusy stan techniczny pojazdów , a dokładnie warsztat . Rozumiem że ktoś ma bliżej do emerytury niż dalej ale jak taka osoba robi jedna naprawę 5 razy i nadal nie działa jak powinno no to sorry a ty wyjeżdżasz bez hamulcy ???? oraz pracując jako kierowca nie spodziewaj się w tym zakładzie szacunku i nie ma się tam co starać bo nikt tego nie doceni

Wrr

Generalnie praca jak każda inna, co do zarobków można powiedzieć że zadowalają jest deputat, są premie, ale ludzie są strasznymi zlamasami, oczywiście nie wszyscy bo są w porządku ale trafią się tacy co chyba uważają się za (usunięte przez administratora) wie kogo np. pani "operator Katarzyna o ile można nazwać ją panią ???? z góry pozdrawiam

Ciekawski
@Wrr

brat Kwaska? ;D

Rampampampam

Nudy tu u was

Tadek

Ludzie tracą pracę, zdrowie i wiele rzeczy cenniejszych niż bony na święta. Gdzie miałeś napisane że do końca życia będziesz coś dostawał za darmo? Taka już mentalność naszego narodu ze ciągle mało i mało

Mieczysław
@Tadek

Pracujesz może w O.S.M. Łowicz? Jestem ciekaw jak wygląda tam podejście do pracownika i jaka panuje atmosfera w zespole, powiesz mi coś na ten temat? Liczę na Twoją odpowiedź.

kotkihalinki@gmail.com

W najgorszym rokiem dla emerytów,dla LUDZI starszych,od paru lat otrzymywaliśmy na święta bony za które mogliśmy kupić w hurtowni mleczarskiej produkty ,w tym roku nic nie ma dla emerytów , WSTYD naprawdę wstyd

Pasja.
@kotkihalinki@gmail.com

To prawda, ludzie w osm stracili zdrowie w pracy i za to taka nagroda. Szanowny Panie Prezesie i Pan tez będzie emerytem w przyszłości . Życzę Panu takiego samego traktowania.

gabi

cziesz ze sie robisz w lowiczu bo w koninie musisz dac w lape kierownikowi dyspozytorowi a jak nie to masz najgorsza robote tu powinien prokurator wkroczyc (usunięte przez administratora) i kierowcy (usunięte przez administratora)

zainteresowana
Kandydat

Dziś pojawiło sie na olx ogłoszenie o naborze na stanowisko "Specjalista ds eksportu". Wysłałam swoje cv. Po chwili ogłoszenie było już nieaktualne, a pod podanym w ogłoszeniu numerem telefonu włącza się poczta głosowa. Czy wystawianie ogłoszen o pracę to tylko formalność, a rekrutacja do osm (poza produkcją) odbywa się drogą pantoflową?

Ludwik

A co się z handlowym zadziało?

alojzy
 Rekomendacja
@Ludwik

chyba jakas cenzura sie wkradla... wszyscy nabrali wody w usta

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

O.S.M. Łowicz