Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Ptyś

Pracowałam w Tyco ponad rok zostałam zwolniona bez powodu i podziękowania za współpracę. Rzucają ludźmi na inne piętra bez podania chociażby jakiegoś powodu co do brygadzisty to brak słow innych traktuje jak (usunięte przez administratora) a kilku swoich wybranych faworyzuje i co to za sprawiedliwość jedni robią i (usunięte przez administratora) a inni siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią. Jesli chcesz być traktowany równo szukaj pracy gdzię indziej nikomu nie polecam.

Witam jak wyglada praca brygadzisty na wtryskarkach jakie zarobki ?

Wtryskarki
@Nowy

Czesc, poniżej 4700 się nie zgadzaj, tyle Ci powiem.

Stary
@Wtryskarki

+-netto

Wtryskarki
@Stary

To kwota brutto. Poniżej tego nie sw schodź. Warunki pracy bardzo słabe. Ludzie to jedyny plus.

Wtrysk
@Nowy

Zarobki są różne, zależy jak kto niegocjował, niektórz z doświadczeniem mają po 6k +dodatek brygadzistowski + nadgodzinny+ premia kwartalna. Jeśli masz doświadczenie wołaj dużo, potem jak cię zatrudnią, bedzie ciężko wyrwać jakąś kase.

Czesc, Na jakie pieniądzeoze liczyć technik RD w dziale projektów? Warto aplikować?

Balcerek

Nie wiem skąd ta niechęć w jakości do nowego dyrektora. Wiem, nie tak miało być - wszystko miało zostac w "rodzinie", a tu włozono taki kij w szprychy, "dobrze ułozonej" przez lata organizacji. Pomysł, że inzynierowie jakości powinni być również na drugiej zmianie brzmi rozsądnie. Ile to produkcji stoi i czeka do rana, aż jakościowec wyda po kolejnych kilku godzinach, swoja mądrą, asekuracyjną, chroniącą swój (usunięte przez administratora) a nie finanse firmy, decyzje. Co ciekawe innych goni sie za najmniejsze przerwy w podukcji, bo przecież wskaźniki spadają.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Ck

Zgadzam się z dk pracą sama w sobie jest nie jest źle ale nie wiadomo jak by się nie starał to brygadzista jak cię nie polubi to i tak zrobi wszystko żeby cię zwolnili możesz się starać nie chorować robić normy ale jak nie pasujesz to dowodzenie mam nadzieję że się tym zajmują w końcu chociaż wątpię bo pracowników mają za zero a wymagania jak nie wiadomo co .....

Dk

Witam praca jak dla kobiet lekka nie jest ciężka ale zasady i współpracownicy to jest porażka dyrektor tego nie widzi jaka opinia idą z firmą TE O WSZYSTKO Niby dbają ale pracownicy mają za nic taka prawdą brygadziści zero poszanowania dla pracowników , w szatniach i stołówkach (usunięte przez administratora) robactwo nic więcej pomyśle o człowieku o niższym stanowisku to że pracuje jako monter to nie znaczy że jest gorszy od Pani z biura wszyscy jesteśmy tylko ludźmi czujemy i żyjemy

Stefan

Witam. Potrzebuje sobie chwilowo dorobić. Warto tutaj przyjść? Kiedyś robiłem w Telepanie. Chciałem tam wrócić lecz mówią że lepiej tutaj. Tym bardziej mi tutaj pasuje bo mam bliżej i znacznie lepszy dojazd (niż Reconext - Mokra) Pozdrawiam. Miłego dnia.

Edek
@Stefan

Nie warto.Osobiscie nie polecam

Zaraz 11 listopada. Czy w dniu 12 listopada oddział na ulicy Aleksandra Krzywca nie pracuje? Pozdrawiam były pracownik.

Aktualny pracownik

Co to za różnica, jak ktoś nie pracuje na danym oddziale? Jedź zobacz jak taki ciekawski ????????????

@Aktualny pracownik

Grzecznie tylko zapytałem i prosiłbym o odpowiedź.

Tomasz (brygadzista)

Grzecznie tylko pyta o sytuację w oddziale, a się z niego wyśmiewają.

Merry

Czyżby w jakości nie obowiązywało punktualne przychodzenie do pracy i ośmiogodzinny dzień pracy.

Produkcja

Zabłysnąłeś/aś tym wpisem. Posyp się jeszcze brokatem!

@Produkcja

Posypie się !!!

Aneta

Tu się liczy wynik testu w razie zatrudnienia,a nie CV i jakie masz doświadczenie.

Rafii :))

Gratuluję zwiazka podpisania porozumienia nadchodzących podwyżek.Inflacja ponad 6 % szalejącą drożyzna a wy takie cos podpisaliście.Normalnie kpina co wy wyrabiacie.Nic za ludźmi nie jesteście.

Zła
@Rafii :))

Przecież w tej firmie nie ma związków, jest to przecież tylko biuro wycieczek dla pracowników.Oni nic nie działają

Piotr.

Witam, widziałem ogłoszenia o pracę na operatora, dział tłocznia. Czy warto się tam wybrać?

tłocznia
@Piotr.

Nie

Maria

Pracowałam w Tyco . ta firma nie ma fachowców tylko kiepów z rodziny

Pinki
@Maria

Nie mają wykształcenia , to trzymają się tej firmy (usunięte przez administratora)

Kuba

Gdzie są ludzie z księgowości?

@Kuba

Podjęli nowe wyzwania poza strukturami firmy.

Pukpuk
@Kuba

W rajach podatkowych siedza

Lolek

Czy firma zatrudnia pracowników na umowę nie przez agencje pracy ??

@Lolek

@Lolek Jak wejdziesz na angielską stronę TE to możesz wybrać lokalizację i złożyć CV bezpośrednio. Nie wiem czy są tam wszystkie stanowiska pracy

Gishgalop
@Lolek

To wyjaśnia ciągła rotację. W agencji mają pracę. Handel ludźmi trwa...

Ddd

Człowieku ratuj się i uciekaj z tego państwa!

DDD
@Ddd

Ale dokąd?

Ddd
@DDD

Naprawdę chcesz pracować dla ludzi którzy pasożytują na pracownikach? Będziesz jak host.

Gmina
@Ddd

Służby kontrolują tą firmę,lepiej zastanów się dwa razy. Chyba że ty i twoja rodzina chcecie mieć gratisowo Pegasusa.

@Gmina

@Gmina licencji na Pegasusa nie mają tyle, żeby szpiegować byle kowalskiego na niskim stanowisku więc trochę foliarstwem zalatuje. @Ddd z pewnych powodów nie chcę wyjeżdżać a pracować gdzieś trzeba ;) Czy ktoś może cokolwiek merytorycznego wypowiedzieć się o tym stanowisku? Domyślam się, że ludzie na fizycznych stanowiskach nie mają za dobrze, a jak wygląda sprawa pracowników biurowych?

La

Witam, czy może mi ktoś napisać na czym może polegać praca monterki?

Johnny Memonic
@La

Robisz coś kilka tysięcy razy

Kierownik

Pracujesz aż cię zwolnią

@La

Sa stanowiska montażowe gdzie składasz małe elementy wg instrukcji, jest tez pakowanie, oklejanie i prowadzenie dokumentacji

zawiedziony

Ogólnie praca jest lekka i mało wymagająca, firma przeprowadza świetne szkolenia wstępne pozwalające pracownikom się wdrożyć i przygotować. Można powiedzieć ze prowadzi nowego pracownika „za rączkę” i pozwala oswoić się z nowym miejscem pracy :) co bardzo mi się podobało bo pozwoliło mi to na wstępie polubić ta prace i miejsce :) Większość pań tam pracujących jest miła i pomocna, ale niestety sa tez osoby przez które nie da się tam pracować. Praca w żółtym budynku z panią lider to dramat, na nocnej zmianie kiedy „góra nie widzi” potrafi dać na linie tylko nowe osoby i ze tak powiem „radźcie sobie”, na linii nie ma ani jednej doświadczonej osoby a sama pani lider znika i robione jest to niestety specjalnie :/ Nie mówię o tym ze osoba doświadczona ma pracować za ta nowa bo zatrudniając się większość jest raczej chętna do nauki i ogarnięcia nowych rzeczy ale nie w taki sposób. Ta pani kompletnie nie nadaje się do pracy z ludźmi, zero organizacji, chamskie odzywki, upokarzanie i wyśmiewanie nowego pracownika do tych co pracują długo. Szkoda ze takie osoby sa na takich stanowiskach bo przez to firma traci ludzi którzy chętnie pracowaliby w tym miejscu, ale nikt nie lubi być poniżany i tak traktowany.

USA

Prezydent miasta Bydgoszczy nie zamknął jeszcze tego ośrodka wstydu i hańby nie szanujacej nikogo?

Hiena

Mistrz z żółtego to już całkiem ma mało pracy widać przychodzi do pracy w weekendy dorabiać na maszynę. Tak mało ci płacą za pracę? Chłopie nie zabieraj pracy zwykłym pracownikom. I podobno jeszcze wybierasz sobie zlecenia takie łatwe żeby spokojnie robić . Coś jest nie tak trzeba to chyba dalej zgłosić.

Cwaniaczek
@Hiena

A kto jest Mistrzem w zoltym?

Ryszard
@Hiena

Mistrz na maszynie ? To są jakieś żarty ? To ile ludzi na automatach tam pracuje :0

@Ryszard

Mistrz i technolog. O taki układ!

mistrz
@Hiena

To czemu nie idziecie z tym dalej?

@mistrz

Może boją się "zemsty"? W tej firmie nie można bezkarnie mówić co się myśli. Wszędzie układy.

W każdej firmie jest tak samo. Myślisz, że w innych firmach nie ma układów, można bezkarnie wyrażać swoje myśli bez obawy o zemstę? Wszędzie pracują ludzie i takie zachowania będę występować wszędzie

Vadim
@1234

Napisz anonimowo na CancerNET lub napisz do kogoś wyżej ponad Rafałem i dodaj, że ani HR ani Rafał nie reaguje.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 19 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics