Opinie o Elmed w Bydgoszcz Forteczna 46

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elmed. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Elmed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmed w Bydgoszcz Forteczna 46

Michał Nowy wpis

Wiecie może czy to Polska firma ?

ja Nowy wpis

widac , ze elemd broni swoja pracownicę , bo wstyd!

BB Nowy wpis

Sposób przedstawienia sytuacji w tak negatywnym świetle na forum internetowym, świadczy o słabości obrażającego. Sprawy prywatne wyjaśnia się osobiście. Wieloletnie doświadczenie wynikające ze współpracy z Panią Anetą, jako przełożona wspominam z należytym profesjonalizmem, bez skarg dotyczących pracy i kontaktu z pacjentem. Zachęcam do przemyśleń swoich komentarzy i wyzwisk, ponieważ świadczy to również o niskim poziomie intelektualnej danej osoby.

xyz

Pani (usunięte przez administratora)grubo przegina. Nie powinna mieć w ogóle styczności z pacjentami.(usunięte przez administratora) Co ona skończyła w ogóle?

Pacjent Nowy wpis
@xyz

Jak można tak obrażać drugą osobę, psuć opinie . Proszę być na tyle odważnym i w oczy to powiedzieć (usunięte przez administratora)

Firma Elmed poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zona

Potwierdzam. Mojego męża Pani Aneta ze spirometri próbowała poderwać, ale potem jakąś starsza od badania weszła. Skandal. Albo zbiera dane i mąż idzie sobie je zrobić albo podrywa. Jak podrywa to nie jej miejsce. Tam ludzie ida badania robić Pani Aneto a nie się taniej rozrywki szukać.

Ramzes
@Zona

Nie wiedziałam jak się ta Pani nazywa,ale już wiem, że mówimy o tej samej. Wie ktoś może gdzie skargi można wysyłać do kogo na te Panią?

Pacjent

Pani Aneta, która odbiera czasem telefony z rejestracji, ale głównie na spirometri dane wpisuje bardzo nieprofesjonalna. Podrywaczka. Wyrzucili ja z Jurasza za podrywanie pracowników i pacjentów. Tutaj też na spirometri podobne zachowania. Dobrze, że jest jeszcze inna Pani która wykonuje badanie i jest profesjonalna, starsza i nie próbuje się zagłębić w pacjenta spodnie.

On

Elmed spirometria Bardzo odradzam. Pani, która wykonuje badanie dobrze tłumaczy. Jednak Pani, która wpisuje dane na spirometria bardzo nieprofesjonalna. Wypytuje się skąd zna ludzie, że twarz kojarzy. W (usunięte przez administratora) wlazi.w Juraszu kiedyś pracowała się nie dziwny że zwolnili

ilona

witam, Podzielam opinię pacjentki dotyczącą p.Kawiorowskiej, wiecej pokory pani doktor młodej zyczę, bo nikt nie skorzysta drugi raz z jej usług.Może zasięgnie rady u koleżanek w podobnym wieku doktor (usunięte przez administratora) i Skibka oraz doktora nie polskiego pochodzenia. Mili,grzeczni ,fachowi aż z chęcią chce sie rejestrować do nich.Niestety p.Kawiorowska do nich nie należy.ODRADZAM!

Onon

Odradzam! Wczoraj pani rejestratorka odmówiła w bardzo nieprzyjemny sposób zapytania ortopedy czy przyjmie osobę z bólem i opuchlizną. Na nasze prośby zaproponowała termin we wrześniu. Po braku jakiegokolwiek doradztwa co mamy robić udaliśmy sie do Jurasza gdzie okazało sie po RTG że przyczyną bólu było potrójne złamanie stopy

pacjentka

no niestety widze ze tu w obronie lekarzy i personelu elmedu stanal sam personel , niestety nie jest tam tak kolorowo . jezeli panie uwazacie ze jestescie takie milutkie i sympatyczne w tej swojej recepcji to zrobcie sobie zdjecie razem wszystkie albo zajrzyjcie w wasz monitoring jak wy wygladacie ,jakie macie miny adowolone ze ktos wam (usunięte przez administratora) awraca przychodzac do was , a nie wspomne ze mozna dzwonic do was caly dzien i zadna z pan nie ma czasu odebrac telefonu . jak sie przyjezdza to siedzicie i dyskutujecie . nie ciekawa placowka , wiele do zyczenia , lekarze nie doswiadczeni , masakra poprostu .odradzam

Była pacjentka
@pacjentka

Dzień dobry, zgadzam się z Panią absolutnie!!!

pacjentka

Witam, Ostatni raz byłam dzisiaj w przychodni Elmed. Nie dość, że pomylono dni wizyt i umówiono mnie na 13 czerwca, przy czym ja dostałam informację o dacie 14.06, to lekarka przeszła samą siebie. Pani doktor Kawiorowska - szczerze odradzam. Jestem pacjentką prywatna, czy też komercyjna, jak to określa przychodnia. Płacę za wizytę i oczekuję minimum zaangażowania. Niestety, lekarka miała ogólnie postawę drwiącą, lekceważącą i odpowiedzi udzielała z łaski. Dziewczyna bardzo młoda, ale już z wyższością patrząca na pacjenta. Jestem bardzo zniesmaczona. Poza tym, ktoś mógłby przywołać do porządku panią z rejestracji. Czy naprawdę nikt z kierownictwa nie słyszy jak ta osoba się zachowuję? Już od samego wejścia w tej placówce pacjent jest stawiany do tzw. pionu, a potem jest niestety jeszcze gorzej.

Prezes Zarządu
@pacjentka

Szanujemy każdą opinię i jesteśmy wdzięczni za uwagi i sugestie. W sytuacji, gdy spotykamy się z tak ostrą krytyką zawsze wyjaśniamy faktyczny przebieg wizyty i źródła ewentualnego nieporozumienia. Po rozmowach ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w Pani wizytę, udzielę szczegółowego wyjaśnienia. Z poważaniem, M Trąbczyński

Zuzanna

@pacjentka, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat firmy Elmed. Czy zgłaszałaś swoje uwagi kierownictwu placówki? Czy w przeszłości często korzystałaś z usług tej placówki? Jeżeli tak to czy uwagi, które zawarłaś w swoim komentarzu zawsze miały miejsce, czy jest to sytuacja jednorazowa? Napisz coś więcej na ten temat.

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

Zainteresowana

Czy firma potrzebuje może pracowników do recepcji?

Dawid

Zastanawiające jest to milczenie pracowników?

Jan
@Dawid

Niestety, tego dnia był dostępny tylko ten lekarz, inny od 16 do 17.40 tez z kompletem pacjentów. Jeżeli odpisujecie to chodziaż rzetelnie. Pozdrawiam

Jan

Dzień Dobry , Przychodnia zmieniła stronę internetową ,gdzie zachęca do usług medycznych i podaje info o profesjonalizmie, trochę mnie to rozśmieszyło patrząc jak wygląda tutaj dzień powszedni.Przychodnia ponoć dba o dobro pacjentów.Możliwe , ze przychodnia tak ale czy lekarze????!!! Miałem zapalenie płuc najbliższy termin do jakiegokolwiek lekarza w tej przychodni był za pięć dni a mój lekarz rodzinny do którego skierowałem pytanie czy mnie przyjmie odpowiedział,, już pół godziny temu skończyłem pracę,, po czym przyjmuje z wielką łaską/ zresztą nie pierwszy raz tak reaguje z taką odzywką/ . Złoty stetoskop robi widać swoje. Czas zmienić lekarza rodzinnego. I gdzie to dbanie o dobro pacjenta????? Pozdrawiam i zdrowia tylko życzę sobie i innym.

Pracownik przychodni
@Jan

Panie Janie, cóż, mimo, że pańska opinia o nas nie jest zbyt łaskawa, dziękuję za jej wyrażenie. Każdą uwagę traktujemy poważnie i odpowiedzialnie. W naszej przychodni jest kilku lekarzy rodzinnych, jeśli ten, do którego był Pan przyzwyczajony skończył tego dnia pracę, są obecni inni, także gotowi, by Panu pomóc. Tym bardziej, że z tego co Pan pisze wnioskuję, że pański stan zdrowia zasługiwał na szybką diagnozę. Proszę nie mieć pretensji do lekarza, że nie jest dostępny w każdym terminie. To nie maszyna i również, jak my, ma swój czas pracy i czas na inne sprawy, także odpoczynek. Mamy wielu dobrych lekarzy, a złoty stetoskop przyznany Waszymi głosami, głosami pacjentów, opróz satysfakcji naturalnie, dodatkowo zmotywował nas,naszych lekarzy, aby Państwu służyć jak najlepiej. Dziękuję za opinię i pozdrawiam,

Zuzanna

W ostatnim czasie pojawiają się opinie pacjentów. Różne i pewnie dlatego, że każdy ma inne oczekiwania. A czy ktoś z pracowników Elmed chciałby opowiedzieć o swojej pracy? O relacji z klientami czy pracodawcą? Każdego użytkownika może to zainteresować.

pacjent

Witam , Korzystam z tej placówki od początku wraz z rodzinom i potwierdzam to co napisane jest wyżej.Panie w rejestracji z minami na zasadzie ,, znowu ktoś coś chce,, a na początku było tak, ze nawet do domu przychodziło podziękowanie, ze korzystamy z tej przychodni a panie rejestratorki były bardzo profesjonalne ale czasy to odległe teraz pacjent to śmieć a szkoda:( za dużo już tutaj mają pacjentów stąd brak szacunku. Lekarze tacy sobie na zasadzie recepta w rękę bez badania i spadaj, Choć ostatnio pojawiły się młode twarze lekarzy , jest pani doktor młoda bardzo miła i dokładna plus dla Elmedu . W końcu ktoś bada i jest z powołania lekarzem. Kolejki do jednego lekarza , który jest też pediatrą trochę się zmniejszyły , bo jakoś jego usług ma dużo do życzenia. Rutyna pomału go łapie i juz mu się nie chce stąd popyt na innych lekarzy . I dobrze, to na tyle, pozdrawiam

Zadowolona pacjentka

Ja jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni. Co prawda trudno jest dodzwonić się do Elmedu w dzień. Panie w rejestracji są miłe i kompetentne. Poradnia chirurgiczna u mnie na plus. Dr Juszczak bardzo cierpliwy i kompetentny. Polecam.

Zuzanna

@ala a może warto było zgłosić kierownikowi oddziału Elmed zachowanie jego pracowników? Może wtedy coś by się zmieniło i kontakt byłby w placówce ułatwiony. Jeżeli następnym razem spróbujesz to daj znać czy spowodowało to jakieś dobre zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o Elmed - Bydgoszcz

Elmed